Setari Cookie-uri

Viitorul meu sot va avea un copil cu alta

Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma
kudika425470
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:20
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma




eu cred cã nu ºtii toatã povestea, cã abia acum urmeazã sã aflii una, alta.... abia dupã aceea va trebui sã iei o hotãrâre...
nu te grãbi, cumpãneºte bine veºtile....
the_same_contesina
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:32
Nu te grabi, lasa-l sa-si rezolve problemele cu fata aia. Daca el te iubeste pe tine te va astepta si un an, sau mai multi, sau dupa ce iese din puscarie pt sex cu o minora, si va puteti casatori dupa aceea.
Baiat_virgin
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:38
Va multumesc ptr sfaturi el este dispus sa rezolve problema cu ea apoi sa ma ia de nevasta legal adica la starea civila si el este distrus pe tema asta .. Si-a distrus si familia :( si cea mai buna optiune ptr el este sa o ia de nevasta .. Acum las timpul sa treaca asa cum m-ati sfatuit si sa vedem cum o sa fie :(( va multumesc enorm
kudika425470
Postat pe 25 Septembrie 2011 16:54
Auzi, lasa-o sa si-l tina cu ea si sa se spele pe cap cu el. Ca barbati mai sunt.
Eva32
Postat pe 26 Septembrie 2011 01:05
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma


- acuzatia de viol
- relatii sexuale cu o minora
- copil in afara casatoriei

Acestea sunt 3 probleme majore care sunt de rezolvat de catre iubitul tau. Doua dintre cele doua probleme il pun in situatia de a alege intre casatoria cu minora si inchisoare ani buni (pentru viol, cu agravanta ca fata e minora)...
As vrea sa ne oprim mai mult asupra celei de-a treia probleme: copilul! Ai tu atata minte, atata suflet de viitoare mama sa iubesti un barbat care va avea un copil ce nu este al tau si care, cu siguranta, va avea o viata nefericita, plina de frustrari...cel putin pana va fi in stare sa-si poarte singur de grija??!!
Il cunosti pe acest barbat de 3 luni...si iata ca, de fapt, nici nu-l cunosti! Vrei tu sa iti intemeiezi o familie cu un barbat ... ca el?!
Cred ca ar trebui sa il lasi sa-si rezolve problemele si... tu sa-ti vezi de viata ta. Curat, onest... si cu toate perspectivele sa fii fericita. Vor mai fi fiind barbati care sa vrea sa te iubeasca si sa te ceara in casatorie.
Nu-ti fie teama ca ramai nemaritata - teme-te de viitoorul ce te asteapta cu acest barbat, daca il vrei mortish.
maimai_no1
Postat pe 26 Septembrie 2011 01:16
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma



Draga,ai o relatie de nici 3 luni de zile,ce a galopat spre o cerere in casatorie,nefiresc de repede as spune eu si iata ca ai si fost pusa in fata unei situatii neplacute,dar creata de catre prietenul tau in totalitate!Dar tot raul spre bine,nu?In ceea ce priveste prietenul tau,eu as sta mai mult pe ganduri inainte de a continua aceasta relatie si de ce spun acest lucru?Pentru ca el trebuie sa-si asume responsabilitatea,ce i-a adus-o legatura total inconstienta cu acea fetiscana minora,nu mai spun faptul ,ca s-a culcat cu o femeie, neprotejandu-se in vreun fel!Tie ar trebui sa-ti dea de gandit un astfel de comportament iresponsabil!Nu-ti ascund probabilitatea ,ca ar putea fi deferit justitiei pentru relatii sexuale cu o minora si viol,daca acestea reies ca veridice in instanta!Urmeaza sa aiba un copil,ceea ce agraveaza si pune in cumpana viitorul relatiei voastre!Vrei un sfat?Tu vezi-ti de viata ta,acest barbat trebuie sa-si rezolve problemele,ce le are in acest moment si sa-si asume rolul de tata,daca il mai doreste viitoarea mamica si daca renunta la plangerea penala ,ce a depus-o impotriva lui!Nu te complica inutil cu unastfel de barbat,nu prezinta nicio garantie morala si ar trebui sa fii categorica in renuntarea la o astfel de relatie!Barbatii sunt destui,dar un barbat care sa-ti fie alaturi asa cum iti doresti in acest moment,se gaseste mult mai greu si nicidecum dupa o perioada atat de scurta de timp!
RAINBOWLADY
Postat pe 26 Septembrie 2011 08:35
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma
Este foarte bizar ca dupa trei luni sa fi ceruta de nevasta deoarece nu va cunoasteti deloc iar casatoria se face(normal)pe viata nu pentru inca trei luni.Poate asa a procedat si cu minora gravida de au facut sex fara prezervativ.Oricum adevarul este undeva la mijloc .Eu te sfatuiesc sa iti vezi de viata si sa lasi individul sa-si asume responsabilitatea faptelor lui(sa se insoare,sa plateasca pensie alimentara etc)Tu nu meriti sa fi tarita intr-un scandal de genul asta si nici nu esti obligata sa traiesti cu povara ca ai lasat un copil fara tata.Baieti sint pe toate drumurile si cum a zis o predecesoare a mea sigur nu ramai nemaritata!
kudika1993
Postat pe 26 Septembrie 2011 10:02
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma
vrei sa te mariti cu un violator ?
Indiana_Jones
Postat pe 26 Septembrie 2011 10:06
eu te-as sfatui sa il lasi sa isi rezolve problemele.. iar intre timp tu sa iti clarifici sentimentele pe care le ai fata de el .. doar nu vrei sa te casatoresti iar la 1 an sau nici atat sa divortezi ?
ra198708
Postat pe 26 Septembrie 2011 10:46
Nu este violator ... Tatal ei este politist si stii si tu cum sunt politisti de pe la noi ... Ia placut si ei din moment ce tine cu tot dinadinsul sa il ia de barbat si a tinut mortis sa pastreze copilul ... Eu am sa astept sa vad cum decurc lucrurile si daca o sa o ia de nevasta atunci ma voi retrage :( pentru ca nu am de gand sa il astept 1 an 2 pana se va despartii de ea .. Asta dacase va despartii pentru ca e posibil sa se ataseze de ea si mai ales de copilul lui ...
kudika425470
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:56
Va multumesc enormde mult ca desii nu ma cunoasteti ati fost alaturi de mine cu sfaturile voastre :* se parr ca inca mai exista in romania oameni saritori ... Desii sunt pe cale de disparitie totusi mai exista
kudika425470
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:59
Eu m-am gandit asa daca el nu va ajunge la o intelegere de comun acord cu ea si se va casatorii cu ea am sa renunt la aceasta relatie pentru ca nu are rost sa il astept 1 an 2 ... Pana se desparte asta daca se va despartii pentru ca o sa se obisnuiasca cu ea si o sa o accepte ca sotie apoi o sa vina acel copil care fara sa vrei prinzi drag fara sa vrei ptr ca asa sunt copii mici si mai aales ca este si al lui .. Voi ce credeti ? Este bn cum procedez?? Va rog astept raspunsurile voastre si sfatul vostru:*
kudika425470
Postat pe 27 Septembrie 2011 01:30
De la: kudika425470, la data 2011-09-27 01:30:25Eu m-am gandit asa daca el nu va ajunge la o intelegere de comun acord cu ea si se va casatorii cu ea am sa renunt la aceasta relatie pentru ca nu are rost sa il astept 1 an 2 ... Pana se desparte asta daca se va despartii pentru ca o sa se obisnuiasca cu ea si o sa o accepte ca sotie apoi o sa vina acel copil care fara sa vrei prinzi drag fara sa vrei ptr ca asa sunt copii mici si mai aales ca este si al lui .. Voi ce credeti ? Este bn cum procedez?? Va rog astept raspunsurile voastre si sfatul vostru:*
Trezeste-te si nu mai visa la cai verzi. Chiar daca nu se insoara cu ea(prin absurd)el tot va trebui sa recunoasca copilul ,sa-i plateasca pensie alimentara etc.Esti pregatita sa accepti ca el se va intilni in permanenta cu mama copilului?Esti pregatita sa accepti sa fuga din bratele tale la spital ca e copilul bonav?Poti sa accepti acest copil in vacante etc? Cel putin varianta pe care o vezi tu prin prisma casatoriei cu ea ,divort si alte scenarii este de domeniul SF.Vrei sa devi amanta acestuia asteptind vesnic sa divorteze?SFAT: LASA-L si cauta altul fara probleme si obligatii.Trei luni nu sint relevante si nu se merita sa-ti maninci tineretea.Plingi acum cinci minute decit sa plingi toata viata!
kudika1993
Postat pe 27 Septembrie 2011 10:07
Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot
kudika425470
Postat pe 29 Septembrie 2011 13:29
Mie-mi sunau clopotelele alarma de la cererea in casatorie, daramite la faza cu copilul!
E bine ca s-a rezolvat problema.
Insa sper sa nu deschizi topic peste un an, doi sa ne spui ca omul s-a schimbat si ca nu-l mai recunosti. Pentru ca am sa-ti spun ca nu l-ai cunoscut cu adevarat niciodata, caci te-ai grabit ca fata mare la maritat si ca el nu s-a schimbat ci asa a fost dintotdeauna. In mod natural oamenii isi arata numai fata buna in primele luni de relatie...
kudika_pudika
Postat pe 29 Septembrie 2011 13:46
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot



fericire câºtigatã cu preþul vieþii unui copil....
viaþa unui copil - 10 000 lei .... trist....
the_same_contesina
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:31
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot



Bagand intr-o paranteza aspectul imoral si crestinesc al avortului respectiv,caci nu acesta prezinta interes in acest moment si daca consideri ,ca acesta este alesul,poti continua,dar retine urmatorul aspect;nu te pripi in luarea deciziilor,tine cont de faptul ca iubitul tau nu este chiar usa de biserica,ii plac aventurile,sa nu sustii ca nu este asa, pentru ca nu este adevarat!Ceea ce este spre fericirea ta,va fi spre incarcarea constiintei domnisoarei respective si a iubitului tau,sa nu va mirati de ce o sa aveti esecuri in viata voastra!Dar,ma rog,fiecare este stapan pe viata proprie!Il iubesti,el cica te iubeste,poate cineva sa se puna de-a curmezisul fericirii voastre?Eu cred, ca nu!Observ ,cu durere dealtfel,cum vietile oamenilor se transforma intr-un simplu troc facut pe salile tribunalului uman!
RAINBOWLADY
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:02
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot


fata draga sfatul meu este ca de acu sa-i cumperi tu prezervative, sa te asiguri ca nu-s fisurate si mai ales sa-l sfatuiesti sa-si puna vreo 3 ase, unul peste altu, nu de alta da cine stie ce surprize iti mai face!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:25
De la: the_same_contesina, la data 2011-09-30 13:31:29
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot



fericire câºtigatã cu preþul vieþii unui copil....
viaþa unui copil - 10 000 lei .... trist....


Fata aia n-a facut avortul ca ii era Madalina draga tare si ce si-o fi zis: ia sa ii fac eu un serviciu sa se poata marita in liniste. Ea , probabil a facut avortul la amenintarile / sfaturile parintilor , la gandul ca e prea tanara pentru a avea un copil doar datorita unei distractii . Si cum nimic nu e moka pe lumea asta , a decis ca cineva trebuie sa plateasca avortul ala.Acum da-o dracu de treaba : si f...a si cu plod si tot ea sa plateasca avortul?!
Ca s-a ajuns la o sarcina nedorita e dureros nimic de zis si poate ca donsoara va invata o lectie de viata iar domnul sa-si tina in prezervativ daca nu mai vrea probleme.
Mayyyyana
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:55
Sunt absolut socata de puterea unora de a ierta si de accepta toate magariile. Doamnee! Din ce material sunteti facute? Bumbac? Auzi la el...s-a rupt prezervativul. Ma lasi??!!
ilumax_76
Postat pe 30 Septembrie 2011 16:46
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22........................... Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron ........................ Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema.......................... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea ................................ In dine totul e bine cand se termina cu bine ................................Va multumesc pentru tot








... ''fericirea'' TA a costat 10.000 de RON ... COPIL EXTERMINAT ... si te-ai ales cu un violator pedofil (din moment ce a acceptat acuzele iar femeia aia a putut sa isi extermine copilul la 4 luni de sarcina) !!! ...

... nu pot intelege de ce acceptati sa va claditi o familie in mizerie si jeg ... cit puteti fi de proaste incit sa acceptati orice magarie ... ai ales sa duci ceva blesteme in spate ... success ...

marco918
Postat pe 30 Septembrie 2011 16:59
De la: MayanMistica, la data 2011-09-30 14:55:44
De la: the_same_contesina, la data 2011-09-30 13:31:29
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot



fericire câºtigatã cu preþul vieþii unui copil....
viaþa unui copil - 10 000 lei .... trist....


Fata aia n-a facut avortul ca ii era Madalina draga tare si ce si-o fi zis: ia sa ii fac eu un serviciu sa se poata marita in liniste. Ea , probabil a facut avortul la amenintarile / sfaturile parintilor , la gandul ca e prea tanara pentru a avea un copil doar datorita unei distractii . Si cum nimic nu e moka pe lumea asta , a decis ca cineva trebuie sa plateasca avortul ala.Acum da-o dracu de treaba : si f...a si cu plod si tot ea sa plateasca avortul?!
Ca s-a ajuns la o sarcina nedorita e dureros nimic de zis si poate ca donsoara va invata o lectie de viata iar domnul sa-si tina in prezervativ daca nu mai vrea probleme.








... bai mamaie tu imi pari cea mai plecata cu sorcova din cite posteaza pe aici ... la orice problema gasesti si solutia ... PREZERVATIVUL ... dupa tine ai accepta si un viol cu pumni in gura doar sa fii calarita cu prezervativ ... crezi ca prezervativul anuleaza prostia, lipsa de caracter, de sentimente, de commitment (cum zic englezii) ? ... de asta sinteti multe doar niste cirpe cu care se sterg multi la dos ... cu mincinuni si apoi cu bani va fac sa va bateti si cuie in cap ... va meritati soarta ...
marco918
Postat pe 30 Septembrie 2011 17:05
@ marco918 ...crezi ca prezervativul anuleaza prostia, lipsa de caracter, de sentimente, de commitment (cum zic englezii) ? ... de asta sinteti multe doar niste cirpe cu care se sterg multi la dos ... cu mincinuni si apoi cu bani va fac sa va bateti si cuie in cap ... va meritati soarta ...in asentimentul lui marco

...iar pe langa asta mai adaug : esti tuta rau daca nu iti dai seama ce panarama infantila de barbat iei acasa femeie.
motzko
Postat pe 1 Octombrie 2011 22:19
De la: kudika425470, la data 2011-09-29 13:29:22Aceasta fata a facut avort in bucuresti acum iar la tribunal sa inteles sa isi retraga plangerea in schimbul unei sume de bani ceea ce a si facut deja .. Ea a facut avort iar el momentant ia dat jumatate din bani circa 5000 d ron .. Urmeaza sa ii mai dea si cealalta parte .. Spre fericirea mea e aproape rezolvata problema... Si app de 3 luni el a facut pentru mine in 3 luni ce nu ar face alti in ani mi-a demonstrat ca ma iubeste tocmai de aceea eram atat d derutata ... Intelegeti? asta sa intamplat sa i se rupa prezervativul cand a avut contact sexual cu ea .. Il iubesc si stiu cu siguranta ca ma iubeste tocmai de aceea nu vroiam sa renunt asa usor la el pentru ca el este exact genul d baiat dorit de mine .. In dine totul e bine cand se termina cu bine mai avem un pic si trecem amandoi si peste situatia asta :* imi pare rau ca acea fata a trebuit sa faca un avort stiu ca nu este bn sa ma bucur sau ceva de genul pentru ca ma vede dumnezeu dar sunt fericita ca nu mai exista nici o piedica in calea fericirii noastre . Va multumesc pentru tot
Fetito draga,asa cum nu si-a asumat responsabilitatea cu tinara in cauza asa o sa faca si cu tine iar atunci sa zici mersi daca obti jumatate din pretul avortului ca taicatu nu este politist "este exact genul de baiat dorit de mine" : iti raspund cu un DOAMNE FERESTE!
kudika1993
Postat pe 1 Octombrie 2011 23:30
De la: ilumax_76, la data 2011-09-30 16:46:12Sunt absolut socata de puterea unora de a ierta si de accepta toate magariile. Doamnee! Din ce material sunteti facute? Bumbac? Auzi la el...s-a rupt prezervativul. Ma lasi??!!
Eu cred ca sint facute din poliestiren ca bumbacul este de calitate
kudika1993
Postat pe 1 Octombrie 2011 23:33
kudika_pudika
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:04
Marco ca esti un dobitoc am observat.Nici nu te-ai zbatut prea mult . Si pana la urma ai fost tu la curul aleia de a facut avortul sa afli ce a determinat-o sa faca acel gest? Suntfete/ femei care aleg sa faca o intrerupere de sarcina inaintata din mai multe motive: realizeaza ca santajul n-a functionat si ca atare nu se pot spala pe cap cu un copil, amenintarile parintilor .De asemeni poate aparea o sarcina nedorita si din cauza deteriorarii prezervativului ( DA se intampla !) dar Marco poate nu stie pentru ca la el n-are cine sau ce sa-l se rupa .
Mayyyyana
Postat pe 2 Octombrie 2011 18:11
De la: MayanMistica, la data 2011-10-02 18:11:43Marco ca esti un dobitoc am observat.Nici nu te-ai zbatut prea mult . Si pana la urma ai fost tu la curul aleia de a facut avortul sa afli ce a determinat-o sa faca acel gest? Suntfete/ femei care aleg sa faca o intrerupere de sarcina inaintata din mai multe motive: realizeaza ca santajul n-a functionat si ca atare nu se pot spala pe cap cu un copil, amenintarile parintilor .De asemeni poate aparea o sarcina nedorita si din cauza deteriorarii prezervativului ( DA se intampla !) dar Marco poate nu stie pentru ca la el n-are cine sau ce sa-l se rupa .


a zis si el ,nu a dat cu parul ca sa-l jignesti asa tare
PICCKARD
Postat pe 2 Octombrie 2011 18:14
Nu e o jignire , e o parere personala
Mayyyyana
Postat pe 2 Octombrie 2011 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire!!! 34 De la: valy90 14 Decembrie 2010 12:41
unde cunoastem oameni? 24 De la: Dor_a 22 Aprilie 2009 18:58
M-a parasit..ok..il vreau inapoi... 147 De la: deea_elena 10 Septembrie 2019 00:04
SFAT PLS 8 De la: kudika_34358 29 Aprilie 2013 13:47
sunt casatorita si m-am indragostit 323 De la: anonim12345 18 August 2012 22:25