Setari Cookie-uri

HELP!!!

timp d doi ani am stat cu un om care nu mi-a acordat atentie...intotdeuna avea treaba...intotdeauna era obosit...imi spunea mai tot timpul ka iubeste insa foarte rar imi arata afectiune.m-a indepartat d toti prietenii,ma certam tot mai des cu familia pentru k ii luam apararea,am incercat sa il fac sa vada kt il iubesc....sa il conving sa nu mai fie asa rece si sa avem o relatie normala...m-a indepartat pana knd am spus stop....la o saptamana dupa c eu nu l-am mai cautat,m-a sunat el...regreta cele intamplate si ma vroia inapoi.timp d cateva luni am vorbit cu el la telefon...n mai vedeam la un suc si apoi m-am hotarat sa ii acord o sansa...credeam in schimbarea lui...la inceput a fost ok...apoi am inceput sa n certam tot mai des....p motive banale...aseara si`a iesit din minti m-a luat d p strada,m-a tarat la el in bar(barul inchis) si acolo m-a lovit...3 pumni in fata....acum ma uit la mine si nu ma recunosc...abia mai vorbesc si nici nu pot sa mananc...iar el....spune k regreta..k ii pare rau si k ma iubeste.asta e iubire?....d mult simteam k nu il mai iubesc...dar nu am reusit nicodata sa spun gata...sa nu mai raspund la telefoane...sa nu ma mai vad cu el...a fost mereu k un drog...era ceva foarte puternic care ma tinea acolo...chiar si acum dupa cele intamplate i-am mai raspuns la telefon.....parca mi`a intrat in sange...c dumnezeu am in cap...?...are cineva o expliktie logica?...eu una nu mai stiu c sa spun...
Smile
Postat pe 23 August 2009 19:18
acum fara suparare....de cate lovituri mai ai nevoie ca sa iti dai seama ca nu ai ce cauta langa un animal ca el?
asta nu e iubire....e teroare in stare pura.....daca ramai cu el....vei ramane mereu o victima.
cauta-ti mandria....si nu-l mai cauta,nu-i mai raspunde la telefoane....
renunta pana mai ai timp......poate ca data viitoare.... obsesia asta pentru el ,te va costa viata.
andreea1976
Postat pe 24 August 2009 00:03
sunt si foarte disperata k sa spun asa dupa afectiune si imi place sa am multe persoane in jurul meu....el mi-a luat tot si cred k mai mult ma agat d o speranta...d o iluzie....
Smile
Postat pe 24 August 2009 00:06
no coments!
Nuovamente_Robertina
Postat pe 24 August 2009 00:07
De la: Smile, la data 2009-08-24 00:06:22sunt si foarte disperata k sa spun asa dupa afectiune si imi place sa am multe persoane in jurul meu....el mi-a luat tot si cred k mai mult ma agat d o speranta...d o iluzie....

exact... ....vezi ca sti
exista si barbati de treaba....o sa intalnesti si tu unul...nu dispera
andreea1976
Postat pe 24 August 2009 00:09
te-a lovit o data o va face si a 2 oara
cat despre obsesie care o ai e normal...e singur care mai e in preajma ta pt k ceilalti a avut el grija sa ii indeparteze
nu incerca sa te simti vinovata
ce vina ai tu k ai oferit si nu ai primit la timp...acuma e prea tarziu
bestiutza_relouded
Postat pe 24 August 2009 00:12
mai rau e k parintii mei m-au dus aseara dupa c s-a intamplat la politie...sa dau declaratii si bla bla...as vrea doar s ma lase...nu vreau sa ajung in tribunale cum are tatal meu d gand
Smile
Postat pe 24 August 2009 00:15
De la: Smile, la data 2009-08-24 00:15:13mai rau e k parintii mei m-au dus aseara dupa c s-a intamplat la politie...sa dau declaratii si bla bla...as vrea doar s ma lase...nu vreau sa ajung in tribunale cum are tatal meu d gand

e normal
si eu daca as avea un copil si cineva iar face asta as face la fel
dar as tine cond si de parea lui
bestiutza_relouded
Postat pe 24 August 2009 00:21
eh la mn in casa nu prea s tine cont d parerea mea....nu stiu cum o sa iasa...dar sunt data peste cap...plus k mai am si pb cu facultatea...vine sesiunea din toamna..off....
Smile
Postat pe 24 August 2009 00:24
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-08-24 00:21:28
De la: Smile, la data 2009-08-24 00:15:13mai rau e k parintii mei m-au dus aseara dupa c s-a intamplat la politie...sa dau declaratii si bla bla...as vrea doar s ma lase...nu vreau sa ajung in tribunale cum are tatal meu d gand

e normal
si eu daca as avea un copil si cineva iar face asta as face la fel
dar as tine cond si de parea lui

daca cineva ar face asa ceva cu copilul meu...l-as calca in picioare...ca nici kk de analiza n-ar mai ramane din el......scuze de expresie....
andreea1976
Postat pe 24 August 2009 00:25
De la: Smile, la data 2009-08-23 19:18:38timp d doi ani am stat cu un om care nu mi-a acordat atentie...intotdeuna avea treaba...intotdeauna era obosit...imi spunea mai tot timpul ka iubeste insa foarte rar imi arata afectiune.m-a indepartat d toti prietenii,ma certam tot mai des cu familia pentru k ii luam apararea,am incercat sa il fac sa vada kt il iubesc....sa il conving sa nu mai fie asa rece si sa avem o relatie normala...m-a indepartat pana knd am spus stop....la o saptamana dupa c eu nu l-am mai cautat,m-a sunat el...regreta cele intamplate si ma vroia inapoi.timp d cateva luni am vorbit cu el la telefon...n mai vedeam la un suc si apoi m-am hotarat sa ii acord o sansa...credeam in schimbarea lui...la inceput a fost ok...apoi am inceput sa n certam tot mai des....p motive banale...aseara si`a iesit din minti m-a luat d p strada,m-a tarat la el in bar(barul inchis) si acolo m-a lovit...3 pumni in fata....acum ma uit la mine si nu ma recunosc...abia mai vorbesc si nici nu pot sa mananc...iar el....spune k regreta..k ii pare rau si k ma iubeste.asta e iubire?....d mult simteam k nu il mai iubesc...dar nu am reusit nicodata sa spun gata...sa nu mai raspund la telefoane...sa nu ma mai vad cu el...a fost mereu k un drog...era ceva foarte puternic care ma tinea acolo...chiar si acum dupa cele intamplate i-am mai raspuns la telefon.....parca mi`a intrat in sange...c dumnezeu am in cap...?...are cineva o expliktie logica?...eu una nu mai stiu c sa spun...


Am citit ca acest comportament este specific celor care dau dovada de violenta .isi cer scuze dupa ce te-au rupt in batai si promit ca nu mai fac,dar recidiveaza mereu.Singurul lucru sanatos este sa rupi relatie definitiv cu o astfel de bruta.Impuneti vointa si nu mai tine legatura cu el.Indizii ca el nu se schimba niciodata.

Postat pe 25 August 2009 09:46
momentan ma lupt sa nu ii mai raspund la tel sau la mesaje...si astept certificatul d la IML.....pt k trebuie sa plateasca pt felul in care arata fata mea...si pt sufletul meu calcat in picioare..imi ramane doar sa ma tin tare....
Smile
Postat pe 25 August 2009 20:46
De la: Smile, la data 2009-08-25 20:46:40momentan ma lupt sa nu ii mai raspund la tel sau la mesaje...si astept certificatul d la IML.....pt k trebuie sa plateasca pt felul in care arata fata mea...si pt sufletul meu calcat in picioare..imi ramane doar sa ma tin tare....

eu sunt alaturi de tine!!!!!!!!!!!!
fii tare si gandeste-te ca , daca nu erai tu, putea fi alta!!
anca0704
Postat pe 25 August 2009 20:51
Doamne....citesc si nu imi vine sa cred!:( Incearca sa treci peste....!...si daca vei ramane cu el...ce rezolvi?Nu s.a schimbat in bine...IN 2 ANI!!!..i.a parut rau si dupa ce ai zis tu gata...prima oara,si dupa te.a lovit..gandeste.te la ce urmeaza daca vei alege sa ramai cu el!

Suntem alaturi de tine..dar numai tu poti decide pentru tine!
Mult succes si o decizie bine gandita iti doresc!
Capjuna
Postat pe 25 August 2009 20:55
ms mult d tot pt sustinere....sper din tot sufletul sa reusesc...mi-e dor d o viata normala...sau macar mai linistita in care sa ma simt iubita si protejata...
Smile
Postat pe 25 August 2009 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pot sa am incredere? 32 De la: kudika418943 30 Septembrie 2011 18:22
buna 11 De la: kudika006877 14 Aprilie 2009 20:19
aa 15 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37
el ramane cu ea si eu cu el in gand...?? 197 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47
iubesc un baiat care este hot!!ce sa fac?! 30 De la: kudika052198 30 August 2009 17:03