Setari Cookie-uri

ce metode de seductie credeti ca prind???

De la: sadora, la data 2009-08-27 20:00:52Nu as fi atat de aspra cu cei care au o astfel de parere..tinand cont de virtual, de cei care acceseaza..si mai ales de intentiile lor ..aproape ca-i dau dreptate..trebuie sa fii naiv/a sa crezi ca o relatie este deja functionala comunicand numai pe net!!! Este un mijloc de comunicare ...de exprimare..realitatea poate fi alta..surprinzatoare....poti sa te intalnesti cu omul cu care ai comunicat si sa fie neasteptat de placut...sau invers...


Nimeni nu are nimic cu acest mod de comunicare,m-a indignat faptul ca acest individ care se lauda cu agatatul gastelor considera ca daca i se raspunde la tentativele lui " seductie" pe net trebuie sa fie vorba numai de femei" usoare" si fraiere ,gaste cum le zice el.Gadeste-te ca poate chiar cineva de pe Kudika i-a cazut in plasa si toata bunavointa ei a fost considerata usuratate, cum s-a simtit oare sa fie numita gasca?

Postat pe 28 August 2009 08:07
De la: scorpio67, la data 2009-08-28 08:07:58
De la: sadora, la data 2009-08-27 20:00:52Nu as fi atat de aspra cu cei care au o astfel de parere..tinand cont de virtual, de cei care acceseaza..si mai ales de intentiile lor ..aproape ca-i dau dreptate..trebuie sa fii naiv/a sa crezi ca o relatie este deja functionala comunicand numai pe net!!! Este un mijloc de comunicare ...de exprimare..realitatea poate fi alta..surprinzatoare....poti sa te intalnesti cu omul cu care ai comunicat si sa fie neasteptat de placut...sau invers...


Nimeni nu are nimic cu acest mod de comunicare,m-a indignat faptul ca acest individ care se lauda cu agatatul gastelor considera ca daca i se raspunde la tentativele lui " seductie" pe net trebuie sa fie vorba numai de femei" usoare" si fraiere ,gaste cum le zice el.Gadeste-te ca poate chiar cineva de pe Kudika i-a cazut in plasa si toata bunavointa ei a fost considerata usuratate, cum s-a simtit oare sa fie numita gasca?

E SE LAUDA SI EL UN PIC SARACU
kudika058564
Postat pe 28 August 2009 11:28
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE


nu ma mir ca ai sedus gaste- ca pentru a seduce altcv iti trebuie minte - si tu, ma indoiesc ca o ai.
sper sa nu te supere umila...mea parere...
morticia_adams
Postat pe 28 August 2009 13:57
De la: M_Trayan, la data 2009-08-27 18:29:26
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:06:32
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:53:38Micutule, n-are rost sa te enervezi pentru ca, in fond si la urma urmei, cam asta sunt femeile agatate pe net: gasculitze. Pentru ca, hai sa fim seriosi, numai o fraierutza pica in coccis extaziata de niste cuvinte scrise pe mess...


draga mea noi ne stim de oarecum mult timp si sti destule despre mine.

consider o mare lipsa de respect sa nu mesti o femeie gasculita deoarece a acceptat poate sa se simta bine cu tine.

daca el se poarta cu ele la fel cum le descrie aici,acele experiente au ramas niste amintiri dureroase in mintea lor.

cand o femeie,iese pe usa,sa se intalneasca cu un strain,pentru o noapte,sau cateva ore,sau in speranta de-a face ceva din viata ei,nu o face de proasta sau de gasca.

din cauza unor mitocani de acest gen,unu daca vrea vreodata sa cunoasca o femeie ,avand cee mei serioase intentii,se trezeste bagat in aceasi oala cu toti ratatii facuti pe cale artificiala

atunci cand o femeie maritata iese din casa sa se vada cu tine,dupa o gramada de vrajeala vomitata aiurea,si are dea face cu un asemenea mitocan,o face de singuratate,de multe ori cu tristete in suflet,o face de neamplinire. si cand ajunge acasa si facand dus,realizeaza ca a fost numai o oportunitate pentru un mitocan.....incercati voi ca femei sa va imaginati ce simte.

veti veni sa spuneti :da cine a puso sa-si insele sotu?

pei io sa traiesc cu vreun guvid avorton in casa,cu burta tambal,chelios,care miroase aiurea, cu care am copii,muncesc ca o animala fara sa primesc un gram de recunostinta, si sa fiu si nefututa cu anii........pei ma duc si rup patu altuia in 2.

recunosc faptul ca sunt trecut prin asemenea situatii.....datorita meseriei mele,cat si datorita netului,dar nu-mi amintesc sa fi dat dovada vreodata de atata mitocanie .

poate sunt io mai naiva,sau mai de moda vecehe,dar din partea mea,o aventura trebuie tratata cu si mai mult respect,pentru a avea certitudinea ca am lasat in urma o amintire deosebita.

Mitocan eram daca dadeam si numele respectivelor. Faza cu"se intoarce acasa si regreta" nu tine, pentru ca totul se intinpla la ele acasa.


waw....
cred ca te-ai simtit al naibii de bn cand ai scris asta..
pai inseamna ca te platesc gastele...
cu cat??? ....daca vad vreo gasca pe strada sa i zic sa te caute. prestezi bine?
morticia_adams
Postat pe 28 August 2009 14:54
De la: morticia_adams, la data 2009-08-28 14:54:26
De la: M_Trayan, la data 2009-08-27 18:29:26
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:06:32
De la: Lucia38, la data 2009-08-26 11:53:38Micutule, n-are rost sa te enervezi pentru ca, in fond si la urma urmei, cam asta sunt femeile agatate pe net: gasculitze. Pentru ca, hai sa fim seriosi, numai o fraierutza pica in coccis extaziata de niste cuvinte scrise pe mess...


draga mea noi ne stim de oarecum mult timp si sti destule despre mine.

consider o mare lipsa de respect sa nu mesti o femeie gasculita deoarece a acceptat poate sa se simta bine cu tine.

daca el se poarta cu ele la fel cum le descrie aici,acele experiente au ramas niste amintiri dureroase in mintea lor.

cand o femeie,iese pe usa,sa se intalneasca cu un strain,pentru o noapte,sau cateva ore,sau in speranta de-a face ceva din viata ei,nu o face de proasta sau de gasca.

din cauza unor mitocani de acest gen,unu daca vrea vreodata sa cunoasca o femeie ,avand cee mei serioase intentii,se trezeste bagat in aceasi oala cu toti ratatii facuti pe cale artificiala

atunci cand o femeie maritata iese din casa sa se vada cu tine,dupa o gramada de vrajeala vomitata aiurea,si are dea face cu un asemenea mitocan,o face de singuratate,de multe ori cu tristete in suflet,o face de neamplinire. si cand ajunge acasa si facand dus,realizeaza ca a fost numai o oportunitate pentru un mitocan.....incercati voi ca femei sa va imaginati ce simte.

veti veni sa spuneti :da cine a puso sa-si insele sotu?

pei io sa traiesc cu vreun guvid avorton in casa,cu burta tambal,chelios,care miroase aiurea, cu care am copii,muncesc ca o animala fara sa primesc un gram de recunostinta, si sa fiu si nefututa cu anii........pei ma duc si rup patu altuia in 2.

recunosc faptul ca sunt trecut prin asemenea situatii.....datorita meseriei mele,cat si datorita netului,dar nu-mi amintesc sa fi dat dovada vreodata de atata mitocanie .

poate sunt io mai naiva,sau mai de moda vecehe,dar din partea mea,o aventura trebuie tratata cu si mai mult respect,pentru a avea certitudinea ca am lasat in urma o amintire deosebita.

Mitocan eram daca dadeam si numele respectivelor. Faza cu"se intoarce acasa si regreta" nu tine, pentru ca totul se intinpla la ele acasa.


waw....
cred ca te-ai simtit al naibii de bn cand ai scris asta..
pai inseamna ca te platesc gastele...
cu cat??? ....daca vad vreo gasca pe strada sa i zic sa te caute. prestezi bine?


e praf saracu...nu ai vazut ce fata are?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 14:57
o fi avand.....dar eu nu ma iau de fatza lui ci de tampeniile pe care le scrie.
morticia_adams
Postat pe 28 August 2009 15:01
De la: morticia_adams, la data 2009-08-28 15:01:16o fi avand.....dar eu nu ma iau de fatza lui ci de tampeniile pe care le scrie.


pei afisand acea fata,nu ar mai avea nevoie sa scrie nimic. toata prosti adin el se cieteste pe acea fata
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:05
Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !
Summer_
Postat pe 28 August 2009 15:28
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:28:05Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !


ne cunostem cumva?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:31
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:31:36
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:28:05Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !


ne cunostem cumva?


:)))))
Mai, nu personal ! Eu te stiu din vedere ! Sunt la Stoma, pe Calea Plevnei si te-am vazut prin zona !
Summer_
Postat pe 28 August 2009 15:34
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:34:39
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:31:36
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:28:05Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !


ne cunostem cumva?


:)))))
Mai, nu personal ! Eu te stiu din vedere ! Sunt la Stoma, pe Calea Plevnei si te-am vazut prin zona !



HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ce memorie....nu am vorbit niciodata?

dar ma cunosti?
ai vrut tu sa retii farmecul meu nu?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:36
ce mica e lumea

care ma mai cunoste pe aici?

am vreun copil facut pe kudika de care nu stiu?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:39
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:36:21
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:34:39
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:31:36
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:28:05Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !


ne cunostem cumva?


:)))))
Mai, nu personal ! Eu te stiu din vedere ! Sunt la Stoma, pe Calea Plevnei si te-am vazut prin zona !



HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ce memorie....nu am vorbit niciodata?

dar ma cunosti?
ai vrut tu sa retii farmecul meu nu?



Am mai vb pe K..si deh, daca tot treceam chiar pe langa locul ala unde stateai, nu puteam sa pun mana la ochi, nuh ?
Summer_
Postat pe 28 August 2009 15:40
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:40:01
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:36:21
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:34:39
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 15:31:36
De la: Summer_, la data 2009-08-28 15:28:05Trayenele, iti zic eu ca daca dai de una isteata si afurisita, nu ajungi sa o agati asa cum ai spus tu !

Am acceptat o singura data o abordare pe net si a fost o experienta mai mult decat minunata ! ( de fapt eu am abordat, insa nu a fost in scopul agatatului - pe urma am continuat amandoi )
Am intalnit un barbat super interesant, super inteligent, de la care am avut si am de invatat o gramada !


ne cunostem cumva?


:)))))
Mai, nu personal ! Eu te stiu din vedere ! Sunt la Stoma, pe Calea Plevnei si te-am vazut prin zona !



HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ce memorie....nu am vorbit niciodata?

dar ma cunosti?
ai vrut tu sa retii farmecul meu nu?



Am mai vb pe K..si deh, daca tot treceam chiar pe langa locul ala unde stateai, nu puteam sa pun mana la ochi, nuh ?



eeee mana la ochi.... zi ca nu ai reusit sa ma mai uiti

ia zi cand ne cucerim si noi o data?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:46
Eu nu reusesc sa uit multe, chit ca as vrea ! :p

Am alte planuri, cu altcineva !
Summer_
Postat pe 28 August 2009 15:49
Probabil, omul numeste gasculite,. acele persoane ce accepte sa ajunga in pat cu el doar discutand pe net si foarte putin, face-to-face. Am avut si eu o experienta aiurea, vis-a-vis de comunicarea pe net. Acum cateva luni, am primit de la o persoana de sex feminin o invitatie de a o accepta in lista de prieteni. Dupa cateva zile in care am discutat de privat, am facut schimb de ID-uri si am continuat sa discutam diverse. Parea o femeie destul de inteligenta, dar radea foarte mult, cel putin asa intelegeam eu datorita faptului ca trimitea foarte multi maimutoi ce se tavaleau pe jos, de ras. Printre altele se plangea ca este batuta de sot, nu se intelege cu mama sa, nu se intelegea cu sora si asa mai departe. Am incercat sa o incurajez atat cat se poate face prin cuvinte, pe mess. Se plangea ca este satula de viata etc...etc. Intr-un final, am facut si schimb de nr. de telefon si am mai discutat pe marginea problemelor ei. Am crezut ca astfel o pot ajuta mai mult. Dupa cateva convorbiri la telefon, imi spune ca MA IUBESTE si ESTE INDRAGOSTITA DE MINE. Lucru ce m-a socat putin. Am incercat sa-i explic ca nu poti sa te indragostesti de o persoana, ce nici macar in poze nu a fost vazuta. Fac o paranteza sa spun, ca nu i-am trimis nici o poza cu mine, i-am trimis o poza luata de pe net. Tipa este din Bucuresti, iar eu locuiesc in Iasi. Dupa mai multe insistente ale ei, am "sters-o din lista de prieteni si am declarat-o spam, pe mess. Am primit pe privat, aici pe Kudica, amenintari de la ea, pt ca am "parasit-o". Ca sa se razbune, a postat la statusul ei, cuvinte ce ma acuza pe nedrept. Cele afirmate de mine, pot fi probate, am salvat toate discutiile purtate cu ea, inclusiv cele de pe telefon. Dar am hotarat sa o las in plata Domnului. Acum fac legatura cu faptul ca "radea" foarte mult, Este dusa....de acasa.
Miticutza
Postat pe 28 August 2009 17:05
De la: morticia_adams, la data 2009-08-28 15:01:16o fi avand.....dar eu nu ma iau de fatza lui ci de tampeniile pe care le scrie.

fetelor...scopul nostru nu este sa ne enervam..nu face decat glume in felul sau....
pacifista
Postat pe 28 August 2009 17:43
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-26 12:26:52Ok , si daca ai agatat pe mess sau net , asta inseamna ca esti din generatia X sau Y de noi cuceritori virtual don juan ?
Si sunt cumva gasculite ? eu cred ca ai prea multa incredere in fortele tale de tastat ..

o zi placuta

draga mea..ii faci pe plac...asta doreste..sa va enerveze....stiu ca poti sa-i transmiti mesajul si mai inteligent....
pacifista
Postat pe 28 August 2009 17:48
am intrat acum pe forum si am vazut topic-ul asta , am zis sa intru sa vad despre ce vorbiti.. dar cred ca nu mai se pune problema sa se discute despre subiectul acela, si probabil nu sunt singura care gandeste-te asa... sunt convinsa ca mai multe pers au intrat aici si vazand la ce s-a ajuns ,de la un subiect interesant.... de ce ? pt ca unii nu se pot abtine de la comentarii inutile...
tmMedeea
Postat pe 28 August 2009 17:59
De la: scorpio67, la data 2009-08-28 08:07:58
De la: sadora, la data 2009-08-27 20:00:52Nu as fi atat de aspra cu cei care au o astfel de parere..tinand cont de virtual, de cei care acceseaza..si mai ales de intentiile lor ..aproape ca-i dau dreptate..trebuie sa fii naiv/a sa crezi ca o relatie este deja functionala comunicand numai pe net!!! Este un mijloc de comunicare ...de exprimare..realitatea poate fi alta..surprinzatoare....poti sa te intalnesti cu omul cu care ai comunicat si sa fie neasteptat de placut...sau invers...


Nimeni nu are nimic cu acest mod de comunicare,m-a indignat faptul ca acest individ care se lauda cu agatatul gastelor considera ca daca i se raspunde la tentativele lui " seductie" pe net trebuie sa fie vorba numai de femei" usoare" si fraiere ,gaste cum le zice el.Gadeste-te ca poate chiar cineva de pe Kudika i-a cazut in plasa si toata bunavointa ei a fost considerata usuratate, cum s-a simtit oare sa fie numita gasca?

DRAGA MEA...ESTI INTELEAPTA... IN SPATELE VIRTUALULUI TOTII LEII SUNT MAGARI !!!!!...CUM VREI IMPLICARE, GANDIRE , LOGICA , RESPECT???? ESTE O VORBA : NIMIC FAC , NIMIC SUNT, NIMIC AM !!!!!
pacifista
Postat pe 28 August 2009 22:44
De la: tmMedeea, la data 2009-08-28 17:59:37am intrat acum pe forum si am vazut topic-ul asta , am zis sa intru sa vad despre ce vorbiti.. dar cred ca nu mai se pune problema sa se discute despre subiectul acela, si probabil nu sunt singura care gandeste-te asa... sunt convinsa ca mai multe pers au intrat aici si vazand la ce s-a ajuns ,de la un subiect interesant.... de ce ? pt ca unii nu se pot abtine de la comentarii inutile...

DRAGA MEA...UNII NU STIU SA CITEASCA...ALTII SA INTERPRETEZE...ALTII SA CITEASCA PRINTRE RANDURI.....PUTEM SA READUCEM SUBIECTUL UNDE TREBUIE....INTR-UN GRUP UNII VORBESC LUCRURI INTERESANTE...ALTII SE SCARPINA...UNII SE UITA DUPA CINE STIE CE....ALTII NU INTELEG UNDE SE AFLA ....
pacifista
Postat pe 28 August 2009 22:47
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

daca pun botul la vrajelile de pe net/mess merita numite asa.eu sunt casatorita ,si am avut si sotul plecat,dar niciodata nu m-am lasat aburita de acei ''casanova'' trebuie sa mai ai si ceva in capusor,nu sa-l ti degeaba
R_F
Postat pe 28 August 2009 22:52
De la: R_F, la data 2009-08-28 22:52:53
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

daca pun botul la vrajelile de pe net/mess merita numite asa.eu sunt casatorita ,si am avut si sotul plecat,dar niciodata nu m-am lasat aburita de acei ''casanova'' trebuie sa mai ai si ceva in capusor,nu sa-l ti degeaba


daca esti maritata nu mai vorbesc cu tine
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 22:55
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

poate fi o metoda....cititul mesajelor este trait in diferite feluri...sunt adevaruri in cele afirmate de tine ....
pacifista
Postat pe 29 August 2009 10:48
De la: sadora, la data 2009-08-25 12:07:46Fiecare aplica o "metoda" de seductie ptr a si atinge scopul....care a prins la tine ?


sexu
greierash_is_back
Postat pe 29 August 2009 10:59
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-26 12:31:23
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-26 12:26:52Ok , si daca ai agatat pe mess sau net , asta inseamna ca esti din generatia X sau Y de noi cuceritori virtual don juan ?
Si sunt cumva gasculite ? eu cred ca ai prea multa incredere in fortele tale de tastat ..

o zi placuta




felicitari ! ai dat un raspuns agreat de fete.....si asa cum ti-am mai remarcat...micnegrusi urat..simpatic si profund
pacifista
Postat pe 29 August 2009 16:20
De la: Miticutza, la data 2009-08-28 17:05:09Probabil, omul numeste gasculite,. acele persoane ce accepte sa ajunga in pat cu el doar discutand pe net si foarte putin, face-to-face. Am avut si eu o experienta aiurea, vis-a-vis de comunicarea pe net. Acum cateva luni, am primit de la o persoana de sex feminin o invitatie de a o accepta in lista de prieteni. Dupa cateva zile in care am discutat de privat, am facut schimb de ID-uri si am continuat sa discutam diverse. Parea o femeie destul de inteligenta, dar radea foarte mult, cel putin asa intelegeam eu datorita faptului ca trimitea foarte multi maimutoi ce se tavaleau pe jos, de ras. Printre altele se plangea ca este batuta de sot, nu se intelege cu mama sa, nu se intelegea cu sora si asa mai departe. Am incercat sa o incurajez atat cat se poate face prin cuvinte, pe mess. Se plangea ca este satula de viata etc...etc. Intr-un final, am facut si schimb de nr. de telefon si am mai discutat pe marginea problemelor ei. Am crezut ca astfel o pot ajuta mai mult. Dupa cateva convorbiri la telefon, imi spune ca MA IUBESTE si ESTE INDRAGOSTITA DE MINE. Lucru ce m-a socat putin. Am incercat sa-i explic ca nu poti sa te indragostesti de o persoana, ce nici macar in poze nu a fost vazuta. Fac o paranteza sa spun, ca nu i-am trimis nici o poza cu mine, i-am trimis o poza luata de pe net. Tipa este din Bucuresti, iar eu locuiesc in Iasi. Dupa mai multe insistente ale ei, am "sters-o din lista de prieteni si am declarat-o spam, pe mess. Am primit pe privat, aici pe Kudica, amenintari de la ea, pt ca am "parasit-o". Ca sa se razbune, a postat la statusul ei, cuvinte ce ma acuza pe nedrept. Cele afirmate de mine, pot fi probate, am salvat toate discutiile purtate cu ea, inclusiv cele de pe telefon. Dar am hotarat sa o las in plata Domnului. Acum fac legatura cu faptul ca "radea" foarte mult, Este dusa....de acasa.


draga mea...te-a prins cu poverile ei....evident observand deschiderea ta spre conversatie...putina charisma etc ...s-a atachat exagerat de mult....exista femei care idolizeaza alte femei fara sa fie o implicatie sexuala....atitudinea de dupa nu trebuie sa te afecteze....oamenii sunt imprevizibili...si niciodata un bine nu ramane nepedeptit !
pacifista
Postat pe 29 August 2009 16:25
De la: greierash, la data 2009-08-29 10:59:12
De la: sadora, la data 2009-08-25 12:07:46Fiecare aplica o "metoda" de seductie ptr a si atinge scopul....care a prins la tine ?


sexu

sexul este o consecinta....pana acolo cum ai sedus???
pacifista
Postat pe 29 August 2009 16:26
bre, gaste sau nu, tu esti "bitch"-ul lor.
pt ca ele te cheama cand pleaca sotul .....si pe urma te trimit acasa ....asa ca nu vad motiv de lauda ..
morticia_adams
Postat pe 29 August 2009 20:52
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-28 22:55:18
De la: R_F, la data 2009-08-28 22:52:53
De la: M_Trayan, la data 2009-08-26 11:41:28Metode sint multe. Eu prefer net_ul, am "sedus" multe gâsculite . Singure sau maritate , de fapt cele maritate sint mai usor de convins ca viata trebuie traita . Unde mai pui daca are barbatul plecat la munca afara este victima sigura. Anumite persoane de pe aici stiu despre ce vorbesc..... RABDARE SI DISCRETIE

daca pun botul la vrajelile de pe net/mess merita numite asa.eu sunt casatorita ,si am avut si sotul plecat,dar niciodata nu m-am lasat aburita de acei ''casanova'' trebuie sa mai ai si ceva in capusor,nu sa-l ti degeaba


daca esti maritata nu mai vorbesc cu tine

mai am 2 zile si fac 6 ani de casnicie
acum nu fi supi
R_F
Postat pe 29 August 2009 23:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieten 4 De la: andreea1976 4 Ianuarie 2009 02:08
ce sa fac? 3 De la: _oktober_ 27 Decembrie 2009 09:33
poveste de viata... 25 De la: o_inima_pustie 8 Februarie 2009 09:28
oare se mai poate schimba ceva? 6 De la: mihablonda 4 Mai 2010 14:40
S-a îndrãgostit de altcineva. 5 De la: kudika_979977 22 Noiembrie 2015 13:57