Setari Cookie-uri

pfff il plac si cred ca si el ma place...

ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog.....imi place foarte mult un baiat,care este un nou coleg de clasa,insa il stiu de mult timp pt ca avem prieteni comuni....la inceput eram cei mai buni prieteni....stateam mai tot timpul impreuna,ne povesteam ce am mai facut cu cine am mai vb....chestii dintrastea....il ajutam la scoala cu temele...si fara sa imi dau seama a inceput sa imi placa foarte mult si cred ca si el ma place pt ca se purta foarte fumos cu mn......imi placea atat de mult incat devenisem geloasa si ajungeam sa fiu suparata pe prietenele mele doar pt ca il mai tachineaza....o zi intreaga am stat si m-am gandit oare ce e cu mn....si am ajuns la cl ca imi place si inca foarte mult si vroiam ca si el sa isi dea seama....intr-o seara mi-a trecut prin cap sa ii dau un bip....dar era foarte tarziu,insa mi-a raspuns...am inceput sa vb prin mesaje si din mesaj in mesaj i-am zis ca imi place de cnva....iar el era curios sa afle cine e acea persoana....insa nu i-am facut jocul...i-am intins nijte capcanutze k sa vad daca se prinde si mi-a zis ca banuieste cva cva despre acea persoana.....dand de banuit ca si-a dat seama ca il plac si ca si el ma place...pana la urma i-am zis ca e vb de el,insa ma simteam foarte aiurea...nu stiam daca am facut bine sau nu pt ca l-am pus pe ganduri.....pffff...A doua zi la scoala am intarziat,iar ca de fiecare data l-am sunat ca sa ma invoiasca 5min...insa nu mi-a raspuns...mi-a dat ocupat...mi-am dat imediat seama ca se intamplace cva....toata ziua respectiva ma evitat...de vorbit nu mi-a vorbim,insa nu m-am lasat...i-am tr mesaj ca vreau sa vb intre 4 ochi despre seara precedenta...iar ca raspuns mi-a zis ca lasam discutia pe alta data.....va dati seama cum m-am simtit...groaznic...parca se prabusise cva pe mn....imi venea sa plang ...ma certam cu toti...urmatoarea zi la sc la fel era...ma evita si nu mai vorbea deloc cu mn...am incercat sa vb cu el dar nici macar nu-mi mai raspunde la mesaje...si am observat ceva...se uita la mine cand nu sunt atenta...si parca vrea sa ma tachineze mereu.... ...ce sa fac oare???

Postat pe 15 Octombrie 2009 16:22
De la: , la data 2009-10-15 16:22:06ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog.....imi place foarte mult un baiat,care este un nou coleg de clasa,insa il stiu de mult timp pt ca avem prieteni comuni....la inceput eram cei mai buni prieteni....stateam mai tot timpul impreuna,ne povesteam ce am mai facut cu cine am mai vb....chestii dintrastea....il ajutam la scoala cu temele...si fara sa imi dau seama a inceput sa imi placa foarte mult si cred ca si el ma place pt ca se purta foarte fumos cu mn......imi placea atat de mult incat devenisem geloasa si ajungeam sa fiu suparata pe prietenele mele doar pt ca il mai tachineaza....o zi intreaga am stat si m-am gandit oare ce e cu mn....si am ajuns la cl ca imi place si inca foarte mult si vroiam ca si el sa isi dea seama....intr-o seara mi-a trecut prin cap sa ii dau un bip....dar era foarte tarziu,insa mi-a raspuns...am inceput sa vb prin mesaje si din mesaj in mesaj i-am zis ca imi place de cnva....iar el era curios sa afle cine e acea persoana....insa nu i-am facut jocul...i-am intins nijte capcanutze k sa vad daca se prinde si mi-a zis ca banuieste cva cva despre acea persoana.....dand de banuit ca si-a dat seama ca il plac si ca si el ma place...pana la urma i-am zis ca e vb de el,insa ma simteam foarte aiurea...nu stiam daca am facut bine sau nu pt ca l-am pus pe ganduri.....pffff...A doua zi la scoala am intarziat,iar ca de fiecare data l-am sunat ca sa ma invoiasca 5min...insa nu mi-a raspuns...mi-a dat ocupat...mi-am dat imediat seama ca se intamplace cva....toata ziua respectiva ma evitat...de vorbit nu mi-a vorbim,insa nu m-am lasat...i-am tr mesaj ca vreau sa vb intre 4 ochi despre seara precedenta...iar ca raspuns mi-a zis ca lasam discutia pe alta data.....va dati seama cum m-am simtit...groaznic...parca se prabusise cva pe mn....imi venea sa plang ...ma certam cu toti...urmatoarea zi la sc la fel era...ma evita si nu mai vorbea deloc cu mn...am incercat sa vb cu el dar nici macar nu-mi mai raspunde la mesaje...si am observat ceva...se uita la mine cand nu sunt atenta...si parca vrea sa ma tachineze mereu.... ...ce sa fac oare???



Grave probleme ai !

Clx
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:27
pfffff.............ce lame!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:30
De la: , la data 2009-10-15 16:22:06ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog.....imi place foarte mult un baiat,care este un nou coleg de clasa,insa il stiu de mult timp pt ca avem prieteni comuni....la inceput eram cei mai buni prieteni....stateam mai tot timpul impreuna,ne povesteam ce am mai facut cu cine am mai vb....chestii dintrastea....il ajutam la scoala cu temele...si fara sa imi dau seama a inceput sa imi placa foarte mult si cred ca si el ma place pt ca se purta foarte fumos cu mn......imi placea atat de mult incat devenisem geloasa si ajungeam sa fiu suparata pe prietenele mele doar pt ca il mai tachineaza....o zi intreaga am stat si m-am gandit oare ce e cu mn....si am ajuns la cl ca imi place si inca foarte mult si vroiam ca si el sa isi dea seama....intr-o seara mi-a trecut prin cap sa ii dau un bip....dar era foarte tarziu,insa mi-a raspuns...am inceput sa vb prin mesaje si din mesaj in mesaj i-am zis ca imi place de cnva....iar el era curios sa afle cine e acea persoana....insa nu i-am facut jocul...i-am intins nijte capcanutze k sa vad daca se prinde si mi-a zis ca banuieste cva cva despre acea persoana.....dand de banuit ca si-a dat seama ca il plac si ca si el ma place...pana la urma i-am zis ca e vb de el,insa ma simteam foarte aiurea...nu stiam daca am facut bine sau nu pt ca l-am pus pe ganduri.....pffff...A doua zi la scoala am intarziat,iar ca de fiecare data l-am sunat ca sa ma invoiasca 5min...insa nu mi-a raspuns...mi-a dat ocupat...mi-am dat imediat seama ca se intamplace cva....toata ziua respectiva ma evitat...de vorbit nu mi-a vorbim,insa nu m-am lasat...i-am tr mesaj ca vreau sa vb intre 4 ochi despre seara precedenta...iar ca raspuns mi-a zis ca lasam discutia pe alta data.....va dati seama cum m-am simtit...groaznic...parca se prabusise cva pe mn....imi venea sa plang ...ma certam cu toti...urmatoarea zi la sc la fel era...ma evita si nu mai vorbea deloc cu mn...am incercat sa vb cu el dar nici macar nu-mi mai raspunde la mesaje...si am observat ceva...se uita la mine cand nu sunt atenta...si parca vrea sa ma tachineze mereu.... ...ce sa fac oare???


Te inteleg perfect :(( Si mie imi place de un tip de foarte mult timp si nush ce sa fac :( Sper sa iasa lucrurile la tine mai bine :) PS . aseara , nush de ce , am visat ce suntem impreuna ca un cuplu iar lucrul acesta ma face sa pun si mai multe intrebari ...pff ce frumos ar fi sa putem citi gandurile barbatilor ...
Angel_Trap
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:01
De la: Angel_Trap, la data 2009-10-19 12:01:47
De la: , la data 2009-10-15 16:22:06ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog.....imi place foarte mult un baiat,care este un nou coleg de clasa,insa il stiu de mult timp pt ca avem prieteni comuni....la inceput eram cei mai buni prieteni....stateam mai tot timpul impreuna,ne povesteam ce am mai facut cu cine am mai vb....chestii dintrastea....il ajutam la scoala cu temele...si fara sa imi dau seama a inceput sa imi placa foarte mult si cred ca si el ma place pt ca se purta foarte fumos cu mn......imi placea atat de mult incat devenisem geloasa si ajungeam sa fiu suparata pe prietenele mele doar pt ca il mai tachineaza....o zi intreaga am stat si m-am gandit oare ce e cu mn....si am ajuns la cl ca imi place si inca foarte mult si vroiam ca si el sa isi dea seama....intr-o seara mi-a trecut prin cap sa ii dau un bip....dar era foarte tarziu,insa mi-a raspuns...am inceput sa vb prin mesaje si din mesaj in mesaj i-am zis ca imi place de cnva....iar el era curios sa afle cine e acea persoana....insa nu i-am facut jocul...i-am intins nijte capcanutze k sa vad daca se prinde si mi-a zis ca banuieste cva cva despre acea persoana.....dand de banuit ca si-a dat seama ca il plac si ca si el ma place...pana la urma i-am zis ca e vb de el,insa ma simteam foarte aiurea...nu stiam daca am facut bine sau nu pt ca l-am pus pe ganduri.....pffff...A doua zi la scoala am intarziat,iar ca de fiecare data l-am sunat ca sa ma invoiasca 5min...insa nu mi-a raspuns...mi-a dat ocupat...mi-am dat imediat seama ca se intamplace cva....toata ziua respectiva ma evitat...de vorbit nu mi-a vorbim,insa nu m-am lasat...i-am tr mesaj ca vreau sa vb intre 4 ochi despre seara precedenta...iar ca raspuns mi-a zis ca lasam discutia pe alta data.....va dati seama cum m-am simtit...groaznic...parca se prabusise cva pe mn....imi venea sa plang ...ma certam cu toti...urmatoarea zi la sc la fel era...ma evita si nu mai vorbea deloc cu mn...am incercat sa vb cu el dar nici macar nu-mi mai raspunde la mesaje...si am observat ceva...se uita la mine cand nu sunt atenta...si parca vrea sa ma tachineze mereu.... ...ce sa fac oare???


Te inteleg perfect :(( Si mie imi place de un tip de foarte mult timp si nush ce sa fac :( Sper sa iasa lucrurile la tine mai bine :) PS . aseara , nush de ce , am visat ce suntem impreuna ca un cuplu iar lucrul acesta ma face sa pun si mai multe intrebari ...pff ce frumos ar fi sa putem citi gandurile barbatilor ...



Cred ca ti s-ar potrivi Hormon Trap!!! "Angel" nu e potrivit pentru tine!
bl_de
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:37
De la: , la data 2009-10-15 16:22:06ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog.....imi place foarte mult un baiat,care este un nou coleg de clasa,insa il stiu de mult timp pt ca avem prieteni comuni....la inceput eram cei mai buni prieteni....stateam mai tot timpul impreuna,ne povesteam ce am mai facut cu cine am mai vb....chestii dintrastea....il ajutam la scoala cu temele...si fara sa imi dau seama a inceput sa imi placa foarte mult si cred ca si el ma place pt ca se purta foarte fumos cu mn......imi placea atat de mult incat devenisem geloasa si ajungeam sa fiu suparata pe prietenele mele doar pt ca il mai tachineaza....o zi intreaga am stat si m-am gandit oare ce e cu mn....si am ajuns la cl ca imi place si inca foarte mult si vroiam ca si el sa isi dea seama....intr-o seara mi-a trecut prin cap sa ii dau un bip....dar era foarte tarziu,insa mi-a raspuns...am inceput sa vb prin mesaje si din mesaj in mesaj i-am zis ca imi place de cnva....iar el era curios sa afle cine e acea persoana....insa nu i-am facut jocul...i-am intins nijte capcanutze k sa vad daca se prinde si mi-a zis ca banuieste cva cva despre acea persoana.....dand de banuit ca si-a dat seama ca il plac si ca si el ma place...pana la urma i-am zis ca e vb de el,insa ma simteam foarte aiurea...nu stiam daca am facut bine sau nu pt ca l-am pus pe ganduri.....pffff...A doua zi la scoala am intarziat,iar ca de fiecare data l-am sunat ca sa ma invoiasca 5min...insa nu mi-a raspuns...mi-a dat ocupat...mi-am dat imediat seama ca se intamplace cva....toata ziua respectiva ma evitat...de vorbit nu mi-a vorbim,insa nu m-am lasat...i-am tr mesaj ca vreau sa vb intre 4 ochi despre seara precedenta...iar ca raspuns mi-a zis ca lasam discutia pe alta data.....va dati seama cum m-am simtit...groaznic...parca se prabusise cva pe mn....imi venea sa plang ...ma certam cu toti...urmatoarea zi la sc la fel era...ma evita si nu mai vorbea deloc cu mn...am incercat sa vb cu el dar nici macar nu-mi mai raspunde la mesaje...si am observat ceva...se uita la mine cand nu sunt atenta...si parca vrea sa ma tachineze mereu.... ...ce sa fac oare???


e ciudat intr-un fel..gandeste-te cum e din niste prieteni foarte buni la iubiti...e ciudat.si mie mi-o placut o data de un coleg da eramprieteni buni.lui nu-i placea...si i-am zis ca sa nu mai vb.fiindca daca ramaneam prieteni.nu stiu daca l-as fi uitat usor.dar l-am uitat oricum a fost acum doi ani..dar inca ma simt prost ca am vb asa urat cu el.
iulia069834
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:49
au mai fost cazuri de genu?
iulia069834
Postat pe 19 Octombrie 2009 17:24
de fiecare data cand am intrat aici am spus ca eu nu citesc atat ca sa-ti dau un raspuns. am spus totusi sa o fac...dar iarta-ma , am citit doar pana acolo unde spui ca ai devenit geloasa. eu nu mai inteleg unde e punctul. si NU MAI DATI FRATILOR DETALII INUTILE scrieti esentialul.
mie imi este greu sa citesc ce ai scris tu. asa ca sa raspunda cine vrea.
fluturas_
Postat pe 19 Octombrie 2009 17:30
inca mai e suparat tipul sau v-ati combinat??! daca e suparat inseamna ca ii e teama sa inceapa o relatie cu tine pt ca asta ar insemna sa isi piarda cea mai buna prietena iar daca relatia voastra nu ar merge....nu ati mai fi prieteni asa buni,nuu....?!
polly_
Postat pe 22 Octombrie 2009 14:19
cica ia trecut ,,supararea''...insa si mie indragosteala....si am cunoscut pe cnva...dar ca sa va povestersc trebuie sa ma mut la alt topic...cert e ca dupa ce a aflat e numai pe ganduri...cred ca pana la urma ii era frica de o rel cu mn doar ca sa nu isi piarda o prietena buna si credea ca o sa fiu singura pana ii trece teama...iar acum am impresia ca e gelos cumva....;)):))....doamne ce viata incurcata am....
anyellaaa
Postat pe 4 Noiembrie 2009 01:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sufletul pereche 31 De la: yrtdssdd 11 Iulie 2009 22:35
HELP ! Cum sa aleg? 6 De la: kudika_1015496 17 Iulie 2016 13:09
Eu nu stiu ce e nici din partea mea nici din partea ei :). 41 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37
buna,eu sunt rac el e leu eu il iubesc din toata inima,el ast sa-i dovedesc... 24 De la: jermaine168 28 Aprilie 2009 21:29
Ori eu ori...ea? Help! 30 De la: rashela 25 Ianuarie 2011 09:26