Setari Cookie-uri

ce metode de seductie credeti ca prind???

Fiecare aplica o "metoda" de seductie ptr a si atinge scopul....care a prins la tine ?
pacifista
Postat pe 25 August 2009 12:07
IMBRACAMINTEA...PARFUMUL....ZAMBETUL.....COMPORTAMENTUL.....
pacifista
Postat pe 26 August 2009 10:41
coafura, manichiura
yumy
Postat pe 26 August 2009 10:44
mersu'!
geo_x
Postat pe 26 August 2009 10:49
De la: geo_x, la data 2009-08-26 10:49:32mersu'!

pe sus sau pe jos?
yumy
Postat pe 26 August 2009 11:07
De la: sadora, la data 2009-08-25 12:07:46Fiecare aplica o "metoda" de seductie ptr a si atinge scopul....care a prins la tine ?


depinde de scop, de persoana pe care vrei s-o seduci, ......... de multe.
Avem un arsenal de metode , nu una singura
valita76
Postat pe 26 August 2009 11:09
De la: valita76, la data 2009-08-26 11:09:12
De la: sadora, la data 2009-08-25 12:07:46Fiecare aplica o "metoda" de seductie ptr a si atinge scopul....care a prins la tine ?


depinde de scop, de persoana pe care vrei s-o seduci, ......... de multe.
Avem un arsenal de metode , nu una singura



Excelent punct de vedere.

Postat pe 26 August 2009 11:11
Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE
M_Trayan
Postat pe 26 August 2009 11:41
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE



tu vorbesti din ce ai auzit sau ce?????
ce sunt barbati astia,,,,,ti-au murit laudarosi?????
sarutama
Postat pe 26 August 2009 11:44
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

Din pacate trebuie sa fiu de acord cu tine. Si sunt 100%.
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 11:46
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE
.
Da,ai dreptate.La capitolul "gasculite".Eu ma gandeam ca intrebarea din titlul se refera la femei.La femei adevarate.Dar cred ca toti cautam pe cineva care vorbeste aceeasi limba ca si noi.Chiar daca asta este PASAREASCA.
ana_lili36
Postat pe 26 August 2009 11:49
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE



mdea ai descoperit roata domne.....dar daca a mers,si ai ajuns sa te simti bine,de ce le faci gasculite?

ai impresia ca tu ai fost destept si ele proaste?

te asigur ca daca una nu vrea,poti sa stai tu si in cap si sa fi tata desteptilor.

asa ca nu te mai da rotund,ca tot norocul tau a fost sa fi omu potrivit la locu potrivit.

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 11:51
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:46:11
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

Din pacate trebuie sa fiu de acord cu tine. Si sunt 100%.

lucia ,,,lucia ,,tu chiar ai crezut ce ai citit????
da sunt multe victime pe net ,,,dar tre sa mai sti si cum sa abordezi o gasculita pe internet
sarutama
Postat pe 26 August 2009 11:52
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE


N-ar trebui sa le numesti asa.Daca ele sunt gaste tu ce-ar trbui sa fii,gascan?
SI daca esti misogin sau vrei sa pari trateaza-te.

Postat pe 26 August 2009 11:53
Micutule, n-are rost sa te enervezi pentru ca, in fond si la urma urmei, cam asta sunt femeile agatate pe net: gasculitze. Pentru ca, hai sa fim seriosi, numai o fraierutza pica in coccis extaziata de niste cuvinte scrise pe mess...
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 11:53
Nici o metoda de seductie nu functioneaza daca omul respectiv nu vrea sa functioneze. Daca vrea sa functioneze, atunci omul respectiv va fi receptiv si la metoda ta si la metoda vecinului si la metoda oricui, indiferent care ar fi. E adevarat ca sunt multi oameni tampi si metodele cam functioneaza..
liliana2005
Postat pe 26 August 2009 11:53
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 11:51:44
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE



mdea ai descoperit roata domne.....dar daca a mers,si ai ajuns sa te simti bine,de ce le faci gasculite?

ai impresia ca tu ai fost destept si ele proaste?

te asigur ca daca una nu vrea,poti sa stai tu si in cap si sa fi tata desteptilor.

asa ca nu te mai da rotund,ca tot norocul tau a fost sa fi omu potrivit la locu potrivit.



uite si pe micul negru.....
asa e ,,,dar poate baiatului iau murit laudarosi ,,,cum ca ar fi un don juan
sarutama
Postat pe 26 August 2009 11:54
De la: sarutama, la data 2009-08-26 11:54:10
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 11:51:44
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE



mdea ai descoperit roata domne.....dar daca a mers,si ai ajuns sa te simti bine,de ce le faci gasculite?

ai impresia ca tu ai fost destept si ele proaste?

te asigur ca daca una nu vrea,poti sa stai tu si in cap si sa fi tata desteptilor.

asa ca nu te mai da rotund,ca tot norocul tau a fost sa fi omu potrivit la locu potrivit.



uite si pe micul negru.....
asa e ,,,dar poate baiatului iau murit laudarosi ,,,cum ca ar fi un don juan

Hai mai sa fim seriosi! Ce don Juan e ala care agatza pe net?
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 11:55
De la: sarutama, la data 2009-08-26 11:52:07
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:46:11
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

Din pacate trebuie sa fiu de acord cu tine. Si sunt 100%.

lucia ,,,lucia ,,tu chiar ai crezut ce ai citit????
da sunt multe victime pe net ,,,dar tre sa mai sti si cum sa abordezi o gasculita pe internet

Sincer, cred. Pentru ca asa cum exista gasculitze ce pot fi agatate pe net, tot asa functioneaza treba si invers. Sunt si destui fraierutzi pe-aici care doar un semn sa dai si gata, sunt dispusi sa inghita orice din partea ta doar doar iti intra in asternuturi...
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 12:04
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:53:38Micutule, n-are rost sa te enervezi pentru ca, in fond si la urma urmei, cam asta sunt femeile agatate pe net: gasculitze. Pentru ca, hai sa fim seriosi, numai o fraierutza pica in coccis extaziata de niste cuvinte scrise pe mess...


draga mea noi ne stim de oarecum mult timp si sti destule despre mine.

consider o mare lipsa de respect sa nu mesti o femeie gasculita deoarece a acceptat poate sa se simta bine cu tine.

daca el se poarta cu ele la fel cum le descrie aici,acele experiente au ramas niste amintiri dureroase in mintea lor.

cand o femeie,iese pe usa,sa se intalneasca cu un strain,pentru o noapte,sau cateva ore,sau in speranta de-a face ceva din viata ei,nu o face de proasta sau de gasca.

din cauza unor mitocani de acest gen,unu daca vrea vreodata sa cunoasca o femeie ,avand cee mei serioase intentii,se trezeste bagat in aceasi oala cu toti ratatii facuti pe cale artificiala

atunci cand o femeie maritata iese din casa sa se vada cu tine,dupa o gramada de vrajeala vomitata aiurea,si are dea face cu un asemenea mitocan,o face de singuratate,de multe ori cu tristete in suflet,o face de neamplinire. si cand ajunge acasa si facand dus,realizeaza ca a fost numai o oportunitate pentru un mitocan.....incercati voi ca femei sa va imaginati ce simte.

veti veni sa spuneti :da cine a puso sa-si insele sotu?

pei io sa traiesc cu vreun guvid avorton in casa,cu burta tambal,chelios,care miroase aiurea, cu care am copii,muncesc ca o animala fara sa primesc un gram de recunostinta, si sa fiu si nefututa cu anii........pei ma duc si rup patu altuia in 2.

recunosc faptul ca sunt trecut prin asemenea situatii.....datorita meseriei mele,cat si datorita netului,dar nu-mi amintesc sa fi dat dovada vreodata de atata mitocanie .

poate sunt io mai naiva,sau mai de moda vecehe,dar din partea mea,o aventura trebuie tratata cu si mai mult respect,pentru a avea certitudinea ca am lasat in urma o amintire deosebita.

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:06
Micutule, mi-ai intrat la suflet cu ceea ce ai scris mai sus. Respectele mele!!!!
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 12:09
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:55:24
De la: sarutama, la data 2009-08-26 11:54:10
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 11:51:44
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE



mdea ai descoperit roata domne.....dar daca a mers,si ai ajuns sa te simti bine,de ce le faci gasculite?

ai impresia ca tu ai fost destept si ele proaste?

te asigur ca daca una nu vrea,poti sa stai tu si in cap si sa fi tata desteptilor.

asa ca nu te mai da rotund,ca tot norocul tau a fost sa fi omu potrivit la locu potrivit.



uite si pe micul negru.....
asa e ,,,dar poate baiatului iau murit laudarosi ,,,cum ca ar fi un don juan

Hai mai sa fim seriosi! Ce don Juan e ala care agatza pe net?


o sa razi dar in ziua de azi multe femei se simt mai in siguranta cunoscand pe cineva pe net. nu mai risti de o suta de ori sa iesi cu o suta de fraieri pana gasesti pe unu care sa corespunda dorintelor tale,nu te mai imbraci si machiezi de o mie de ori sa iesi sa te injure vreunu daca nu-l inviti la tine,pe net te injura pe privat si gata,dai spam si prostua disparut.

dar sunt convins ca nu sunt asa multe oportunitati pentru asemenea mitocan ca ala cu gasculitele.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:10
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:06:32
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:53:38Micutule, n-are rost sa te enervezi pentru ca, in fond si la urma urmei, cam asta sunt femeile agatate pe net: gasculitze. Pentru ca, hai sa fim seriosi, numai o fraierutza pica in coccis extaziata de niste cuvinte scrise pe mess...


draga mea noi ne stim de oarecum mult timp si sti destule despre mine.

consider o mare lipsa de respect sa nu mesti o femeie gasculita deoarece a acceptat poate sa se simta bine cu tine.

daca el se poarta cu ele la fel cum le descrie aici,acele experiente au ramas niste amintiri dureroase in mintea lor.

cand o femeie,iese pe usa,sa se intalneasca cu un strain,pentru o noapte,sau cateva ore,sau in speranta de-a face ceva din viata ei,nu o face de proasta sau de gasca.

din cauza unor mitocani de acest gen,unu daca vrea vreodata sa cunoasca o femeie ,avand cee mei serioase intentii,se trezeste bagat in aceasi oala cu toti ratatii facuti pe cale artificiala

atunci cand o femeie maritata iese din casa sa se vada cu tine,dupa o gramada de vrajeala vomitata aiurea,si are dea face cu un asemenea mitocan,o face de singuratate,de multe ori cu tristete in suflet,o face de neamplinire. si cand ajunge acasa si facand dus,realizeaza ca a fost numai o oportunitate pentru un mitocan.....incercati voi ca femei sa va imaginati ce simte.

veti veni sa spuneti :da cine a puso sa-si insele sotu?

pei io sa traiesc cu vreun guvid avorton in casa,cu burta tambal,chelios,care miroase aiurea, cu care am copii,muncesc ca o animala fara sa primesc un gram de recunostinta, si sa fiu si nefututa cu anii........pei ma duc si rup patu altuia in 2.

recunosc faptul ca sunt trecut prin asemenea situatii.....datorita meseriei mele,cat si datorita netului,dar nu-mi amintesc sa fi dat dovada vreodata de atata mitocanie .

poate sunt io mai naiva,sau mai de moda vecehe,dar din partea mea,o aventura trebuie tratata cu si mai mult respect,pentru a avea certitudinea ca am lasat in urma o amintire deosebita.



Jos palaria pentru ceea ce ai spus si pentru felul in care gandesti.

Postat pe 26 August 2009 12:11
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:09:21Micutule, mi-ai intrat la suflet cu ceea ce ai scris mai sus. Respectele mele!!!!


ma bucur ca ai apreciat dar nu gasesc normal sa fiti deacord cu asemenea mitocan si ci asemenea limbaj la adresa acelor femei.va spun io ca asta a ajuns sa se intalneasca cu ele si a ramas cu buza umflata de cat de martalog a fost. si cele ce au ajuns in pat cu el,au incheiat plangand cu perna in brate.

sunt sigur 500% de cea ce afirm. nu ma pricep la reparat,compiutere,nu stiu sa fac rachete ,dar ma pricep la viata si la mintea omului.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:17
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:17:06
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:09:21Micutule, mi-ai intrat la suflet cu ceea ce ai scris mai sus. Respectele mele!!!!


ma bucur ca ai apreciat dar nu gasesc normal sa fiti deacord cu asemenea mitocan si ci asemenea limbaj la adresa acelor femei.va spun io ca asta a ajuns sa se intalneasca cu ele si a ramas cu buza umflata de cat de martalog a fost. si cele ce au ajuns in pat cu el,au incheiat plangand cu perna in brate.

sunt sigur 500% de cea ce afirm. nu ma pricep la reparat,compiutere,nu stiu sa fac rachete ,dar ma pricep la viata si la mintea omului.

vezi ca ti-am lasat ceva...
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 12:21
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:21:27
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:17:06
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:09:21Micutule, mi-ai intrat la suflet cu ceea ce ai scris mai sus. Respectele mele!!!!


ma bucur ca ai apreciat dar nu gasesc normal sa fiti deacord cu asemenea mitocan si ci asemenea limbaj la adresa acelor femei.va spun io ca asta a ajuns sa se intalneasca cu ele si a ramas cu buza umflata de cat de martalog a fost. si cele ce au ajuns in pat cu el,au incheiat plangand cu perna in brate.

sunt sigur 500% de cea ce afirm. nu ma pricep la reparat,compiutere,nu stiu sa fac rachete ,dar ma pricep la viata si la mintea omului.

vezi ca ti-am lasat ceva...


am gasit si am cceptat ci drag
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:23
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:23:38
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:21:27
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:17:06
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 12:09:21Micutule, mi-ai intrat la suflet cu ceea ce ai scris mai sus. Respectele mele!!!!


ma bucur ca ai apreciat dar nu gasesc normal sa fiti deacord cu asemenea mitocan si ci asemenea limbaj la adresa acelor femei.va spun io ca asta a ajuns sa se intalneasca cu ele si a ramas cu buza umflata de cat de martalog a fost. si cele ce au ajuns in pat cu el,au incheiat plangand cu perna in brate.

sunt sigur 500% de cea ce afirm. nu ma pricep la reparat,compiutere,nu stiu sa fac rachete ,dar ma pricep la viata si la mintea omului.

vezi ca ti-am lasat ceva...


am gasit si am cceptat ci drag

da' nu mi-ai dat accept...
Lucia38
Postat pe 26 August 2009 12:24
Ok , si daca ai agatat pe mess sau net , asta inseamna ca esti din generatia X sau Y de noi cuceritori virtual don juan ?
Si sunt cumva gasculite ? eu cred ca ai prea multa incredere in fortele tale de tastat ..

o zi placuta
blue07scorpion
Postat pe 26 August 2009 12:26
ca sa fiu si io ontopic ,cred ca cea mai buna metoda de"agatat" e sa nu sari pe femeie ca disperatau cu bale la gura. simtulumorului poate ajuta extrem de mult si sa nu te apuci sa minti sau a promiti marea cu sarea pentru ca apoi sa te faci de ras. combinatia ideala e un gram de sobrietate,simtul umorului si un pic mai mult romantism

io sunt mai romanticos un pic

caut mereu sa transform totul intro amintire misto,sa las un gust placut in urma si sa nu fiu primul care greseste.

cu cine nu a mers,asta e. trecem la folderul cu experiente
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:29
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-26 12:26:52Ok , si daca ai agatat pe mess sau net , asta inseamna ca esti din generatia X sau Y de noi cuceritori virtual don juan ?
Si sunt cumva gasculite ? eu cred ca ai prea multa incredere in fortele tale de tastat ..

o zi placuta



angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Helppp!!! parintii nu il plac!!!! 21 De la: ioaanna 12 Octombrie 2010 16:24
Am nevoie de sfaturi 5 De la: kudika_24263 28 Decembrie 2012 10:23
Huge Question: de ce barbatii se tem de relatiile la distanta? 38 De la: oana1234 16 Ianuarie 2009 16:58
Cand APRECIEZI dupa ce ai pierdut. 6 De la: flory_florin 27 Iulie 2012 14:21
Chiar ii pasa de mine ? 7 De la: coffecream 18 Iunie 2010 12:35