Setari Cookie-uri

Baieti virgini..cati ar recunaoste ca sunt .. sau cati cunoasteti ca sunt? V-ar placea sa dezviriginati un baiat?

De la: mottzy, la data 2009-09-06 17:38:17Buna.

tot ce pot spune e k e nashpa treaba atunci knd barbatul e virgin...


Sunt q prietenul meu de 2 ani si la inaceput amandoi am fost virgini....nashpa rau knd nici unul din parteneri nu stie....
Cunosc si eu un cuplu si nu pot spune ca a fost najpa pentru ei... Acum depinde daca voi v-ati grabit sau daca ati stat si ati discutat despre cum ati vrea sa fie prima oara. Si in plus... cine a spus ca prima oara cu un baiat (nu ma refer neaparat la dezvirginare) trebuie sa fie perfecta? Mai bine te-ai bucura... castigati experienta impreuna.
Suzanna
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:00
Sa iti spun si eu sincer cum a fost la mine.M-am cunoscut cu iubitul meu la 16 ani el avea aproape 18 si dupa o luna am vb si noi de capitolul sex,si mi-a spus lejer fara nici u fel de rusine ca inca e virgin pt.ca nu a avut o relatie mai serioasa si nu a vrut sa fie numa de dragul sa fi fost.Cand am vazut ca e sincer cu mine i-am zis ca si eu sunt.A trecut timpul iar dupa 2 ani jumate i-am zis ca gata sunt pregatita sa imi pierd virginitatea.L-am tinut pe bietu baiat 2 ani jumate si deja vedeam ca abia ca mai rezista ma iubea ft mult si de accea nu ma presat.Tin sa mentionez ca a fost chiar ft bine.Am invatat impreuna,ne-am bucurat unul de altul si mai ales am avut rabdare unul dupa altul.Nu pot sa zic ca nu s-a simtit ca era virgin dar cu toate astea a citit pe net si a stiut cum sa procedeze sincer chiar ma satisfacut.Nu a reusit din prima sa ma dezvirgineze complet ca ma durea destul de tare la un moment dat dar a doua oara so rupt:) si a fost ft bine.Nush dc ziceti voi ca nu e bine..trebuie sa vezi partea buna ca invatati singuri si aveti rabdare unul cu altul.La mine a fost superb.Acum am cu iubitul meu 4 ani imediat si e din ce in ce mai frumos asa ca bafta tuturor
Dalya
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:15
si eu am dezvirginat 1 aq cateva luni avea 18 ani dar nu regret nimic a fost extraordinar
danieela
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:53
eu ma abtin de la asa ceva...nu servesc:))
amondineeee
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:00
nu am dezvirginat niciun baiat pana acum, dar prietena mea cea mai buna a facut-o,iar baiatul era mai mare ca ea cu 1 an cred, a asteptat fata potrivita, si se pare ca a gasit-o sunt si acum impreuna dupa aproape 2 ani de relatie. se pare ca nu numai unele fete asteapta persoanele potrivite
anonnym_girl
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:40
in adolescenta concurenta dintre tinerii masculi e f mare si incearca sa impresioneze cat mai mult si ei, eu am evitat mereu acest fel de discutii dar dupa ce te mai destepti nu te mai prea intereseaza cine ce crede despre tine, sexul se invata, fiecare incepe cand vrea, dar totusi sunt de parere ca dupa o varsta deja nu mai e ok sa fi virgin, indica existenta unei probleme de relationare sau sociala.
felixcat
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:03
De la: felixcat, la data 2009-09-16 09:03:31in adolescenta concurenta dintre tinerii masculi e f mare si incearca sa impresioneze cat mai mult si ei, eu am evitat mereu acest fel de discutii dar dupa ce te mai destepti nu te mai prea intereseaza cine ce crede despre tine, sexul se invata, fiecare incepe cand vrea, dar totusi sunt de parere ca dupa o varsta deja nu mai e ok sa fi virgin, indica existenta unei probleme de relationare sau sociala.



moda dezvirginarii anticipate nu este decat o moda. fara pretentia unei reguli sociale!
geo_x
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:41
mno..."ne-am dezvirginat" reciproc.....
anca0704
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:51
bai asa avea si o intrebare e adevaratcca o sa ne faca testu ala la scl daca mai suntem sau nu virgine virgini?
irina_X
Postat pe 17 Septembrie 2009 11:48
"BAI".nu stiu......virgine virgini!
anca0704
Postat pe 17 Septembrie 2009 11:51
si eu unde eram
ebyboy6
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:01
De la: Vampitza, la data 2009-08-31 21:07:10Specie disparuta sau doar pur si simplu nerecunoscuta...?Cate dintre voi pot spune ca au cunoscut un baiat care sa recunoasca ca e virgin? Si mai mult cate pot spune ca au fost primele din viata baiatului respectiv? Daca tot s-a vorbit de virgine de ce sa nu vorbim si de virgini?Ce experiente de genul asta ati avut?


am facut-o io p-asta! io aveam 20 de ani , el 22. da' nu stiam....mi-am dat seama, a recunoscut si intr-un week-end l-am invatat tot ce stie acu! sau o mai fi invatat si de la altele...habar n-am! nu l-am intrebat ca nu mai tinem legatura!
greierash_is_back
Postat pe 3 Octombrie 2009 02:12
Eu n-as avea rabdare sa fac nimic cu un virgin n-am avut pana acum, n-am dezvirginat si nici nu vreau..sa fie ei sanatosi si sa mearga la altele cu mai multa rabdare
simonycik
Postat pe 3 Octombrie 2009 08:54
Si eu am dezvirginat un baiat acum trei sau patru ani. E cea mai frumoasa amintire pe care o am. Baiatul a fost foarte foarte dragalas. Tinem si acum legatura, chiar daca nu mai suntem un cuplu si desi poate nu a fost cea mai "inflacarata" partida din viata lui tosi si acuma imi spune ca isi aminteste cu drag.

Acum sincera sa fiu evit sa dezvirginez pe cineva. Parerea mea este ca virginitatea este ceva foarte foarte deosebit care trebuie impartit cu cineva special. Nu ar trebui sa fie ceva de care sa ne fie rusine sau de care vrem sa scapam, indiferent ca este vorba de femei sau barbati. E una din amintirile care ne raman toata viata si ar fi frumos sa ramanem cu o amintire deosebita. In general este o responsabilitate foarte mare sa dezvirginezi pe cineva si daca ne apucam de asa ceva ar fi bine sa stim sa ne asumam aceasta responsabilitate

Stiu ca am citit o postare unde scria ca daca e mai mare si e totusi virgin s-ar putea sa aiba o problema cu relatiile sau ceva de genul asta. Fara sa jignesc pe nimeni, doar fiecare avem dreptul la o parere, ideea in sine mi se pare o prostie.Sunt oameni care si in ziua de astazi vor sa astepte pana la casnicie. Indiferent de varsta nu vad nimic rau in faptul ca un barbat este virgin. Din contra, gases acest lucru ceva de admirat si respectat.
niemand
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:01

Pana la urma voi la ce va referiti?
La faptul in sine, adica atunci cand baiatul face prima data sex? ; sau la partea cand i se rupe lui ata?
Ptr ca sunt barbati care mor cu ata nerupta...
_fantoma_
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:22
De la: irina_X, la data 2009-09-17 11:48:46bai asa avea si o intrebare e adevaratcca o sa ne faca testu ala la scl daca mai suntem sau nu virgine virgini?


A fost o gluma doamne iarta-ma chiar nu s-a prins nimeni? nu va face draga nimeni controale, asta ar insemna ca statul roman sa le plateasca..pentru fiecare elev in parte..si de unde bani? deci stai linistita si vezi-ti de temele tale
simonycik
Postat pe 5 Octombrie 2009 08:21
De la: vas25, la data 2009-10-04 15:22:51
Pana la urma voi la ce va referiti?
La faptul in sine, adica atunci cand baiatul face prima data sex? ; sau la partea cand i se rupe lui ata?
Ptr ca sunt barbati care mor cu ata nerupta...


Buna intrebare...daca ar fi sa ne luam dupa topic...la faptul in sine..prima oara cand un baiat face sex..desi se intampla sa ramana virgin si dupa ...deci chiar nu stiu...dar oricum presupunem ca i se rupe ata de la primul contact sexual
simonycik
Postat pe 5 Octombrie 2009 08:26
Sincer sa fiu am 32 de ani si sunt virgin? Dar asta ma omoara mie frica , ce o sa zica femeea cu care o sa am act secsual cu ea? Nu ca nam putut avea relati cuo fata sincer sac fiu sun mai urat si toate fetele au fugit de mine? Si fuge in continuare, ce sa fac sa ma duc sa violez ? Doamne fereste asta imi mai trebue ? Ce sa fac? Si va rog nu radeti , nu e de ras ?
kudika057854
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:11
"Si fuge in continuare" si fuge multe fete de tine?
"Si va rog nu radeti , nu e de ras ?" raspuns: ba, e putzin de ras si aici ma refer la gramatica lb romane!
miss_darine
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:22
un virgin???? doamne fereste!
_oktober_
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:06
De la: kudika057854, la data 2010-01-02 19:11:04Sincer sa fiu am 32 de ani si sunt virgin?


te intrebi pe tine daca esti virgin?
oglinda oglinjoara.....
geo_xx
Postat pe 2 Ianuarie 2010 23:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce va atrage la corpul unui baiat? 72 De la: marco918 20 Ianuarie 2010 02:11
As dori foarte mult un sfat 42 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:20
ma ce prosti 38 De la: deep_silence 11 Septembrie 2010 20:20
help plz... 10 De la: Lery23 21 Septembrie 2008 19:29
dragoste 72 De la: stardancer 17 Noiembrie 2009 23:51