Setari Cookie-uri

Oare doar noi suferim??????????

Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?
anaandronache30
Postat pe 23 Septembrie 2009 11:59
Sfatul ar fi sa faci ceea ce tu insuti ti-ai propus.... nu il mai cauta !! E cel mai bun lucru pe care il poti face !!! Din ceea ce scri tu aici, mie mi se pare ca s-a cam plictisit baiatul si atunci nu are nici un sens sa strici orzul pe gaste....... timpul le rezolva pe toate! Cauta unul mai bun ........ parerea mea!
Lacra___
Postat pe 23 Septembrie 2009 12:03
lasa-l in pace....nu te iubeste
anonim12345
Postat pe 23 Septembrie 2009 12:06
Nu stiu, uneori asa cred.Dar de de a acceptat sa ne impacam si pe urma nu a mai vrut?
anaandronache30
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:02
Daca voi dupa 1 an si 4 luni, ati ajuns la palme si despartiri, nu conteaza din vina cui, inseamna ca din start ati avut o relatie bolnava! Nu merita sa suferi pt ceva care s-ar fi degradat din ce in ce mai mult! Spune multumesc ca a plecat si tranteste usa in urma lui, fara regrete!
miss_darine
Postat pe 27 Septembrie 2009 11:55
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?

Tracaseaza-l pana se impaca si ai sansa sa completezi numarul femeilor care se complac intr-o relatie in care sunt batute si iubite...iubite si batute...pana la sfarsitul zilelor...sau isi cauta el alta;-)
In alta ordine de idei concentreazati energia si timpul liber pe alte lucruri, mergi la sport, iesi cu prietenele, citeste o carte etc si lasa telefonul in pace...Daca te suna nu-i mai raspunde...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:37
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?


Probabil esti masochista...de preferi sa te complaci intr-o asemenea relatie.......
oare de cati pumni mai ai nevoie ca sa iti dai seama ca trebuie sa renunti?
in fine.......e viata ta....faci ce vrei.....
andreea1976
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:42
Nu sunt masochista.Poate ca si eu sunt de vina pentru ca am spus si am facut lucruri care nu trebuiau facute.credeti ca daca le dam uitarii si o luam de la capat, sa invatam sa ne comportam civilizat sa ne redescoperim am mai avea vreo sansa? I s-a mai intamplat vreuneia dintre voi?
Ms mult
anaandronache30
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:15
De la: anaandronache30, la data 2009-09-28 15:15:20Nu sunt masochista.Poate ca si eu sunt de vina pentru ca am spus si am facut lucruri care nu trebuiau facute.credeti ca daca le dam uitarii si o luam de la capat, sa invatam sa ne comportam civilizat sa ne redescoperim am mai avea vreo sansa? I s-a mai intamplat vreuneia dintre voi?
Ms mult


Inseamna ca sunteti doi incapatanati, care in loc sa-si puna in valoare calitatile, isi scot la iveala defectele. Nu esti masochista dar esti fan al boxului.
Spera in continuare la o relatie civilizata si la o iubire ca in povesti si de ce nu, poate apar si niste mici ninja pe linga voi
miss_darine
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:51
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?


LUI nu ai mai pasa de tine , nu te mai vrea sau are pe alta , nu ai mai trezesti interes...

Altu la rand...oricat de greu ar fi !!!
yneedlove
Postat pe 28 Septembrie 2009 18:04
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?



asta-i din categoria prost sa fii noroc ca esti!
Soransky
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:48
De la: anaandronache30, la data 2009-09-28 15:15:20Nu sunt masochista.Poate ca si eu sunt de vina pentru ca am spus si am facut lucruri care nu trebuiau facute.credeti ca daca le dam uitarii si o luam de la capat, sa invatam sa ne comportam civilizat sa ne redescoperim am mai avea vreo sansa? I s-a mai intamplat vreuneia dintre voi?
Ms mult


adica tu poti uita ca te-a pocnit?poti uita ca te ignora?mai daca poti toate asta scrie-mi si mie reteta ca vreau sa uit si eu ca unele femei sunt proaste rau!
Soransky
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:50
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?


odata ce a dat in tine, va da mereu. nu te mai ploconi in fata lui si da-i papucii.
franziska_eu
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:24
pffff......ce intrebare de pitzi!
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:25
Mai oameni buni,am cerut un sfat,nu sa faceti misto.Cred ca oricine sufera indiferent de motiv.Si eu dau aceleasi sfaturi ca si voi altora sa lase ca nu merita bla,bla,bla,dar cand e vorba de tine e mai greu mereu pana reusesti sa aplici sfaturile alea
anaandronache30
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:45
De la: anaandronache30, la data 2009-10-02 15:45:11Mai oameni buni,am cerut un sfat,nu sa faceti misto.Cred ca oricine sufera indiferent de motiv.Si eu dau aceleasi sfaturi ca si voi altora sa lase ca nu merita bla,bla,bla,dar cand e vorba de tine e mai greu mereu pana reusesti sa aplici sfaturile alea


Oricum nu-ti pasa de sfaturile primite.....nu ai mandrie,te injosesti cersind iubire....te trateaza ca pe o carpa....dar ti-e iti convine...tot pe el il vrei.....
Ce sfaturi mai vrei din moment ce tu faci ceea ce vrei???
Vrei un sfat??? uite : LASA-L
asta e cel mai bun sfat !
andreea1976
Postat pe 2 Octombrie 2009 20:28
Aveti dreptate,intrun final mi-am dat si eu seama.Chiar daca e greu, chiar daca mi se rupe inima.Asta e cel mai bine.E rau sa stai cu cineva care nu te iubeste si e greu sa.Cunoscandu-ma cred ca merit mai mult,tind sa cred ca fiecare are pereche lui si mai devreme sau mai tarziu o sa apara.Nu credeti? Oricum ms mult pentru sfaturi.Sper sa trec peste toate, sa il uit mai repede.
anaandronache30
Postat pe 5 Octombrie 2009 09:33
De la: andreea1976, la data 2009-09-28 13:42:52
De la: anaandronache30, la data 2009-09-23 11:59:46Ajutati-ma.Relatia noastra a durat 1 an si 4 luni si cu bune si cu rele. M-a cucerit incet si sigur, dar dupa un timp totul s-a schimbat. A dat in mine, poate k a fost si vina mea. L-am iertat stiu k nu trebuia sa fac asta.El este foarte incapatanat, la inceput credeam k ma iiubeste si eu il iubesc ff mult sau cel putin asa cred. Ne-am despartit si ne-am impacat de o gramada de ori.Acum vreo saptamana ne-am certat si ne-am impacat,dar nu a mai fost la fel,vorbeam la tel, dar el statea putin, vb km sictirit,zicea k nu poate sa stea.eu ii ziceam k imi e dor de el, el zicea k s-a obisnuit( e plecat ).Pana intro seara knd mi-a zis k il stresez cu tel.Nu a avut tupeul sa imi zica in fata k nu mai vrea sa continuam.L-am cautat, dar ne-am certat mai tare.Ce sa fac? As vrea sa ne impacam, imi e dor de el, de clipele frumoase,chiar aveam planuri sa ne mutam impreuna.A uitat el toate astea, voi ce credeti.Stiu k au fost multe topicuri despre astea, dar nu mai vreau sa il sun chiar daca imi e tare greu.ce sfaturi imi dati?


Probabil esti masochista...de preferi sa te complaci intr-o asemenea relatie.......
oare de cati pumni mai ai nevoie ca sa iti dai seama ca trebuie sa renunti?
in fine.......e viata ta....faci ce vrei.....
Delyi
Postat pe 5 Octombrie 2009 09:47
Asta trebuia sa o fac mai demult, trebuia sa inteleg.E clar ca intre noi altceva in afara de o relatie de amicitie nu poate fii,pacat ca nu mi-am dat seama de asta mai demult. Voi ce faceti ca sa uitati pe cineva?Ca oricata treaba fac tot ma gandesc la el.Sunt o mica prostuta,pup
anaandronache30
Postat pe 5 Octombrie 2009 10:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
l.am inselat si el stie 27 De la: dany_papusika 20 Februarie 2013 16:01
ce faci cand el te inseala si simti ca nu mai merge? 50 De la: BEL_AMY1 21 Aprilie 2011 09:14
Ajutati-ma!! 20 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:54
si la mine un posibil divort 32 De la: ela_angel 30 Septembrie 2010 21:12
Despartire dupa 3 ani 31 De la: Apadeploaie 23 August 2012 00:34