Setari Cookie-uri

L`am parasit,Sh` knd am vrut sa`i zik a 2 a zi s` ne impakm era deja q` o prietena dea meah` ..sh` c` a zis :((

Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((
Little_Bunny
Postat pe 31 August 2009 22:18
pfuoiiiii...si profesorii s-ar putea sa mai stea fro zece zile acasa
mitura
Postat pe 31 August 2009 22:20
iar topicu' asta???
Diavolyta_
Postat pe 31 August 2009 22:44
un sfat: data viitoare daca vrei sa fii luata in seama sau sa ti se raspunda la topic, incearca sa scrii romaneste Nu esti mai "cool" daca schimonosesti limba romana in halul ala.
Suzyca19
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:55
pr gtr b0" fre ??? 11111 0000000 brb &W gr {{{ ))) vrin mhtr vyr deo sd sd sd.........sd sd sd................hopa, mi s-a blocat tastatura!!
geo_x
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:58
good point!!! :)))))
len
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:59
De la: geo_x, la data 2009-09-16 09:58:50pr gtr b0" fre ??? 11111 0000000 brb &W gr {{{ ))) vrin mhtr vyr deo sd sd sd.........sd sd sd................hopa, mi s-a blocat tastatura!!


cum spui tu geo.........................eu te sustzin
anybody
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:08
De la: anybody, la data 2009-09-16 10:08:12
De la: geo_x, la data 2009-09-16 09:58:50pr gtr b0" fre ??? 11111 0000000 brb &W gr {{{ ))) vrin mhtr vyr deo sd sd sd.........sd sd sd................hopa, mi s-a blocat tastatura!!


cum spui tu geo.........................eu te sustzin


si io te tzuc
geo_x
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:15
De la: geo_x, la data 2009-09-16 10:15:42
De la: anybody, la data 2009-09-16 10:08:12
De la: geo_x, la data 2009-09-16 09:58:50pr gtr b0" fre ??? 11111 0000000 brb &W gr {{{ ))) vrin mhtr vyr deo sd sd sd.........sd sd sd................hopa, mi s-a blocat tastatura!!


cum spui tu geo.........................eu te sustzin


si io te tzuc



fghlj....................mnortpk...................ooppstrtat.....................scuze cred ca de bucurie am uitat sa scriu
anybody
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:30
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((
dimi74
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:23
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((
aoleuuuuuuuuuuuuuuu,ce raspuns vrei sa ti se dea cand nimeni nu intelege nimic,vai vai vai
dimi74
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:25
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((

q she s'u qm ai inkerkt s t omori de nu ai reu'shit?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:36
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((


mai pitzi....din cauza unora ca tine sunt luate in ras blondele
ai ucis dreaq limba romana
de fapt ar trebui sa sti sa scri la 16 ani
andreea1976
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:44
Rctmnpxindegcbonmil si eu!
Ku draq
(nu'ncercati sa intelegeti daca am vrut sa spun "cu drag" sau "cum dreac'" - nici io nu'sh! )
Dor_a
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:50
Scumpa,doua sfaturi:
-mai pune putin mana pe carte si invata sa scrii corect in limba romana,daca vei vrea ca cineva sa te aprecieze ca pe o fata inteligenta si sa nu te faci de ras in ultimul hal;mai citeste si tu ceva carti de calitate pentru ca ai fi uimita cate poti afla si invata.In viata nu este suficient sa fii o papusica Barbie,mai trebuie sa te mai duca si capul,crede-ma pe cuvant!
-esti tare copila si poate ar trebui sa mai astepti cu relatiile cu baietii,pentru ca este clar ca te depasesc in acest moment si ai putea face greseli majore fara sens.
Intr-un viitor vei rade si tu singura de ce ti se intampla acum si vei dori sa iti aduci aminte lucrurile frumoase ale adolescentei,asa ca,nu le umbri cu tristeti inutile si premaure si incearca sa cauti activitati care te-ar bucura si potrivite pentru varsta ta:mergi in excursii,fa un sport,iesi cu prietenele cu rolele in parc,ai grija de un animalut sau absolut orice crezi ca ti-ai dori si ti-ar fi accesibil.
O comunicare buna cu parintii tai ti-ar fi de mare ajutor.
heaven2007
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:03
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 12:03:16Scumpa,doua sfaturi:
-mai pune putin mana pe carte si invata sa scrii corect in limba romana,daca vei vrea ca cineva sa te aprecieze ca pe o fata inteligenta si sa nu te faci de ras in ultimul hal;mai citeste si tu ceva carti de calitate pentru ca ai fi uimita cate poti afla si invata.In viata nu este suficient sa fii o papusica Barbie,mai trebuie sa te mai duca si capul,crede-ma pe cuvant!
-esti tare copila si poate ar trebui sa mai astepti cu relatiile cu baietii,pentru ca este clar ca te depasesc in acest moment si ai putea face greseli majore fara sens.
Intr-un viitor vei rade si tu singura de ce ti se intampla acum si vei dori sa iti aduci aminte lucrurile frumoase ale adolescentei,asa ca,nu le umbri cu tristeti inutile si premature si incearca sa cauti activitati care te-ar bucura si potrivite pentru varsta ta:mergi in excursii,fa un sport,iesi cu prietenele cu rolele in parc,ai grija de un animalut sau absolut orice crezi ca ti-ai dori si ti-ar fi accesibil.
O comunicare buna cu parintii tai ti-ar fi de mare ajutor.
heaven2007
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:04
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((




Esti pitipoanca, deci, EXISTI
Aphrodite
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:29
andreiutzaaaa
blue07scorpion
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:46
De la: blue07scorpion, la data 2009-09-16 13:46:30andreiutzaaaa

pupaciosule
andreea1976
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:48
andreiutza
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:50
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:50:17andreiutza


laurici scumpilici
andreea1976
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:55
logic ca s pupacios andreiutza

ah pardon laura
blue07scorpion
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:04
De la: andreea1976, la data 2009-09-16 13:55:39
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:50:17andreiutza


laurici scumpilici



andreiutza
anybody
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:07
De la: blue07scorpion, la data 2009-09-16 14:04:36logic ca s pupacios andreiutza

ah pardon laura


matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:11
De la: anybody, la data 2009-09-16 14:07:37
De la: andreea1976, la data 2009-09-16 13:55:39
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:50:17andreiutza


laurici scumpilici



andreiutza

any dulcica
andreea1976
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:12
interesant topic....
it's a loooooooooooong story..........am trecut si eu prin ceva nasol,cv de genu'....dar nu asa!
uneori e mai bine asa!
andreea_belciug
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:17
De la: andreea_2009, la data 2009-09-16 14:17:45interesant topic....
it's a loooooooooooong story..........am trecut si eu prin ceva nasol,cv de genu'....dar nu asa!
uneori e mai bine asa!


Asa,cum?
Ai inteles tu ceva?
Care-i faza?
Te roooooooooooog spune,spune,spune.Tradu-mi si mie storyul asta,pls.
...sau mai bine nu!
eka
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:11
De la: eka, la data 2009-09-16 23:11:31
De la: andreea_2009, la data 2009-09-16 14:17:45interesant topic....
it's a loooooooooooong story..........am trecut si eu prin ceva nasol,cv de genu'....dar nu asa!
uneori e mai bine asa!


Asa,cum?
Ai inteles tu ceva?
Care-i faza?
Te roooooooooooog spune,spune,spune.Tradu-mi si mie storyul asta,pls.
...sau mai bine nu!


esti siiigura??
e cu hutza-hutza-n leagan,sa stii
mitura
Postat pe 17 Septembrie 2009 00:00
De la: mitura, la data 2009-09-17 00:00:14
De la: eka, la data 2009-09-16 23:11:31
De la: andreea_2009, la data 2009-09-16 14:17:45interesant topic....
it's a loooooooooooong story..........am trecut si eu prin ceva nasol,cv de genu'....dar nu asa!
uneori e mai bine asa!


Asa,cum?
Ai inteles tu ceva?
Care-i faza?
Te roooooooooooog spune,spune,spune.Tradu-mi si mie storyul asta,pls.
...sau mai bine nu!


esti siiigura??
e cu hutza-hutza-n leagan,sa stii


M-am prins.
N-am inteles pana in profunzimi,da' esentialu' ,sigur asta-i:
l-a parasit,a venit prietena iey, aia meah...Restul ...bleah , ieah , leah, Kkeahhh!
eka
Postat pe 17 Septembrie 2009 01:21
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 12:03:16Scumpa,doua sfaturi:
-mai pune putin mana pe carte si invata sa scrii corect in limba romana,daca vei vrea ca cineva sa te aprecieze ca pe o fata inteligenta si sa nu te faci de ras in ultimul hal;mai citeste si tu ceva carti de calitate pentru ca ai fi uimita cate poti afla si invata.In viata nu este suficient sa fii o papusica Barbie,mai trebuie sa te mai duca si capul,crede-ma pe cuvant!
-esti tare copila si poate ar trebui sa mai astepti cu relatiile cu baietii,pentru ca este clar ca te depasesc in acest moment si ai putea face greseli majore fara sens.
Intr-un viitor vei rade si tu singura de ce ti se intampla acum si vei dori sa iti aduci aminte lucrurile frumoase ale adolescentei,asa ca,nu le umbri cu tristeti inutile si premaure si incearca sa cauti activitati care te-ar bucura si potrivite pentru varsta ta:mergi in excursii,fa un sport,iesi cu prietenele cu rolele in parc,ai grija de un animalut sau absolut orice crezi ca ti-ai dori si ti-ar fi accesibil.
O comunicare buna cu parintii tai ti-ar fi de mare ajutor.


Foarte bune sfaturile!!
Suzyca19
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau parerile voastre 19 De la: hystria1 7 Septembrie 2010 17:20
O decizie nu chiar usoara 35 De la: lyn_ 21 August 2011 20:23
ce va mai fac barbatii din zodia scorpion? 13 De la: miss_darine 20 Noiembrie 2010 18:12
Cand APRECIEZI dupa ce ai pierdut. 1 De la: flory_florin 13 Iulie 2012 13:22
Dragostea nu este niciodata mai puternica decat atunci cand te faci sa suferi!! 91 De la: shirine 31 Iulie 2009 10:10