Setari Cookie-uri

Help pls

Sunt cu prietenul meu de un an jumate , dupa patru ani de prietenie,prietenie din partea mea pt ca el m-a placut de la inceput si a incercat sa tot fie cu mine,pana cand dupa patru ani a reusit. Eu il stiam foarte bine atunci cand am acceptat sa fiu iubita lui,stiam ca este un mare afemeiat, dar mai stiam ca ma iubeste si speram ca o sa se schimbe pt mine , eu fiind singura fata pe care el a iubit-o,de restul isi batea joc.Un an de zile a fost super,sau cel putin asa credeam eu. Acum danseaza cu alte fete fata de mine , le zambeste , le face cu ochiul cu mine de mana, si e foarte fericit, se simte cel mai atunci cand eu il vad ca danseaza cu altele,vorbeste etc.Nu il mai inteleg , ar trebui sa aiba respect si macar cand e cu mine sa se abtina...ii place sa filtreze sau mai mult?nush....l-am intrebat de mai multe ori daca m-a inselat si mi-a jurat ca nu , dar nu stiu daca il pot crede...am vazut si un mesaj 2 la el in tel de la o fata si cateva apeluri si numai stiu ce sa cred..a ramas acelasi fustangiu? Eu il iubesc foarte mult dar daca as afla ca ma inseala nu as putea trece peste...Eu ce as putea face sa trecem peste situatia asta?sa nu mai fie asa?
liliac_
Postat pe 23 August 2009 19:09
De la: liliac_, la data 2009-08-23 19:09:54Sunt cu prietenul meu de un an jumate , dupa patru ani de prietenie,prietenie din partea mea pt ca el m-a placut de la inceput si a incercat sa tot fie cu mine,pana cand dupa patru ani a reusit. Eu il stiam foarte bine atunci cand am acceptat sa fiu iubita lui,stiam ca este un mare afemeiat, dar mai stiam ca ma iubeste si speram ca o sa se schimbe pt mine , eu fiind singura fata pe care el a iubit-o,de restul isi batea joc.Un an de zile a fost super,sau cel putin asa credeam eu. Acum danseaza cu alte fete fata de mine , le zambeste , le face cu ochiul cu mine de mana, si e foarte fericit, se simte cel mai atunci cand eu il vad ca danseaza cu altele,vorbeste etc.Nu il mai inteleg , ar trebui sa aiba respect si macar cand e cu mine sa se abtina...ii place sa filtreze sau mai mult?nush....l-am intrebat de mai multe ori daca m-a inselat si mi-a jurat ca nu , dar nu stiu daca il pot crede...am vazut si un mesaj 2 la el in tel de la o fata si cateva apeluri si numai stiu ce sa cred..a ramas acelasi fustangiu? Eu il iubesc foarte mult dar daca as afla ca ma inseala nu as putea trece peste...Eu ce as putea face sa trecem peste situatia asta?sa nu mai fie asa?

Draga mea...nu crezi ca tu i-ai creat o imagine ptr tine ??? Tu iubesti un anumit om...in realitate constati ca este altceva....cam multa suferinta ...si sigur excese de gelozie......ori nu-ti mai pasa ...ori....
pacifista
Postat pe 27 August 2009 23:56
Suna la 112
Diavolyta_
Postat pe 28 August 2009 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
infidelitate 64 De la: kudika106673 31 Ianuarie 2010 20:55
ajutor ...inselata 49 De la: kudika057622 28 August 2009 17:56
infidelitate? 20 De la: kudika325360 14 Octombrie 2010 09:30
Sunt eu nebuna sau el infidel? 230 De la: kudika_raisa 6 Ianuarie 2012 18:55
Nici nu mai stiu ce sa mai cred .... 19 De la: kudika046025 1 Noiembrie 2009 18:02