Setari Cookie-uri

eu romanca el arab:-S

nuj ce sa fac...ca mama nu il vrea...zice ca nu il vrea din cauza religiei lor ca ei nu respecta femeile si sa sunt foarte rai..dar nuj ce sa fac...eo i'am zis k nu sunt toti la fel depinde si de familia lui si de imprejurarile in care a crescut..dar ea nu vrea sa ma asculte...ce sa fac..ca nu vreau sa il las..:)):)):))si q mama nuj qm sa fac...dak ma putetzi sfatui si pe mn pls....:*:*:**:**:*>:D:D:D
khaoula
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:52
asculta-ti mama daca nu vrei ca mai tirziu sa-ti blestemi zilele!
FRANNNCE
Postat pe 14 Octombrie 2009 20:13
tu i-l cunosti cel mai bine...si doar tu sti dak merita sau nu. mama ta reactioneaza asa pt ca i-ti vrea binele. decizia i-ti apartine in totalitate... este in joc viata ta, fericirea ta, viitorul tau.... nu lasa pe nimeni sa ia decizii in locul tau.
nici mama mea nu l-a placut pe sotul meu... nu pot sa zic k acuma i-l place f. mult dar pot sa spun k i-l accepta.
timoana
Postat pe 16 Octombrie 2009 11:54
tu ai facut limba romana cu femeia de serviciu? decat sa stai sa postezi numa prostii mai bine ai invata limba romana!ia vezi poti?


De la: timoana, la data 2009-10-16 11:54:57tu i-l cunosti cel mai bine...si doar tu sti dak merita sau nu. mama ta reactioneaza asa pt ca i-ti vrea binele. decizia i-ti apartine in totalitate... este in joc viata ta, fericirea ta, viitorul tau.... nu lasa pe nimeni sa ia decizii in locul tau.
nici mama mea nu l-a placut pe sotul meu... nu pot sa zic k acuma i-l place f. mult dar pot sa spun k i-l accepta.
one_size
Postat pe 16 Octombrie 2009 11:57
contiuna relatia cu el daca tu asta vrei dar,daca vrei sa fii fericita nu ti face planuri de viitor cu el .....mai tarziu o sa i dai dreptate mamei tale.....:(
mikydutza0202
Postat pe 16 Octombrie 2009 12:00
tu esti singura care decide cu cine sa fii impreuna,nu mama ta sau altcineva.presupun ca ai peste 18 ani asa ca teoretic esti destul de mare sa judeci singura si sa iei deciziile cele mai buna pt tn
razz
Postat pe 18 Octombrie 2009 12:28
si dak iti zic ca nu am 18 ani mai ai aceeasi parere?:D:D:D:D:D:D
khaoula
Postat pe 18 Octombrie 2009 12:42
De la: khaula, la data 2009-10-18 12:42:44si dak iti zic ca nu am 18 ani mai ai aceeasi parere?:D:D:D:D:D:D


Deci esti minora si te intalnesti cu un arab musulman??? (impotriva ideii instapanite in Romania, e plina lumea de arabi crestini, si crestini de la mama lor, de generatii, inca de la inceputurile crestinismului... P-aia cum nu-i gasiti, mai fete cucuiete? Sau nu va gasesc ei pe voi? )
Mashallah, dragutzo, viitor de aur iti prevad!
Dor_a
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:05
da aj asculta'o..dar ea mereu e aja cand aude ca am un prieten...dar nuj dc dar de data asta e foarte suparata...am incercat sa vb q ea...si aqm si'a mai schimbat parerea..dar tot nu ma lasa sa ies q el...si doar la scoala pot sa il vad..:(:(:(:(
khaoula
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:06
poi eo nu prea ma gandesc la planuri de viitor..desi aj vrea sa raman q el....suntem de putin timp impreuna ca sa ma gandesc la viitor...
khaoula
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:08
aoleu..ai pana in 18 ani?hmm..in loc sa fii cu gandul la invatzatura ti s-au aprins calcaiele dupa un musulman...bv :) in cazul asta ascult-o pe mamica ta!
razz
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:01
pffff....daca spun ce-mi trece prin cap.....sare cateaua la gatu' meu. deci ma abtin!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:51
hmmmm...adek???ia zi ce ai in cap???:-W:-W
khaoula
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:04
in ce sens nu il vrea? nu e de acord cu relatia sau te referi la casatorie? daca e vorba de casatorie. te vei converti la religia lui?
kerigan_ro
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:37
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:06:52da aj asculta'o..dar ea mereu e aja cand aude ca am un prieten...dar nuj dc dar de data asta e foarte suparata...am incercat sa vb q ea...si aqm si'a mai schimbat parerea..dar tot nu ma lasa sa ies q el...si doar la scoala pot sa il vad..:(:(:(:(



Ce poti sa faci,e simplu...sa devii o martira in numele lui Allah! Ia un rucsacel,umple-l bine cu niste dinamita si cand esti singurica (pe un camp,bineinteles),fa click! Sau da-ti foc ca nu te va plange nimeni....nici macar arabul tau !
Nu te obosi sa scrii,sa nu faci o criza de tetanie...e greu sa tii stiloul in mana....tu esti invatata cu altceva!!!
bl_de
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:59
Tocmai ca esti de putin timp impreuna, pentru ce te gandesti sa accepte mama ta?in plus de-asta ea nu-ti vrea decat binele...ramai cu el si rateaza sansa sa mai fi vreodata fericita
mylena
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:01
De la: bl_de, la data 2009-10-19 08:59:33
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:06:52da aj asculta'o..dar ea mereu e aja cand aude ca am un prieten...dar nuj dc dar de data asta e foarte suparata...am incercat sa vb q ea...si aqm si'a mai schimbat parerea..dar tot nu ma lasa sa ies q el...si doar la scoala pot sa il vad..:(:(:(:(



Ce poti sa faci,e simplu...sa devii o martira in numele lui Allah! Ia un rucsacel,umple-l bine cu niste dinamita si cand esti singurica (pe un camp,bineinteles),fa click! Sau da-ti foc ca nu te va plange nimeni....nici macar arabul tau !
Nu te obosi sa scrii,sa nu faci o criza de tetanie...e greu sa tii stiloul in mana....tu esti invatata cu altceva!!!


Subscriu!
Dor_a
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:22
De la: Dor_a, la data 2009-10-19 09:22:18
De la: bl_de, la data 2009-10-19 08:59:33
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:06:52da aj asculta'o..dar ea mereu e aja cand aude ca am un prieten...dar nuj dc dar de data asta e foarte suparata...am incercat sa vb q ea...si aqm si'a mai schimbat parerea..dar tot nu ma lasa sa ies q el...si doar la scoala pot sa il vad..:(:(:(:(



Ce poti sa faci,e simplu...sa devii o martira in numele lui Allah! Ia un rucsacel,umple-l bine cu niste dinamita si cand esti singurica (pe un camp,bineinteles),fa click! Sau da-ti foc ca nu te va plange nimeni....nici macar arabul tau !
Nu te obosi sa scrii,sa nu faci o criza de tetanie...e greu sa tii stiloul in mana....tu esti invatata cu altceva!!!


Subscriu!

bai nene sunteti rai de lunea asa..si de dimineata! saraca fata!
one_size
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:31
Dar s au terminat romanii?????????? crezi ca arabii sunt mai buni?????? femeile la ei sunt doar femei de serviciu ,asa ca pune mana si invata
kudika071648
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:33
De la: kudika071648, la data 2009-10-19 09:33:23 Dar s au terminat romanii?????????? crezi ca arabii sunt mai buni?????? femeile la ei sunt doar femei de serviciu ,asa ca pune mana si invata

da poate asta-i scopul ei in viata!si cred ca ii sta bine cu matura si mopul!
one_size
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:38
De la: khaula, la data 2009-10-18 12:42:44si dak iti zic ca nu am 18 ani mai ai aceeasi parere?:D:D:D:D:D:D


De ce nu ma mira? Si la minte nici 10.

Postat pe 19 Octombrie 2009 09:42
Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.
iulia75
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:13
De la: iulia75, la data 2009-10-19 10:13:24Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.


Mai putin conteaza cum scrie ,mai prost e ce face si cum gandeste.

Postat pe 19 Octombrie 2009 10:18

inainte sa faci observatie ia vezi cum se scrie corect
"scri" cum ai scris tu sau "scrii"?
stupid people!

De la: iulia75, la data 2009-10-19 10:13:24Draga domnisoara scuze ca imi permit sa te intreb dar iti este chiar asa de greu sa scri cum trebuie.
Din felul cum scri parca ai avea nivelul unui copil de gradinita .Daca stau bine sa ma gandesc am vazut copii la gradinita care scriu mai corect decat tine.

one_size
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:19
De la: khaula, la data 2009-10-14 19:52:13nuj ce sa fac...ca mama nu il vrea...zice ca nu il vrea din cauza religiei lor ca ei nu respecta femeile si sa sunt foarte rai..dar nuj ce sa fac...eo i'am zis k nu sunt toti la fel depinde si de familia lui si de imprejurarile in care a crescut..dar ea nu vrea sa ma asculte...ce sa fac..ca nu vreau sa il las..:)):)):))si q mama nuj qm sa fac...dak ma putetzi sfatui si pe mn pls....:*:*:**:**:*>:D:D:D

asta e actualul sau cel din romania?....
cristiana_cris
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:26
cred ca nu iti dai seama ce inseamna sa fi cu un arab....la inceput sunt dulci...te fac sa crezi ca l-ai prins pe Dumnezeu de picior..se poarta extraordinar..stiu asta...dar stai sa vezi pana vei ajunge la el in tara..in Iordania sau in ce tara o fi...am intanit femei , fugite din tara la 17 ani din dragoste....au ajuns acolo si nu ai vrea sa sti ce a urmat...de la purtatul valului pana la a fi sclava unei intregi familii, nu doar a lui, a tuturor membrilor familiei...gandeste-te bine
intra si tu pe net si cauta ......descopera cum traiesc femeile in tarile islamice...
ai grija de tine si deskide okii
amanta_iq
Postat pe 19 Octombrie 2009 20:19
m-ar interesa s stiu dak vreuna dintre voi a fost cu un musulman, care este stabilit in Romania de ceva vreme,(adik nu se pune problema plecarii in tara lui natala). Daca da, c puteti spune despre el, ma refer daca sunt atat de misogini precum se spune. Pe mine ma curteaza de cv vreme un tip musulman, si pare foarte educat,respectuos,etc, insa, am o retinere in legatura cu el si nu reusesc s imi dau seama dak e vb de religia lui sau nu...cateva mici experiente de-ale voastre cu astfel de tipi m-ar putea ajuta s iau o decizie....pana acum 90% din voi ati fost contra.
andreea_fairytale
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:26
De la: andreea_fairytale, la data 2009-10-19 21:26:04m-ar interesa s stiu dak vreuna dintre voi a fost cu un musulman, care este stabilit in Romania de ceva vreme,(adik nu se pune problema plecarii in tara lui natala). Daca da, c puteti spune despre el, ma refer daca sunt atat de misogini precum se spune. Pe mine ma curteaza de cv vreme un tip musulman, si pare foarte educat,respectuos,etc, insa, am o retinere in legatura cu el si nu reusesc s imi dau seama dak e vb de religia lui sau nu...cateva mici experiente de-ale voastre cu astfel de tipi m-ar putea ajuta s iau o decizie....pana acum 90% din voi ati fost contra.


E foarte greu sa scapi de arabi, eu nici dupa 1 an jumate n-am reusit sa-l elimin complet din viata mea. Parerea mea e ca trebuie sa-l supui unor teste si pe urma decizi.

Misoginismul il sug odata cu sangele mamei, nu-ti face iluzii.
Kathara
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:35
De la: khaula, la data 2009-10-18 16:08:57poi eo nu prea ma gandesc la planuri de viitor..


nu ca ar avea vreo importanta majora in decizia ta, da tare as vrea sa vad un mesaj scris catre el.
mhai, la thine viitor gandhitor estem. nu gandhim prezent, nu gandhim viitor, nu gandhim deloc mhai!
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:36
AI GRIJA DACA NU STII CE HOTARARE SA IEI MAI UITETE LA SERIALUL CLONA,SAU DACA CUMVA AI OCAZIA SA VEZI FILMUL NU PLEC FARA MAMA MEA .ESTE UN FILM EXTRAORDINAR.ACOLO AI SA VEZI ADEVARATA VIATA MUSULMANA .EU AM LUCRAT CU EI ANI DE ZILE NU AU NICI MACAR MINIMUL DE RESPECT FATA DE O FEMEIE .FEMEIA ESTE O TA....... SI ATAT ASTA ESTE PAREREA LOR DESPRE ROMANI ,FEMEIA NU ARE VOIE NICAIERI FARA EL SI ACCORDUL LUI ,NICI MACAR LA SCOALA SA SI IA COPII ,NU ARE DREPTUL SA STUDIEZE,NU ARE DREPTUL LA REPLICA IN FATA LUI EI IAU SINGURI HOTARAREA CARE CRED EI CA ESTE BUNA,FEMEIA NU MANANCA LA ACEEASI MASA SI EL ,NU STA FARA VAL PE CAP NICI IN CASA ,PE STRADA ESTE SI FATA ACOPERITA CU TOT CU OCHI,NU AI NICI UN DREPT ASUPRA COPIILOR PE CARE II FACI CU EL ,SI MULTE ALTELE AI SA IEI O HOTARARE PE CARE O VEI REGRETA TOATA VIATA ,A SI ERA SA UIT POT SA AIBE 4 NEVESTE MUSULMANII ,NU AI SA FII NICIODATA PE LOCUL 1 CINE STIE DACA NU ARE ALTE NEVESTE SI NU TIA SPUS TIE DE ELE
rusanu_irina
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU AM ORGASM ~!~ 71 De la: aqnana 27 Februarie 2009 22:54
Chiar trebuie sa fim scorpii...? 37 De la: miss_darine 18 Ianuarie 2010 11:31
va rog..ajutati-ma.. 9 De la: kmykmy_grace 20 Octombrie 2010 13:34
parastas 3 De la: contesina 8 Iulie 2011 17:41
Sfat relatie 39 De la: danielafina1 22 Iunie 2011 01:18