Setari Cookie-uri

violenta in tipmpul actului sexual

violenta in timpul actului sexual....wow mie imi place ma excita enorm,imi plake sa fiu dominata,imi plake ca barbatul sa fie violent cu mine,dar tocmai asta e ptoblema mea,iubitul meu se refuza sa fie violent in timp ce facem sex spune ca ii e mila sa imi faca rau pt ca ma iubeste..cum sa il fac sa inteleaga ca mie imi place asa?...tin sa precizez ca nu am suferit de niciun abuz sexual sau ceva asemanator
brunetzica69
Postat pe 30 Septembrie 2009 16:45
un sfat va rog...cum sa fac sa il conving,sa ii arat ce imi place? de cateori avem raporturi sexuale mi-ar placea sa ma ia la palme sa ma tranteasca pe pat,sa traga de mine,sa ma ia de par si sa ma oblige sa ii fac sex oral..(sex oral ii fac mereu dar mi-ar placea mie daca ar face ce v-am spus mai devreme)imi place sexul salbatik fara limite ce pot sa fac..ce vina am..
brunetzica69
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:05
brunetzica esti visu oricarui barbat... da mie nu'mi "plake" cum scrii...
DieMann
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:35
...e ceva normal fratzica...fii stapan pe situatie ..un pumn , un picior , stinge-i tigara pe spate ...ia si un cutit langa tine.....glumeam ... MASOCHISTULE!!!!
Andutzzu
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:39
De la: Andutzzu, la data 2009-09-30 18:39:56...e ceva normal fratzica...fii stapan pe situatie ..un pumn , un picior , stinge-i tigara pe spate ...ia si un cutit langa tine.....glumeam ... MASOCHISTULE!!!!

=)) Andutzzu...=)) tare faza :))
snakewoman
Postat pe 30 Septembrie 2009 22:28
De la: Dildao, la data 2009-09-13 21:22:59De multe ori in timpul actului sexual simt nevoia sa imi lovesc partenera,sa o strangules,sa o palmuesc... este oare ceva in neregula cu mine?


ubi??? nu e nimic in neregula....stii doar ca imi place!
greierash_is_back
Postat pe 30 Septembrie 2009 22:55
De la: brunetzica69, la data 2009-09-30 16:45:32violenta in timpul actului sexual....wow mie imi place ma excita enorm,imi plake sa fiu dominata,imi plake ca barbatul sa fie violent cu mine,dar tocmai asta e ptoblema mea,iubitul meu se refuza sa fie violent in timp ce facem sex spune ca ii e mila sa imi faca rau pt ca ma iubeste..cum sa il fac sa inteleaga ca mie imi place asa?...tin sa precizez ca nu am suferit de niciun abuz sexual sau ceva asemanator

uofff mititica de tine!
ceri bataie verbal si nimeni nu se ofera!

si cum ti-ai facut tu cont sa raspunzi doar la acest subiect si tocmai astazi!(mai intitiator al topicului )
Soransky
Postat pe 1 Octombrie 2009 09:36
De la: brunetzica69, la data 2009-09-30 16:45:32violenta in timpul actului sexual....wow mie imi place ma excita enorm,imi plake sa fiu dominata,imi plake ca barbatul sa fie violent cu mine,dar tocmai asta e ptoblema mea,iubitul meu se refuza sa fie violent in timp ce facem sex spune ca ii e mila sa imi faca rau pt ca ma iubeste..cum sa il fac sa inteleaga ca mie imi place asa?...tin sa precizez ca nu am suferit de niciun abuz sexual sau ceva asemanator

jap!!!!! jap!!!!!!
ti-am dat eu doua palme la funduletz....
Lucia38
Postat pe 1 Octombrie 2009 09:40
giussy
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:28
De la: Lucia38, la data 2009-10-01 09:40:25
De la: brunetzica69, la data 2009-09-30 16:45:32violenta in timpul actului sexual....wow mie imi place ma excita enorm,imi plake sa fiu dominata,imi plake ca barbatul sa fie violent cu mine,dar tocmai asta e ptoblema mea,iubitul meu se refuza sa fie violent in timp ce facem sex spune ca ii e mila sa imi faca rau pt ca ma iubeste..cum sa il fac sa inteleaga ca mie imi place asa?...tin sa precizez ca nu am suferit de niciun abuz sexual sau ceva asemanator

jap!!!!! jap!!!!!!
ti-am dat eu doua palme la funduletz....


mai lucia,de dimineata erai mai bine......
reactie_
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:44
gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea
spumosu
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:56
De la: spumosu, la data 2009-10-01 15:56:24 gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea


daaaa,esti linistea si pacea in persoana......

nu ai uitat sa scrii cumva si jap !!!jap!!!????
reactie_
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:57
De la: reactie_, la data 2009-10-01 15:57:39
De la: spumosu, la data 2009-10-01 15:56:24 gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea


daaaa,esti linistea si pacea in persoana......

nu ai uitat sa scrii cumva si jap !!!jap!!!????


cred ca cel mai potrivit ar fi ...................fleosc
spumosu
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:07
De la: Dildao, la data 2009-09-13 21:22:59De multe ori in timpul actului sexual simt nevoia sa imi lovesc partenera,sa o strangules,sa o palmuesc... este oare ceva in neregula cu mine?

mai bine cumpara un bici si da-ti tu peste buci cind simti nevoia si dupa dute in oglinda si da-ti citeva palme...atunci o sa iti revii
cristiana_cris
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:10
De la: spumosu, la data 2009-10-01 16:07:20
De la: reactie_, la data 2009-10-01 15:57:39
De la: spumosu, la data 2009-10-01 15:56:24 gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea


daaaa,esti linistea si pacea in persoana......

nu ai uitat sa scrii cumva si jap !!!jap!!!????


cred ca cel mai potrivit ar fi ...................fleosc


un plici-plici...cu un biciuletz mic.....si tu legat cu catusele cu puf ????.........nu suna mai bine ????................
etta
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:11
De la: spumosu, la data 2009-10-01 15:56:24 gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea

jap jap..... treci sa te
cristiana_cris
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:11
De la: etta, la data 2009-10-01 16:11:11
De la: spumosu, la data 2009-10-01 16:07:20
De la: reactie_, la data 2009-10-01 15:57:39
De la: spumosu, la data 2009-10-01 15:56:24 gata mi-am spus parerea .............acum fiecare intelege ce vrea


daaaa,esti linistea si pacea in persoana......

nu ai uitat sa scrii cumva si jap !!!jap!!!????


cred ca cel mai potrivit ar fi ...................fleosc


un plici-plici...cu un biciuletz mic.....si tu legat cu catusele cu puf ????.........nu suna mai bine ????................

wowwwwwww....vreau si eu asa....si jap jap.....mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
cristiana_cris
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:12
care e problema ta ca mi-am facut cont aici...ai auzit de libertatea individului?...ma intereseaza subiectul asta...(ca si altele de fel)...
brunetzica69
Postat pe 1 Octombrie 2009 17:45
brunetzica69 te inteleg perfect fiindca sunt in aceeasi situatie... imi place sa fiu dominata, lovita, trasa de par...este intradevar greu sa ii spui partenerului ca iti doresti asta, de fapt ar trebui sa ii dai de inteles ca te excita si iti place, altfel "jocul" asta de dominator si submisiv isi cam pierde din farmec...daca el nu este atras de genul asta de sex e cam dificil sa-l schimbi...

revenind la subiectul acestui topic "violenta in timpul actului sexual' si la intrebarea initiala, nu este ceva "anormal" atata timp cat iti stabilesti de comun acord cu partenerul anumite limite;

nu inteleg totusi de ce anumiti useri trateaza la "mishto" subiecte de genul asta (si nu ma refer strict la topicul acesta)...azi am dat intamplator de acest forum, am vazut foarte multe subiecte interesante dar din pacate discutia este dusa in derizoriu iar continutul se pierde pe parcurs...
normalitatea nu inseamna obisnuit, comun. normalitatea si-o defineste fiecare, deci nu mai judecati pe altii dupa stardandele voastre!

cam atat
kudika086960
Postat pe 26 Noiembrie 2009 21:19
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-09-29 11:47:50
De la: Dildao, la data 2009-09-13 21:22:59De multe ori in timpul actului sexual simt nevoia sa imi lovesc partenera,sa o strangules,sa o palmuesc... este oare ceva in neregula cu mine?


e ok in cazul in care apreciaza asemenea tratament si simte placere in acele momente. personal aplic asemenea tratamente in functie de partenera. am o partenera ocazionala cu care mereu depasim limitekle....de la o intalnire la alta.are un par foarte lung si ador sa mi-l infasor pe mana si sa o tin numai de coada cand o posed in draci pe la spate . de deepthroat nu mai vbec...regret ca nu mai am jumate de metru de madular sa o penetrez pana in stomac stand peste ea sau atunci cand sta cu capul rezemat de perete ,sa mai spun ca adora sa o scuip in gura,sa o palmuiesc atunci cand ma zvarcolesc in amigdalele ei? palme la curut pana devine rosu ca de maimuta,stransa de gat pana raman urme de degete pe gat in pozitia craci umeri si penetrata cu salbaticie...

oricum acestea sunt trairi ocazionale si pe care le savurez numai cu respectiva, deoarece e singura ce trezeste asemenea apucaturi in mine


sper sa te delectezi cu scenariul meu
_oktober_
Postat pe 26 Noiembrie 2009 21:27
violenta in timpul actului sexual?
e ok atata timp cat nu moare nimeni

parerea mea :D
Limbu
Postat pe 12 Decembrie 2009 02:40
De la: Andutzzu, la data 2009-09-30 18:39:56...e ceva normal fratzica...fii stapan pe situatie ..un pumn , un picior , stinge-i tigara pe spate ...ia si un cutit langa tine.....glumeam ... MASOCHISTULE!!!!

hai ca ai fost tare
freakbabe
Postat pe 12 Decembrie 2009 05:17
nu stiu de ce mi-a venit in minte acest banc cand am intrat pe acest topic, deci:

Un tip se rataceste intr-o padure, cand vede o casuta mica si amarata. Ciocane la usa, si este intampinat de un mosulet chinez de vreo 120 de ani.
Tipul: "Buna ziua, m-am pierdut , puteti sa ma gazduiti si pe mine in seara asta?"
Mosul: "Bineinteles, cu o singura conditie, daca te atingi de fiica-mea voi folosi
cele trei mari torturi chinezesti pe tine!"
Tipul: "Nici o problema", gandindu-se ca fiica-sa trebuie sa aiba si ea cel putin
100 de ani.
Inainte de cina, apare fiica mosului, bineinteles, buna cu draci, si incepe sa-I faca ochi dulci tinarului. Asta isi aduce aminte de cuvintele mosului si se duce la culcare singur. In timpul noptii, nu mai rezista si merge in camera la tipa.
Toata aventura se petrece si se culca, mort de oboseala dar super fericit. Se trezeste simtind ceva pe piept. Deschide ochii si vede un bolovan mare pe piept cu un biletel atasat: "Tortura chinezeasca nr. 1:"Bolovan mare pe piept". Se gandeste tipul.. "Naspa moment, da daca asta e tot ce ii poate pielea nu e problema". Pune mana pe bolovan si da sa-l arunce pe geam. Intre timp vede un alt bilet: "Tortura chinezeasca nr.2: Bolovan legat de testiculul stang" Se uita repede pe geam si vede ca bolovanul aproape a ajuns jos. Se gandeste repede... "Mai bine niste oase frante decat fara un testicul" si se arunca pe geam. In timpul sariturii vede un al treilea bilet: "Tortura chinezeasca nr. 3: testiculul drept legat de pat.

freakbabe
Postat pe 12 Decembrie 2009 05:25
De la: Dildao, la data 2009-09-13 21:38:46un prieten de al mea mi-a zis ca am probleme sa merg la consilier,dar si prietenei mele ii place sa fie dominata,nu stiu ce sa zic....imi e teama sa incerc cu altcineva ca am avut odata surpriza sa se ridice si sa plece.

Bine ti'a facut.
ayyryynn
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:14
De la: byannca, la data 2009-09-13 23:01:55voi chiar nu vb despre nimic cand faceti sex?


Ba da , il intreaba ce sa mai cumpere de la piata, daca a platit intretinerea si ce numar poarta la chiloti.

Postat pe 14 Decembrie 2009 10:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna~! 2 De la: cristina1221 21 Ianuarie 2013 08:09
Da-mi fantasme o multime ... 24 De la: _oktober_ 31 Iulie 2009 14:02
Amant vs Amanta - Bucuresti 46 De la: ana18 14 Septembrie 2009 15:35
Afrodisiacele - ce functioneaza? 48 De la: lumeaecolorata 30 Septembrie 2014 16:17
critice,cel mai important subiect pe forum-uri 12 De la: Tharr 18 Octombrie 2010 16:26