Setari Cookie-uri

ce sa fac ?:((

Buna , vreau si eu un sfat sunt intr-o mare dilema nu stiu ce sa mai fac sincer , am stat cu un baiat 6 luni ne'am despartit dupa cateva luni s'a intors la mine si a vrut s'o luam de la capat da nu a durat nici de data aceasta acum suntem despartiti de cateva luni , eu tin enorm de mult la el si stie lucru asta ,vreau sa ne impacam da nu stiu cum sa fac , de data asta vorbim mereu ne intalnim da de fiecare data cand ii pun intrebarea daca vrea sa ne impacam nu imi raspunde sau imi spne daca dorea sa ne impacam ma anunta , de gasit nu si'a gasit nici o fata ,cand ne'am despartit mi'a spus ca nu tine la mine si ca nu a putut sa tina da dupa cateva saptamani mi'a spus in fata ca defapt a tinut la mine si mai tine putin , , , nu stiu ce sa cred tinand cond de faptul ca nu mi'a spus niciodata sa ne despartim fata in fata , a fost ce'a mai lunga relatie pentru aman2 ,daca ii dau mesaj sau il sun imi raspunde imediat fata de primele zile cand nu imi raspundea la mesaje , ce sa fac sa mai lupt pentru el sau sa o las asa ? eu vreau sa lupr pt ca il iubesc foarte mult
vreau un sfat multumesc mult de tot
asta_mica_91
Postat pe 27 Iulie 2010 17:55
"ce sa fac sa mai lupt pentru el "
spune ce-ti doreste inimioara si se face...o armura...un coif...o arbaleta...un cal...organizarea unui turnir?...e de ajuns?
miss_darine
Postat pe 27 Iulie 2010 20:54
Cu cine lupta?
Barbie30
Postat pe 27 Iulie 2010 20:56
cu balauru cu sapte capete, care nu vrea sa se intoarca la ia
miss_darine
Postat pe 27 Iulie 2010 20:58
Are slabe sanse sa-l doboare! Oare ce greutate are tipa? Daca nu are cam aceeasi greutate cu balaurul vom fi nevoite sa o dam afara din ring
Barbie30
Postat pe 27 Iulie 2010 21:01
turnir barbie, nu ring...ca n-am introdus-o in k1
miss_darine
Postat pe 27 Iulie 2010 21:04
Offf fetita...unde ti-e mandria???? De ce sa lupti pt unul care nu te vrea?
andreea1976
Postat pe 27 Iulie 2010 21:11
De la: miss_darine, la data 2010-07-27 21:04:40turnir barbie, nu ring...ca n-am introdus-o in k1


Eu am bagat-o direct la k1,ori totul ori nimic!
Barbie30
Postat pe 27 Iulie 2010 21:13
Nu are sens sa "lupti"(ca sa folosesc limbau d-aici ) pentru cineva care nu te merita...dragoste cu de-a sila nu se poate...si inca ceva...v-ati despartit o data v-ati impacat nu merge...de ce crezi ca pe viitor va merge? Si eu am pus punct unei relatii in care m-am implicat mult...si acum ceva timp imi plangeam zilele pe forumu asta...dar incet incet incep sa imi revin...viata e frumoasa iar eu merit mai mult...am crezut in mine, ca pot sa trec peste...si uite ca acum sunt bine...
advice: pune punct si ia-o de la capat...
acum tu decizi, meriti sa stea cineva sa isi bata joc de tine sau vrei sa iti oferi tie tot ce e mai bun?
AndM
Postat pe 27 Iulie 2010 23:33
De la: andreea1976, la data 2010-07-27 21:11:35Offf fetita...unde ti-e mandria???? De ce sa lupti pt unul care nu te vrea?

pt ca pare interesant..si "tine enorm"...
frate..cand le aud "tin enorm la el" incat uita de ele si ce vor ele cu adevarat...de uita cine sunt si ce vor fi...
andreea
dragon_fly88
Postat pe 27 Iulie 2010 23:42
am inteles :X nu are rost sa lupt pt cnv . .. . viatza merge inainte :DX:x da mi'e greu :)) kisss you :X
asta_mica_91
Postat pe 28 Iulie 2010 16:49
sa lupti.... pt ce??? k "iubirea"nu e un trofeu...e o medalie...j reaq ramai dupa aia q ea atarnata de gat toata viata..sa vezi atunci...!!!
bloody_queen
Postat pe 2 August 2010 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As avea nevoie de un sfat(sau chiar mai multe)... 10 De la: Eeah 12 Iunie 2011 19:11
O poveste cu despartiri si impacari repetate 10 De la: 18 Aprilie 2013 10:46
ne-am despartit dar mi-e dor... 12 De la: je_baby 12 Octombrie 2008 17:33
relatie incheiata 45 De la: Micaell 7 Ianuarie 2012 09:35
Anunt umanitar - un suflet se zbate pentru viata 1 De la: generash 12 Noiembrie 2009 11:11