Setari Cookie-uri

Eu sagetator el capricorn....se poate niste sfaturi ? va rog !

Buna. Numele meu este Gabi si al lui la fel toto Gabi. Eu sunt sagetator si el este capricorn. Suntem de aproape un an impreuna si am trecut prin atatea impreuna....Si am trecut peste ele pot spune cu brio...si sper ca vom trece si de si de acum inainte daca vor mai fii....Ai mei sa zic asa cam nu vrea il au la inima:si sincer nu prea stim de ce....cred ca u ma iubeste indeajuns lucru pe care eu ii contrazic pentru ca stiu si simt in fiecare zi ca ma iubeste. El zice ca cel mai bine ar fii sa ne mutam amandoi....Va multumesc ! Astept ceva sfaturi daca vreti.....pupici
G_bi__539_a
Postat pe 1 Septembrie 2009 09:46
in primul rand as vrea sa t felicit pentru o asemenea relatie ; daca u simti ca t iubeste si ,in plus, iti mai si demonstreaza asta, atunci nu trebuie sa iti faci mari probleme; nu da cu piciorul unei relatii frumoase doar pentru ca zodiacul spune ca nu va potriviti;daca totusi esti o persoana superstitioasa pot sa iti spun ca , in ceea ce priveste compatibilitatea zodiilor,depinde si ascendentul ; uite aici un site care mi s-a parut foarte bun pt ca descrie in detaliu zodiile (la mine s-a potrivit ) http://www.astrodestin.ro; poti incerca o astrograma de cuplu daca vrei sa fii sigura ;iti urez mult noroc ,numai bine si sa fii fericita si iubia in continuare
kudika017882
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:42
eu leu , el varsator.................nu stiu daca o sa mearga..............imi puteti da cateva sfaturi?
kudika046467
Postat pe 1 Noiembrie 2009 17:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
COMPATIBILITATE BARBATUL TAUR - FEMEIA GEMENI ? 2 De la: dulceata10 24 Iulie 2010 21:00
femeie taur,el balanta 9 De la: anita5593 9 Martie 2010 14:58
eu berbec el gemeni sau eu berbec el leu? 16 De la: kikimun 25 Septembrie 2009 21:02
balantele hmmmm 35 De la: paula27 21 Noiembrie 2011 15:42
capricorn-fecioara 13 De la: kudika129251 25 Decembrie 2010 23:00