Setari Cookie-uri

hei!!fetelor!!aici aici!!ce ziceti??

oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??
nop
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:31
tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste

mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:33
nu stiam ce arde de era atatea semne de exclamare
pai..noi sa simtim ca te iubeste?! si daca o face..felicitari! la multi copii
cantafabule
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:48
De la: mitura, la data 2009-09-04 22:33:34tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste



nu m-am referit la asta!adica ati simtit si voi vreodata ce am simtit eu??nu e greu de inteles....
nop
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:48
e bine ca cineva mai imparte si emotii bune pe aici, nu doar probleme
love is in the air..tananana..love is in the air ...sing-along!!

cantafabule
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:58
De la: cantafabule, la data 2009-09-04 22:58:08e bine ca cineva mai imparte si emotii bune pe aici, nu doar probleme
love is in the air..tananana..love is in the air ...sing-along!!



o-le-le-i-hu

hai ca n-am spus cu rautate...fiecare simte/a simtit la un moment dat ce traiesti tu acum,Nop..si e bine
mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:01
ce-mi place ce citesc.....super tare...

hei!!fetelor!!aici aici!!ce ziceti??

SIGUR CA TE IUBESTE.....
monaq
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:05
De la: nop, la data 2009-09-04 22:48:07
De la: mitura, la data 2009-09-04 22:33:34tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste



nu m-am referit la asta!adica ati simtit si voi vreodata ce am simtit eu??nu e greu de inteles....


a fost o data cand am simtit ceva. eram tanar si o fata m-a facut sa ma simtez stingher si absolut.
de fiecare data cand imi zambea, ma tocheam de rushani si plecam scafarlia pana-n asfalt. ca tocmai se asfalta bulevardu republicii. care de fapt nu era bulevard, era doar o strada care lega gara de marea neagra. care mare neagra e mai tot timpu' albastra. doara vara asta a fost verde din cauza de alge supraponderale.........................despre ce vorbeam!!?
geo_x
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:07
De la: geo_x, la data 2009-09-04 23:07:34
De la: nop, la data 2009-09-04 22:48:07
De la: mitura, la data 2009-09-04 22:33:34tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste



nu m-am referit la asta!adica ati simtit si voi vreodata ce am simtit eu??nu e greu de inteles....


a fost o data cand am simtit ceva. eram tanar si o fata m-a facut sa ma simtez stingher si absolut.
de fiecare data cand imi zambea, ma tocheam de rushani si plecam scafarlia pana-n asfalt. ca tocmai se asfalta bulevardu republicii. care de fapt nu era bulevard, era doar o strada care lega gara de marea neagra. care mare neagra e mai tot timpu' albastra. doara vara asta a fost verde din cauza de alge supraponderale.........................despre ce vorbeam!!?


chiar vrei sa stii?
mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:17
da, vreau!
geo_x
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:18
Din ceea ce ne povestesti u reiese k te iubeste mai rar un baiat sa tremure knd te imbratiseaza asta da de inteles k e nebun dupa tn.In definitv u simti toate astea si ar trebui sa ai mai multa incredere il el.
Orice fata indragostita a simtit k se topeste knd este sarutata de iubit. iubiti-va mult in continuare
capriciosa
Postat pe 5 Septembrie 2009 08:11
De la: nop, la data 2009-09-04 22:31:37oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??


sa ne mai scrii si peste vreo 2/3 ani sa ne spui daca mai tremura de emotie cand se intalneste cu tine
kudika066423
Postat pe 16 Septembrie 2009 20:50
Te iubeste maxim !
___LL___
Postat pe 16 Septembrie 2009 21:34
hei....nu te asculti?
daca simti toate astea ...nu ne intreba pe noi ce este de fapt,doar bucura-te de clipele astea si nu le mai lua de parca e totul un vis.....everyone deserves to be loved ok?
ionelaela
Postat pe 16 Septembrie 2009 21:37
De la: nop, la data 2009-09-04 22:31:37oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??



de ceva timp insemnand cat?
amondineeee
Postat pe 16 Septembrie 2009 21:39
Da,da.Mi s-a mai intamplat si cam asa stau lucrurile si acum.Bine,"iubi" e altul acum, da' s-asta zice ca ma iubeste.
Doar ca n-am avut niciodata un dragut atat de indragostit de tine sa tremure.
Nici asta nu tremura. :((
Oare daca nu tremura, e adevarat ca ma iubeste?Sa-l cred oare?
Voi ce ziceti? :
eka
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:36
iubirea se manifesta prin tremurici??? ...cate mai am de invatat.... oricum.. sa tremurati cat mai mult imbratisati
geanigi
Postat pe 18 Septembrie 2009 17:07
De la: geo_x, la data 2009-09-04 23:07:34
De la: nop, la data 2009-09-04 22:48:07
De la: mitura, la data 2009-09-04 22:33:34tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste



nu m-am referit la asta!adica ati simtit si voi vreodata ce am simtit eu??nu e greu de inteles....


a fost o data cand am simtit ceva. eram tanar si o fata m-a facut sa ma simtez stingher si absolut.
de fiecare data cand imi zambea, ma tocheam de rushani si plecam scafarlia pana-n asfalt. ca tocmai se asfalta bulevardu republicii. care de fapt nu era bulevard, era doar o strada care lega gara de marea neagra. care mare neagra e mai tot timpu' albastra. doara vara asta a fost verde din cauza de alge supraponderale.........................despre ce vorbeam!!?


dispri mos ion roata
NumaiTu
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:56
De la: eka, la data 2009-09-16 23:36:15Da,da.Mi s-a mai intamplat si cam asa stau lucrurile si acum.Bine,"iubi" e altul acum, da' s-asta zice ca ma iubeste.
Doar ca n-am avut niciodata un dragut atat de indragostit de tine sa tremure.
Nici asta nu tremura. :((
Oare daca nu tremura, e adevarat ca ma iubeste?Sa-l cred oare?
Voi ce ziceti? :


Poa' sa tremure de frig, sau de la cafea...
NumaiTu
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:58
De la: nop, la data 2009-09-04 22:31:37oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??

Ce sweet suna
Eu cred ca te iubeste...
Dar intrebarea e... daca sunteti de "ceva timp" nu ti-a spus-o pana acum..?Sau e timid ?
iacinta
Postat pe 19 Septembrie 2009 08:30
e posibil,dar sa nu te increzi prea mult in el,pt ca la inceput asa sunt toti,dar cu timpul se schimba,nu ii arata foarte curand ca il iubesti,si fi putin mai indiferenta cu el,pt ca daca faci asta este mai bine pt tine...
dennysutza
Postat pe 20 Septembrie 2009 00:59
cu siguranta ie indragostit de tine pina peste cap.ie minunat ce simti tu acum.sper sa fie asa toata viata. iubeste-l ca si el te iubeste
kudika065750
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:16
da mah da ! tremuri numai cand te priveste. nu de frica. de emotie. si ai fluturi in stomac. si cand te ia in brate si te saruta luuuuung si tandru simti ca te topesti si nu mai ai aer si ti se inmoaie picioarele si nu mai poti vorbi si ai vrea sa nu se mai termine si offfffffffffffffffffff . e super. eu zic ca te iubeste. baftaaaaaaaaaaa maxima !
bee_bee
Postat pe 21 Septembrie 2009 15:13
hahaha
coslenco_georgiana
Postat pe 24 Septembrie 2009 13:14
Pai tu trebuie sa simti asta
Daca te ia in brate si te saruta nu inseamna neaparat ca te iubeste
Raluca_SA
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:54
Cazul tau e asemanator cu al meu ,si eu ma port la fel cu ea ,dar mi se pare ca ea este mai rece de multe ori indiferenta.Eu zic ca da te iubeste.
carabincatalinmanuel
Postat pe 30 Septembrie 2010 08:55
De la: geo_x, la data 2009-09-04 23:07:34
De la: nop, la data 2009-09-04 22:48:07
De la: mitura, la data 2009-09-04 22:33:34tot aici dar sub postarea ta
noi n-am simtit daca te iubeste



nu m-am referit la asta!adica ati simtit si voi vreodata ce am simtit eu??nu e greu de inteles....


a fost o data cand am simtit ceva. eram tanar si o fata m-a facut sa ma simtez stingher si absolut.
de fiecare data cand imi zambea, ma tocheam de rushani si plecam scafarlia pana-n asfalt. ca tocmai se asfalta bulevardu republicii. care de fapt nu era bulevard, era doar o strada care lega gara de marea neagra. care mare neagra e mai tot timpu' albastra. doara vara asta a fost verde din cauza de alge supraponderale.........................despre ce vorbeam!!?


fff tare !!! m-ai facut sa rad !!! multumesc, am inceput ziua cu un zambet larg

revenind la subiect, ......da, cand eram mai tinara (nu ca acum as fii vreo batranica ) dar ma refer undeva pe la 17-18 -20 ani, am simtit si eu ceva de genul......da, este posibil sa te iubeasca !

iubiti-va mult!
kcudika
Postat pe 30 Septembrie 2010 09:06
De la: nop, la data 2009-09-04 22:31:37oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??
Poate tremura de frig
Valy90
Postat pe 30 Septembrie 2010 12:55
Eu asa sunt indragostita de sotul meu. Asa am fost la inceput - la fel sunt si acum dupa 3 ani.
I_m_nuts2011
Postat pe 30 Septembrie 2010 13:46
De la: nop, la data 2009-09-04 22:31:37oare ma iubeste??sunt cu el de ceva timp...este atent cu mine..cand ne intalnim si ma imbratiseaza pur si simplu tremura de emotii si...ma cauta in jur de 3 ori pe zi..nu este seara in care sa nu imi spuna noapte buna si..in care sa nu imi spuna ca ma iubeste!!cand ma saruta ma simt j eu pe alta lume si il vad j pe el cat este de emotionat...voi ce credeti??ma iubeste??ati simtit si voi asta??


te-ar fu.te .....scz! sunt mai directa ....
Celia_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Impreuna,dar separati....o curiozitate... 20 De la: halm 2 Iulie 2009 18:55
internetu'... 26 De la: aleera 14 Februarie 2009 00:02
increderea......... 31 De la: speranta1 30 Decembrie 2009 11:58
Un destin aspru...o dragoste amarã... 4 De la: kudika_1005014 30 Iunie 2016 22:40
oare d c sunt magnet de idioti? 42 De la: ihry_girl 15 Aprilie 2009 21:11