Setari Cookie-uri

Cum descrieti un barbat (femeie) bun(a) la pat? ce caracteristici sunt importante pentru voi?

In ceea ce ma priveste, pot spune ca inainte sexul era doar actul in sine..
Acum, cand ma stiu in relatia cu EL, privesc sexul cu alti ochi: joaca, nebunie, alint, actul in sine. Nu ma dezgusta, pentru ca stiu ca el va incerca mereu sa ma satisfaca, imi va spune deschis, desi usor rusinat, ca vrea sa incerce ceva nou, sau pur si siplu pune in practica. Ador saruturile, preludiul sau direct actul in sine, spontaneitatea.. pozitia on top ma excita maxim, eu dirijez totul, iar restul sunt la fel de super, insa el are controlul...

Si ador sa-l vad innebunit, plin de pofta, energic. Sunt lucruri marunte care conteaza:)....
BabeLove4U
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:26
:))) cel mai tare raspuns, dar totusi hotaraeste-te , este cel mai bun ? sau nu poti sa zici daca este mai bun sau mai prost decat diferit ? :)))
kudika457401
Postat pe 10 Mai 2015 08:19
De la: kitty_krieger, la data 2009-11-19 20:36:53cel mai bun la pat este iubitul meu
si fostul era dumnezeiesc, dar nu pot sa spun ca era mai bun sau mai prost decat actualul; era doar diferit :)

De ce il consider pe iubitul meu asa deosebit? Pentru ca pune foarte mult sentiment, pentru ca e foarte generos (adica il intereseaza placerea mea mai mult decat a lui) si de aici rezulta ca ma atinge cum imi place (stii ca asta e diferit de la femeie la femeie), ca imi face ce imi place; si astea ma fac si pe mine sa fiu generoasa si sa intorc "serviciile". Win-win!



:))) cel mai tare raspuns ..dar totusi este cel mai bun ? sau nu poti spune ca este mai bun sau mai prost? doar diferit? :))
eu , sincer, din raspunsul tau inteleg ca fostu' iti oferea cele mai tari orgasme :))))
kudika457401
Postat pe 10 Mai 2015 08:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex pe ciclu.. 21 De la: one_size 18 Ianuarie 2010 13:20
Cealalta femeie - mama lui 17 De la: wildstyle 15 Februarie 2010 22:35
squirting "masculin" :D :> 351 De la: DieMann 19 Iulie 2009 16:02
come back and change something 11 De la: braindead24 17 Septembrie 2013 13:52
Probleme de libidou 8 De la: kudika_995759 20 Februarie 2016 13:18