Setari Cookie-uri

fostul...

am avut o relatie in care am investit amandoi foarte multe sentimente dar ne-am despartit din cauza unor probleme ... ne-am inteles foarte bine si cred ca mai am sentimente pt el ... de ceva timp am inceput sa ne intalnim din nou dar de data asta pe ascund ... cand suntem impreuna e totul perfect se comporta ca si cum am fi impreuna...dar inafara datilor cand ne intalnim nu ne cautam deloc ...el mi-a spus ca vrea o relatie serioasa poate chiar sa se casatoreasca ( nu a mentionat daca cu mine sau nu ) dar eu momentan nu am timp nici de asa ceva... iar de casatorie nici nu se pune problema sunt prea tanara ca sa fac acest pas.... oricum noi ne intalnim incontinuare ... nu stiu daca e bine sau nu ... cand ne intalnim de cele mai multe ori facem dragoste ... desi patrez o anumita distanta ... incerc sa nu il las sa intre din nou in viata mea...nu stiu daca realtia noastra ar avea un viitor... eu plec la facultate si o sa ne desparta 60 de km...am si eu nevoie de un sfat... procedez bine???



kudika032468
Postat pe 15 Noiembrie 2009 12:15
dar inafara datilor cand ne intalnim nu ne cautam deloc

cand ne intalnim de cele mai multe ori facem dragoste ... desi patrez o anumita distanta ... incerc sa nu il las sa intre din nou in viata mea..


nu!
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:01
dupa ce omul face sex se simte prea bine ca sa mai aiba chef de certuri, probleme, etc.
daca iti convine situatia e ok.. dar nu o sa dureze o vesnicie.
felixcat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:12
De la: kudika032468, la data 2009-11-15 12:15:44am si eu nevoie de un sfat... procedez bine???





cred ca Nu procedezi bine , pentru ca asa cum ai zis si tu , el se itnalneste cu tine doar pentru distractie , si ti-a explicat ca are o relatie serioasa , mergand spre casatorie. (nu a mentionat ca tu esti aleasa, deci nu -ti face iluzii , oricum tu nu vrei ca esti prea tanara) .

se distreaza si omul pe termne scurt , fara obligatii .. daca-ti convine , bine , continua, dar nu te lega emotional de el!
kudika052198
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:18
nu are inca nici o relatie ... doar cu mine se vede ... mi-a spus ca i-ar place sa aibe o relatie serioasa poate chiar sa se casatorasca... si eu vreau mai mult sa ne intalnim pe sub ascuns... nu ma simt in stare sa am o relatie stabila momentan...chiar daca tin foarte mult la el
kudika032468
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:53
Zici ca vrei sa va intalniti pe ascuns. Dar el ce ar vrea? Ii place situatia?
Lui i-ar place o relatie serioasa. Intrebarea e cu cine? Cu tine sau cu alta?
Cat despre realtiile amoroase nu e nici o problema atat timp cat voi vreti si aveti placerea asta.
Eu una, nu cred, stiu ca aceasta relatie nu are un final fericit. Am mai auzit cazuri din acestea.
Bafta daca vrei sa lupti!
schedis
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum scap de obsesia pentru iubitul meu? 14 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:34
Am nevoie de un sfat! 11 De la: rrrrrrrrrrrrrrrrr 6 Iunie 2016 10:37
hope... 23 De la: kudika355054 19 Iulie 2011 20:00
varul meu a incercat sa se culce cu mine... 57 De la: lidiaolteanu 29 Ianuarie 2010 12:10
iubita fratelui meu indragostita de iubitul meu 29 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45