Setari Cookie-uri

De ce nu sunt capabili sa recunoasca ca inseala???

De la: Benu, la data 2009-11-06 12:29:30Dragele mele credeti-ma ca daca veti fi inselate vreodata va fi numai din cauza voastra.
Cand m-am casatorit eu, Mama soacra mi-a dat un sfat pe care eu l-am urmat si-l urmez incontinuare si sa stiti ca am 30 de ani de casatorie f.f.f. fericiti chiar daca in viata noastra au fost si greutati.
Iata sfatul: "draga daca ai de spalat, de calcat, de facut mancare sau te doare capul si sotul tau vrea sa mergeti in oras, la meci (nu a fost cazul ca nu ia placut fotbalul) sau sa faceti dragoste indiferent de ce faci si la ce ora lasi totul balta si esti alaturi de el"...spuneti-mi cate femei mai fac lucrul acesta ? cate nu le doare capul cand sotul, iubitul, prietenul vrea sa faca dragoste cu ele?...si atunci ce mai vreti cauta si ei femei dornice de iubire in alta parte
Asa ca nu va mai victimizati mai bine incercati sa va intelegeti sotul ca atunci cand el se simte iubit si inteles va intoarce dragostea inzecit
Cat despre cele care-si asculta "mamele" binevoitoare si incearca sa-si tina sotul sub papuc, mai devreme sau mai tarziu raman cu "mamele" adica singure.

desigur, foarte intelept. doar ca nu e cazul ei.
femeia asta, si multe altele, asteapta cu saptamanile sau cu lunile un moment din asta in care sa lase balta tot si sa fie acolo, langa partener. doar ca nu prea are langa cine, daca el e cu colega de serviciu, normal ca nu mai are chef cand vine acasa.
anda_a
Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:47
De la: anda_a, la data 2009-11-08 23:47:44
De la: Benu, la data 2009-11-06 12:29:30Dragele mele credeti-ma ca daca veti fi inselate vreodata va fi numai din cauza voastra.
Cand m-am casatorit eu, Mama soacra mi-a dat un sfat pe care eu l-am urmat si-l urmez incontinuare si sa stiti ca am 30 de ani de casatorie f.f.f. fericiti chiar daca in viata noastra au fost si greutati.
Iata sfatul: "draga daca ai de spalat, de calcat, de facut mancare sau te doare capul si sotul tau vrea sa mergeti in oras, la meci (nu a fost cazul ca nu ia placut fotbalul) sau sa faceti dragoste indiferent de ce faci si la ce ora lasi totul balta si esti alaturi de el"...spuneti-mi cate femei mai fac lucrul acesta ? cate nu le doare capul cand sotul, iubitul, prietenul vrea sa faca dragoste cu ele?...si atunci ce mai vreti cauta si ei femei dornice de iubire in alta parte
Asa ca nu va mai victimizati mai bine incercati sa va intelegeti sotul ca atunci cand el se simte iubit si inteles va intoarce dragostea inzecit
Cat despre cele care-si asculta "mamele" binevoitoare si incearca sa-si tina sotul sub papuc, mai devreme sau mai tarziu raman cu "mamele" adica singure.




bravo te felicit....pt ce ai scris....ai perfecta dreptate ...dar noi barbatii mai inselam si din alte motive.....kiar daca avem totul la botul calului...cum se zice....tot o mai facem...ca de ...oameni suntem...insa o facem tot cu voi femeile....in fine ...motive ar mai fi....pofta ca am vazut alta mai frumpoasa...sau asa ni se pare noua....mai proaspata....lasata de altul.......sau pur si simplu anturajul....ori ca ea s a dat la el...si orice barbat doar nu e prost sa de a cu piciorul la o bucatica noua....ori alcolul sau alte substante care pun stapanire pe noi....si ex ar putea continua...dar ...dar.... cel mai bun motiv este ca....poftim la ceeace este al altuia ...kiar daca nu l cunoastem....si nu suntem multumiti cu ceeace avem acasa.....binenteles exceptile intaresc regula.... ...o noapte linistita
gratuit89
Postat pe 9 Noiembrie 2009 00:01
De la: kudika077226, la data 2009-10-27 13:56:38am incercat si asa....si a zis ca sunt libera sa-mi caut pe altcineva dk eu asta vreau....si a intors discutia in asa fel incat la final eu m-am simtit cea vinovata ca il tot intreb




....mai femeie....tu kiar mai crezi ca el te mai iubeste ...dupa cate ai zis tu mai devreme????....daca da inseamna ....ca ori esti idioata....ori esti inebunita dupa el......ia dute tu si cauta ti pe altul ca el sigur nu te mai iubeste....a gasit ceva nou si ...sita ta s a invekit......nu uita ca barbati sunt destui....ia incearca si altceva...si ppoate vei gasi ceeace cauti la un barbat....iubirea adevarata.....numai bine...
gratuit89
Postat pe 9 Noiembrie 2009 00:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
descalciti-ma si pe mine va rog 36 De la: adinuttzza 6 Noiembrie 2010 22:51
Vad ca toti au luat-o razna.. 17 De la: delacroix24 30 Mai 2010 12:19
Masaj Erotic 59 De la: kudika029282 20 Martie 2010 16:26
Confesiunile unui complice 20 De la: Ray_s 9 Martie 2009 00:29
Prietenul meu are probleme cu implicarea afectiva intr-o relatie 8 De la: kudika_1002866 7 Septembrie 2016 19:13