Setari Cookie-uri

Am si eu nevoie de un sfat dak se poate...

De la: geo_x, la data 2009-08-17 23:56:52
De la: pappy, la data 2009-08-17 23:55:55
De la: geo_x, la data 2009-08-17 23:52:59
De la: pappy, la data 2009-08-17 23:49:35
De la: andreea1976, la data 2009-08-17 23:46:50mai pappy....lasa naibii chestia cu zodiile....ala e cel mai neimportant lucru...in fine..
gandeste-te si la varianta urmatoare......ca ar putea face la fel cu tine dupa un timp


daa... e ca si cum ai testa marea cu degetu sa vezi daca e cva mai bun in ea....


in mare gasesti intodeauna ceva bun!


da...totusi dak o sa fiu cu el.. stiu cum sa-l pastrez... nu e problema.. e faza de cum o s fiu cu el...mi-a spus tovarasu lui ca nu prea ar mai vrea.. sa fie cu ea.. dar nu stie cum sa se desparta de ea.. dat fiind ca nu mai e domnisoara... si... chiar el mi-a zis azi pe messenger.. ca e bine sa mai cunoasca o fata.. mai nou:) asa


opreste-te!!


de la ce sa ma opresc??
pappy
Postat pe 17 August 2009 23:58
opreste-te??????????
mitura
Postat pe 17 August 2009 23:59
mimiella
Postat pe 18 August 2009 00:00
pai ,uite,pappy...esti exuberanta cateodata
probabil ca asta e si problema pentru care X-ulescu (ii spun asa pentru ca nu stiu cum il cheama) are unele retineri in ce te priveste
mitura
Postat pe 18 August 2009 00:02
De la: mitura, la data 2009-08-17 23:59:57opreste-te??????????


ma gandeam sa scriu "stop", da' parea ostentativ!
geo_x
Postat pe 18 August 2009 00:03
De la: mitura, la data 2009-08-18 00:02:04pai ,uite,pappy...esti exuberanta cateodata
probabil ca asta e si problema pentru care X-ulescu (ii spun asa pentru ca nu stiu cum il cheama) are unele retineri in ce te priveste


din cauza manifestarilor mele?? pai km ma manifest.. de ar avea unele retineri.. snt prea indrazneatza sau cum;)))
pappy
Postat pe 18 August 2009 00:03
Bine.. faza e ca sunt mai directa.. stii.. nu stau la ocolite... prefer sa nu ma feresc.. si sa spun in fatza.. transant asa..
pappy
Postat pe 18 August 2009 00:07
Hai sa-ti explic,draga mea.
In dragoste si razboi e posibil orice. Nu fii chiar asa pe fata,disponibila,dar da-te pe langa el,lasa-l pe el sa-si doreasca sa iasa cu tine...
Eu sunt cu prietenul meu de 3 ani si cand m-am indragostit de el avea o relatie de zece ani...Sunt super fericita,nu i-am despartit eu,relatia lor nu mai mergea de ceva timp. Eu doar le-am deschis ochii.
Imi pare rau si nu-mi doresc sa se intoarca roata,dar mai bine sa-ti para rau pentru ce ai facut decat sa te intrebi toata viata ...cum ar fi fost daca???
kudik_pitik
Postat pe 21 August 2009 20:11
draga mra,toti au probleme cu prietenele lor,pana ajungi in patul lor.dak chiae asa naspa e gagica de ce ar mai sta cu ea dak nu o iubeste?
stai pe fundul tau draga mea k doamne in mare tampenie te-ai baga.ink ceva.crezi k esti sg pe langa prietena?sau k exact pe tine te-a asteptat sa apari in viata lui pt a se desparti de ea?fii realista si nu fi copila
kudika061307
Postat pe 21 August 2009 22:33
eu zic sa-l lasi in pace...daca are prietena de 1 an si ceva inseamna ca tine totusi la ea...nici tie nu cred ca ti-ar conveni ca alta sa se bage in relatia ta.....
pissy
Postat pe 2 Septembrie 2009 16:43
pippy
kudika046333
Postat pe 3 Septembrie 2009 15:58
buei .. sincer asa imi da mie de inteles.. ca ma vrea.. ca nu poate sa mai stea cu ea.. ca are o gramada de fitze.. ca s-a schimbat.. eu sunt f precauta.. dat fiind ca are prietena si nah.. poate ca tine la ea.. ca totusi are un an si cva cu ea.. dar mereu imi da de inteles ca pe mine m vrea si mi-a zis clar.. mereu... ca nu ar fi vorba de o aventura.. doar ca se intelege prea bine cu mne cand vorbeste cu mne.. se simte mai liber.. se simte..ca si cum ar avea si el ceva de zis.. ca poate sa fie direkt cu mne.. c are curaj.. ca eu ii dau curaju asta.. si nah.. nush ce s zic.. asa.. ca eu i-am spus ca pun suflet f mult.. dar i-am zis ca nu m bag asa in relatia lor.. si el mi-a zis ca ma doreste mult.. dar nu stie km s faca s nu mai fie k ea.. ca practic.. ea nu mai e virgina datorita lui.. stii el a fost primu baiat ptr ea.. si e greu.. ca a zis ca el nu e genu s raneasca sau sa-si bata joc d o fata.. a incerkt s vorbeasca cu ea dar nu s intelege delok... a zis ca se omoara ca nush ce.. e km disperata daia..si tovarasul lui mi-a spus ca nu o plak parintii etc.. si daia ziceam ca mah frate.. chiar ma vrea..?... ca as putea sa m bag.. dar am si eu respectu meu.. si i-am zis ..
pappy
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:05
De la: mitura, la data 2009-08-17 23:59:57opreste-te??????????


mitura
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:06
ptr aia kre habar nu au sa dea niste sfaturi.. tineti-o ptr voi...ca nu ma intereseaza.....
pappy
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:21
De la: mitura, la data 2009-09-07 23:06:11
De la: mitura, la data 2009-08-17 23:59:57opreste-te??????????




inca mai !!!???


na, ca m-ai molipsit!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:24
De la: pappy, la data 2009-08-17 23:31:52Am cunoscut si eu un baiat..cand dadeam examenul de admitere la facultate..eram atunci la examen.. si am intrat asa in vorba cu el..si sa va zic sincer a fost dragoste la prima vedere..este un baiat asa de galant foarte bine educat..deci nush..dar baieti ca el cam rar,,,am trecut aman2 de examen mi-a cerut nr de tel.. i l-am dat desigur sperand ca am o sansa cu el:D..la un moment dat ajungem s vb pe mess..si din curiozitate l-am gasit si pe hi5..imi place extraordinar de el...si lui ii place d mine..problema e ca are prietena.. de un an si cva.. mi-a spus el pana la urma .. bine ca vazusem si p e hi5 si am vb cu cel mai bun prieten al lui despre prietena lui;))..cam nasol dar nu am vrut sa il deranjez cu dastea si am discutat cu prietenu lui.. si mi-a zis cva informatii cum ca parintii lui nu o plac pe ea deloc.. ca e cam narcisista si plina de ea in fine.. si totusi mi-am fkt cva sperante..el a zis ca vrea sa m cunoasca mai ales ca din octombrie.. o s fim unu langa altu ;)) la cursuri..si vreau sa stiu daca se merita.. sa incerc.. imi place f mult d el. si chiar vreau sa-l cunosc cu adevarat..problema e prietena lui.. si chiar sincer nush ce s fac ca nici el nu vrea sa o raneasca dar vrea s m cunoasca pe mine.. si nici eu nu vreau sa fiu nesimtita care i-a strikt relatia... deci...ce fac?

copilut ce esti tu
anonim12345
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:28
De la: geo_x, la data 2009-09-07 23:24:25
De la: mitura, la data 2009-09-07 23:06:11
De la: mitura, la data 2009-08-17 23:59:57opreste-te??????????




inca mai !!!???


na, ca m-ai molipsit!


atunci pot sa merg la nani linistita
opreste-te???
mitura
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:31
De la: pappy, la data 2009-09-07 23:05:01buei .. sincer asa imi da mie de inteles.. ca ma vrea.. ca nu poate sa mai stea cu ea.. ca are o gramada de fitze.. ca s-a schimbat.. eu sunt f precauta.. dat fiind ca are prietena si nah.. poate ca tine la ea.. ca totusi are un an si cva cu ea.. dar mereu imi da de inteles ca pe mine m vrea si mi-a zis clar.. mereu... ca nu ar fi vorba de o aventura.. doar ca se intelege prea bine cu mne cand vorbeste cu mne.. se simte mai liber.. se simte..ca si cum ar avea si el ceva de zis.. ca poate sa fie direkt cu mne.. c are curaj.. ca eu ii dau curaju asta.. si nah.. nush ce s zic.. asa.. ca eu i-am spus ca pun suflet f mult.. dar i-am zis ca nu m bag asa in relatia lor.. si el mi-a zis ca ma doreste mult.. dar nu stie km s faca s nu mai fie k ea.. ca practic.. ea nu mai e virgina datorita lui.. stii el a fost primu baiat ptr ea.. si e greu.. ca a zis ca el nu e genu s raneasca sau sa-si bata joc d o fata.. a incerkt s vorbeasca cu ea dar nu s intelege delok... a zis ca se omoara ca nush ce.. e km disperata daia..si tovarasul lui mi-a spus ca nu o plak parintii etc.. si daia ziceam ca mah frate.. chiar ma vrea..?... ca as putea sa m bag.. dar am si eu respectu meu.. si i-am zis ..

vai vai copilut
te si doreste es serioasa treaba
anonim12345
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:33
nu-i de joaca, s-ar putea sa te arzi
anonim12345
Postat pe 7 Septembrie 2009 23:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa o inteleg si pe asta 39 De la: pacifista 8 Septembrie 2009 13:54
SPUNETI-MI VOI 24 De la: Baiat_virgin 26 Iunie 2011 11:33
Buna 14 De la: kudika_7134 15 Mai 2012 21:40
barbatii disponibili?? 245 De la: snowflake_ 2 Ianuarie 2012 17:36
Ce ma sfatuiti sa fac? 15 De la: Kathara 5 Mai 2009 23:17