Setari Cookie-uri

Ce sa fac????????????Sa ne despartim???????????

Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.
Prinesa
Postat pe 22 Septembrie 2009 10:30
De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.

dai o bataie zdravana si apoi spunei motivul,,,,
sarutama
Postat pe 22 Septembrie 2009 10:34
Daaaaa, urgent!Comunicarea este f importanta intr-un cuplu.
kudika050146
Postat pe 22 Septembrie 2009 10:36
Pai dupa cum se comporta... zici ca e oligofren, frate... Normal ca trebuie sa te desparti de el, ce viata poti avea langa un asa retardat?!
darksukkubus69
Postat pe 26 Septembrie 2009 19:25
De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.

In primul rand da-mi voie sa ma indoiesc de sanatatea ta mintala ! ori este cu o anumita stare materiala( mocofanii muncesc pe branci si aduna precum furnica), iar tu ai vrea si cu p.... in tine si cu sufletul in rai. Sfatul meu i-a prostul de barbat gaseste un amant si le-ai rezolvat pe amandoua, ca de iubit te poti preface si sa pui boul la munca sa aduca banutii !
costelino1967
Postat pe 29 Septembrie 2009 19:58
draga costelino pai fata nu a zis nimic de bani unde mai pui ca el e si de la tara?draguta un barbat cand ii place sau cand vrea ceva te cauta el...daca el nu o face...priveste inainte ca sunt multi barbati spre care iti poti indrepta intentia...deci fugi de el cat poti de repede....pupiliki
pushyk
Postat pe 29 Septembrie 2009 22:10
stai impreuna...... a sta si a fi cu cineva sunt 2 lucruri diferite.......daca el nu are nici o treaba cu tine,..de ce sa ai tu o treaba cu el.....da-i drumu ca el ti-a dat drumu de mult......distreaza-te ...iesi cu tipi de ...viata e prea scurta si merita traita din plin...nu te impiedica de un ciot stiu de propria experienta cu e cand aveam vro 17 ani am cunoscut si eu in tip dragut, un pic slab cu duhu dar ii placea de mine si mie de el..dar toate relatiile la distanta sau aproape toate e duc..si practic ce ai tu nu e o relatie.desi tu ai vrea
bibi85
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:26
De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.


draguta. eu sunt cu un mocofan "de la tara" de vreo juma ' de an si am invatat ca atunci cand n-are chef de vorba e mai bine sa-l las in sfanta pace ca daca vrea imi spune el ce are...

asta asa ca sa fiu on topic, dar ca sa fiu si pe langa.... ce are frate sula cu prefectura???? ce daca baiatul e de la tara si nu vorbeste prea multe la telefon???
la ce puii mei te-ai cuplat cu unul care "nu stie sa iti spuna vorbe dulci la telefon"????
goood ce vrei mai femeie de la bietul om??? sa-ti descrie in amanunt cum a dat cu sapa cum a ridicat cartofii din tarana sau cum taie fir' de iarba cu coasa????

zau asa , uneori tare ciudate mai sunt unele au pretentii nene nu gluma

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:41
De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.



pfoaaai, ce enigma......
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:49
De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.


Fã-i o surprizã de ziua lui!Costumeazã-te într-un sac de box...de multe ori prin limbajul trupului poþi transmite mai mult decât prin simple cuvinte.Ciao!
MIS0GIN
Postat pe 3 Octombrie 2009 04:46
De la: kudika050146, la data 2009-09-22 10:36:09 Daaaaa, urgent!Comunicarea este f importanta intr-un cuplu.


Vrei sã pui gheara pe el,recunoaºte scorpie!
MIS0GIN
Postat pe 3 Octombrie 2009 04:46
De la: pushyk, la data 2009-09-29 22:10:03draga costelino pai fata nu a zis nimic de bani unde mai pui ca el e si de la tara?draguta un barbat cand ii place sau cand vrea ceva te cauta el...daca el nu o face...priveste inainte ca sunt multi barbati spre care iti poti indrepta intentia...deci fugi de el cat poti de repede....pupiliki


Ce exprimare bolnavã.Te-au cam prostit ºoferii ãia de tir turci.
MIS0GIN
Postat pe 3 Octombrie 2009 04:56
Eu am ce sa pun la avatar... spre deosebire de tine! Sau ai pofta sa sugi inainte de culcare?!
darksukkubus69
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietenul meu imi zice ca il sufoc prea tare, ba chiar ma simte ca sunt prea obsedata, cumsa fac sa fiu mai indiferenta, sa-i las mai multa libertate ? 33 De la: matzu_2005 17 Septembrie 2011 02:19
ce-o sa se intample? 4 De la: adelheida 27 Octombrie 2009 16:05
Ceva ma tine in loc 7 De la: 30 August 2016 06:59
:( 6 De la: kudika414141 11 August 2011 13:52
spuff 3 De la: clau19 30 August 2009 01:17