Setari Cookie-uri

voi ce credeti??????????????????????????

Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?
kudika072712
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:16
si tu esti intr-atat de isteata incat sa deschizi un topic despre asta!
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:20
vorbesti tu? mai bine taci,sa stii ca nu este neaparat nevoie sa te bagi in seama,am citi toate subiectele de pe toate forumurile si peste tot e asa cum am scris mai sus,nu se vb despre ceea ce e cerut
kudika072712
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:27
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:27:13vorbesti tu? mai bine taci,sa stii ca nu este neaparat nevoie sa te bagi in seama,am citi toate subiectele de pe toate forumurile si peste tot e asa cum am scris mai sus,nu se vb despre ceea ce e cerut


RIP!
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:29
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 17:10:43
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 16:29:02
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:27:13vorbesti tu? mai bine taci,sa stii ca nu este neaparat nevoie sa te bagi in seama,am citi toate subiectele de pe toate forumurile si peste tot e asa cum am scris mai sus,nu se vb despre ceea ce e cerut


RIP!
IARRRRRRRRRRRRRRR TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU**************************MRRRRRRRRRRRRRRRRRR,HAMHAM,MARS CATEA



greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:14
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 17:10:43
De la: catea_myeyes, la data 2009-10-05 16:29:02
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:27:13vorbesti tu? mai bine taci,sa stii ca nu este neaparat nevoie sa te bagi in seama,am citi toate subiectele de pe toate forumurile si peste tot e asa cum am scris mai sus,nu se vb despre ceea ce e cerut


RIP!
IARRRRRRRRRRRRRRR TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU**************************MRRRRRRRRRRRRRRRRRR,HAMHAM,MARS CATEA

Ti s-a mai spus vreodata ca ai o problema la mansarda?
simonycik
Postat pe 7 Octombrie 2009 17:25
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?

Daca esti atat de deranjata de lucrul asta de ce ti-ai mai facut cont pe kudika?
simonycik
Postat pe 7 Octombrie 2009 17:27
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


bag sama ca esti samanta de scandal
andreea1976
Postat pe 7 Octombrie 2009 17:28
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


Pai daca seamana de ce mama masii le deschid? Le luam in ras pentru ca oricum stim ca sfaturile cerute nu sunt luate in seama ,asa ca de ce sa-ti zbati creerii si gura la modul serios cand poti sa te distrezi.

Postat pe 7 Octombrie 2009 19:09
De la: scorpio67, la data 2009-10-07 19:09:17
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


Pai daca seamana de ce mama masii le deschid? Le luam in ras pentru ca oricum stim ca sfaturile cerute nu sunt luate in seama ,asa ca de ce sa-ti zbati creerii si gura la modul serios cand poti sa te distrezi.

sunt perfect de acord
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:10
V-ati gandit vreodata ca poate sunt persoane care intradevar au nevoie de sfaturi?
kudika072712
Postat pe 8 Octombrie 2009 17:05
De la: kudika072712, la data 2009-10-08 17:05:05V-ati gandit vreodata ca poate sunt persoane care intradevar au nevoie de sfaturi?


Intrebare de baraj!Am dat o multime de sfaturi din tot sufletelul meu si am constat ca in 99% din cazuri le-am dat degeaba.Atunci ,te intreb eu la ce bun daca nu sunt luate in considerare.

Postat pe 8 Octombrie 2009 17:18
De la: kudika072712, la data 2009-10-08 17:05:05V-ati gandit vreodata ca poate sunt persoane care intradevar au nevoie de sfaturi?

Te-ai gandit vreodata ca poate acele persoane (foarte rare) primesc sfaturi si se sterg cu ele la fund?
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 17:24
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


eu o iau altfel... chiar daca multe subiecte sunt asemanatoare altii nu se regasesc in raspusurile deja date si asteapta ceva nou... nu enormal? fiecare om e diferit...


bravo celor care fac subiecte asemanatorae!
ii admir ca au curaj



If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Life is often miserable
In the search for happiness
The power so desirable
They bring so much distress

Life is often pitiful
In the search for blessedness
If we weren’t so insatiable
There would be much more than less

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Life is often cynical
In the search for hopefulness
We’re only wanting more and more,
So we got into this mess

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

All that you’ve taken from others
Will be taken from you
All that your dissonance smothers
Will then come back to you
Whatever happens tomorrow, and whatever you do
Just keep in mind, that the source and end is you

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Never finding fulfilment, the source and end is you

ingeras_yella21
Postat pe 12 Octombrie 2009 11:11
De la: ingeras_yella21, la data 2009-10-12 11:11:28
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


eu o iau altfel... chiar daca multe subiecte sunt asemanatoare altii nu se regasesc in raspusurile deja date si asteapta ceva nou... nu enormal? fiecare om e diferit...


bravo celor care fac subiecte asemanatorae!
ii admir ca au curaj



If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Life is often miserable
In the search for happiness
The power so desirable
They bring so much distress

Life is often pitiful
In the search for blessedness
If we weren’t so insatiable
There would be much more than less

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Life is often cynical
In the search for hopefulness
We’re only wanting more and more,
So we got into this mess

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

All that you’ve taken from others
Will be taken from you
All that your dissonance smothers
Will then come back to you
Whatever happens tomorrow, and whatever you do
Just keep in mind, that the source and end is you

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

If you search for enrichment
And injure others
Earning more than you can spend
You’ll pass the borders

I cannot see why you’d be another me

When you think you’ve succeeded
But something’s missing
Means you have been defeated
By greed, your weakness

I just take care of myself and no-one else

This fantasy is not enough for me
I want it, I’ll take it away from you
Your misery that softly incites me
All I do is using, abusing you

Never finding fulfilment, the source and end is you



tulai doamne
cantafabule
Postat pe 12 Octombrie 2009 12:08
De la: ingeras_yella21, la data 2009-10-12 11:11:28
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:16:29Cred ca majoritatea subiectelor sunt fara rost...o mare parte din ele se aseamana,iar cei care comenteaza de multe ori si cam tot timpul iau in ras subiectul respectiv sau vb despre altele si nicidecum despre subiectul propus....voi ce credeti?


eu o iau altfel... chiar daca multe subiecte sunt asemanatoare altii nu se regasesc in raspusurile deja date si asteapta ceva nou... nu enormal? fiecare om e diferit...


bravo celor care fac subiecte asemanatorae!
ii admir ca au curaj





Bine ca n-ai recitat Luceafarul ca era jale ,te punea Kudika sa platesti chirie pe spatiu.

Postat pe 15 Octombrie 2009 09:26
De la: kudika072712, la data 2009-10-05 16:27:13vorbesti tu? mai bine taci,sa stii ca nu este neaparat nevoie sa te bagi in seama,am citi toate subiectele de pe toate forumurile si peste tot e asa cum am scris mai sus,nu se vb despre ceea ce e cerut

poate nu ai vazut...citit bine...ce fel de subiecte abordeaza unii....
unele sunt la misto...unele sunt foarte timpite...unele sunt de mare rasul....si unele se merita sa raspunzi sincer....intelegi?.....nu face haz din asta...inainte sa citesti un topic gindeste si dupa ai sa intelegi mai bine
cristiana_cris
Postat pe 15 Octombrie 2009 10:31
cei ce i-au in ras nu merita atentia celor din jur.
Orice subiect are un sens, un rost, o litera schimba intelesul cuvantului, un cuvant schimba intelesul frazei, o fraza...
Sunt persoane care isi pun sufletul in palma celorlalte persoane de pe forum asteptand doar sa fim umani.

Stefan
stefanant
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:12
De la: stefanant, la data 2009-10-18 19:12:42cei ce i-au in ras nu merita atentia celor din jur.
Orice subiect are un sens, un rost, o litera schimba intelesul cuvantului, un cuvant schimba intelesul frazei, o fraza...
Sunt persoane care isi pun sufletul in palma celorlalte persoane de pe forum asteptand doar sa fim umani.

Stefan


Aici te inseli foarte tare.Sunt extrem de multi si multe care fac asta doar ca sa capete atentia de care nuse bucura in realitate,unelei gasesc de cuviinta sa se dea drept barbati si sunt femei sau invers ,inventeza povesti doar ca apoi sa se dea in fapt si sa te injure,altii( altele) isi fac mai multe conturi si pe unul te trag de limba ca sa te expui apoi intra pe altul ca sa isi bata joc de tine,etc.

Postat pe 20 Octombrie 2009 08:28
De la: scorpio67, la data 2009-10-20 08:28:51
De la: stefanant, la data 2009-10-18 19:12:42cei ce i-au in ras nu merita atentia celor din jur.
Orice subiect are un sens, un rost, o litera schimba intelesul cuvantului, un cuvant schimba intelesul frazei, o fraza...
Sunt persoane care isi pun sufletul in palma celorlalte persoane de pe forum asteptand doar sa fim umani.

Stefan


Aici te inseli foarte tare.Sunt extrem de multi si multe care fac asta doar ca sa capete atentia de care nuse bucura in realitate,unelei gasesc de cuviinta sa se dea drept barbati si sunt femei sau invers ,inventeza povesti doar ca apoi sa se dea in fapt si sa te injure,altii( altele) isi fac mai multe conturi si pe unul te trag de limba ca sa te expui apoi intra pe altul ca sa isi bata joc de tine,etc.


Dar de ce sa existe atata implicare pe un forum de 2 bani ? De ce sa se intre in atatea polemici inutile si cretine ? Nu este vina acelor bolnavi care deschid topicuri cu situatii descrise de tine mai sus, este vina celor care se pun la mintea lor, care le dau apa la moara si care se injosesc prin limbaj, atitudine, caracter !

Sunt de acord cu Stefan, sunt persoane care au curajul de a-si expune povestile lor, problemele, care cer sfaturi, insa orice sfat, chiar si contra, se poate da intr-o maniera civilizata, fara sa dai in cap, fara sa te comporti ca si cum abia ai coborat din copac.

Scorpio, am folosit un ,,tu'' general, nu mam referit la tine !
Summer_
Postat pe 20 Octombrie 2009 09:33
e greu sa flitrezi subiectele cu adevarat problematice de cele deschise din dorinta de a epata.
nu sta la indemana oricui!
dar chiar si in topicele deschise pentru probleme reale, adaugarea de putina sare si piper nu face altceva decat sa sporeasca frumusetea discutiei, facandu-l pe pe cel ce a deschis subiectul sa uite pentru cateva clipe de problema. umorul , ironia, saga n-a omorat pe nimeni inca!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 09:48
De la: Summer_, la data 2009-10-20 09:33:37
De la: scorpio67, la data 2009-10-20 08:28:51
De la: stefanant, la data 2009-10-18 19:12:42cei ce i-au in ras nu merita atentia celor din jur.
Orice subiect are un sens, un rost, o litera schimba intelesul cuvantului, un cuvant schimba intelesul frazei, o fraza...
Sunt persoane care isi pun sufletul in palma celorlalte persoane de pe forum asteptand doar sa fim umani.

Stefan


Aici te inseli foarte tare.Sunt extrem de multi si multe care fac asta doar ca sa capete atentia de care nuse bucura in realitate,unelei gasesc de cuviinta sa se dea drept barbati si sunt femei sau invers ,inventeza povesti doar ca apoi sa se dea in fapt si sa te injure,altii( altele) isi fac mai multe conturi si pe unul te trag de limba ca sa te expui apoi intra pe altul ca sa isi bata joc de tine,etc.


Dar de ce sa existe atata implicare pe un forum de 2 bani ? De ce sa se intre in atatea polemici inutile si cretine ? Nu este vina acelor bolnavi care deschid topicuri cu situatii descrise de tine mai sus, este vina celor care se pun la mintea lor, care le dau apa la moara si care se injosesc prin limbaj, atitudine, caracter !

Sunt de acord cu Stefan, sunt persoane care au curajul de a-si expune povestile lor, problemele, care cer sfaturi, insa orice sfat, chiar si contra, se poate da intr-o maniera civilizata, fara sa dai in cap, fara sa te comporti ca si cum abia ai coborat din copac.

Scorpio, am folosit un ,,tu'' general, nu mam referit la tine !


Sunt extrem de putini cei care sunt sinceri aiciSi m-am strduit din rasputeri sa am atitudinea de care vorbesti,am dat sfaturi si am fost injurata,am compatimit si am fost jignita ,am contrazis si au sters cu mine pe jos,asa ca scuza-ma dar uneori chiar simt nevoia sa inchid botul la javre.Doar uneori!
Eu am o vorba: Omul intelege de vorba buna ,boul de par in frunte.

Postat pe 20 Octombrie 2009 21:24
nimeni nu e multumit dar toti au conturi deschise.trebuie sa va ganditi ca sunt oameni care pur si simplu nu au cu cine vb si vad in oamenii care le raspund la topicuri niste prieteni iar daca ati fost jigniti sau ati fost taratzi pe jos si luati la misto inseamna ca la randul vostru ati facut la fel sau ati raspuns la misto.eu am raspuns sincer chiar daca nu era serios topicul si nu am fost nici injurata si nici luata la misto.ganditi-va mai ales la greselile facute de voi.si sa da-ti un rasp frumos respectuos si sincer nu e chiar o gaura in cer si nu va raneste nimeni orgoliul pe ca aici nu va cun nimeni cu adev.
melka
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista vreo solutie.. vreo legatura intre noi? 2 De la: rashela 20 Octombrie 2009 01:24
salut: 4 De la: battleofwits 19 Septembrie 2010 11:03
Parerea voastra... 70 De la: puiut_77 17 Februarie 2011 13:05
iubire la distanta? 24 De la: steffy91 16 Noiembrie 2011 22:41
Orientare sexuala cu peripetii 69 De la: Myn_Barbieru_1 27 Ianuarie 2014 10:33