Setari Cookie-uri

Probleme in pat! Ajutor!

Buna ziua, am si eu o problema, am o relatie cu prietenul meu de 3 ani, eu am 22 si el e cu 8 ani mai mare ca mine, de fiecare data cand facem sex sau dragoste termina in mai putin de 5 minute, iar cand e vorba de al doilea numar ba e obosit, ba nu mai e in stare, aproape de fiecare data are o scuza, s-a intamplat sa fie si in stare dar nu a fost cine stie ce... Eu nu mai stiu ce e acela orgasm, cum e, cand e si in ce fel, am tot vb.cu el deschis, daca e vina mea, ce ar trebuii sa facem sa fie bine si nici un rezultat, simt ca o iau razna, si se pare ca ianainte(in tinerete, nu a avut nici o problema, ba dimpotriva). Cum as putea sa rezolv aceasta problema, am ceva timp cu el dar chestia asta incepe sa fie o problema, cine zice ca sexul intr-o relatie nu conteaza, se inseala amarnic, Nu as vrea sa fie nimeni in situatia mea, cu hormonii urland atata timp, intaratata, excitata, amagita si dezamagita...

PISSYCUTZA19
Postat pe 13 Iulie 2011 14:00
?? Cinci minute?
Adica...5? :)
Daca nu l-ai aruncat pana acum, means ca nu esti numai frumoasa, ci si extraordinar de miloasa din fire...
Si uite ca tot eu iti mai descopar o calitate, si nu te stiu de 3 ani, Optimismul!
Daca tu vrei de la un nene care tine 5 minute...un al doilea numar...
Sfat: Inainte de repriza de dragoste, puna-l pe incapabil sa bea multa multa apa si apoi purcedeti la treaba, dar sub niciun motiv nu-l lasa sa urineze inainte...
Crede-ma, functioneaza. :)
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 14:13
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 14:13:27?? Cinci minute?
Adica...5? :)
Daca nu l-ai aruncat pana acum, means ca nu esti numai frumoasa, ci si extraordinar de miloasa din fire...
Si uite ca tot eu iti mai descopar o calitate, si nu te stiu de 3 ani, Optimismul!
Daca tu vrei de la un nene care tine 5 minute...un al doilea numar...
Sfat: Inainte de repriza de dragoste, puna-l pe incapabil sa bea multa multa apa si apoi purcedeti la treaba, dar sub niciun motiv nu-l lasa sa urineze inainte...
Crede-ma, functioneaza. :)


adica 300 secunde!

da pentru ce-i trebuie sex?! conform spuselor unei tanti de pe aici sexul nu-i bun!
kiss_my_ass
Postat pe 13 Iulie 2011 14:26
K_M_A: "da pentru ce-i trebuie sex?! conform spuselor unei tanti de pe aici sexul nu-i bun!"
_________________
Right! Sexu' ala-i o adevarata nenorocire...mai ales pentru unii...
Prosti mai sunt unii barbati... Sa nu stie babuinul ala nici la 30 de ani ca o vezica plina il face sa nu mai termine cu viteza luminii... Pfff...
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 14:36
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-13 14:00:08Buna ziua, am si eu o problema, am o relatie cu prietenul meu de 3 ani, eu am 22 si el e cu 8 ani mai mare ca mine, de fiecare data cand facem sex sau dragoste termina in mai putin de 5 minute, iar cand e vorba de al doilea numar ba e obosit, ba nu mai e in stare, aproape de fiecare data are o scuza, s-a intamplat sa fie si in stare dar nu a fost cine stie ce... Eu nu mai stiu ce e acela orgasm, cum e, cand e si in ce fel, am tot vb.cu el deschis, daca e vina mea, ce ar trebuii sa facem sa fie bine si nici un rezultat, simt ca o iau razna, si se pare ca ianainte(in tinerete, nu a avut nici o problema, ba dimpotriva). Cum as putea sa rezolv aceasta problema, am ceva timp cu el dar chestia asta incepe sa fie o problema, cine zice ca sexul intr-o relatie nu conteaza, se inseala amarnic, Nu as vrea sa fie nimeni in situatia mea, cu hormonii urland atata timp, intaratata, excitata, amagita si dezamagita...



daca la 30 de ani e terminat, cum va fi la 40 de ani cand tu vei avea 32 si o sa vrei sa te arzi si mai cu foc!
se rezolva cu vreun animal lover amant daca ti la impotent atat
kirk
Postat pe 13 Iulie 2011 17:18
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 14:13:27?? Cinci minute?
Adica...5? :)
Daca nu l-ai aruncat pana acum, means ca nu esti numai frumoasa, ci si extraordinar de miloasa din fire...
Si uite ca tot eu iti mai descopar o calitate, si nu te stiu de 3 ani, Optimismul!
Daca tu vrei de la un nene care tine 5 minute...un al doilea numar...
Sfat: Inainte de repriza de dragoste, puna-l pe incapabil sa bea multa multa apa si apoi purcedeti la treaba, dar sub niciun motiv nu-l lasa sa urineze inainte...
Crede-ma, functioneaza. :)



ca sa faca pipi in ea sau pe ea???.... na' doar zicea teodora sau cum o mai chema ca pipele e lichidu' sfant.. hmmm cine stie.. chiar ar putea face minuni... ceva de genu'...
Diavolyta_
Postat pe 13 Iulie 2011 17:25
Drace... M-a citat insasi Uciga-l toaca...
Diavolito (cu i-grec), un mascul aflat "inauntru", NU poate sa urineze soro. Da' deloc, ioc!

Pentru initiatoare, (pisoiul ala)... Daca dupa ce pompeaza minuteman-ul cu soldurile intre coapsele tale, tot nu ai orgasm, baga-l si cu urechile. Tot intre coapse! De cele mai multe ori ajuta...
P.S. Ti-am dat doua sfaturi de bun-simt, tu umple-l pe ala de lichid, si o sa vezi cat il tine...
Daca vrei performante de peste o ora, platesti, ca nu-mi pierd vremea consiliind de sexuiala masculi de 30 de ani si 5 minute.
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 18:14
nici macar o picatura.. macar asa pentru minuni.... magicule...
Diavolyta_
Postat pe 13 Iulie 2011 18:19
Darkule
ai trecut cu succes de la "To fat and furious" la "If I fucked you once, be sure I won’t do it twice"?
pop
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2011 19:59
Ehh Darine... Am zis sa fac prostia si sa ajut fatuca aflata-n suferinta...
De parca nu EA e de vina ca s-a cuplat cu muppets-ul...
Pe cinstea mea's prea bun, nici eu nu stiu ce-o fi cu mine...
Pop!
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 20:07
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 20:07:14Ehh Darine... Am zis sa fac prostia si sa ajut fatuca aflata-n suferinta...
De parca nu EA e de vina ca s-a cuplat cu muppets-ul...
Pe cinstea mea's prea bun, nici eu nu stiu ce-o fi cu mine...
Pop!


mai ajut si eu dar mai mult practic , nu teoretic
pickard
Postat pe 13 Iulie 2011 20:14
Pai...d-aia sunt si eu nervos, ca am sarit repede, numai cu teoria...
Tu sa faci bine si sa-i transmiti lui triplux ala sa nu se mai uite ca curca-n lemne la profilul meu, ca tot draci am pe el.
I-am oferit ocazia sa ma sune, radeam 5 minute de el si gata. Nu puneam convorbirea decat pe Youtube... :))
Lipsindu-i tupeul, o sa-l execut p-aici, pe unde-l prind, because Marco l-a braconat acum 2 zile. Deabia de azi se deschide sezonul de vanat prosti...
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 20:26
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 20:26:30Pai...d-aia sunt si eu nervos, ca am sarit repede, numai cu teoria...
Tu sa faci bine si sa-i transmiti lui triplux ala sa nu se mai uite ca curca-n lemne la profilul meu, ca tot draci am pe el.
I-am oferit ocazia sa ma sune, radeam 5 minute de el si gata. Nu puneam convorbirea decat pe Youtube... :))
Lipsindu-i tupeul, o sa-l execut p-aici, pe unde-l prind, because Marco l-a braconat acum 2 zile. Deabia de azi se deschide sezonul de vanat prosti...


cine-i triplux????
The_Exile
Postat pe 13 Iulie 2011 20:34
Stie el ... :)
Un nene, s-a certat acum vreo doua zile cu mine si cu Marco prin vreo trei topicuri...
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 20:37
stati aa si nu miscati...se anunta un nou val de canicula...ma astept iarasi la o escaladare a conflictelor din zona de razboi kudika...e mai ceva ca'n Afganistan, bre
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2011 20:47
am papat un "s"..asa
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2011 20:48
Saru'mana, si sa ai pofta!
Eu am crezut ca "aa"-ul e fiindca ai uitat ceva... :))
Ies domnilor, pe mai tarziu.
Darkmagic
Postat pe 13 Iulie 2011 20:50
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 20:50:54Saru'mana, si sa ai pofta!
Eu am crezut ca "aa"-ul e fiindca ai uitat ceva... :))
Ies domnilor, pe mai tarziu.

e cam indigest s-ul...cred ca o sa trec la u'uri...de la usa aia pe care iesi tu
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2011 20:54
De la: miss_darine, la data 2011-07-13 20:47:26 stati aa si nu miscati...se anunta un nou val de canicula...ma astept iarasi la o escaladare a conflictelor din zona de razboi kudika...e mai ceva ca'n Afganistan, bre


again?
daca incepeti iar eu ma mut pe alte meleaguri
tanti ,pop
Ame_ly
Postat pe 13 Iulie 2011 21:47
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 20:50:54Saru'mana, si sa ai pofta!
Eu am crezut ca "aa"-ul e fiindca ai uitat ceva... :))
Ies domnilor, pe mai tarziu.
C e faci ma ..pupik iar cu linguseala...
cristinxxx
Postat pe 13 Iulie 2011 21:53
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-13 20:26:30Pai...d-aia sunt si eu nervos, ca am sarit repede, numai cu teoria...
Tu sa faci bine si sa-i transmiti lui triplux ala sa nu se mai uite ca curca-n lemne la profilul meu, ca tot draci am pe el.
I-am oferit ocazia sa ma sune, radeam 5 minute de el si gata. Nu puneam convorbirea decat pe Youtube... :))
Lipsindu-i tupeul, o sa-l execut p-aici, pe unde-l prind, because Marco l-a braconat acum 2 zile. Deabia de azi se deschide sezonul de vanat prosti...
Ma...prietenul lui marco ....eu sa am discutii verbale cu tine ma ? ...fraier mic, ma suzetik.....ma prietenul lui Marco
cristinxxx
Postat pe 13 Iulie 2011 22:15
The_Exile
Postat pe 13 Iulie 2011 22:23

ce-aveti ba !? daca aveti probleme in pat faceti-o pe scaun
pickard
Postat pe 14 Iulie 2011 06:23
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-13 14:00:08Buna ziua, am si eu o problema, am o relatie cu prietenul meu de 3 ani, eu am 22 si el e cu 8 ani mai mare ca mine, de fiecare data cand facem sex sau dragoste termina in mai putin de 5 minute, iar cand e vorba de al doilea numar ba e obosit, ba nu mai e in stare, aproape de fiecare data are o scuza, s-a intamplat sa fie si in stare dar nu a fost cine stie ce... Eu nu mai stiu ce e acela orgasm, cum e, cand e si in ce fel, am tot vb.cu el deschis, daca e vina mea, ce ar trebuii sa facem sa fie bine si nici un rezultat, simt ca o iau razna, si se pare ca ianainte(in tinerete, nu a avut nici o problema, ba dimpotriva). Cum as putea sa rezolv aceasta problema, am ceva timp cu el dar chestia asta incepe sa fie o problema, cine zice ca sexul intr-o relatie nu conteaza, se inseala amarnic, Nu as vrea sa fie nimeni in situatia mea, cu hormonii urland atata timp, intaratata, excitata, amagita si dezamagita...

imi pare tras de par , dar poate nu-l mai atragi asa mult si face sex doar din obligatie (se chinuie sa termine repede sa poata dormi ). Ce rezulta in urma discutiilor deschise ? sunt lamuritoare ? . Poate fi stresat si obosit din pricina job-ului. De asemeni ar putea fi si din pricina monotoniei , incercati sa variati practicile sexuale . Monotonia rugineste orice relatie. Am vazut mai sus sfaturi gen : "schimba-l " , parerea mea e ca astea nu-s sugestii serioase ,in masura in care nu parasim persoana iubita fara sa stim cauza motivelor despartirii.
lucian_tristan
Postat pe 14 Iulie 2011 14:27
Crede-ma ca il atrag, ii fac stiptease ori de cate ori imi cere, il vad cum ma priveste, ma soarbe din priviri. In ceea ce priveste jobul ai dreptate, e stresat, obosit, dar seara cand ne punem in pat el face primul pas si incepe, nu eu, asa ca se apre ca pofta si chef are.
PISSYCUTZA19
Postat pe 14 Iulie 2011 16:09
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-14 16:09:57Crede-ma ca il atrag, ii fac stiptease ori de cate ori imi cere, il vad cum ma priveste, ma soarbe din priviri. In ceea ce priveste jobul ai dreptate, e stresat, obosit, dar seara cand ne punem in pat el face primul pas si incepe, nu eu, asa ca se apre ca pofta si chef are.


Daca nu vrei sa schimbi persoana,si daca el nu vrea sa mearga la un doctor ceva, atunci ...
atunci nu mai ramane decat iti cumperi un vibrator si continui tu de la minutul 6.
cine stie poate i vine cheful
kudika052198
Postat pe 14 Iulie 2011 16:31
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-14 16:09:57Crede-ma ca il atrag, ii fac stiptease ori de cate ori imi cere, il vad cum ma priveste, ma soarbe din priviri. In ceea ce priveste jobul ai dreptate, e stresat, obosit, dar seara cand ne punem in pat el face primul pas si incepe, nu eu, asa ca se apre ca pofta si chef are.


??? Striptease?? Fiaro...
Bine mai fetito, ma obosesc cu sfatuiala, s-acum aflu esentialul?
Pai cum adica?
Ala are 30 de ani, are si chef, si striptease, si initiativa...SI TOT 5 MINUTE-L TINE??
Mai bine te mintea ca nu-l mai atragi...
Reformulez: Fugi tare...de langa. :) Ce are el, n-are leac.
Darkmagic
Postat pe 14 Iulie 2011 16:35
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 16:35:51
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-14 16:09:57Crede-ma ca il atrag, ii fac stiptease ori de cate ori imi cere, il vad cum ma priveste, ma soarbe din priviri. In ceea ce priveste jobul ai dreptate, e stresat, obosit, dar seara cand ne punem in pat el face primul pas si incepe, nu eu, asa ca se apre ca pofta si chef are.


??? Striptease?? Fiaro...
Bine mai fetito, ma obosesc cu sfatuiala, s-acum aflu esentialul?
Pai cum adica?
Ala are 30 de ani, are si chef, si striptease, si initiativa...SI TOT 5 MINUTE-L TINE??
Mai bine te mintea ca nu-l mai atragi...
Reformulez: Fugi tare...de langa. :) Ce are el, n-are leac.



Va grabiti sa-i sugerati sa-i dea papucii , Omul e ejaculator precoce , iar treaba asta i se poate intampla oricui . Iar din cate stiu cheia remediului e la el (autocontrol , etc. ). La inceputul vietii sexuale , toti suntem ejaculatori precoce , dar cu experienta sexuala invatam sa ne dominam pulsiunile
lucian_tristan
Postat pe 14 Iulie 2011 17:25
De acord cu tot ce spui tu Lucian, DAR...la 16-18 ani...NU LA 30.
Darkmagic
Postat pe 14 Iulie 2011 17:28
De la: lucian_tristan, la data 2011-07-14 17:25:13
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 16:35:51
De la: PISSYCUTZA19, la data 2011-07-14 16:09:57Crede-ma ca il atrag, ii fac stiptease ori de cate ori imi cere, il vad cum ma priveste, ma soarbe din priviri. In ceea ce priveste jobul ai dreptate, e stresat, obosit, dar seara cand ne punem in pat el face primul pas si incepe, nu eu, asa ca se apre ca pofta si chef are.


??? Striptease?? Fiaro...
Bine mai fetito, ma obosesc cu sfatuiala, s-acum aflu esentialul?
Pai cum adica?
Ala are 30 de ani, are si chef, si striptease, si initiativa...SI TOT 5 MINUTE-L TINE??
Mai bine te mintea ca nu-l mai atragi...
Reformulez: Fugi tare...de langa. :) Ce are el, n-are leac.



Va grabiti sa-i sugerati sa-i dea papucii , Omul e ejaculator precoce , iar treaba asta i se poate intampla oricui . Iar din cate stiu cheia remediului e la el (autocontrol , etc. ). La inceputul vietii sexuale , toti suntem ejaculatori precoce , dar cu experienta sexuala invatam sa ne dominam pulsiunile


Problema e ca el nu are 17 ci 30 de ani .... deci problema e sus la mansarda , de altfel ca marea majoritate a problemelor sexuale
The_Exile
Postat pe 14 Iulie 2011 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asa ceva nu s-a mai vazut pana acum! 36 De la: vitamina_c 9 Februarie 2011 12:58
experienta 17 De la: cristiana_cris 12 August 2009 14:09
"preacurvia" feminina vs. "potenta" masculina..??!!! 17 De la: luckyyyLuke 7 Martie 2009 22:52
“Ori crezi în spermatozoizi, ori în Dumnezeu” - Mic tratat de sexologie creºtin-ortodoxã 202 De la: dandanaua_reloaded 13 Ianuarie 2010 10:48
Fetelooor...avem o problema mare,mare... 82 De la: therapsong2 20 Iulie 2009 18:23