Setari Cookie-uri

Am decis sa fac vraji ca sa contracarez infidelitatea rasei barbatesti .Ce credeti ?

De la: Mushetel, la data 2009-11-07 03:46:33ce vraji?!? barbatii merita castrati!! :))


esti lesbi!!?
geo_xx
Postat pe 7 Noiembrie 2009 08:09
De la: kudika005416, la data 2009-10-21 12:55:57Momentan sunt singura dar daca ma voi indragosti voi apela la o profesionista fiindca nu vreau sa-m i bat capul cu ceea ce e o gena un instinct sau .... stie ce .Adica esenta fiecarui barbat . .Dai un ban dar stii ca face si ca ai pace . Nu ?



crek esti dusa rau pe maidan... poate tu ai nevoie sa se faca vraji asupra ta!

ce oameni...

esti nebuna rau fetita...

asl
AMG22
Postat pe 7 Noiembrie 2009 08:22
nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!

daissialle
Postat pe 7 Noiembrie 2009 08:42
De la: daissialle, la data 2009-11-07 08:42:17nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!


e pacat sa distrugi viata unui om.si oricum,se pare ca nici macar vrajile nu l-au tinut langa tine...tie ti-ar place sa patesti asa ceva?un om trebuie sa stea langa tine din dragoste adevarata,nu legat prin vraji.
citadella
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:12
De la: ella_c, la data 2009-10-21 13:13:54
De la: kudika005416, la data 2009-10-21 12:55:57Momentan sunt singura ..


si asa vei ramane , cu toate vrajile tale !
Ai un plan foarte prost

subscriu,doar in filme mai vezi asa ceva si nici acolo o dusa daca mai crede in de astea
mig
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:30
De la: andreea1976, la data 2009-10-21 17:36:08
De la: kudika075615, la data 2009-10-21 17:28:44
De la: andreea1976, la data 2009-10-21 17:21:42
De la: kudika005416, la data 2009-10-21 12:55:57Momentan sunt singura dar daca ma voi indragosti voi apela la o profesionista fiindca nu vreau sa-m i bat capul cu ceea ce e o gena un instinct sau .... stie ce .Adica esenta fiecarui barbat . .Dai un ban dar stii ca face si ca ai pace . Nu ?


Cat de prost poate fi cineva....incat sa creada in tampeniile astea?



se pare ca n-ati auzit de voodoo hoodoo hocus pocus!!!!???
la o simpla pocnire din dejte, va poate transforma intr-o minunata domnita. aaa, stati, deja sunteti!!


cum ii cu pocnitu' asta din dejte? vreau si eu sa stiu
si euuuuuuu
mig
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:32
De la: daissialle, la data 2009-11-07 08:42:17nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!

cu ce mana dai cu aia primesti vezi sa nu patesti si tu la fel sau chiar mai rau.sau sa nu se rasfranga necazul asupra celor dragi tie.stii cum e o vorba"
DUMNEZEU nu bate cu parul".si ai rezolvat ceva daca l-ai vrajit?ar fi interesat de aflat de ce v-ati despartit,si cat vei sta cu actualul sau viitorul.
mig
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:37
Mare-i gradina Ta Doamne! O astfel de aberatie nu m-am gandit ca poate debita cineva
icy_heart
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:42
Nu inteleg de ce va tot agitati in halul asta.Eu am luat totul in spirit de gluma..si asa m-am amuzat
pucca22
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:47
De la: daissialle, la data 2009-11-07 08:42:17nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!


tu faci rau si urezi bafta.. genial..
sa aiba bafta respectivul drac care o sa te arda cu bricheta in iad.. pt ca din moment ce crezi in vraji crezi in divinitate, crezi in rai si iad.. si te asigur "papushe" o sa arzi mai rau ca o barbie pe gratar.
oricum astea sunt porcarii.. w/e
felixcat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:52
De la: heaven2007, la data 2009-10-22 10:57:36Prima data am zis ca o fi vreo gluma,apoi,dupa ce am citit si alte postari ale tale,am ajuns la concluzia ca ai dezvoltat aproape o obsesie din treaba asta cu barbatul care inseala si iti e atat de teama sa nu se intample,incat ai fi in stare de orice pentru asta.
Guess what:de ceea ce ti-e teama,de aia nu scapi!Asta gandesti si asta vei atrage,daca nu vei face ceva sa iti schimbi modul de a gandi si a lucra cu temerile tale.
Apoi,mai faci o greseala generalizand:toti barbatii inseala.Nu este real!Cunosc personali barbati care n au inselat in viata lor si detesta din toata fiinta acest lucru.Si nu sunt oameni care au avut vreo relatie cu mine,ca sa zic ca aveau de ce sa ma minta.
Iar in privinta vrajilor...cred ca nu stii ce prostii vorbesti si ce ai atrage asupra ta.
Eu spun sa te mai gandesti la ce se petrece in interiorul tau,sa lucrezi cu tine si poate,apoi vei reusi sa vezi lumea din jurul tau putin mai altfel decat in momentul prezent.
Realizez ca o gandire matura se cizeleaza,prin efortul continuu al autocunoasterii.CREATORUL te-a harazit cu o mare capacitate de intelegere si bucuria unui muritor de rand, precum subsemnatul, de a fi in contact cu o fiinta aleasa,se manifesta printr-un umil gest:MULTUMESC!
samotrake
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:56
eu cred ca numai o persoana bolnava psihic poate gandi asa, ai fost inselata ? insemna ca nu corespunzi!!!!!
kudika024196
Postat pe 7 Noiembrie 2009 09:58
OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG ... cate fete duse pe maidan aici... cu siguranta sunteti deplorabile, atat fizic cat si psihic dak recurgeti la asemenea metode...


tot ceea ce faceti vi se va intoarce intreit... ganditi`va si la asta, poate incetati cu asemenea aberatii!


p.s. e cel mai tembel topic deschis ever!
AMG22
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:16
De la: Lucia38, la data 2009-10-21 13:07:42
De la: spumosu, la data 2009-10-21 13:07:07
De la: scorpio67, la data 2009-10-21 12:59:53
De la: kudika005416, la data 2009-10-21 12:55:57Momentan sunt singura dar daca ma voi indragosti voi apela la o profesionista fiindca nu vreau sa-m i bat capul cu ceea ce e o gena un instinct sau .... stie ce .Adica esenta fiecarui barbat . .Dai un ban dar stii ca face si ca ai pace . Nu ?


Ai capiat fetitza? Poate doar sa-l castrezi ca sa nu mai poata fi infidel un barbat.
Eu cred ca ai deschis topicul ca sa faci misto,nu e credibil ce poti sa spui.



eu cred ca va vrea sa-i faca vraji sa-i moara dar stau si ma gandesc oare nu este valabil si pentru ea?

sa-i moara... aluia la intrare?????

asta in prima faza...cea de-a doua ar fi sa se indoaie de la mijloc,iar cea de-a treia...sa intre mai mult in el decat in ea ...asta e faza terminala in care nu se mai poate face nimic
kudika053147
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:26
Inteligenta o urmareste dar se pare ca ea este mai rapida
Daca o persoana nu ramane din dragoste cu tine cu vraji nu facii nimic...dragostea invinge tot
cozy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:31
daca nu esti capabila sa tii un barbat langa tine.... renunta la tot si fa-ti tie niste vraji ca sa nu mai ai nevoie de un barbat.... sincer eu cred ca ar trebui sa-ti rezervi un pat la spitalul de nebuni... sau sa te uiti atent in oglinda si sa vezi unde gresesti de te inseala toti.... sigur problema e la tine... iar cu gandirea asta....
biancagor
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:34
E gay...ce naiba..
EvitaVentura
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:35
De la: kudika005416, la data 2009-10-21 12:55:57Momentan sunt singura dar daca ma voi indragosti voi apela la o profesionista fiindca nu vreau sa-m i bat capul cu ceea ce e o gena un instinct sau .... stie ce .Adica esenta fiecarui barbat . .Dai un ban dar stii ca face si ca ai pace . Nu ?

Really, spune-mi ca glumesti!! cum sa ii faci vraji oamenilor pe care ii iubesti? Vrajile sunt ff periculoase, indiferent de cine si cum sunt facute... Nu faci altceva decat sa iti faci tie si celor apropiati muuuuult rau. O sa vezi ca daca vei iubi cu adevarat nu o sa te m gandesti la asa ceva... Si nu toti barbatii insala. Si chiar daca zici ca ar avea "gena" aceea... atata timp cat ai credintza in Dumnezeu, nadejde si muulta iubire... si nu apelezi la vraji si alte metode de genul... totul va fi bine
Nadzieja
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:01
De la: citadella, la data 2009-11-07 09:12:35
De la: daissialle, la data 2009-11-07 08:42:17nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!


e pacat sa distrugi viata unui om.si oricum,se pare ca nici macar vrajile nu l-au tinut langa tine...tie ti-ar place sa patesti asa ceva?un om trebuie sa stea langa tine din dragoste adevarata,nu legat prin vraji.

Total de acord cu tine..! mie chiar imi pare rau pentru bietul om... si chiar cred ca ar trebui sa faca ceva sa "ridice blestemul"... sa se duca la un preot si sa ceara sfat.
Nadzieja
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:04
Draga mea de ce nu incerci criogenia, l-ai luat, l-ai inghetata si e numai al tau...cat vrei tu, daor ca grija mare langa cine-l pune, sa nu nimereasca langa vre-o doamna. ca de, iar probleme.....
Dolcys
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:05
Doamne fereste,cum iti e gandul la asa ceva?...oricat de suparata ai fi pe barbati,nu trebuie sa gandesti asa..rau faci,de rau o sa ai parte..mai bine mergi la un medic sa te salveze pana nu e prea tarziu..
carcg
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:06

Sunteti caraghioase rau de tot!!! Daca nu sunteti in stare sa face pe barbatul de langa voi sa va iubeasca si sa va fie fideli, cautati buba in voi, practicile astea antice nu dau nici un rezultat, sunt doar legende, nici bunica nu le mai practica.
kudika019593
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:12
VRAJI????
Fetelor...a te insela partenerul nu inseamna anumai sa se culce cu alta, altele...e mult mai dureroasa tradarea spirituala...sa se gandeasca la alta...sa viseze o alta...sa iubeasca o alta...
Poti sa intorci lumea pe dos, dar nu poti lega pe cineva de tine ...nu spiritual...
Gandeste invers: ce sanse are un barbat sa te determine sa ii apartii trup si sufelt??? sa te oblige sa-0l iubesti...slabe sanse....
shadow12
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:13
e un pacat.lasa sa decurga totul de la sine.depinde totul de ceea ce vrea dumnezeu,dar nu prea mai credem in el de asta ajungem sa facem tot ceea ce ne este in putinta dar....dumnezeu decide totul
kudika080417
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:55
De la: teiubeam, la data 2009-11-07 11:13:05VRAJI????
Fetelor...a te insela partenerul nu inseamna anumai sa se culce cu alta, altele...e mult mai dureroasa tradarea spirituala...sa se gandeasca la alta...sa viseze o alta...sa iubeasca o alta...
Poti sa intorci lumea pe dos, dar nu poti lega pe cineva de tine ...nu spiritual...
Gandeste invers: ce sanse are un barbat sa te determine sa ii apartii trup si sufelt??? sa te oblige sa-0l iubesti...slabe sanse....

Doamne cata dreptate ai!!!!! Si eu sunt de parere ca mai importanta e legatura spirituala. Fizic... conteaza prea putin. Faptul ca a vazut o alta femeie dezbracata, sau ca a sarutat alta femeie, sau ca a avut contact sexual cu alta femeie, nu inseamna mare lucru atata timp cat sufleteste iti este dedicat numai tie...
Lucia38
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:59
HAHAH ASTA E BUNA RAU DE TOT, ZAU FATA ASTA E PLECATA CU SORCOVA!! AUZI VRAJI.....VA MULTUMESC TUTUROR CE ATI SCRIS AICI, M-AM DISTRAT EXTRAORDINAR CITIND...HAHHAH!!
kudika054385
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:02
Privesc la luna
Luna-i sus
Privesc la note
Bune nu-s
Privesc la punga
Punga-i goala
Privesc la ...
Nu se mai scoala!
lilicamaria2004
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:09
De la: lilicamaria2004, la data 2009-11-07 12:09:53Privesc la luna
Luna-i sus
Privesc la note
Bune nu-s
Privesc la punga
Punga-i goala
Privesc la ...
Nu se mai scoala!

frumos, dar nu pot sa subscriu...
Lucia38
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:36
De la: daissialle, la data 2009-11-07 08:42:17nu e nimic deplasat, multe femei o practica, numai ca nu spun ba chiar rad daca cineva vorbeste de acest subiect.
eu am incercat acest lucru : "Mi-am blestemat" prietenul la o mastera si de trei ani de zile imi este foarte fidel.
nu i se intareste muschiul decat in prezenta mea.
am uitat sa precizez ceva
nu mai suntem impreuna de un an si jumatate, dar ma suna cel putin o data pe luna sa-mi spuna ca nu stie ce i-am facut pt ca ar vrea sa -si continue viata, alaturi de o alta femeie , desigur , numai ca ........are o problema nu are erectie decat daca vizualizeaza poza mea, si asta(erectia ) dureaza cateva secunde,
asa ca daca vrei asta o poti face, doar sa gasesti "vrajitoarea " capabila sa faca acest lucru, pt ca impostoare gasesti peste tot in anunturile ziarelor.
adevaratele vrajitoare nu cauta recunoastere si nici clienti prin anunturi.
multa bafta!


M-au amuzat copios raspunsurile postate despre vraji. Dar ma cutremur la gandul ca exista persoane pe care din bun simt ma abtin sa le calific, dar care in secolul XXI inca mai apeleaza la vraji. Cata prostie, cata nesiguranta si mai ales cata rautate trebuie sa aiba o femeie ca sa lege un barbat de ea!!! Nu e in stare sa-l lege cu bunatatea ei, cu frumusetea ei interioara, cu pasiunea ei, cu misterul ei si alte lucruri cu care o femeie farmeca un barbat. Nu! Apeleaza la niste nenorocite de vrajitoare.

Pai, fetelor lipsite de calitati, luati aminte:
Orice vraja se intoarce impotriva voastra. Magia, fie ea alba sau neagra, este impotriva lui Dumnezeu. Stiu persoane care au facut vraji, dar au sfarsit cumplit. Cunosc persoane care nu au sfarsit inca, dar au trecut si trec prin momente cumplite din cauza copiilor si nepotilor lor. Nici unele din acestea nu au avut viata fericita. In schimb, cei carora le-au facut vraji au mers la biserica, s-au dezlegat de ele si sunt bine-mersi si in ziua de azi.

Daissialle, satisfactia ta este una bolnava. Nici macar nu ai reusit sa il tii langa tine cu vraja. Dar nu-i nimic, caci orice nash isi are nashul. Vine una mai mashtera si iti face vraji chiar tie. Si atunci vei avea tu probleme de ordin sexual sau poate si mai rau. Iar fostul tau prieten va gasi o femeie care sa il aprecieze cu adevarat, il va ajuta sa treaca peste problema, il va face fericit, iar tu vei crapa de invidie si gelozie.

IN VIATA TOTUL SE PLATESTE, BINELE CU BINE, RAUL CU SI MAI RAU.

Celor care se gandesc sa faca vraji le dau un sfati: mai bine ati citi niste carti care va invata cum sa va purtati cu barbatii. Voi oare stiti ce isi doresc cu adevarat barbatii? Voi va comportati exemplar cu ei? Nu cumva le oferiti ceea ce ei nu isi doresc? Sau nu cumva ati ales un barbat care nu va merita? Nu plecati de la ideea preconceputa ca toti insala. Invatati sa alegeti barbatul care vi se potriveste. Si barbatii iubesc, si barbatii au suflet, totul e sa stiti cum sa le patrundeti in suflet si sa ramaneti acolo. Daca ati ales calea vrajilor si a blazarii, nu veti ajunge prea bine peste vreo 10-20 de ani.

BAFTA LA LUCRURI BUNE!!! BAFTA TUTUROR OAMENILOR CARE AU GANDURI BUNE!!!
mar_y_sol
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:37
eu cred ca nu stii in ce te bagi:)
clandestine
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE 27 De la: Barbie30_ 18 Mai 2011 07:38
Ati mai auzit de o persoana caruia ii place sa "fure" mireasa ? 9 De la: ral23 24 Martie 2010 11:42
am nevoie d un sfat urgent 31 De la: heroes 4 Ianuarie 2010 16:45
M-a mintit timp de 6 ani 73 De la: marco918 23 August 2010 23:58
sotia/partenera me /ma anselat cu fratelemeu cred eu 10 De la: kudika_18422 16 Octombrie 2012 15:20