Setari Cookie-uri

am nevoie d eun sfat

de doi si ceva traiesc alaturi de un barbat insurat ,intradevar ne iubim e frumos totul ,eu am 21 de ani si el 44 insa ma framanta mult faptul ca e insurat ,nu poate divorta inca pt ca are doua fete din care una e cam problematica cea de 11 ani iar sotia lui nu le este foarte alaturi din pacate.insa in astia doi ani parca am imbatranit ,m am maturizat foarte mult .i as avea nevoie de un sfat nu stiu ce as putea sa fac am devenit foarte trista ,am incercat sa l las dar plange si ma cauta iar in final ajungem din nou de unde am plecat .stie ca sufar extrem de mult din cauza situatiei ,dar face tot posibilul sa nu simt ca mai exista si fam lui ,totusi nici eu nu ma pot linisti nu ma simt ok cu ceea ce fac intradevar ma mustra constiinta pt femeia aia ,si pt cele doua copile. mi a spus ca isi lasa familia dar eu nu as putea face asa ceva stiind ca totul se intampla din vina mea nu permit cu toate ca ma termin eu dar nu pot face rau a 3 persoane pt binele meu Ce credeti ca as putea face?tineti cont ca e iubire
DimaRoxanaS
Postat pe 15 Mai 2009 13:07
Ceao ascultati inima ea ce zice sa faci?.......vezi poate nu il iubesti cu adevarat poate te-ai obisnuit cu el .....traieste-ti viata pana esti tanara.....
andapui
Postat pe 15 Mai 2009 13:14
inainte de toate raspunde mi la intrebarea: tu nu vrei o familie a ta? nu acum acum ci in viitor... sa ai un sot, copilashi... sa ai o familie a ta... daca cel cu care esti acum nu poate divorta din cauza copiilor... esti constienta k chiar daca ramai cu el mai departe shi poate o sa faci shi tu un copil..... nu veti forma o familie.... shi copilul tau va fi din flori... un bastard..... asha va fi privid de societatea incuiata in care traim.....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 15 Mai 2009 13:17
De la: DimaRoxanaS, la data 2009-05-15 13:07:54de doi si ceva traiesc alaturi de un barbat insurat ,intradevar ne iubim e frumos totul ,eu am 21 de ani si el 44 insa ma framanta mult faptul ca e insurat ,nu poate divorta inca pt ca are doua fete din care una e cam problematica cea de 11 ani iar sotia lui nu le este foarte alaturi din pacate.insa in astia doi ani parca am imbatranit ,m am maturizat foarte mult .i as avea nevoie de un sfat nu stiu ce as putea sa fac am devenit foarte trista ,am incercat sa l las dar plange si ma cauta iar in final ajungem din nou de unde am plecat .stie ca sufar extrem de mult din cauza situatiei ,dar face tot posibilul sa nu simt ca mai exista si fam lui ,totusi nici eu nu ma pot linisti nu ma simt ok cu ceea ce fac intradevar ma mustra constiinta pt femeia aia ,si pt cele doua copile. mi a spus ca isi lasa familia dar eu nu as putea face asa ceva stiind ca totul se intampla din vina mea nu permit cu toate ca ma termin eu dar nu pot face rau a 3 persoane pt binele meu Ce credeti ca as putea face?tineti cont ca e iubire


mergi u frumusel la sotia lui,spunei ca ti'o tragi cu sotul ei de 2 ani si esti pe cale sa'i distrugi famila,si cu siguranta o sa'ti dea sfaturi de numa numa
scorpyoW
Postat pe 15 Mai 2009 13:25
si daca plange asa-i ca te-a impresionat?!

mai bine ti-ai cauta unu de varsta ta!
coffeeta
Postat pe 15 Mai 2009 13:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste de viata 16 De la: loveactualy 1 Aprilie 2009 18:49
Cum sa fac sa o scap de el ??? 78 De la: kudika275934 24 Decembrie 2010 23:44
va rog un sfat,ca nu mai stiu ce sa fac ... 38 De la: kudika_6458 4 Iunie 2012 08:27
Relatia intre segetator si taur 47 De la: puiut_77 21 Februarie 2011 13:48
Am si eu nevoie de pararea voastra...Poate a mai fost cineva in situatia mea si ma poate ajuta cu un sfat... 14 De la: anrya 3 Martie 2014 13:12