Setari Cookie-uri

Intrebari de orice fel... Ce va chinuie?

De la: geo_x, la data 2009-08-27 09:40:51mergi dimineata la munca, stai cateva ore si pe la 12 o tunzi la mall!


daca am ajuns la munca....acolo raman pana diseara la 19.....
monaq
Postat pe 27 August 2009 09:43
De la: geo_x, la data 2009-08-27 09:27:36tanti Maricica ti-ar spune: de ce te bagi in viata altora?? sau, unde nu-ti fierbe oala!?
ca tantii maricica fiind o femeie de la tara, timida si libertina in exprimare, s-ar gandii ca daca tot s-a mutat la oras, sa faca precum orasenii. poate ca acel golanas are bani si-i plateste si ei orele de la coafor si fittnes!
un sfat , simplu si banal: cand dai sfaturi , e bine sa stii toate datele problemei. altfel s-ar numii barfa ietina de cartier.
da' sunt singur ca nu-l vei urma!

Daca tu esti asa, nu inseamna ca si tanti Maricica este. Pana mai ieri injuram toti politicienii Romaniei pt halul in care a ajuns tara noastra. Dar azi am avut o revelatie: nu ei, ci nesimtirea crasa din tara asta (nu am spus`o sa te jignesc pe tine, dar am stat sa citesc ziarele si am ramas socata cate se pot intampla si din cauza asta, vezi celebrul accident de pe DN1). Oricum stiu ca vorbesc si nu ma aude nimeni, dar sincera sa fiu mi se rupe, mai incolo, eu o sa pot sa spun ca am vrut si chiar am incercat sa fac ceva pt cei care vor sa se lase ajutati. Dar, din cauza unor carcotasi ca tine, care considera "barfa ieftina de cartier" niste intentii bune, se duce dracu tot. Si iti spun sincer sa`tzi cauti alt topic, pt ca eu nu sunt dispusa sa aud prostii si comentarii pe langa subiect. Cine are ceva de spus, indiferent ca este o intrebare importanta sau doar vrea sa stea de vb, e binevenit aici. Cine are chef de ironii si rautati, sa se care, Scurt si la obiect. Nu ma intereseaza crticismele altora, mai ales daca sunt venite din rautate. Si comentariile tale se incadreaza perfect in categoria asta. In concluzie, comenteaza in alta parte.
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 08:11
oau!!!
frumoasa reactie din partea cuiva care vrea sa ajute!
succes!!!
apropau: ma intreb ce le faci la cei care nu vor sa-ti urmeze sfatu'!!??
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:12
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:12:24oau!!!
frumoasa reactie din partea cuiva care vrea sa ajute!
succes!!!
apropau: ma intreb ce le faci la cei care nu vor sa-ti urmeze sfatu'!!??

Pardon, te corectez: frumoasa reactie din partea cuiva care NU este obligat sa asculte toti..... rautaciosii. Sa nu folosesc totusi jigniri, desi presupun ca iti este clar cat de "simpatic" imi esti. La 38 de ani credeam ca ai ceva mai interesant de facut decat sa postezi comentarii aiurea la orice subiect pe care pici. N`ai si u niste copii de crescut, un loc de munca ceva? Am incercat sa iti vb frumos, dar nu stiu cat te mai suport. Hai cauta`ti altceva de comentat ca eu nu sunt vreo pustoaica de 15 ani care se baga in seama cu tine.
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 15:30
da' nu mi-ai raspuns la intrebare!!
rautacioas-o!!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:34
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:34:39da' nu mi-ai raspuns la intrebare!!
rautacioas-o!!


geoooooooooo lasa "rautacismele" ca acum pun mana pe plici
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:37
De la: anybody, la data 2009-08-28 15:37:50
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:34:39da' nu mi-ai raspuns la intrebare!!
rautacioas-o!!


geoooooooooo lasa "rautacismele" ca acum pun mana pe plici


saru'mana mami, nu mai fac!
da-mi iei si mie o acadea!!?? vleau vleau acadeaaaa!!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:39
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:39:18
De la: anybody, la data 2009-08-28 15:37:50
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:34:39da' nu mi-ai raspuns la intrebare!!
rautacioas-o!!


geoooooooooo lasa "rautacismele" ca acum pun mana pe plici


saru'mana mami, nu mai fac!
da-mi iei si mie o acadea!!?? vleau vleau acadeaaaa!!


din cauza "rautacismelor" esti pedepsit..................doua saptamani nu ai voie acadele
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:44








inca una si gata. adica o rautacisma!
domnisoara ralucuta, are un alt cont dupa care spioneaza useri!!
na sic!!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:49
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:49:05







inca una si gata. adica o rautacisma!
domnisoara ralucuta, are un alt cont dupa care spioneaza useri!!
na sic!!



pentru asta o pedepsim si pe ea.................ete na nu-i mai spunem deloc ce ne chinuie
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:54
pe mine ma chinuie un tzantzar de cateva noptzi..........insa simt io ca il voi ucide prin omor cu premeditare...cat de curand,bicoz ma lasa nervii
matracucu
Postat pe 28 August 2009 16:35
wrong. n`am alt cont. Uneori mai intru nelogata. Vreo problema? Si o sa`tzi raspund la intrebare. Nu e treaba mea ce fac ei mai incolo. Eu imi fac datoria si raspund. Tu esti un exemplu. Ti`am raspuns, cu toate ca te`as fi trimis inapoi la origine fara sa te bag in seama. Si acum raspunde`mi tu la intrebare: la varsta ta chiar nu ai altceva mai bun de facut? Am observat pe profilul tau, la pozele publice, diferite .... caricaturi cu tenta sexuala. Pardon, ma scuzati, explicit sexuale. Daca adun acest mic amanunt cu toate comentariile tale rautacioase, ajung la concluzia ca tu chiar ai probleme. Asa ca poti continua sa te certi cu mine sau sa iti cauti alt topic unde sa`tzi expui parerile. Eu mi l`am deschis frumusel singura, asa ca pot sa scriu aici tot ce`mi tuna. Tu de ce nu faci la fel? De ce ma acuzi pe mine ca ma bag in viata altora, cand tu esti cel care o face? Aici sunt "in ograda mea". Tu ce cauti prin treburile altora?
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 17:16
just_laura go for it perna, plici, nu conteaza..... ucide`l cu sange rece
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 17:17
De la: ralukyyy, la data 2009-08-28 17:16:43wrong. n`am alt cont. Uneori mai intru nelogata. Vreo problema? Si o sa`tzi raspund la intrebare. Nu e treaba mea ce fac ei mai incolo. Eu imi fac datoria si raspund. Tu esti un exemplu. Ti`am raspuns, cu toate ca te`as fi trimis inapoi la origine fara sa te bag in seama. Si acum raspunde`mi tu la intrebare: la varsta ta chiar nu ai altceva mai bun de facut? Am observat pe profilul tau, la pozele publice, diferite .... caricaturi cu tenta sexuala. Pardon, ma scuzati, explicit sexuale. Daca adun acest mic amanunt cu toate comentariile tale rautacioase, ajung la concluzia ca tu chiar ai probleme. Asa ca poti continua sa te certi cu mine sau sa iti cauti alt topic unde sa`tzi expui parerile. Eu mi l`am deschis frumusel singura, asa ca pot sa scriu aici tot ce`mi tuna. Tu de ce nu faci la fel? De ce ma acuzi pe mine ca ma bag in viata altora, cand tu esti cel care o face? Aici sunt "in ograda mea". Tu ce cauti prin treburile altora?



mai era cineva cu: nu-mi raspunde la post!!!
vrei sa va fac cunostinta?
geo_x
Postat pe 28 August 2009 17:18
Nu multumesc. Acum de ce ignori tu intrebarile? Hai, fa`te auzit. Vad ca vrei sa iesi in evidenta. Critici pe toata lumea, comentezi ca un pusti de 17 ani toate problemele de pe acest site. Iti dau ocazia sa te faci remarcat. Arata`mi mie, unei fete de 22 de ani ce experienta de viata are un barbat de 38. Da`mi niste sfaturi bune si iti promit ca inchid topicul.
Apropo, genul asta de ironie gen "schimba subiectul" e pt copii. Vino cu ceva mai bun daca tot nu`ti poti stapani nevoia de a improsca cu venin.
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 17:24
[quote name='ralukyyy' date='2009-08-28 17:16:43' Si acum raspunde`mi tu la intrebare: la varsta ta chiar nu ai altceva mai bun de facut?

mi-am facut un obicei din a chinuii fetitele cu codite de 22 de anisori. consider-o obsessie!! sau hobby.
imi place sa le trag de codite!



Am observat pe profilul tau, la pozele publice, diferite .... caricaturi cu tenta sexuala. Pardon, ma scuzati, explicit sexuale. Daca adun acest mic amanunt cu toate comentariile tale rautacioase, ajung la concluzia ca tu chiar ai probleme.

aici care-i intrebarea??


Asa ca poti continua sa te certi cu mine sau sa iti cauti alt topic unde sa`tzi expui parerile. Eu mi l`am deschis frumusel singura, asa ca pot sa scriu aici tot ce`mi tuna. Tu de ce nu faci la fel?
De ce ma acuzi pe mine ca ma bag in viata altora, cand tu esti cel care o face? Aici sunt "in ograda mea". Tu ce cauti prin treburile altora?[/quote]

pur ipotetic la exemplul tau, am dat si io un exemplu. numa' ca tu ai luat-o ca un afront.
viata nu-i numa lapte si miere. chiar exista oameni ca tanti maricica.
si in doilea rand, nu m-am lovit cu stabilopodu-n pept ca dau sfaturi. imi scriu parerile despre un caz. daca cersetoarea de sfaturi vrea ceva concret, sa caute in pagini aurii.
in al treilea rand, E UN FORUM PUBLIC!!!!!!!!!!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 17:34
De ce dracu alex gaudino nu a facut un remix ok , adica in 4 timpi , cand am incercat sa mixez remixul imi sarea din timp , asta pana cand am ajuns acasa si am ramas socat de ce aliniament avea remixul
blue07scorpion
Postat pe 28 August 2009 17:36
am si eu o intrebare nu am nimic cu nimeni...dar ma tot gandesc ca de unde atata timp fizic pe zi...sa stati pe forum, sincer si mie mi-ar placea, ma relaxeaza...dar nu reusesc... sont convinsa ca majoritatea avem joburi si responsabilitati... dar... chiar nu inteleg cum aveti timp... daca primesc un rasp contructiv...o sa incerc sa-l folosesc si sa stau si eu mai mult cu voi....
tmMedeea
Postat pe 28 August 2009 17:43
De la: tmMedeea, la data 2009-08-28 17:43:41am si eu o intrebare nu am nimic cu nimeni...dar ma tot gandesc ca de unde atata timp fizic pe zi...sa stati pe forum, sincer si mie mi-ar placea, ma relaxeaza...dar nu reusesc... sont convinsa ca majoritatea avem joburi si responsabilitati... dar... chiar nu inteleg cum aveti timp... daca primesc un rasp contructiv...o sa incerc sa-l folosesc si sa stau si eu mai mult cu voi.... [/quote

si inca o intrebare ..imi zice si mie cineva cum sa pun si eu un status jos ,cum au unii....
tmMedeea
Postat pe 28 August 2009 17:45
De la: tmMedeea, la data 2009-08-28 17:45:23
De la: tmMedeea, la data 2009-08-28 17:43:41am si eu o intrebare nu am nimic cu nimeni...dar ma tot gandesc ca de unde atata timp fizic pe zi...sa stati pe forum, sincer si mie mi-ar placea, ma relaxeaza...dar nu reusesc... sont convinsa ca majoritatea avem joburi si responsabilitati... dar... chiar nu inteleg cum aveti timp... daca primesc un rasp contructiv...o sa incerc sa-l folosesc si sa stau si eu mai mult cu voi.... [/quote

si inca o intrebare ..imi zice si mie cineva cum sa pun si eu un status jos ,cum au unii....


Eu am un job care imi permite sa fac asta vara Lucrez in invatamantul privat si deocamdata e VACANTA a fost si concediu 2 saptamani...e niiiiice

Pentru semnatura mergi la "Date cont"-vezi acolo pe profilul tau, jos in stanga, apoi la "Semnatura" scrii ce vrei.
liliana2005
Postat pe 28 August 2009 17:50
"Am observat pe profilul tau, la pozele publice, diferite .... caricaturi cu tenta sexuala. Pardon, ma scuzati, explicit sexuale. Daca adun acest mic amanunt cu toate comentariile tale rautacioase, ajung la concluzia ca tu chiar ai probleme.

aici care-i intrebarea??"
Era o remarca, nu o intrebare.

"mi-am facut un obicei din a chinuii fetitele cu codite de 22 de anisori. consider-o obsessie!! sau hobby.
imi place sa le trag de codite!"

Aici am o intrebare: te crezi chiar atat de interesant? Sau am avut dreptate cand te`am considerat frustrat?

"pur ipotetic la exemplul tau, am dat si io un exemplu. numa' ca tu ai luat-o ca un afront.
viata nu-i numa lapte si miere. chiar exista oameni ca tanti maricica.
si in doilea rand, nu m-am lovit cu stabilopodu-n pept ca dau sfaturi. imi scriu parerile despre un caz. daca cersetoarea de sfaturi vrea ceva concret, sa caute in pagini aurii"
De acord cu tine, dar gandeste`te ca anumiti parinti nu sunt la curent cu ceea ce fac ai lor dragi copii. Nu incurajez para, dar in cazuri extreme ( gen prostitutie, santaj droguri) este absolut necesara.
Nici eu nu am sustinut ca as fi mare pshiholog, am specificat foarte clar la inceput ca nu voi da sfaturi de specialitate, nu fac reclama, incerc doar sa fiu utila.
In plus, lasand la o parte antipatia pentru tine, te anunt ca persoanele de genul tau, carora li se cer pareri si ei ironizeaza, fac misto sau rad de persoanele cu probleme sunt mai nocive decat un prieten care sfatuieste prost. Omul care a fost luat peste picior atunci cand a avut nevoie de un sfat poate sa dezvolte o fobie fata de lumea din jurul lui, sa-si declanseze o obsesie si sa ajunga introvertit. Ai sa fi uimit cate poate sa faca o vorba buna sau simplul gest de a asculta pe cineva. Ce se intelege din comportamentul tau vis-a-vis de cei care isi cauta un raspuns aici este "da`i un branci cand sta atarnat de marginea prapastiei".
Forumul este public intr`adevar, dar eu te`am anuntat de la inceput ca nu suport ironicii si pe cat de draguta si amabila sunt, pe atat de nesimtita pot fi atunci cand sunt provocata. Daca iti inchipui ca te distrezi pe seama mea, da`mi voie sa te dezamagesc. Nu ai demonstrat nimic in fata mea, nu te consider o persoana intelingenta, nici macar amuzanta sau acida. Nu ai reusit sa ma enervezi.

tmMedeea eu lucrez la o firma de constructii-montaj si intre 2 licitatii mai citesc diferite lucruri pe internet (am internet la birou) si asa am ajuns eu aici. Din site in site, din topic in topic. E ceva care nu`mi rapeste foarte mult timp si intru numai cand pot.
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 18:11
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-28 17:36:56De ce dracu alex gaudino nu a facut un remix ok , adica in 4 timpi , cand am incercat sa mixez remixul imi sarea din timp , asta pana cand am ajuns acasa si am ramas socat de ce aliniament avea remixul

jur ca n`am inteles nimic nu ma pricep la asa ceva. Dar poti sa ne inveti
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 18:17
ma chinuie o intrebare intrebatoare
R_F
Postat pe 28 August 2009 18:18
De la: anybody, la data 2009-08-28 15:54:11
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:49:05







inca una si gata. adica o rautacisma!
domnisoara ralucuta, are un alt cont dupa care spioneaza useri!!
na sic!!



pentru asta o pedepsim si pe ea.................ete na nu-i mai spunem deloc ce ne chinuie


oricum nu m`ati intrebat mai nimic dar topicu asta era si pt schimburi de idei. De ex, pe mine ma chinuie rau de tot politicienii mioritici. Nu vrea sa`i comenteze nimeni?
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 18:21
De la: R_F, la data 2009-08-28 18:18:03ma chinuie o intrebare intrebatoare

hai chinuie`ma si pe mn cu inrebarea aia
Ralucutsa
Postat pe 28 August 2009 18:22
De la: ralukyyy, la data 2009-08-28 18:11:46"

Aici am o intrebare: te crezi chiar atat de interesant? Sau am avut dreptate cand te`am considerat frustrat?


ai dreptate, mare dreptate.
n-am facut sex de o saptamana jumate si deja imi tremura dejtele pe tastatura.
un sfat: sa nu stai nef.....!!


Nici eu nu am sustinut ca as fi mare pshiholog, am specificat foarte clar la inceput ca nu voi da sfaturi de specialitate, nu fac reclama, incerc doar sa fiu utila.
In plus, lasand la o parte antipatia pentru tine,

credeam ca ma iubesti!!
deja imi imaginam in dormitorul tau o poza imensa pe perete, cu buzele din avatar!
sa nu speri sa am acelesi sentimente pentru tine.

te anunt ca persoanele de genul tau, carora li se cer pareri si ei ironizeaza, fac misto sau rad de persoanele cu probleme sunt mai nocive decat un prieten care sfatuieste prost. Omul care a fost luat peste picior atunci cand a avut nevoie de un sfat poate sa dezvolte o fobie fata de lumea din jurul lui, sa-si declanseze o obsesie si sa ajunga introvertit. Ai sa fi uimit cate poate sa faca o vorba buna sau simplul gest de a asculta pe cineva.

sunt adeptul palmele de trezire.
plus ca forumul vuieste de topice cu substrat bagator in seama.
da' stau sa ma intreb, de ce trebuie sa ma justific fata de tine? care la prima critica sari in sus de parca ai avea o bomba sub fund!

Ce se intelege din comportamentul tau vis-a-vis de cei care isi cauta un raspuns aici este "da`i un branci cand sta atarnat de marginea prapastiei".
Forumul este public intr`adevar, dar eu te`am anuntat de la inceput ca nu suport ironicii si pe cat de draguta si amabila sunt, pe atat de nesimtita pot fi atunci cand sunt provocata. Daca iti inchipui ca te distrezi pe seama mea, da`mi voie sa te dezamagesc. Nu ai demonstrat nimic in fata mea, nu te consider o persoana intelingenta, nici macar amuzanta sau acida. Nu ai reusit sa ma enervezi.


da' nici nu te-am rugat sa ma iubesti!! si nici macar nu incerc sa te enervez.
numa' ca, sa folosesc acelasi gen de exprimare, persoane de genul tau au ceva care imi repugna. inca nu-mi dau seama ce e, da' sigur e ceva!!!
am intalnit de-a lungul vietii persoane binevoitoare ca tine. ajunsi la maturitatea vietii, isi inchipuiau ca sunt centrul universului si ca stelele se rotesc in jurul lor. nici macar nu puteai intra intro polemica constructiva, pentru ca-ti inchideau gura cu adevarul suprem detinut de ei. iar sfaturile pe care incercau sa le dea, desii erau uneori de o penibilitate crasa, deveneau legi universale.
ca sa nu deviezi iara, n-am spus despre tine. da' si tu prezinti semne de viitor!
acu' poti sa te condiseri jignita, ca pana acu' doar te-am sicanat!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 21:52
ma iubeste... nu ma iubeste..
hai ca nu mai rezist ma duc sa'mi ghicesc in stele
Diavolyta_
Postat pe 28 August 2009 21:55
Mno raluky uite sa explic , se iau o piesa (melodie ) si se taie pe alocuri in diferite portiuni unde se crede ca e mai ok , apoi se creeaza alt aranajament pt a se putea include portiunile luate din original asta inseamna remix , bon acuma revenid la alex gaudino sincer nu am vazut asemenea piesa ,si cum a fost compusa , o piesa normala tre sa fie compusa in 4 timpi , adica respectiv cum ai bate din palme de 4 ori ,e toata constructia se bazeaza pe aceasta ritmicitate , bon eh nenea asta a facut-o invers adica in loc de 4 timp a facut 4 jumate adica cu o intarziere de inca o jumatate de bataie ceea ce de a dreptul aiurea , si problema mea a fost ca atunci cand a trebuit sa mixez asemenea piesa , imi sarea pur si simplu din timp adica piesa 1 era pe ritmul asta 1,2,3,4 batati si in mixat trebuie ca piesa 2 sa fie in sincron cu prima bataie pe bataie , e asta a lui gaudino era 1, 2 jumate , 3 , 4 jumate si se auzea ingrozitor parca era efect trepidare , pana cand am ajuns acasa si am vazut in ce hal era construita
blue07scorpion
Postat pe 28 August 2009 23:33
De la: ralukyyy, la data 2009-08-18 17:06:47Bun, inca ma obisnuiesc cu nebunia asta.
Sunt o persoana prea draguta sa stau in banca mea, asa ca m`am gandit sa ma apuc de ajutat lume. Cu sfaturi, pareri, fara ironii sau raspunsuri aiurea.
Sunt la inceput, deci nu ma luati prea tare. Care aveti ceva de intrebat, puneti labuta si intrebati`ma.



si e cu tarif?
greierash_is_back
Postat pe 29 August 2009 01:04
greierash nu. E freeeeeeeeeeee
blue07scorpion : ma depaseste. Tot nu ma pricep la asa ceva. Daca le ai totusi cu mixurile, poate iti dau eu niste mel sa le mai prelucrezi putin. +
si acum, sa`mi stric aceasta minunata zi de duminica. Back la "pretenu`" meu geo_x.
1. Ms pt sfat, se pare ca eu sunt mult mai evoluata decat tine, stiu sa ma controlez si n`ai sa ma vezi pe mine sa`mi tremure dejtele pe tastatura pt simplul fapt ca as fi "nef...".
2. N`ai sa vezi la mine in camera un decor atat de vulgar si lipsit de gust, cum ar fi acea poza care mai degraba ma duce cu gandul la fundul unei maimute. Deci, nici vorba sa te iubesc. Never ever. Mi se rupe ce parere ai tu despre mine.
3. Dar eu de ce trebuie sa ma justific fata de tine? De ce trebuie sa`ti suport eu parerile misogine si nesimtite? De ce nu ti`ai pus si intrebarea asta? Ai tu vreun drept sa ma critici pe mine?
4. In incheiere, aceste "persoane ca mine" sunt pur si simplu oameni care gandesc, care isi respecta idealurile si tin la parerile lor. In traducere pt tine, oameni care intr`adevar cred in ceea ce spun, care mai si judeca, nu iau totul asa cum li se spune. Eu ii numesc "oameni cu personalitate". Tu, probabil, prin prisma invidiei si rautatii tale, la care adaugam faptul ca esti "nef..." de o saptamana jumate si probabil iti tremura si neuronii, nu numai dejtele pe tastatura, ii consideri "centrul universului" in care tu n`ai vrea sa te afli. Mai pe scurt, esti invidios pe viitorul posibil al unei persoane care gandeste mai mult si mai clar, drept pt care te`ai gandit sa`l combati. Proasta idee. Nu ai demonstrat nimic, te`ai facut de ras apeland la vulgaritate in neputinta de a`mi inchide mie gura.

Am o noutate pt tine: daca ti`ai propus sa ma umilesti si sa ma faci sa`mi steg singura contul, ai calculat prost, baiatule.
Ralucutsa
Postat pe 30 August 2009 15:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este cea mai mare femeie asasin din istorie? 33 De la: julyane19 1 Noiembrie 2008 21:01
ce parere aveti despre droguri?ati consumat vreodata?daca da de ce? 861 De la: 16 Februarie 2016 17:36
cetona de zmeura 4 De la: kudika_956391 16 August 2014 22:50
CU CE SE UDA FETELE ? 24 De la: INTELIGENTUL- 25 Iunie 2014 14:26
cum facem??:(( 200 De la: Yharr 11 Iulie 2011 17:55