Setari Cookie-uri

Putin ajutor va rog:)

Buna fetelor, am si eu o rugaminte la voi...Nu am tinut cura de slabire recent...eu sunt putin mai plinuts dar in afrara faptului ca m-am dus la sala nu am facut nimic. Nu infometare, nici mancat exagerat. Si totusi in primavara asta care a trecut am realizat ca pielea de pe brate...atarna:(( si nici nu imi dau seama cand s-a intamplat chestia asta. La dreapta eu o vad rau de tot. Am incercat ceva electrostimulare dar in 5 sedinte nici macar febra musculara care se zice ca trebuie sa o faci nu am facut-o. Daca stiti careva cum pot scapa de pielea asta atarnata..pls orice sfat e binevenit. Vreau sa adaug ca lucrez cu ganterele in fiecare seara acum...nu am mai fost la sala ca am avut multe pe cap si timp putin. Dar cu ganterele lucrez in fiecare seara si insist pe triceps pana simt ca asa ma dor bratele de nu mai pot ridica greutatile:) Mersi mult si astept niste sfaturi
acida2008
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:56
De la: acida2008, la data 2009-11-11 13:56:11Buna fetelor, am si eu o rugaminte la voi...Nu am tinut cura de slabire recent...eu sunt putin mai plinuts dar in afrara faptului ca m-am dus la sala nu am facut nimic. Nu infometare, nici mancat exagerat. Si totusi in primavara asta care a trecut am realizat ca pielea de pe brate...atarna:(( si nici nu imi dau seama cand s-a intamplat chestia asta. La dreapta eu o vad rau de tot. Am incercat ceva electrostimulare dar in 5 sedinte nici macar febra musculara care se zice ca trebuie sa o faci nu am facut-o. Daca stiti careva cum pot scapa de pielea asta atarnata..pls orice sfat e binevenit. Vreau sa adaug ca lucrez cu ganterele in fiecare seara acum...nu am mai fost la sala ca am avut multe pe cap si timp putin. Dar cu ganterele lucrez in fiecare seara si insist pe triceps pana simt ca asa ma dor bratele de nu mai pot ridica greutatile:) Mersi mult si astept niste sfaturi

Buna ,eu zic sa lucrezi in continuare cu ganterele dar sa incerci si masaj profesionist
Ely80
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
slabirea in partea de sus a corpului... 7 De la: just_laura 12 Septembrie 2009 16:57
Metabolismul, prieten sau dushman? 11 De la: kudika018164 12 Iulie 2009 17:55
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
Sa slabim prin dieta, miscare si GANDIRE POZITIVA! 14 De la: redduchess20 7 Septembrie 2009 15:10