Setari Cookie-uri

Mai fata, l-ai iubit RAU, dar RAU DE TOT!Ramaneti "buni prieteni" sau "necunoscuti"?

Mai fata, l-ai iubit RAU, dar RAU DE TOT!Ramaneti "buni prieteni" sau "necunoscuti"?

Dragelor, ati IUBIT FOARTE MULT UN BAIAT/BARBAT.Acesta a decis, din motive justificate, sa incetati relatia.Ce doriti sa urmeze?

-o relatie de prietenie autentica, buni camarazi;

- nici nu vreti sa mai auziti de el, nici nu vreti sa-l mai salutati sau sa mai va salute.

Va astept cu "nuante" si alte posibile raspunsuri.
Simply_The_Best
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:14
za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!
one_size
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:25
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:25:15za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!





Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?

Simply_The_Best
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:37
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:37:02
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:25:15za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!





Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?


of of mai mai..ce n-ai da tu sa imi aplici o corectie!
asta cu testul ti-am spus-o si eu la alt topic!
si ia spune puisor cand termini clasa a 8 a?ca sa stiu cand vin si eu la banchet!
one_size
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:47
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:47:27
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:37:02
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:25:15za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!





Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?


of of mai mai..ce n-ai da tu sa imi aplici o corectie!
asta cu testul ti-am spus-o si eu la alt topic!
si ia spune puisor cand termini clasa a 8 a?ca sa stiu cand vin si eu la banchet!


Draga mea, nu mai sunt de mult timp "doctorand" in femei;acum, poate, doar testez sinceritatea...

Simply_The_Best
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:50
iara debitezi in serie?
kitty_krieger
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:53
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:50:34
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:47:27
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:37:02
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:25:15za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!





Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?


of of mai mai..ce n-ai da tu sa imi aplici o corectie!
asta cu testul ti-am spus-o si eu la alt topic!
si ia spune puisor cand termini clasa a 8 a?ca sa stiu cand vin si eu la banchet!


Draga mea, nu mai sunt de mult timp "doctorand" in femei;acum, poate, doar testez sinceritatea...


offf si cata modestie pe capul tau!
one_size
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:55
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-15 21:53:15iara debitezi in serie?


pai da, ca in linie a terminat!!
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:21
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-15 21:53:15iara debitezi in serie?


pai da, ca in linie a terminat!!
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:21
De la: geo_xx, la data 2009-11-15 22:21:17
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-15 21:53:15iara debitezi in serie?


pai da, ca in linie a terminat!!

si apoi musai vine in paralel,nu?
one_size
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:24
da da!!
astept cu nerabdare paralelismele!
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:25
De la: geo_xx, la data 2009-11-15 22:25:00da da!!
astept cu nerabdare paralelismele!


Un paralelipiped caracteriza o caricatura caricaturistica;cine-i patratul?Zii repede!

Simply_The_Best
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:27
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 22:27:46
De la: geo_xx, la data 2009-11-15 22:25:00da da!!
astept cu nerabdare paralelismele!


Un paralelipiped caracteriza o caricatura caricaturistica;cine-i patratul?Zii repede!




Mah, tu nu esti Busu de la Vremea ProTv?Prea esti intelijaant si le spui cu foc!
Daajteptule!
bl_de
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:27
nu fi asa rea .....................
kudika083137
Postat pe 1 Decembrie 2009 03:50
N-as avea nimic cu testarea asta. daca ar fi la modul general. Sa fie intrebati "subiecti" intre 18 - 80.. DAR si FETE si BAIETI. ca doar si unii si altii iubesc "rau de tot" si pot avea aceeasi intrebari la sfarsit: ne mai bagam in seama?

Ca sa fiu on topic... in orice situatie de genul descris de tine e vorba de doua persoane. Degeaba vrea una sa stea atarnata .. daca cealalta refuza. Probbail ca mi-as dori sa raman amica cu un tip de genul asta daca are suficiente calitati si dorinta e reciproca.
rashela
Postat pe 1 Decembrie 2009 04:04
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:37:02
Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?



Hai ca pana acu' ma amuzai, dar replica asta chiar m-a facut sa imi para rau pentru tine. Mai ales acum, cand vin sarbatorile.

"Testele" astea se dau - in general si cand chiar nu mai are omu' altceva de facut - celor apropiati sau celor pe care ei si-i doresc apropiati la un moment dat. Adica actuali sau viitori prieteni, iubiti...

Ce viata searbada si... nelocuita tre' sa aiba cineva daca da teste unora pe care nu i-a vazut si n-o sa-i vada vreodata?

Ai condoleantele mele, Da best, dar sfat sincer si fara malitziozotate: Cand ajungi sa dai teste necunoscutilor, pentru ca cei cunoscuti isi amintesc brusc ca au uitat fierul in priza sau ciorba pe foc si dau bir cu fugitii cand te apropii tu, inseamna ca atitudinea ta in viata reala tre' sa se schimbe radical.

Iti doresc un an altfel.

Dor_a
Postat pe 1 Decembrie 2009 09:04
De la: rashela, la data 2009-12-01 04:04:49N-as avea nimic cu testarea asta. daca ar fi la modul general. Sa fie intrebati "subiecti" intre 18 - 80.. DAR si FETE si BAIETI. ca doar si unii si altii iubesc "rau de tot" si pot avea aceeasi intrebari la sfarsit: ne mai bagam in seama?

Ca sa fiu on topic... in orice situatie de genul descris de tine e vorba de doua persoane. Degeaba vrea una sa stea atarnata .. daca cealalta refuza. Probbail ca mi-as dori sa raman amica cu un tip de genul asta daca are suficiente calitati si dorinta e reciproca.


Stii Rashela, Eminescu spunea la un moment dat ca o dragoste mare se sfarseste in ura...
Hm! Poate ai sa zici ca nu-s eu cea care sa-l contrazica pe Eminescu desi, daca stam sa ne gandim... in materie de viata personala nu s-a dovedit el geniul care a fost in poezie.
Asa ca o sa-mi permit sa am o alta parere decat el.
Atunci cand doi oameni s-au iubit si admirat, au luptat sa devina mai buni, sa se dezvolte ca si persoane, ca si cariere, ca si... existenta in general, fiecare de dragul celuilalt, care au petrecut un timp mai indelungat impreuna, ei bine, in cazul asta, admiratia si recunoasterea capacitatilor celuilalt nu dispar doar din cauza ca relatia amoroasa nu a mers.
Nu-ti poti pune ochelari de cal si sa negi calitatile cuiva doar din cauza asta.
De aceea, in astfel de cazuri, relatia de prietenie vine firesc si de la sine.

(A se retine: nu vorbim acum de "am paishpe - shaishpe ani; el are cincishpe, treish'cinci sau pash'pa suntem de 3 luni impreuna si el se poarta super ku mn, ce sa fak?" vorbim de persoane mature emotional, inteligente si de o anumita factura sociala)
Dor_a
Postat pe 1 Decembrie 2009 09:17
De la: Dor_a, la data 2009-12-01 09:17:20
De la: rashela, la data 2009-12-01 04:04:49N-as avea nimic cu testarea asta. daca ar fi la modul general. Sa fie intrebati "subiecti" intre 18 - 80.. DAR si FETE si BAIETI. ca doar si unii si altii iubesc "rau de tot" si pot avea aceeasi intrebari la sfarsit: ne mai bagam in seama?

Ca sa fiu on topic... in orice situatie de genul descris de tine e vorba de doua persoane. Degeaba vrea una sa stea atarnata .. daca cealalta refuza. Probbail ca mi-as dori sa raman amica cu un tip de genul asta daca are suficiente calitati si dorinta e reciproca.


Stii Rashela, Eminescu spunea la un moment dat ca o dragoste mare se sfarseste in ura...
Hm! Poate ai sa zici ca nu-s eu cea care sa-l contrazica pe Eminescu desi, daca stam sa ne gandim... in materie de viata personala nu s-a dovedit el geniul care a fost in poezie.
Asa ca o sa-mi permit sa am o alta parere decat el.
Atunci cand doi oameni s-au iubit si admirat, au luptat sa devina mai buni, sa se dezvolte ca si persoane, ca si cariere, ca si... existenta in general, fiecare de dragul celuilalt, care au petrecut un timp mai indelungat impreuna, ei bine, in cazul asta, admiratia si recunoasterea capacitatilor celuilalt nu dispar doar din cauza ca relatia amoroasa nu a mers.
Nu-ti poti pune ochelari de cal si sa negi calitatile cuiva doar din cauza asta.
De aceea, in astfel de cazuri, relatia de prietenie vine firesc si de la sine.

(A se retine: nu vorbim acum de "am paishpe - shaishpe ani; el are cincishpe, treish'cinci sau pash'pa suntem de 3 luni impreuna si el se poarta super ku mn, ce sa fak?" vorbim de persoane mature emotional, inteligente si de o anumita factura sociala)
daniella_s
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:32
Scuze, am postat mesajul gol

De cate ori vad inca un topic initiat de baietasu' asta, imi vine sa Uneori am rabdare sa scroll down si vad ca posteaza persoane pe care-mi place sa le citesc. Dora e in my top 3

Cat despre za bestu... uite, o sa-i scriu lu' Mosu' sa-i aduca si lui niste jucarii sa aiba si el cu ce (altceva) sa se joace
daniella_s
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:37
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:08
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:14:11Mai fata, l-ai iubit RAU, dar RAU DE TOT!Ramaneti "buni prieteni" sau "necunoscuti"?

Dragelor, ati IUBIT FOARTE MULT UN BAIAT/BARBAT.Acesta a decis, din motive justificate, sa incetati relatia.Ce doriti sa urmeze?

-o relatie de prietenie autentica, buni camarazi;

- nici nu vreti sa mai auziti de el, nici nu vreti sa-l mai salutati sau sa mai va salute.

Va astept cu "nuante" si alte posibile raspunsuri.



asteapta in continuare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Decembrie 2009 14:39
Te mai sunam noi dak e !
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:25
m-am distrat putintel pe yuppy cu nenea asta , am vazut ce scrie si pe acolo.... sa te doara mucu' si alta nu....
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:35
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-15 21:37:02
De la: one_size, la data 2009-11-15 21:25:15za best am impresia ca acum te-ai nascut si desi vrei sa pari matur .... nu iti iese..astea-s intrebari gen oracol clasa a 8 a!vrei sa cunosti femeile?sincer cam multe necunoscute ai!





Esti INCORIGIBILA!

Poate-s TESTE, BABY!

Who knows?


teste? Tu esti vaccinul anti-gripal Ah1n1 si noi suntem cobaii sau cum?
iacinta
Postat pe 8 Decembrie 2009 11:20
Lol mama tu il vrei numai pentru tine si nu stii cum sa faci, stai in banca ta ca poate aia afla ii da papucii dar nu ramane nici cu tine si daca acu tu nu poti sa il lasi sa vezi ce misto o sa fie pt tine cand te va lasa el si mai iese si cu scandal, vorbe urate....
jade_floretta_voicu
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire imposibila 20 De la: kudika142598 15 Martie 2010 22:49
I AM SUCIT MINTILE UNUI BARBAT INSURAT.... 73 De la: scorpio67 20 August 2009 10:28
Parintii nu sunt de acord cu relatia noastra... 64 De la: kudika084034 17 Noiembrie 2009 21:21
ce sa fac 2 De la: _oktober_ 19 Decembrie 2009 13:12
ce faci cand afli ca de sotul tau s-a indragostit colega lui de serviciu? 48 De la: kudika102120 19 Ianuarie 2010 08:33