Setari Cookie-uri

Sunt eu nebuna?

Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.
alexia30
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:33
eu zic ca tu nu esti deloc nebuna si ai o reactie normala. Intr-adevar chestia ca el umbla dezbracat prin fata mamei lui este f ciudata, chiar nu am auzit asa ceva pana acuma! Ai 2 variante: ori te impaci cu ideea ori te impui in privinta acestui lucru!
whissp
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:37
se pare ca ai dat peste "baiatul mamei". intreaba-l ce varsta are si daca crede ca este inca necesar ca maica-sa sa-l verifice daca si-a schimbat chilotii. intreba-l daca mai e la varsta la care sa se mai joace la groapa cu nisip. mai intreba-l daca nu simte nevoia sa bea lapte de la sanul maica-sii.

el trebuie sa realizeze ca are o varsta la care ar fi trebuit sa fie independent, nu legat de fusta maica-sii.
franziska_eu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:40
nu mi se pare ciudat ca el umbla dezbracat in fata mamei lui.si prietenul meu umbla dezbracat in fata memei lui dar asta pentru ca ea ia permis si au o relatie apropiata.faptul ca ea controleaza daca are lenjeria curata, asta nu mi se pare normal.practic te face pe tine nespalata pt ca tu ar trebui sa fii cea care are grija sa fie spalat.vb cu ea si intreab o sincer daca are ceva impotriva ta si daca o deranjeaza faptul ca sunteti impreuna pt ca la faza cu lenjeria e absolut deplasata.ai grija
aditza22
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:49
De la: alexia30, la data 2009-11-05 09:33:20Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.



Zi merci ca nu doarme cu ea in pat s- o aseze intre voi,iar faptul ca-l controleaza la chilotei si la bastitutza si acum e bizar, inclin sa cred ca n-ai nimerit prea bine in familia asta.

Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:53
De la: alexia30, la data 2009-11-05 09:33:20Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.


nu e nimeni nebun......asa au fost invati! el sub fusta, ea mama closca. cred ca ar fi mai bine sa accepti ca au o relatie foarte apropiata si sa nu te bagi! risti sa declansezi ceva urat! mai ales daca afla ea!
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:54
am inatalnit si eu un baiat de genu asta..si nu numai ca era foarte legat de mama lui dar si de sora lui...era cam ciudata familia aia..intr-adevar nu e bine si nici moral nu mi se pare ce se intampla.ar fi mai bine daca ati putea sa stati singuri nu cu parintii lui sau ai tai.e cel mai bine asa si eu cred ca se vor schimba multe
lady_fox_86
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:54
terminati o oamenilor cu prostiile.corpul uman nu e o rusine. a trecut vremea aia.cand mergeti la mare faceti baie imbracati?in fine faptul ca am fost student mi a dat o alta viziune asupra acestui lucru.
GreenScorpio
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:03
De la: alexia30, la data 2009-11-05 09:33:20Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.


1. "umbla in chiloti in fata ei" - asta tine de educatia fiecaruia si de nevoia de intimitate. Eu una nu as umbla in chiloti in fata tatalui meu, nu pentru ca mi-ar fi rusine de corpul meu ci din respect . Asa am fost eu educata, la randul lor parintii mei nu au umblat niciodata in chiloti sau dezbracati prin casa. Sunt insa si familii mai libertine, in care parintii si copiii umbla aproape goi prin casa. Nu i-as condamna, cunosc astfel de familii si pot spune ca sunt ok in societate, cu mult bun simt. Cum e mai bine, depinde de conceptia fiecaruia.

2. "o pupa foarte ciudat" - descrie termenul de "ciudat"

3. " daca are prosopul si lenjeria schimbata."
Cand spui (scrii) lenjerie, te referi la lenjeria de pat sau la lenjeria intima?

"mama lui controleaza tot ce facem noi "-- din pacate ai nimerit o soacra din randul celor acre.
valitaxx
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:22
buna Alexia! pe alt topic erai nemultumita ca tipul tau pastreaza legatura cu fosta pe care o alimenteaza cu bani si implicit pe parintii ei! atunci spuneai ca mama lui tine cu tine.........acum te confrunti cu o situatie bizara din punctul tau de vedere(si al meu) deoarece intre cei doi dupa parerea mea se dezvolta complexul lui oedip! baietii care traiesc cu mamele pina la o anumita virsta nu pot avea o viata normala deoarece cu acceptul mamei au creat o complicitate! ceea ce tie ti se pare anormal lor li se pare normal!........... daca fetita ta ar trai cu voi in casa si nu cu parintii tai ce educatie ar primi de la unul care isi flutura organele pe la nasul masii?...........
FRANNNCE
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:30
De la: GreenScorpio, la data 2009-11-05 10:03:07terminati o oamenilor cu prostiile.corpul uman nu e o rusine. a trecut vremea aia.cand mergeti la mare faceti baie imbracati?in fine faptul ca am fost student mi a dat o alta viziune asupra acestui lucru.
corpul uman nu este o rusine dar mi se pare normal sa existe un minim de buna cuviinta! ce ar fi sa umblu in chiloti prin fata socrului meu? eventual sa umble si al meu in chiloti in fata maicasi (mai ales dimineata cu ciucurelul ridicat)! mi se pare o lipsa de bun simt dar in cazul de fata prezentat de Alexia este o boala ! si vinovata este mama lui ca la tinut sub fusta ei nu la lasat sa se responsabilizeze !
FRANNNCE
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:35
De la: FRANNNCE, la data 2009-11-05 10:35:22
De la: GreenScorpio, la data 2009-11-05 10:03:07terminati o oamenilor cu prostiile.corpul uman nu e o rusine. a trecut vremea aia.cand mergeti la mare faceti baie imbracati?in fine faptul ca am fost student mi a dat o alta viziune asupra acestui lucru.
corpul uman nu este o rusine dar mi se pare normal sa existe un minim de buna cuviinta! ce ar fi sa umblu in chiloti prin fata socrului meu? eventual sa umble si al meu in chiloti in fata maicasi (mai ales dimineata cu ciucurelul ridicat)! mi se pare o lipsa de bun simt dar in cazul de fata prezentat de Alexia este o boala ! si vinovata este mama lui ca la tinut sub fusta ei nu la lasat sa se responsabilizeze !


Sa-i platesti drepturi de autor lui Geo pt "ciucurel"!
bl_de
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:06
De la: bl_de, la data 2009-11-05 11:06:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-11-05 10:35:22
De la: GreenScorpio, la data 2009-11-05 10:03:07terminati o oamenilor cu prostiile.corpul uman nu e o rusine. a trecut vremea aia.cand mergeti la mare faceti baie imbracati?in fine faptul ca am fost student mi a dat o alta viziune asupra acestui lucru.
corpul uman nu este o rusine dar mi se pare normal sa existe un minim de buna cuviinta! ce ar fi sa umblu in chiloti prin fata socrului meu? eventual sa umble si al meu in chiloti in fata maicasi (mai ales dimineata cu ciucurelul ridicat)! mi se pare o lipsa de bun simt dar in cazul de fata prezentat de Alexia este o boala ! si vinovata este mama lui ca la tinut sub fusta ei nu la lasat sa se responsabilizeze !


Sa-i platesti drepturi de autor lui Geo pt "ciucurel"!
ma luat tastatura pe dinainte si am uitat sa citez...........dar negociez cu el
FRANNNCE
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:10
poftim???????????
pai stai asa sa ne intelegem...esti nevasta lui sau... femeie de servici...scuza-ma...nu mi se pare normal ca el sa umble dezbracat in fata ei si mai ales acei ''pupici''...in fine,,,,nu le vad rostul...si eu stau cu soacra...dar avantajul meu este ca nu vine des acasa...este in strainatate...dar si cand vine...face la fel...ia sa vad in sifonier,chiloti curati are baiatu lu mama,sosete,maieuri...iam zis..pana aici de fata cu ea...ori eu ori ea...pai ai nevasta deocamdata...cat a fost plecata nu ti le-a facut ea...asa ca ar fi cazul sa isi revina...

pup si sa auzim de bine...
Lovesunshine
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:39
De la: alexia30, la data 2009-11-05 09:33:20Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.



da' in fata lu' ta-su sta in chilotei sau se imbraca?
geo_xx
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:16
De la: alexia30, la data 2009-11-05 09:33:20Sunt recasatorita de cateva luni cu un tip super, dar... mereu exista un dar.
Dealungul timpului am observat ca intre el si mama lui se intampla ceva ciudat.
Sa dau numai cateva exemple: umbla in chiloti in fata ei, o pupa foarte ciudat, mama lui controleaza tot ce facem noi inclusiv daca are prosopul si lenjeria schimbata. Am stat , am urmarit, am rabdat si azi dimineata i-am spus clar ca de fata cu mama lui sa nu il mai vad ca sta dezbracat. Raspunsul lui: incepi sa semeni cu fosta.

Sunt eu nebuna? sincer sper sa aberez eu.


Lasa-l fata ca n-ai nimerit nici acuma , nu mi se pare normala chestia asta, nu merita...succes pe mai departe


kudika025063
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:42
Geo, tatal lui e decedat.
Multumesc pentru raspunsuri.Frannce pupici si vorba unei utilizatoare care a postat mai sus cred ca iar nu am nimerit bine.
Sunt foarte bulversata nu stiu ce sa fac? ce decizie sa iau.
Aaaaaa, i-am spus clar ca daca il mai vad dezbracat in fata mamei lui iese scandal mare si s-a tinut de cuvant s-a imbracat cu pantaloni de casa.
alexia30
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:08
"sunt eu nebuna?" rasp Da...pt ca o chestie d genu asta se observa, de preferinta, inainte sa t mariti cu cineva!!!!
ali_tzik
Postat pe 6 Noiembrie 2009 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
idei de cadouri 6 De la: fluturas_ 21 Octombrie 2009 16:29
neincredere+singuratate=my drama 15 De la: ioana_maddy20 6 Iulie 2013 19:33
diferenta de varsta 11 De la: luminici 14 Decembrie 2009 13:03
Alpha male.. 185 De la: Cassey 18 Mai 2009 09:21
Care e diferenta intre un Casanova si un tanar obisnuit ? 84 De la: Lucia38 14 August 2009 19:10