Setari Cookie-uri

Vreau si eu ajutorul vostru...

Din luna octombrie,ma intalnesc cu un baiat care are prietena de un an.El sta in Timisoara,ea a plecat la facultate la Bucuresti.Se vad foarte rar,doar in vacanta.Mie imi spune ca ma place,ma suna,vorbim prin mesaje ..ne intalnim,ba mai mult a si inselat-o cu mine,dar cu toate astea mi-a spus ca ar fi ipocrit sa spuna ca nu o iubeste.Ce sa fac?Mereu imi spune ca nu stie cat mai rezista relatia lor deoarece sunt departe si nu se vad..dar sa imi spuna ca o lasa niciodata nu a spus asta.
..Am nevoie de un sfat..credeti ca ar fi posibil sa se obisnuiasca cu mine si sa o lase,sau ma"imbat"cu apa rece? Orice sfat imi poate fi de folos.Va multumesc !
amy_mars1992
Postat pe 15 Ianuarie 2012 17:13
Pe ea o tine din obisnuinta si pe tine pt fu*tut.
Broscaru
Postat pe 15 Ianuarie 2012 17:22
tu esti interimara!
PICCKARD
Postat pe 15 Ianuarie 2012 17:31
Nu am ce sfat sa-ti dau. Sa va fie rusine. O sa platesti tu cu varf si'ndesat mai tarziu.
ilumax_76
Postat pe 15 Ianuarie 2012 18:49
Un baiat care sta cu doua fete nu iubeste pe niciuna cu adevarat. Vrea doar sa se distreze cu voi ...daca aceptati sa fito jucariile lor de plusi dati bataie...eu una i-as da un sut in fund
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 18:52
De la: amy_mars1992, la data 2012-01-15 17:13:44Din luna octombrie,ma intalnesc cu un baiat care are prietena de un an.El sta in Timisoara,ea a plecat la facultate la Bucuresti.Se vad foarte rar,doar in vacanta.Mie imi spune ca ma place,ma suna,vorbim prin mesaje ..ne intalnim,ba mai mult a si inselat-o cu mine,dar cu toate astea mi-a spus ca ar fi ipocrit sa spuna ca nu o iubeste.Ce sa fac?Mereu imi spune ca nu stie cat mai rezista relatia lor deoarece sunt departe si nu se vad..dar sa imi spuna ca o lasa niciodata nu a spus asta.
..Am nevoie de un sfat..credeti ca ar fi posibil sa se obisnuiasca cu mine si sa o lase,sau ma"imbat"cu apa rece? Orice sfat imi poate fi de folos.Va multumesc !



Sorry,dar este acelasi topic din luna Decembrie a anului trecut!I'm very sorry!!!Comment-urile personale pot fi gasite pe forum!!!
RAINBOWLADY
Postat pe 15 Ianuarie 2012 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sotie si amanta.... 11 De la: dodoluta 28 Mai 2009 09:50
el sau ....ce ma sfatuiti? 19 De la: keep_shining 21 Ianuarie 2010 16:12
un mic sfat 12 De la: veronimus 6 Martie 2012 14:27
nu stiu ce sa fac?!!! 25 De la: Elena_Irina_1 5 Mai 2012 13:25
vdjjdkfff 70 De la: yza79 29 Noiembrie 2009 01:03