Setari Cookie-uri

Ce vrea de la mine ?


Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.
heidy
Postat pe 10 Iulie 2011 18:26
Pentru ca sunteti amandoi in alte relatii, d'oh.

Daca iti zburda mintea la altii, pentru ce mai esti cu prietenul/logodnicul/sotul tau?
kudika_pudika
Postat pe 11 Iulie 2011 11:34
pai nu vrea nimic,nu vezi si tu ca te evita
Ame_ly
Postat pe 11 Iulie 2011 11:40
De la: Ame_ly, la data 2011-07-11 11:40:04 pai nu vrea nimic,nu vezi si tu ca te evita

taci, tu invidioaso! asa ii arata ca o place!
bemm
Postat pe 11 Iulie 2011 11:53
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Pentru ca sunteti amandoi in alte relatii, d'oh.

Daca iti zburda mintea la altii, pentru ce mai esti cu prietenul/logodnicul/sotul tau?


din lipsa de ocupatie?
bemm
Postat pe 11 Iulie 2011 11:54
De la: bemm, la data 2011-07-11 11:54:08
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Pentru ca sunteti amandoi in alte relatii, d'oh.

Daca iti zburda mintea la altii, pentru ce mai esti cu prietenul/logodnicul/sotul tau?


din lipsa de ocupatie?

probabil
kudika_pudika
Postat pe 11 Iulie 2011 12:13
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.



ai rabdare si nu mai forta lucrurile....la un moment dat vei afla ....
contesina
Postat pe 11 Iulie 2011 13:34
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.

da fii sincera ...sigur nu i-ai furat tu brisca ?
RUY_BLAS
Postat pe 11 Iulie 2011 14:35
Poate spera sa il abordezi tu pe el... O vrea o tavaleala, ca vorba ceea, ochii care nu se vad se uita. Iar tu esti la indemana...
Micaell
Postat pe 11 Iulie 2011 18:52
Heidy, dar tu ai 71 de ani asa cum scrie la profilul tau ?

Pai daca el se uita la tine la 71 de ani inseamna ca arati inca bine...sau are si el vreo 75 de ani si vrea o prospatura...
Baiat_virgin
Postat pe 11 Iulie 2011 19:16
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi.

are lentile de contact
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2011 19:38
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-11 19:16:10Heidy, dar tu ai 71 de ani asa cum scrie la profilul tau ?

Pai daca el se uita la tine la 71 de ani inseamna ca arati inca bine...sau are si el vreo 75 de ani si vrea o prospatura...

____________
Vere, esti cazut rau! Tocmai tu, baiat _destept...
Ce are varsta cu prefectura bre? Si la mine la profil scrie...7 si un sfert, da' mie-mi plac alea mai vesele, asa, spre 25.
Daca sunt mai nelinistit... De la 2, am scapat de problema asta cu care ne-ai facut tu capul mare de cate ori vii de la munca, si inainte d'a pleca.
Mai bine, ramai acolo.
Ia zii, armata ai facut-o? :D
Darkmagic
Postat pe 11 Iulie 2011 19:40
De la: miss_darine, la data 2011-07-11 19:38:31
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi.

are lentile de contact
si uite de'asta vrea un ....contact !!!
cristinxxx
Postat pe 11 Iulie 2011 19:42
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-11 19:40:37
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-11 19:16:10Heidy, dar tu ai 71 de ani asa cum scrie la profilul tau ?

Pai daca el se uita la tine la 71 de ani inseamna ca arati inca bine...sau are si el vreo 75 de ani si vrea o prospatura...

____________
Vere, esti cazut rau! Tocmai tu, baiat _destept...
Ce are varsta cu prefectura bre? Si la mine la profil scrie...7 si un sfert, da' mie-mi plac alea mai vesele, asa, spre 25.
Daca sunt mai nelinistit... De la 2, am scapat de problema asta cu care ne-ai facut tu capul mare de cate ori vii de la munca, si inainte d'a pleca.
Mai bine, ramai acolo.
Ia zii, armata ai facut-o? :D
...ma retard ma te pricepi tu la de'astea ,ma suzik...
cristinxxx
Postat pe 11 Iulie 2011 19:45
De la: cristinxxx, la data 2011-07-11 19:42:44
De la: miss_darine, la data 2011-07-11 19:38:31
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi.

are lentile de contact
si uite de'asta vrea un ....contact !!!

full contact?
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2011 19:45
Cristinics... Alt "realizat in viata", care posteaza de pe 700 de conturi.
Pacala, mark my word's, in ultimele 5 din 7 postari, ai folosit numai "suzik" aia, atat stii, atat poti.
Cand ma mai citezi, scoate-o din gura, poate scrii mai bine.
Darkmagic
Postat pe 11 Iulie 2011 19:55
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-11 19:55:03Cristinics... Alt "realizat in viata", care posteaza de pe 700 de conturi.
Pacala, mark my word's, in ultimele 5 din 7 postari, ai folosit numai "suzik" aia, atat stii, atat poti.
Cand ma mai citezi, scoate-o din gura, poate scrii mai bine.
Ma trancalaule, ma nu-ti iese mai ...pupik iti place mai mult? ...scriati-as fata cu crema p--lii
cristinxxx
Postat pe 11 Iulie 2011 20:02
canicula asta...pana si pe kudika isi arata coltii...alooooooooooooooo adminii....cumparati fratilor mai multe ventilatoare...ca deja clocotesc neuronii
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2011 20:06
Ma plictisesti cu prostia si injuraturile de 2 lei.
Pastreaza-ti crema aia, sa te speli pe dinti.
Darkmagic
Postat pe 11 Iulie 2011 20:07
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.


Acum daca omul a flirtat putin tu te-ai si repezit sa tragi concluzii.
Probabil ca nu vrea mai mult de un flirt, mai bine las-o balta.
Thais13
Postat pe 11 Iulie 2011 20:08
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-11 20:07:26Ma plictisesti cu prostia si injuraturile de 2 lei.
Pastreaza-ti crema aia, sa te speli pe dinti.
da n-am obiceiurile tale, ma..fistik
cristinxxx
Postat pe 11 Iulie 2011 20:11
De la: miss_darine, la data 2011-07-11 20:06:50 canicula asta...pana si pe kudika isi arata coltii...alooooooooooooooo adminii....cumparati fratilor mai multe ventilatoare...ca deja clocotesc neuronii
Relax darine esti femeie trecuta prin multe......... nu faci fata la temperaturi
cristinxxx
Postat pe 11 Iulie 2011 20:15
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-11 19:40:37
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-11 19:16:10Heidy, dar tu ai 71 de ani asa cum scrie la profilul tau ?

Pai daca el se uita la tine la 71 de ani inseamna ca arati inca bine...sau are si el vreo 75 de ani si vrea o prospatura...

____________
Vere, esti cazut rau! Tocmai tu, baiat _destept...
Ce are varsta cu prefectura bre? Si la mine la profil scrie...7 si un sfert, da' mie-mi plac alea mai vesele, asa, spre 25.
Daca sunt mai nelinistit... De la 2, am scapat de problema asta cu care ne-ai facut tu capul mare de cate ori vii de la munca, si inainte d'a pleca.
Mai bine, ramai acolo.
Ia zii, armata ai facut-o? :D


N-am facut armata
Baiat_virgin
Postat pe 11 Iulie 2011 20:21
De la: cristinxxx, la data 2011-07-11 20:15:21
De la: miss_darine, la data 2011-07-11 20:06:50 canicula asta...pana si pe kudika isi arata coltii...alooooooooooooooo adminii....cumparati fratilor mai multe ventilatoare...ca deja clocotesc neuronii
Relax darine esti femeie trecuta prin multe......... nu faci fata la temperaturi







... si crezi ca o intereseaza sa vada un alt HANDICAPAT care a incearca sa gindeasca doar cu macaroana dintre picioare ? ... cocalari ca tine sint cu gramada pe oriunde asa ca nu faci sau spui nimic interesant ... mai pune mina pe o carte ... daca stii ce e aia ... ca o sa iti anchilozeze si ultimul neuron de atita ... ''tupeu'' !!! ...
marco918
Postat pe 11 Iulie 2011 20:31
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-11 20:21:32
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-11 19:40:37
De la: Baiat_virgin, la data 2011-07-11 19:16:10Heidy, dar tu ai 71 de ani asa cum scrie la profilul tau ?

Pai daca el se uita la tine la 71 de ani inseamna ca arati inca bine...sau are si el vreo 75 de ani si vrea o prospatura...

____________
Vere, esti cazut rau! Tocmai tu, baiat _destept...
Ce are varsta cu prefectura bre? Si la mine la profil scrie...7 si un sfert, da' mie-mi plac alea mai vesele, asa, spre 25.
Daca sunt mai nelinistit... De la 2, am scapat de problema asta cu care ne-ai facut tu capul mare de cate ori vii de la munca, si inainte d'a pleca.
Mai bine, ramai acolo.
Ia zii, armata ai facut-o? :D


N-am facut armata








... se vede ... mai sint multi altii ca tine ... ''neterminati'' ...
marco918
Postat pe 11 Iulie 2011 20:36
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Pentru ca sunteti amandoi in alte relatii, d'oh.

Nu cred ca stie el in ce relatie sunt eu.
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Daca iti zburda mintea la altii, pentru ce mai esti cu prietenul/logodnicul/sotul tau?

Nu te priveste pe tine de ce.
heidy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:12
De la: Ame_ly, la data 2011-07-11 11:40:04 pai nu vrea nimic,nu vezi si tu ca te evita

Si ce anume vrea ? Asta ma deruteaza.
heidy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:13
De la: bemm, la data 2011-07-11 11:53:27
De la: Ame_ly, la data 2011-07-11 11:40:04 pai nu vrea nimic,nu vezi si tu ca te evita

taci, tu invidioaso! asa ii arata ca o place!

Cred ca nu te deosebesti cu nimic de cei care au postat dupa tine. Sunteti taaare mistocari, am impresia ca m-a pufnit plansu` de cat misto ati facut.
heidy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:16
De la: Micaell, la data 2011-07-11 18:52:04Poate spera sa il abordezi tu pe el... O vrea o tavaleala, ca vorba ceea, ochii care nu se vad se uita. Iar tu esti la indemana...

Sa-l abordez ? Am incercat sa vorbesc cu el deschis si nu am avut cu cine.
Hm. Tavaleala ? Poate. Dar in 6 luni cred ca orice barbat era capabil sa spuna o amarata de vorba care sa duca sau nu la sex.
In ceea ce o priveste pe partenera lui, o vede saptamanal.
Ma pufneste rasul, chiar si astazi a fost cu ochii pe mine ca pe butelie. Cand m-a vazut, i s-a umplut fata de un zambet imens, timp in care m-a studiat din cap pana-n picioare si a stat pe langa mine pana a plecat acasa.



Pentru restu` care au postat.... va multumesc enorm pentru postari, cred ca le-ati scris ca sa umpleti topicul, ca sunt pline de intelepciune. Altadata sa nu o mai faceti daca nu aveti ceva de zis la subiect.
Ma surprinde faptul ca pe Kudika nu exista mozi. Cred ca daca ar modera cineva, jumatate din voi ati avea ban pe clasa.
heidy
Postat pe 11 Iulie 2011 22:24
De la: heidy, la data 2011-07-11 22:24:16
De la: Micaell, la data 2011-07-11 18:52:04Poate spera sa il abordezi tu pe el... O vrea o tavaleala, ca vorba ceea, ochii care nu se vad se uita. Iar tu esti la indemana...

Sa-l abordez ? Am incercat sa vorbesc cu el deschis si nu am avut cu cine.
Hm. Tavaleala ? Poate. Dar in 6 luni cred ca orice barbat era capabil sa spuna o amarata de vorba care sa duca sau nu la sex.
In ceea ce o priveste pe partenera lui, o vede saptamanal.
Ma pufneste rasul, chiar si astazi a fost cu ochii pe mine ca pe butelie. Cand m-a vazut, i s-a umplut fata de un zambet imens, timp in care m-a studiat din cap pana-n picioare si a stat pe langa mine pana a plecat acasa.



Pentru restu` care au postat.... va multumesc enorm pentru postari, cred ca le-ati scris ca sa umpleti topicul, ca sunt pline de intelepciune. Altadata sa nu o mai faceti daca nu aveti ceva de zis la subiect.
Ma surprinde faptul ca pe Kudika nu exista mozi. Cred ca daca ar modera cineva, jumatate din voi ati avea ban pe clasa.


Daca tot vrei ceva de ce nu-l abordezi tu?
The_Exile
Postat pe 11 Iulie 2011 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incurcatura mare 19 De la: dragon_fly88 14 Iunie 2010 19:31
Un sfat plsss 12 De la: Princess1990 2 Iulie 2013 08:51
iubita mea 4 De la: luchianramona 28 Octombrie 2010 17:08
Casatorita si indragostita de inca un barbat?? 52 De la: healthy006056 10 Decembrie 2013 12:56
sunt derutata 2 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 16:39