Setari Cookie-uri

Pareri :)

Salut! Am fost ieri cu niste prieteni intr.un club, vreo 15 oameni in total si la un moment dat majoritatea a inceput sa cante karaoke iar eu cu inca un prieten ne.am asezat pe o canapea, mai intr.un colt. Am stat cateva minute de vorba dupa care prietenul asta al meu m.a luat in brate si m.a lipit de el. Am stat asa cateva minute, fara sa ne comportam de parca s.ar fi intamplat ceva dupa care eu m.am dus la baie si cand m.am intors iar m.a luat in brate. Stateam pe canapea imbratisati. Eu am fost prima care a parasit clubul iar la plecare m.a pupat pe obraz. De cand ne cunoastem ne.am inteles foarte bine. Ce credeti ca vrea de la mine? O relatie sau a fost doar prietenos. Astept pareri. :-)
surubelnita
Postat pe 26 Decembrie 2014 15:15
spune ti cheie franceza
kudika_976884
Postat pe 26 Decembrie 2014 15:41
Un raspuns direct proportional cu nivelul inteligentei tale. Te afli undeva sub nivelul marii!
surubelnita
Postat pe 26 Decembrie 2014 16:13
un raspuns direct proportional cu intrebarea ta aflata in centrul pamantului
kudika_976884
Postat pe 26 Decembrie 2014 16:19
Frustrarile exprimati-le in alt loc, unde sunt oameni dispusi sa ti le asculte. Ai ceva bun de zis, foarte bine, te ascult. Fraze de om retardat poate scoate oricine. Aici nu e nimeni dispus sa-ti impartaseasca neajunsurile.
surubelnita
Postat pe 26 Decembrie 2014 16:27
da tu te auzi ce intrebi? ca la urma sa mai fi si necioplita


cica sa asezat unu langa mn ,m am dus la baie si iar sa asezat langa mn si ma luat in brate,,am plecat si ma pupat,,,,,,intrebare ,ce credeti ca vrea de la mn

pai de unde vrei sa stim noi ce vrea de la tn vrei sa intram in mintea lui sa vedem

si vb frumos ca nu esti pe camp aici,,putina educatie nu ti ar strica
kudika_976884
Postat pe 26 Decembrie 2014 16:34
si ti ai mai pus si nume surubelnita
kudika_976884
Postat pe 26 Decembrie 2014 16:35
De la: surubelnita, la data 2014-12-26 15:15:44Salut! Am fost ieri cu niste prieteni intr.un club, vreo 15 oameni in total si la un moment dat majoritatea a inceput sa cante karaoke iar eu cu inca un prieten ne.am asezat pe o canapea, mai intr.un colt. Am stat cateva minute de vorba dupa care prietenul asta al meu m.a luat in brate si m.a lipit de el. Am stat asa cateva minute, fara sa ne comportam de parca s.ar fi intamplat ceva dupa care eu m.am dus la baie si cand m.am intors iar m.a luat in brate. Stateam pe canapea imbratisati. Eu am fost prima care a parasit clubul iar la plecare m.a pupat pe obraz. De cand ne cunoastem ne.am inteles foarte bine. Ce credeti ca vrea de la mine? O relatie sau a fost doar prietenos. Astept pareri. :-)



Este putin probabil ca cineva dintre noi sa ghiceasca ce doreste domnul respectiv!!!De ce nu ai fost directa cu el,daca tot i-ai permis sa te imbratiseze??Poate ca te place,nu te-ai gandit la aceasta????Pe de alta parte,si prietenii se pot imbratisa,dar ca o simpla manifestare de afectiune,nu ca o marturisire a unei atractii fizice si nici pe parcursul mai multor ore!!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Decembrie 2014 17:28
De la: surubelnita, la data 2014-12-26 15:15:44Salut! Am fost ieri cu niste prieteni intr.un club, vreo 15 oameni in total si la un moment dat majoritatea a inceput sa cante karaoke iar eu cu inca un prieten ne.am asezat pe o canapea, mai intr.un colt. Am stat cateva minute de vorba dupa care prietenul asta al meu m.a luat in brate si m.a lipit de el. Am stat asa cateva minute, fara sa ne comportam de parca s.ar fi intamplat ceva dupa care eu m.am dus la baie si cand m.am intors iar m.a luat in brate. Stateam pe canapea imbratisati. Eu am fost prima care a parasit clubul iar la plecare m.a pupat pe obraz. De cand ne cunoastem ne.am inteles foarte bine. Ce credeti ca vrea de la mine? O relatie sau a fost doar prietenos. Astept pareri. :-)


Depinde cat de mult a insemnat pt tine aceasta imbratisare , se pare ca esti interesata de mult mai mult ...
Daca isi doreste o relatie sau o simpla prietenie , nimeni nu-ti poate raspunde cu precizie , tu esti singura care vei descoperii misterul imbratisarii :)
-Dyna-
Postat pe 27 Decembrie 2014 19:10
In primul rand vrea ce isi doreste orice barbat de la femeia pe care o place (adica ceea ce o face femeie).
Ar trebui sa vorbesti cu el despre asta, este clar ca TU esti interesata din moment ce ai ajuns sa postezi.
Nu spun ca ar trebui sa deschizi tu subiectul (nu stiu cat de gigolo este ca sa ajungi tu a face asta), dar daca te-ar interesa sa ai o relatie cu el nu ar trebui sa-i raspunzi la avansuri de genul. Fa-l sa-si foloseasca glasul.
kudika_978470
Postat pe 28 Decembrie 2014 10:29
De la: surubelnita, la data 2014-12-26 15:15:44Salut! Am fost ieri cu niste prieteni intr.un club, vreo 15 oameni in total si la un moment dat majoritatea a inceput sa cante karaoke iar eu cu inca un prieten ne.am asezat pe o canapea, mai intr.un colt. Am stat cateva minute de vorba dupa care prietenul asta al meu m.a luat in brate si m.a lipit de el. Am stat asa cateva minute, fara sa ne comportam de parca s.ar fi intamplat ceva dupa care eu m.am dus la baie si cand m.am intors iar m.a luat in brate. Stateam pe canapea imbratisati. Eu am fost prima care a parasit clubul iar la plecare m.a pupat pe obraz. De cand ne cunoastem ne.am inteles foarte bine. Ce credeti ca vrea de la mine? O relatie sau a fost doar prietenos. Astept pareri. :-)


De ce nu-l intrebi pe el si nu mai consumi degeaba o pagina de Kudika!
Hei, are careva calitati de vrajitor si glob de sticla magica sa-i spuna asteia ce vrea la de la ea?!
Nu!!!! Vai o sa ramana uimita si confuza o viata intreaga!
Ce drama!
Arno_28
Postat pe 28 Decembrie 2014 10:43
Continuare, se pare ca nu pot edita postul.

Personal nu cred in imbratisari "nevinovate" (bineinteles nu vorbim aici de cele din familie).
Toate femeile pe care le-am imbratisat din proprie initiativa, ma atrageau fizic.
kudika_978470
Postat pe 28 Decembrie 2014 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai exista solutii sau nu? 12 De la: kudika_976684 22 Ianuarie 2015 20:08
Cum agat o fata daca o cunosc? 37 De la: kudika311811 23 Martie 2013 10:09
nu e al meu... 44 De la: scorpyoW 16 Ianuarie 2011 18:33
buna 6 De la: kudika064577 2 Octombrie 2009 10:01
sa-l parasesc ...sau sa lupt pentru el? 46 De la: moni_k10_06_86 19 Septembrie 2009 17:05