Ce sa fac????????????Sa ne despartim???????????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Prinesa Avatarul lui Prinesa

1 mesaj

Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.
Raporteaza abuz de limbaj
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.

dai o bataie zdravana si apoi spunei motivul,,,,
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
kudika050146 Avatarul lui kudika050146

1 mesaj

Daaaaa, urgent!Comunicarea este f importanta intr-un cuplu.
darksukkubus69 Avatarul lui darksukkubus69

1008 mesaje
Oras: bucuresti

Pai dupa cum se comporta... zici ca e oligofren, frate... Normal ca trebuie sa te desparti de el, ce viata poti avea langa un asa retardat?!
costelino1967 Avatarul lui costelino1967

33 mesaje
Oras: braila

De la: kudika070142, la data 2009-09-22 10:30:18 Stam impreuna de aproape 2 luni.El e de la tara si eu de la oras.Merg in fieare vineri pe la tara dar nu ne intalnim mai deloc pentru ca el nu stie sa ma invite asteapta ca o momaie sa il invit eu si pune si intrebari tampite iar cand vorbim la telefon si eu incerc sa deschid un subiec de discutie despre scuala el imi raspunde in 2 cuvinte si nu ma intreaba si el ceva daca il intreb ce a mai facut nimic e raspunsul lui, deci nu putem vorbi si daca la tot ceea ce il intreb raspund intr-un cuvant nu put vorbii la telefon decat 2 minute(atat vorbim pe zi).Nici nu ma suna nu ma intreaba nimic.Sa ma despart de el???????????datimi un sfat rapid, va rog.

In primul rand da-mi voie sa ma indoiesc de sanatatea ta mintala ! ori este cu o anumita stare materiala( mocofanii muncesc pe branci si aduna precum furnica), iar tu ai vrea si cu p.... in tine si cu sufletul in rai. Sfatul meu i-a prostul de barbat gaseste un amant si le-ai rezolvat pe amandoua, ca de iubit te poti preface si sa pui boul la munca sa aduca banutii !
ti-am tras-o
pushyk Avatarul lui pushyk

17 mesaje

draga costelino pai fata nu a zis nimic de bani unde mai pui ca el e si de la tara?draguta un barbat cand ii place sau cand vrea ceva te cauta el...daca el nu o face...priveste inainte ca sunt multi barbati spre care iti poti indrepta intentia...deci fugi de el cat poti de repede....pupiliki
bibi85 Avatarul lui bibi85

8 mesaje

stai impreuna...... a sta si a fi cu cineva sunt 2 lucruri diferite.......daca el nu are nici o treaba cu tine,..de ce sa ai tu o treaba cu el.....da-i drumu ca el ti-a dat drumu de mult......distreaza-te ...iesi cu tipi de ...viata e prea scurta si merita traita din plin...nu te impiedica de un ciot stiu de propria experienta cu e cand aveam vro 17 ani am cunoscut si eu in tip dragut, un pic slab cu duhu dar ii placea de mine si mie de el..dar toate relatiile la distanta sau aproape toate e duc..si practic ce ai tu nu e o relatie.desi tu ai vrea
Fosta membra Kudika.ro

draguta. eu sunt cu un mocofan "de la tara" de vreo juma ' de an si am invatat ca atunci cand n-are chef de vorba e mai bine sa-l las in sfanta pace ca daca vrea imi spune el ce are...

asta asa ca sa fiu on topic, dar ca sa fiu si pe langa.... ce are frate sula cu prefectura???? ce daca baiatul e de la tara si nu vorbeste prea multe la telefon???
la ce puii mei te-ai cuplat cu unul care "nu stie sa iti spuna vorbe dulci la telefon"????
goood ce vrei mai femeie de la bietul om??? sa-ti descrie in amanunt cum a dat cu sapa cum a ridicat cartofii din tarana sau cum taie fir' de iarba cu coasa????

zau asa , uneori tare ciudate mai sunt unele au pretentii nene nu gluma

you can kiss my kitty ass
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

pfoaaai, ce enigma......
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro

Fă-i o surpriză de ziua lui!Costumează-te într-un sac de box...de multe ori prin limbajul trupului poți transmite mai mult decât prin simple cuvinte.Ciao!
Why so menstrual?
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika050146, la data 2009-09-22 10:36:09 Daaaaa, urgent!Comunicarea este f importanta intr-un cuplu.

Vrei să pui gheara pe el,recunoaște scorpie!
Why so menstrual?
Fosta membra Kudika.ro
De la: pushyk, la data 2009-09-29 22:10:03draga costelino pai fata nu a zis nimic de bani unde mai pui ca el e si de la tara?draguta un barbat cand ii place sau cand vrea ceva te cauta el...daca el nu o face...priveste inainte ca sunt multi barbati spre care iti poti indrepta intentia...deci fugi de el cat poti de repede....pupiliki

Ce exprimare bolnavă.Te-au cam prostit șoferii ăia de tir turci.
Why so menstrual?
darksukkubus69 Avatarul lui darksukkubus69

1008 mesaje

Eu am ce sa pun la avatar... spre deosebire de tine! Sau ai pofta sa sugi inainte de culcare?!