Setari Cookie-uri

Intalniri pe net? Voi ati incercat?

am citit povestea fiecãrei persoane de pe acest topic....fiecare a trãit o experienþã frumoasã sau mai putin....eu nu am fost norocoasa....totul a inceput frumoas ºi s a terminat intr un mod foarte neplacut....am ramas cu un gust amar....parerea mea ca intalnirire pe net sau aproape la fel ca si in realitate....nimic nu e perfect pe lumea asta....acum sunt iubita....foarte fericita...cautam pe internet iubirea insa ea ma aºtepta la cativa pasi de mine....cand sufeream mai mult mi am indreptat privire spre "el" si am inteles ca este barbatul care imi va oferi tot ceea ce mi a lipsit atitia ani....nu e de ajuns sa iubesti...din iubire poti si suferi...iar eu am trecut prin aceste momente....a iubi inseamna totul....si e minunat...sunt rasfatata, iubita, implinita....nu am nici un regret in ciuda faptului ca multi din cei ce ne cunosc sunt impotriva relatiei...de ce?...invidie, prejudecãþi....daca ai langa tine omul potrivit devii puternica si poti infrunta pe oricine si orice situaþie...
catalina69
Postat pe 12 Ianuarie 2010 08:59
eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:16
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:27
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!

tu n-ai stiut ca netu'-i cea mai buna metoda contraceptiva??????
Lucia38
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:29
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!

vezi cum bantui, ca si aici e o arta!!!
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:31
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:27:56
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are

oricum mai insist!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:35
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 11:31:25
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!

vezi cum bantui, ca si aici e o arta!!!


o cale sigura spre reusita cred ca ar fi sa-si oxigeneze neuronul ,,,,,,,,,,,,,,,,asa dupa ce a facut asta urmatorul pas va fi sa inceapa sa deschida topice "idioate" pe forum ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,in concluzie va fi vesnic dezamagita
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:36
De la: Lucia38, la data 2010-01-12 11:29:41
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!

tu n-ai stiut ca netu'-i cea mai buna metoda contraceptiva??????

daaa ma mintiti voi...mi-a zis mie cineva mai de mult asta ca daca dupa ce faci sex oral si inghiti ti se schimba culoarea ochilor...asa ca eu cred ca si asta cu sarcina pe net este valabila!
invidioaselor!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:36
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:35:18
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:27:56
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are

oricum mai insist!


vezi daca nu te-ai tzinut de cuvant sa-l bantui pe mustacioara, poate, poate se prindea ceva
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:37
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:36:24
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 11:31:25
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!

vezi cum bantui, ca si aici e o arta!!!


o cale sigura spre reusita cred ca ar fi sa-si oxigeneze neuronul ,,,,,,,,,,,,,,,,asa dupa ce a facut asta urmatorul pas va fi sa inceapa sa deschida topice "idioate" pe forum ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,in concluzie va fi vesnic dezamagita


nehhh
nici moarta n-am sa imi oxigenez creierul!asta ar insemna sa devin linistita si sa nu mai stresez pe nimeni, si sa aibe restul o viata linistita pana la adanci batraneti!
no fuc,king chance!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:38
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:37:10
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:35:18
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:27:56
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are

oricum mai insist!


vezi daca nu te-ai tzinut de cuvant sa-l bantui pe mustacioara, poate, poate se prindea ceva


pai nu recunoaste el! da eu seara de seara il vizitez!
one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:39
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:39:06
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:37:10
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:35:18
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:27:56
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are

oricum mai insist!


vezi daca nu te-ai tzinut de cuvant sa-l bantui pe mustacioara, poate, poate se prindea ceva


pai nu recunoaste el! da eu seara de seara il vizitez!



ahaaaaaaaaaaaa din cauza asta ma strange el noapte de noapte in bratze zicandu-mi:bruneta mea focoasa
Dontyyy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:41
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:41:00
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:39:06
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:37:10
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:35:18
De la: Dontyyy, la data 2010-01-12 11:27:56
De la: one_size, la data 2010-01-12 11:16:54eu am incercat sa raman insarcinata cand bantuiam pe net..da sunt dezamagita..nu mi-a iesit!
da yo mai incerc inca!


sti vorba aia : incercarea moarte nu are

oricum mai insist!


vezi daca nu te-ai tzinut de cuvant sa-l bantui pe mustacioara, poate, poate se prindea ceva


pai nu recunoaste el! da eu seara de seara il vizitez!



ahaaaaaaaaaaaa din cauza asta ma strange el noapte de noapte in bratze zicandu-mi:bruneta mea focoasa


vezi..tu nu te-ai prins! de la neuron ti se trage!

one_size
Postat pe 12 Ianuarie 2010 11:46
Dragelor...daca cititi pe prima pagina a acestui topic postam o poveste frumoasa de iubire.Acum cateva zile...Pe data de 5 februarie trebuia sa avem cununia si in august nunta.Anuntasem pe toata lumea...Toti prietenii lui au inceput sa"intervina"cand au afla de nunta...Sa ii spuna ca nu sunt potrivita,ca sa se mai gandeasca.Si s-a gandit...Acum cateva zile cautam rochie de cununie impreuna iar aseara mi-a spus:"Nu sunt pregatit pt casatorie si nici pentru o relatie.Vreau sa ne despartim".Locuim impreuna de 1 an,totul mergea f bine pana sa auda prietenii lui de nunta.Inca sunt in stare de soc.Nu stiu daca cineva poate intelege ce simt.Luni am bilet sa plec inapoi in tara(noi locuim in Germania,dar el este roman).Pe data de 24 ian am examen la facultate care daca nu il iau o sa fiu exmatriculata.Ieri de dimineata era totul ok iar seara mi-a dat papucii...L-am intrebat cu ce am gresit si mi-a raspuns:"Nu ai grsit cu absolut nimic.Totul a fost frumos dar s-a terminat"...Fara pic de regret mi-a spus-o.Simt ca innebunesc.Il iubesc mai mult ca orice...Si...degeaba...Mama lui este alaturi de mine(azi a aflat),insa nu are prea mare putere asupra lui.Nimeni nu poate obliga un om sa faca ceva,dar se pare ca prietenii lui au putut sa il influenteze.Asta insa va fi o lectie dura de viata...si ma va ajuta sa nu mai cred de acum inainte in vorbele barbatilor,fie ei cunoscuti pe net sau in realitate(pe el l-am cunoscut p internet)...
Iar daca cineva care citeste a trecut printr-o experienta asemanatoare...o rog sa imi dea un mesaj privat...cu un sfat...o rezolvare...Nu vreau sa il pierd...I-am spus deja ca daca nu vrea sa ne casatorim,putem sa mai asteptam.Insa el nu mai vrea nici relatie...Am pe deget un inel superb cu diamant,care nu a fost atat de ieftin si de cate ori ma uit la el ma intreb "De ce?"...De ce atatia bani pe un inel daca oricum nu inseamna nimic...De ce am anuntat pe toata lumea daca nu era sigur.De ce am fost in tara sa scoatem actele pt cununie...sa le traducem...Cum poate fi un om atat de crud si sa raneasca atat de tare?...
Kittty_kat
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:28
buna as dori sa ne cunoastem mai bn daca iti face lacere intra pe id meu nikolasrafael pooop
kudika194509
Postat pe 4 Iulie 2010 17:01
sut de aceeasi partere cu u eu chiar n-am avut noroc cu pers de pe net va rog nu va su parati dar am vut intalniri cu toate genurile de femei si chiar am ajuns sa cred ceea ce zici u scuze de deranj
lzak7260
Postat pe 22 Iulie 2010 15:28
"Intalniri pe net"? Si cam cum sunt intalnirile astea pe net,ne intalnim la ora x la intrare in hi5?
Barbie30
Postat pe 22 Iulie 2010 16:27
De la: inamina, la data 2009-10-09 10:14:49Buna dragelor, am observat ca lumea intalnirilor pe net incepe sa se dezvolte si la noi. Am observat ca pana si bestjobs s a unit cu neogen si au creat deja o comunitate de "dating". Eu scriu de ceva timp articlole pt situri de dating (www.myslavicdate.com si anotherfirend), dar credeam ca asta e mai mult pt alte tari. La noi se intalneste lumea pe net? Adica voi ati lua in serios un tip care va scrie pe neogen, sau hi5,sau mai stiu eu ce site? V ati intalni cu el in lumea reala?

Intalnirile pe net in Romania sunt inca de la inceputul internetului cu MIRCul.....alea au fost vremurile de aur!!!
Mie mi-au iesit niste pasente pe internet....ori aventuri sau chiar relatii mai serioase.
Un singur sfat am sa dau...daca doriti ceva palpabil si adevarat nu vb cu pers pe internet mai mult de o saptamana PUNCT!
Mr_S
Postat pe 22 Iulie 2010 23:15
in spatele calculatorului poti cine vrei tu
utad
Postat pe 22 Iulie 2010 23:21
"Un singur sfat am sa dau...daca doriti ceva palpabil si adevarat nu vb cu pers pe internet mai mult de o saptamana PUNCT!" bine zici ..eu am vb cu o persoana 2 ani de zile pe net si abia dupa 1 an de zile am avut curajul sa ma intalnesc cu el..adica sa-i zic eu sa ne intalnim..si cand i-am zis nu a venit ma lasat si am asteptat 1 ora..suna patetic dar nu credeam vreodata sa trec prin asta:))+ ca el era mai mare cu vreo 2-3 de ani decat mine avea prob cu alcoolul .. vorbea cu mine doar beat si at mai avea putin si imi dadea si luna de pe cer imi zicea chiar:" daca ar fi dupa net te-as lua de nevasta" sau "sti ceva .. esti insuportabila .. si te`am vazut de 3 ori .. da intotdeuna mia placut de tine ..felu tau .,. ca stiam ca daca vreidata am sa fiu cu tine nu pot sa fac ca ccu ailate..esti cuminte .. ":)))si multe altele iar dupa toate astea si multe discutie..ore in sir..pana dimineata mia zis la final ca "nu vroia sa aiba nimic cu un copil" iar cand l-am intrebat" bun , at de c emai imi ziceai ce imi ziceai" raspunsul lui a fost"beat,ramanem amici:*" :))) poate am fost eu un caz nefericit sa zic asa oricum poate nu intotdeauna iese la fel ;))
Pisi_M
Postat pe 3 August 2010 23:53
Haideti sa nu generalizam :), sigur mai sunt persoane care s-au cunoscut pe net si s-au casatorit apoi...Pisi nu suntem toti barbati lafel , eu as zice sa luam in considerare si partile bune cu privire la intalnirile pe net.
BlueDream
Postat pe 4 August 2010 22:38
Ce conteaza daca v-ati cunoscut pe internet sau la piata? Urmarile REALE conteaza. Si eu l-am cunoscut pe EL pe internet. Suntem de 2 ani impreuna si locuim fericiti pe o insula insorita in Grecia. Suntem nebuni unul dupa celalat si ne facem planuri de viitor ca orice cuplu sanatos.
blue_domes
Postat pe 8 Septembrie 2010 14:31
De la: rain75, la data 2009-10-15 14:35:28Eu l-am cunoscut pe prietenul meu pe un site matrimonial,dupa 2 saptamani de discutii la tel. am hotarat sa ne cunoastem si am venit la el,asta se intampla anul trecut in iarna,el locuieste in alta tara,dar e roman si tin sa va spun ca ma aflu inca aici cu el si sunt fericita,am gasit in el ceea ce cautam,e barbatul la care nici nu visam.Are si el defectele lui,dar puse in balanta e totul frumos.Poate ca daca nu eram pe acel site nu aveam cum sa il cunosc,mai mult ca sigur,ne desparteau 1600km,asa ca...foarte putin probabil sa ne fi intalnit,asa cum spune el pe net cunosti oameni pe care in viata de zi cu zi nu i-ai putea cunoaste si nu se stie niciodata de unde sare iepurele.Eu pot sa ma consider ffff norocoasa ,am dat peste un om sincer si a fost si vointa lui Dzeu,la momentu respectiv nu ma gandeam la consecinte,stiam doar ca vreau sa ajung la el,m-am urcat in avion si ...Tin sa spun ca il iubesc enorm de mult,il ador.Poate sunt eu mai norocoasa din fire,cine stie.Nu sunt vreo fetita de 20 ani,am trecut in viata printr-un mariaj esuat dupa 8 ani,asa ca nu pot sa sun ca aveam prea multa incredere in barbati cand l-am intalnit pe el,sau cred ca nu aveam deloc,dar a aparut el si viata mea s-a schimbat total.Totul e sa stii sa triezi oamenii.

Buna din nou,continuarea povestii mele.Asteptam un baietel,sunt insarcinata in luna a 4-a si luna viitoare ne casatorim,sunt alintata,sunt iubita,sunt o femeie implinita.Asa este povestea mea inceputa pe sentimente.ro.Mai vreti si alte precizari?Daca,da,astept intrebarile.
rain75
Postat pe 8 Septembrie 2010 17:16
De la: rain75, la data 2010-09-08 17:16:46
De la: rain75, la data 2009-10-15 14:35:28Eu l-am cunoscut pe prietenul meu pe un site matrimonial,dupa 2 saptamani de discutii la tel. am hotarat sa ne cunoastem si am venit la el,asta se intampla anul trecut in iarna,el locuieste in alta tara,dar e roman si tin sa va spun ca ma aflu inca aici cu el si sunt fericita,am gasit in el ceea ce cautam,e barbatul la care nici nu visam.Are si el defectele lui,dar puse in balanta e totul frumos.Poate ca daca nu eram pe acel site nu aveam cum sa il cunosc,mai mult ca sigur,ne desparteau 1600km,asa ca...foarte putin probabil sa ne fi intalnit,asa cum spune el pe net cunosti oameni pe care in viata de zi cu zi nu i-ai putea cunoaste si nu se stie niciodata de unde sare iepurele.Eu pot sa ma consider ffff norocoasa ,am dat peste un om sincer si a fost si vointa lui Dzeu,la momentu respectiv nu ma gandeam la consecinte,stiam doar ca vreau sa ajung la el,m-am urcat in avion si ...Tin sa spun ca il iubesc enorm de mult,il ador.Poate sunt eu mai norocoasa din fire,cine stie.Nu sunt vreo fetita de 20 ani,am trecut in viata printr-un mariaj esuat dupa 8 ani,asa ca nu pot sa sun ca aveam prea multa incredere in barbati cand l-am intalnit pe el,sau cred ca nu aveam deloc,dar a aparut el si viata mea s-a schimbat total.Totul e sa stii sa triezi oamenii.

Buna din nou,continuarea povestii mele.Asteptam un baietel,sunt insarcinata in luna a 4-a si luna viitoare ne casatorim,sunt alintata,sunt iubita,sunt o femeie implinita.Asa este povestea mea inceputa pe sentimente.ro.Mai vreti si alte precizari?Daca,da,astept intrebarile.
nu vrem
thadoogback
Postat pe 8 Septembrie 2010 17:18
De la: bl_de, la data 2009-10-23 09:01:00
De la: geo_xx, la data 2009-10-23 08:47:30
De la: Ioana_Chirtes, la data 2009-10-23 08:40:06mda, cred ca toata lumea a avut o experienta de genul asta... eu una o singura data m-am intalnit cu o persoana de sex opus intalnita cred ca pe apropo.ro parca ...si am ramas prieteni. chiar am fost la nunta lui anul trecut.
parte de intalniri "amoroase" n-am avut....m-am ferit intotdeauna de ele pentru ca nu se stie niciodata peste cine dai si era mai sigur asa. acum nu zic ca n-as incerca dar numai de distractie



oau!
deci dupa ce te-a cunoscut pe tine, s-a insurat!! trebuie sa fi fost o intalnire foarte explicita!



Foarte tare!!!

Sper!!!!
arpydia
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:06
De la: arpydia, la data 2010-09-08 20:06:36
De la: bl_de, la data 2009-10-23 09:01:00
De la: geo_xx, la data 2009-10-23 08:47:30
De la: Ioana_Chirtes, la data 2009-10-23 08:40:06mda, cred ca toata lumea a avut o experienta de genul asta... eu una o singura data m-am intalnit cu o persoana de sex opus intalnita cred ca pe apropo.ro parca ...si am ramas prieteni. chiar am fost la nunta lui anul trecut.
parte de intalniri "amoroase" n-am avut....m-am ferit intotdeauna de ele pentru ca nu se stie niciodata peste cine dai si era mai sigur asa. acum nu zic ca n-as incerca dar numai de distractie



oau!
deci dupa ce te-a cunoscut pe tine, s-a insurat!! trebuie sa fi fost o intalnire foarte explicita!



Foarte tare!!!

Sper!!!!
thadoogback
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:09
De la: ankris, la data 2010-01-05 09:43:52Eu mi-am cunoscut iubitul pe net,acum 2 ani....amandoi eram inscrisi pe acelasi site din curiozitate....iar acum cand ii zic:Doamneeee cine mi-a facut rost de tine??? si el: www.sentimente.ro Oricum....important e ca ne intelegem la fel de bine ca la inceput ...


Si eu tot pe net (sentimente.ro) mi-am gasit jumatatea:)
arpydia
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:12
voi faceti defapt reclama unui site de matrimoniale???? fratiloooooooorrrrrrrrr...muieriloooooooorrrrrrr....cautati cu interes site-ul mai sus numit, ca se lasa cu insuratoare/maritis
miss_darine
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:20
De la: arpydia, la data 2010-09-08 20:12:19
De la: ankris, la data 2010-01-05 09:43:52Eu mi-am cunoscut iubitul pe net,acum 2 ani....amandoi eram inscrisi pe acelasi site din curiozitate....iar acum cand ii zic:Doamneeee cine mi-a facut rost de tine??? si el: www.sentimente.ro Oricum....important e ca ne intelegem la fel de bine ca la inceput ...


Si eu tot pe net (sentimente.ro) mi-am gasit jumatatea:)
thadoogback
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:22
De la: miss_darine, la data 2010-09-08 20:20:52 voi faceti defapt reclama unui site de matrimoniale???? fratiloooooooorrrrrrrrr...muieriloooooooorrrrrrr....cautati cu interes site-ul mai sus numit, ca se lasa cu insuratoare/maritis


sa inteleg ca daca bantuim pe aici se va lasa cu divorturi?
pickard
Postat pe 5 Octombrie 2010 06:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scrisoare pentru tine!!! 25 De la: Diavolyta_ 26 Mai 2009 23:56
relatii 2 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 15:34
Anticonceptionale.... intrerupte 209 De la: Karyna23 30 August 2012 00:57
cat de sincera trebuie sa fiu? 19 De la: nico_dana2006 18 Februarie 2009 17:58
scrasnit din dinti 16 De la: scorpio67 27 Noiembrie 2009 08:12