Setari Cookie-uri

cate femei poate sa tina un barbat????

si ce legatura are primul post si multe altele cu infidelitatea? asta trebuia postat la topicul "linsare barbati"
felixcat
Postat pe 13 Septembrie 2009 17:30
De la: pacifista, la data 2009-08-24 16:13:15Se spune ca barbatul este fiinta cea puternica in relatie. Personal nu cred asta. Desi se dau mari scule de bascule as vrea sa-i vad cateva zile in locul unei femei!!!! Unii spun : eu pot tine cate femei vreau!!! Credeti ????

Toti barbatii se lauda mai mult sau mai putin cu lucruri de care n-ar fi in stare in vecii vecilor. Tine de orgoliul lor masculin...a si de obicei aia care se lauda cu haremu' de acasa n-au avut mai mult de 2-3 toata viata
simonycik
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:43
De la: ionelaela, la data 2009-09-13 11:16:59stiu cazuri..avea 3 ,desi 2 din ele au fost avertizate erau prea ...stupid ca sa creada ca ea ilpoat eface sa renunte la celelalte 2

eu cred ca "naravul din fire nu are lecuire!"...am ajuns sa nu mai stiu ce este bine pe lumea asta.....daca esti un om corect - esti fraier, daca esti fidel- esti prost...asa ca.....
pacifista
Postat pe 15 Septembrie 2009 18:57
De la: pacifista, la data 2009-08-24 16:13:15Se spune ca barbatul este fiinta cea puternica in relatie. Personal nu cred asta. Desi se dau mari scule de bascule as vrea sa-i vad cateva zile in locul unei femei!!!! Unii spun : eu pot tine cate femei vreau!!! Credeti ????


Pai problema are 2 fete!!! cate pot tine in acelasi timp, sau cate femei pot tine pe rand!
La arabi, unde ma aflu acum, un barbat tine tot atatea femei cat le tine buzunarul, adica asa cum e la romani, cu cat are mai multi bani, cu atat isi mai cumpara o casa , o masina, o ceva, astia de aici cum isi iau o nevasta, o aseaza intr o casa, ii face vreun copil, doi acolo, si fuga mai cauta inca una, si tot asa...!
Pe ele nu le intereseaza, problema lor e cine primeste mai mult si de obicei ele ar trebui sa primeasca parte egala!
Mi s a intamplat sa am un vecin sa se mute de la o nevasta la alta , copiii boceau si prima nevasta era disperata.....
asa ca ce sa mai zicem!
valibilic
Postat pe 8 Noiembrie 2009 16:44
Pot sa tina pe dracu'! Majoritatea nu sunt in stare sa satisfaca nici macar una ... pe nici un plan...
darksukkubus69
Postat pe 8 Noiembrie 2009 22:57
De la: darksukkubus69, la data 2009-11-08 22:57:35Pot sa tina pe dracu'! Majoritatea nu sunt in stare sa satisfaca nici macar una ... pe nici un plan...


Sa inteleg ca tu ai testat majoritatea?
bl_de
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:52
De la: bl_de, la data 2009-11-09 10:52:55
De la: darksukkubus69, la data 2009-11-08 22:57:35Pot sa tina pe dracu'! Majoritatea nu sunt in stare sa satisfaca nici macar una ... pe nici un plan...


Sa inteleg ca tu ai testat majoritatea?

bine ca al meu nu face parte din majoritatea! prietenii stiu de ce!
one_size
Postat pe 9 Noiembrie 2009 11:04
pai un barbat poate sa tin cate femei vrea el....cu vorba!!! dar cand vine vorba de restul...mai greu. sunt multi care se lauda cu fel si fel de vorbe dar cand vine vorba de fapte ia sa vezi cati se incumeta.cand vine vorba de sex cati dintre ei prefera sa faca sex cu mai multe femei? putini, pt ca majoritatea stiu ca nu-s in stare.
10ANA
Postat pe 9 Noiembrie 2009 11:27
De la: bl_de, la data 2009-11-09 10:52:55
De la: darksukkubus69, la data 2009-11-08 22:57:35Pot sa tina pe dracu'! Majoritatea nu sunt in stare sa satisfaca nici macar una ... pe nici un plan...


Sa inteleg ca tu ai testat majoritatea?


Mai eu din structura nu accept asa ceva!
Sunt foarte geloasa si mi e scarba si de femeile care accepta asa ceva, nu numai de ei!
Si NU VA DATI CU PAREREA DE NU STITI! si nu mai scriam aici de mai faceam si testari de musulmani!
SA FITI IUBITE!
valibilic
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:21
Bl de, eu am ales pe unul care poate sa ma tina cu usurinta... pe perete! Ma-ntzelegi ce vreau sa spun, nu-i asa? Asta e modul in care imi place sa fiu tinuta...
darksukkubus69
Postat pe 9 Noiembrie 2009 21:35
De la: darksukkubus69, la data 2009-11-08 22:57:35Pot sa tina pe dracu'! Majoritatea nu sunt in stare sa satisfaca nici macar una ... pe nici un plan...

In lumea araba nu i vorba de satistacere!
E vorba de constrangere si acceptare!
Majoritatea araboaicelor prefera sa stea degeaba si sa fie intretinute, sa li se dea cate ceva fara sa faca prea multe eforturi, nu le mai intereseaza de fidelitate si de cat is de dorite, aici totul e cat primesti pe plan material! RESTUL S AR PAREA CA SE DESCURCA, sincer nu stiu cum, dar se descurca!!!! ELE!
Barbatii??? Toti niste parsivi, is precum un copil care s au plictisit de jucaria veche si vor una noua!
NU MI VINE SA CRED CA N SECOLUL 21, ACCEPTA ASA CEVA!
valibilic
Postat pe 10 Noiembrie 2009 22:15
Bine, dar ce treaba avem noi cu lumea araba???? E problema lor....
darksukkubus69
Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:33
Eu am trei pisicoance fratilor!
Trecatorul
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:35
De la: pacifista, la data 2009-08-24 16:13:15Se spune ca barbatul este fiinta cea puternica in relatie. Personal nu cred asta. Desi se dau mari scule de bascule as vrea sa-i vad cateva zile in locul unei femei!!!! Unii spun : eu pot tine cate femei vreau!!! Credeti ????


Depinde... Eu am tinut deseori mai multe femei... Dar le-am tinut bine... si le-a placut...
stardancer
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:52
De la: stardancer, la data 2009-11-12 23:52:13
De la: pacifista, la data 2009-08-24 16:13:15Se spune ca barbatul este fiinta cea puternica in relatie. Personal nu cred asta. Desi se dau mari scule de bascule as vrea sa-i vad cateva zile in locul unei femei!!!! Unii spun : eu pot tine cate femei vreau!!! Credeti ????


Depinde... Eu am tinut deseori mai multe femei... Dar le-am tinut bine... si le-a placut...


am uitat sa va spun un amanunt: LE-AM TINUT DE VORBA...
stardancer
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:53
La intrebarea de pe topic, raspunsul meu este ca un barbat poate sa tina cate femei poate sa faca fericite, nici una in plus, nici una in minus... suna cool asta pt. barbati. numai ca, uitandu-ma in jur si vazand cate femei "cuplate" sunt nefericite, ma ia cu tremurici... multi dintre noi nu putem face fericita nici macar o femeie... bine, le putem "aburi", manipula, sa le cream o iluzie ca sunt fericite, dar FERICITE CU ADEVARAT... hm...
fetelor, de ce nu preluati voi initiativa? de ce nu puneti problema mai corect? deci, nou subiect de dezbatere: CATI BARBATI POATE SA TINA O FEMEIE?

stardancer
Postat pe 13 Noiembrie 2009 00:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un pic de timp si pt mine pe forum??am nevoie de un sfat!:) multuuuumesccc!!! 26 De la: kudika421339 10 Decembrie 2011 16:09
Ajutor cosuri pe fund 20 De la: glitzypinky69 13 Septembrie 2016 16:49
heeey :) o sugestie va rog? :D 11 De la: Flowers 16 Martie 2011 13:56
am nevoie de parerile voastre:( 6 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:40
Dragostea adevarata moare ???!!! 47 De la: denis_3d25 2 Octombrie 2011 03:27