Setari Cookie-uri

As dori un sfat.....

Multumesc mult!
george21
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:41
ma identific in povestea ta f mult. eu am o rel cu un baiat, el a fost casatorit, a divortat dar desi eu l-am intr la inceputul rel noastre daca a fost casatorit sau a fost pe cale macar,(are 27 de ani) el mi-a spus ca nu. abia mai tarziu el mi-a spus ca e plin de amintiri care nu ii dau pace, mi-a spus ca nu poate sa mi povesteasca ca nu suntem fata in fata si nu stie cum voi reactiona. Dar pt ca eu m-am suparat ca imi ascunde ceva, la un moment dat el mi-a spus "vrei sa auzi, at o sa ti spun, dupa daca nu vei mai vrea sa fim impreuna te voi intelege sau voi incerca sa te inteleg". si mi-a spus. am ramas masca dar am fost mereu alaturi de el si asta ne-a unit si mai mult,ai mei nu stiu nimik si sa fiu sincera vor afla numai at cand m voi hotari sa m marit cu el daca se va int acest lucru pt ca eu chiar imi doresc, de la mine nu stie nicio pr de a mea, am hotarat sa fie secretul nostru. m-am bucurat ca am aflat de la el si nu de la altcineva pentru ca probabil ne-am fi despartit in aceea circumstanta. consider ca daca te iubeste isi va da seama ca te pierde prin atitudinea ta. sper sa fiti fericiti
kudika_bibi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:37
De la: george21, la data 2009-10-30 20:37:38am stat de vorba cu ea si ma acuza ca de ce nu i-am spus de la inceput....asta imi reproseaza si plus de asta a influentat-o mult si parintii, pentru ca eu cred ca asta nu e decizia ei. am sta de vorba si am pus cartile pe masa cum se spune....dar ea era foarte hotarata nici macar un timp de gandire nu a acceptat.Nici nu stiu ce sa mai spun.....sunt f disperat si nu inteleg cu ce am gresit.


cum nu stii cu ce ai gresit? pai..singur ai spus ca ai mintit. chiar si daca ai omis sa spui adevarul, tot minciuna se numeste
dia36
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as avea nevoie de un sfat!!!! 19 De la: geo_xx 14 Noiembrie 2009 19:00
cele 10 porunci daca le sti...........???????????? 7 De la: contesina 3 Iulie 2011 16:35
cum sa fac sa ii placa de mine??? 7 De la: BLACKGlamour 27 Iunie 2009 22:13
Am procedat corect? 21 De la: MarioGeo 13 Ianuarie 2014 19:36
M-a parasit din vina mea, dupa 3 ani, cum o pot aduce inapoi? Pentru ca este cu un alt baiat. 12 De la: piscolino 17 August 2011 12:06