Setari Cookie-uri

aventuri:D

Recent am avut o prima intalnire cu cineva, ne-am inteles destul de bine din prima clipa, suntem pe aceeasi lungime de unda din punctul meu de vedere, nu ne intereseaza nici o relatie pentru ca suntem dupa despartire, am ajuns in pat si am ramas impreuna pana dimineata cand fiecare a plecat la treburile zilnice. Sexul a fost reusit si apoi am mai vorbit la telefon, as vrea sa ma mai intalnesc cu el din acelasi motiv dar nu stiu cum sa ii zic fara sa par prea tupeista. Ma poate sfatui cineva?
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:48
fuai..poi nu e bine nici sa ii ziic direct dar nici sa ti in tine.Cel mai bine e cand va mai fi o ocazie dinasta romantica sa ii spui ca te simti bine cu el si sa vb deschis.Dar asa repede ai indraznit s ate culci cu el?
Dalya
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:51
Poi,dak nu va intereseaza nici o relatie atunci poti sa-i propui mai subtil sa va intalniti oricum nu pierzi nimic,poate el e mai timid.Asa ca fa-ti curaj si invita-l in oras la un film ceva sau la tn acasa la o cina de acolo va decurcati voi. Pana la urma incercarea moarte n-are.
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:53
pai era tensiune sexuala la masa si nu am spus-o eu neaparat pentru ca amandoi gandeam asta si am facut un mic joc si am dezvaluit adevarul, da am indraznit pentru ca mai am putin si fac panza de paianjen si sunt inca tanara. Cand am vorbit cu el ieri s-a ajuns la concluzia ca va exista si o a doua oara si poate mai multe doar sa prindem un moment mai liber......nu stiu cum naiba sa ii zic dar cred ca voi bate un apropos pentru o amarata de cafea
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:56
Eu zic ca cel mai bine e sa il inviti la un film..sti tu...de la film se ajunge si la cealalta etapa ma rog la mine mereu a fost...nici nu apicam jumatate filmu si nu ne mai uitam:) daca el a zis ca va mai exista a 2 oara atunci ii place cu tine si sigur se va mai intampla...nu are rost sa iti faci un discurs de pe acuma ca nu va fi asa.Ce iti va veni pe moment aia sa ii spui ce simti tu.gandestete ca va fi bine si va iesi excelent
Dalya
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:58
E buna si-o cafea
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:59
Pai eu stau in camin studentesc iar el sta singur aici e problema a mare. Am sa ma chinui sa mai inghit inca o cafea
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:00
Invita-l intr-un bar mai aproape de casa lui poate isi da seama ce vrei.Si asa ajungeti mai rpd la el.
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:02
Buna ideea, am sa ii zic ca eram in trecere prin cartierul lui pe unde nu am mai fost niciodata, gasesc ceva cunoscut si aproape de el, il nenorocesc
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:04
Tu esti baza poate nu ne zici cum a decurs
Dalya
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:08
Pai nu se stie niciodata nimic despre ce va fi maine sau alta data cu exactitate dar in general nu imi place sa vorbesc despre ceea ce fac in pat. acum am nevoie de un sfat sincer si de le femei si de la barbati
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:11
Eu zic sa lupti pt ceea ce iti doresti.Dak vrei o partida de sex cu respectivul ia-ti inima in dinti si fa-o.
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:13
Si eu zic ca si capriciosa.Lupta pt.ceea ce iti doresti.Daca iti impui in cap ceva trebuie ca sa reusesti
Dalya
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:24
De la: dara_andrada, la data 2009-09-04 17:04:20Buna ideea, am sa ii zic ca eram in trecere prin cartierul lui pe unde nu am mai fost niciodata, gasesc ceva cunoscut si aproape de el, il nenorocesc



nuuuu,nu e bine altceva
mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 21:27
si mie mi s-a intamplat ceva asemanator...la noi a avut loc o reintalnire dupa 4 ani....si acum vorbim pe mess...oare e prea indraznet sa incerc o relatie cu el???
kudikana
Postat pe 5 Septembrie 2009 22:08
De la: kudikana, la data 2009-09-05 22:08:59si mie mi s-a intamplat ceva asemanator...la noi a avut loc o reintalnire dupa 4 ani....si acum vorbim pe mess...oare e prea indraznet sa incerc o relatie cu el???

nimic nu e prea indraznet si spun asta doar pentru ca am vrut am sunat am vorbit si am reusit sa fac ce am vrut, sunt la el acum de exemplu dar e plecat pana la alimentara:Dsi eu am dat o fuga pana aici pe forum
adardna
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:00
De la: dara_andrada, la data 2009-09-06 14:00:38
De la: kudikana, la data 2009-09-05 22:08:59si mie mi s-a intamplat ceva asemanator...la noi a avut loc o reintalnire dupa 4 ani....si acum vorbim pe mess...oare e prea indraznet sa incerc o relatie cu el???

nimic nu e prea indraznet si spun asta doar pentru ca am vrut am sunat am vorbit si am reusit sa fac ce am vrut, sunt la el acum de exemplu dar e plecat pana la alimentara:Dsi eu am dat o fuga pana aici pe forum



pb mea este ca pot fi condamnata de unii....mai ales ca eu am o rel cu un alt tp...si sunt intr-o mare dilema cu el....nah...
kudikana
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:03
tu iubita incearca sa asculti ce iti spune sufletul si inima nu ce spun altii pentru ca toti acei altii si unii nu traiesc si nu simt pentru tine nimic
adardna
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:05
O aventura, urca in masina si hai.
Sa dam o tura, spune-mi ca si tu iti doreai,
O aventura, telefonul l-am oprit,
Stam impreuna, de la apus pana la rasarit. ...


Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:12
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-06 14:12:45O aventura, urca in masina si hai.
Sa dam o tura, spune-mi ca si tu iti doreai,
O aventura, telefonul l-am oprit,
Stam impreuna, de la apus pana la rasarit. ...


Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

esti tare pe bune, nu regret ce am facut ca am avut niste 24 de ore minunate
adardna
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:03
traieste-ti viata,ca este scurta.
Daca te simti bine ,da-i bataie,ce mai intrebi in stanga si in dreapta ce sa faci si cum sa faci.
Bafta.
bengal
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:18
am inceput sa tin la el deja dar ma tem sa ma atasez mai mult pentru ca el nu arata prea multe
adardna
Postat pe 9 Septembrie 2009 19:47
De la: dara_andrada, la data 2009-09-09 19:47:13am inceput sa tin la el deja dar ma tem sa ma atasez mai mult pentru ca el nu arata prea multe



se merita sa ai o aventura chiar daca el acum are prietena...bn knd am inceput noi s vb el era desp de ea..acum s-au impact...ar trebui sa ma retrag?
kudikana
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:46
De la: kudikana, la data 2009-09-09 20:46:16
De la: dara_andrada, la data 2009-09-09 19:47:13am inceput sa tin la el deja dar ma tem sa ma atasez mai mult pentru ca el nu arata prea multe



se merita sa ai o aventura chiar daca el acum are prietena...bn knd am inceput noi s vb el era desp de ea..acum s-au impact...ar trebui sa ma retrag?


Nuuu .Tu asteapta pana-ti spune careva s-o faci.
eka
Postat pe 13 Septembrie 2009 00:33
Mai bine renunta daca s`a impacat cu prietena lui...acum cat nu e prea tarziu...eu am continuat o astfel de relatie 2 ani jumate si acum am ajuns intr-o stare jalnica...crede-ma...pentru el e usor...te are si pe tine,o are si pe ea...dar nu vei fi tu aleasa...esti tanara...nu`ti strica viata...nu pierde anii aiurea...exact aceeasi varsta o aveam si eu cand a inceput totul si acum simt ca am pierdut aproape 3 ani aiurea fara sa ma implic intr`o relatie sperand ca el ma va alege pe mine...din nefericire nu suntem in basme...nu totul se termina cu bine....mai bine pune tu punct...:)
ivonici
Postat pe 15 Septembrie 2009 22:00
fratilor eu am cam inceput sa ma indragostesc de acest amant al meu si din cate imi dau seama el e in dilema si e cam nehotarat.....
adardna
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:54
Nu crezi ca iti cam complici viata pt varsta care o ai? Zburda! sunt o gramada
i_andra
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:04
De la: dara_andrada, la data 2009-10-02 12:54:50fratilor eu am cam inceput sa ma indragostesc de acest amant al meu si din cate imi dau seama el e in dilema si e cam nehotarat.....



Iubeste-l daca te simti bine cu el si daca tu crezi ca el merita iubirea ta, a iubi e o calitate suprema, te inalta deasupra celorlalti..iubeste-l pana cand vei ajunge la concluzia ca ii poti oferi libertatea de a alege intre tine si restul femeilor, daca sunteti unul pentru altul va sta langa tine...nu-ti fa griji. Lasa inima sa-ti dicteze ce ai de facut!!!!! Multa bafta!!!
cotyca
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:24
De la: cotyca, la data 2009-10-02 14:24:44
De la: dara_andrada, la data 2009-10-02 12:54:50fratilor eu am cam inceput sa ma indragostesc de acest amant al meu si din cate imi dau seama el e in dilema si e cam nehotarat.....



Iubeste-l daca te simti bine cu el si daca tu crezi ca el merita iubirea ta, a iubi e o calitate suprema, te inalta deasupra celorlalti..iubeste-l pana cand vei ajunge la concluzia ca ii poti oferi libertatea de a alege intre tine si restul femeilor, daca sunteti unul pentru altul va sta langa tine...nu-ti fa griji. Lasa inima sa-ti dicteze ce ai de facut!!!!! Multa bafta!!!

tu iubita iti multumesc foparte mult pentru sfat am sa il aplic sa vad ce va iesi in final
adardna
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:58
Mare dreptate ai Cotyca...ma regasesc in cuvintele tale...in aceeasi situatie sunt si eu...eu simt ca el e iubirea mea si am sa lupt...:) multumim pt cuvintele tale frumoase
ivonici
Postat pe 2 Octombrie 2009 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu simte nimic cand o ating. 8 De la: Nistor_Alexandru_2 20 Februarie 2016 14:18
Complexele...in pat si nu numai! 201 De la: ninushk 19 Octombrie 2008 22:00
de cate ori pe sapt faceti sex cu iubitul stabil?cat timp tine pt voi o partida? 3 De la: anybody 28 Iulie 2009 14:17
Insarcinata de la o penetrare? 8 De la: kudika_1007767 12 Aprilie 2016 23:16
SEXUL CONDUCE OMUL? 12 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:51