Setari Cookie-uri

Un IDIOT!

De la: felixcat, la data 2009-11-07 13:28:25
imi ramai datoare cu o cina, tie nu ti'as face nimic rau.. atat timp cat as avea nevoie de tine


am luat la cunostiinta datoria , incerc sa o si onorez de altfel, asa ca mi-ar face placere sa-mi spui care sunt preferintele gastronomice ale pisoiului meu preferat.....pe ziua de azi
obesrvi nu ca azi sunt foarte serviabila.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:33
existenta mea dezvolta serviabilitate celor din jurul meu.
file de somon afumat, fructe de mare si castane prajite te rog
felixcat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:36
De la: felixcat, la data 2009-11-07 13:36:05existenta mea dezvolta serviabilitate celor din jurul meu.
file de somon afumat, fructe de mare si castane prajite te rog


somonul afumat nu prea merge cu fructele de mare dar, preferintele nu se discuta, l-as fi asortat mai bine cu niste legume natur si un vin alb demisec (o tamaioasa romaneasca)...
fructele de mare....le prefer salata ,rece cu ceva condimente si lamaie....
cat despre castane prajite... alea merg bine la o bere rece....

cum prefera domnul, datoria se plateste....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:43
mananc pt a traii nu traiesc pt a manca.. sunt usor de intretinut mananc aproape orice.. inclusiv frusercuri arse, sau experimente culinare esuate.
berea este al treilea motiv pt care traiesc
multumesc pt masa, n'am bani.. ne mai vedem
felixcat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:46
De la: felixcat, la data 2009-11-07 13:46:26mananc pt a traii nu traiesc pt a manca.. sunt usor de intretinut mananc aproape orice.. inclusiv frusercuri arse, sau experimente culinare esuate.
berea este al treilea motiv pt care traiesc
multumesc pt masa, n'am bani.. ne mai vedem


pai , asa zice si pisica mea dupa ce se linge pe botic cand a terminat de lins ultima picatura de smantana din borcan.....
se uita la mine cu ochii aia albastri ca marea , se " mushuneste" pe langa mine si dusa-i.....

cred ca e caracteristic felinelor sa te lase cu ochii in oare

am fugit... vb mai incolo ...poate....distractie placuta azi pisoi...
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:49
este dreptul meu sa iti cer sa imi oferi tot ce doresc sa mananc si sa plec cand incep sa fiu plictisit.. te'am onorat cu prezenta si acum pa.. asa gandesc nemernicile
felixcat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:52
Asta este cusurul tau de pisica batrana.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:45
De la: simona_1983, la data 2009-11-02 12:36:35Am avut o relatie de zece ani cu un tip mai mare ca mine cu 13 ani,m-am cam plictisit de el si l-am inselat cu altul mai mic ca mine cu 3 ani cu care am stat 7 luni si ne-am despartit ca el mai are scoala, nu are bani, nu poate sa se gandeasca inca la o familie. M-am intors inapoi la cel mai mare decat mine si plang dupa ala mic care zice ca ma iubeste dar nu ma mai vrea inapoi pt. ca m-am intors la fostul.Il vreau inapoi pe cel mic chiar daca nu avem un viitor impreuna dar el deja e cu alta si zice ca ma iubeste dar nu poate sa mai fie cu mine .Ce sa fac? Sa ma mut singura ?????


si idiotul din titlul topicului cine e, tipul in varsta deoarece te-a primit inapoi?
franziska_eu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:20
De la: simona_1983, la data 2009-11-02 12:36:35Am avut o relatie de zece ani cu un tip mai mare ca mine cu 13 ani,m-am cam plictisit de el si l-am inselat cu altul mai mic ca mine cu 3 ani cu care am stat 7 luni si ne-am despartit ca el mai are scoala, nu are bani, nu poate sa se gandeasca inca la o familie. M-am intors inapoi la cel mai mare decat mine si plang dupa ala mic care zice ca ma iubeste dar nu ma mai vrea inapoi pt. ca m-am intors la fostul.Il vreau inapoi pe cel mic chiar daca nu avem un viitor impreuna dar el deja e cu alta si zice ca ma iubeste dar nu poate sa mai fie cu mine .Ce sa fac? Sa ma mut singura ?????

uh...mai draga...a fost aventura...nu te-ai resemnat inca?...nu ai mereu ce iti doresti..daca alergi dupa 2
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu te las ,nu te vreau ,nici la altul nu te dau! 141 De la: sonike 15 Iunie 2011 09:51
Sunt indragostita de cineva care nu cunosc. 14 De la: kudika498529 30 Iulie 2013 19:11
Iubirea bate-o vina - part 2 83 De la: kudika_16194 6 Octombrie 2012 15:39
Obsesie? 8 De la: XOXO_GG_ 14 Mai 2009 22:04
avem vreo sansa sa ramanem impreuna? 6 De la: denysya 5 Mai 2010 03:17