Setari Cookie-uri

Flirt sau nu?!?

Hei tuturor! Am o dilema...acum 2 zile stateam la McDonalds la romana cu o prietena savuram o cafea, cand deodata au aparut 2 tipi sau prezentat si sau cam auto invitat la masa.
Nu am vrut sa fim nepoliticoase asa ca am stat la discutii...mam inteles foarte bine cu cel de langa mine...
A doua zi sansa a fost sa ajung cu aceiasi prietena in acelasi loc, chiar la aceiasi masa....iar coincidenta ca aceiasi baieti au fost prin zona...vazandui am lasat capul sa nu ne recunoasca dar prea tarziu....
De data asta a stat doar baiatul cu care mam inteles eu mai bine, am stat ce am vb iar la sfarsit ne spune ca ca nusi gaseste tel si ne cere de un beep...ii dau tel suna dar nu se auzea..apoi am plecat fiecare la drumu lui...
Dilema mea e ca el dupa ce mia dat tel mia spus zambind ca sa sterg nr din registru... nu inteleg ce inseamna asta???Ca era interesat si a glumit si probabil vom lua leg sau ca vb serios si chiar nu vroia nicio chestie...????Deci...ce a fost??modalitate de a face rost de tel meu sau o chestie total nevinovata????help...chiar mia placut de el asa...
Monna_Christina
Postat pe 31 August 2009 03:32
A vrut sa spuna ca acum daca ai nr lui nu inseamna ca il si poti suna si ca daca e sa vrea sa te conteacteze o va face EL de vreme ce are si el nr tau

Suna-l si intreaba=l daca si-a gasit telefonul
iris_4_ever
Postat pe 31 August 2009 03:46
Nu as parea cam "Desperate housewife"?!? ;))
Monna_Christina
Postat pe 31 August 2009 09:35
De la: Monna_Christina, la data 2009-08-31 03:32:44Hei tuturor! Am o dilema...acum 2 zile stateam la McDonalds la romana cu o prietena savuram o cafea, cand deodata au aparut 2 tipi sau prezentat si sau cam auto invitat la masa.
Nu am vrut sa fim nepoliticoase asa ca am stat la discutii...mam inteles foarte bine cu cel de langa mine...
A doua zi sansa a fost sa ajung cu aceiasi prietena in acelasi loc, chiar la aceiasi masa....iar coincidenta ca aceiasi baieti au fost prin zona...vazandui am lasat capul sa nu ne recunoasca dar prea tarziu....
De data asta a stat doar baiatul cu care mam inteles eu mai bine, am stat ce am vb iar la sfarsit ne spune ca ca nusi gaseste tel si ne cere de un beep...ii dau tel suna dar nu se auzea..apoi am plecat fiecare la drumu lui...
Dilema mea e ca el dupa ce mia dat tel mia spus zambind ca sa sterg nr din registru... nu inteleg ce inseamna asta???Ca era interesat si a glumit si probabil vom lua leg sau ca vb serios si chiar nu vroia nicio chestie...????Deci...ce a fost??modalitate de a face rost de tel meu sau o chestie total nevinovata????help...chiar mia placut de el asa...


mie mi se pare o chestie de genu "nu ma cauta tu, te caut eu"
eu zic..sa ai rabdare....daca te va cauta el, foarte bine , e loc de ceva mai mult decat o discutie , iar daca nu...uita-l..vor mai fi si altii. fi ferma pe pozitie
cantafabule
Postat pe 31 August 2009 09:47
De la: Monna_Christina, la data 2009-08-31 09:35:33Nu as parea cam "Desperate housewife"?!? ;))



nu, nici macar a flirt nu suna!
geo_x
Postat pe 31 August 2009 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Simplu.... 19 De la: mb76 20 Ianuarie 2012 20:25
I-am dat o palma 53 De la: the_same_contesina 21 Septembrie 2011 20:00
cum ii dai de inteles? 7 De la: kudika081856 2 Martie 2013 00:01
Ce sa mai fac?am ajuns la exasperare 12 De la: ionelaela 15 Martie 2010 21:33
sunt atrasa de prietenul fostului meu iubit 10 De la: merika 1 Septembrie 2011 08:59