Setari Cookie-uri

as vrea un sfat..sincer

in urma cu aproape 3 ani l-am intalnit pe el
un baiat care parea a fi tot ce mi-am dorit vreodata, se purta frumos, era alaturi de mine atunci cand aveam nevoie de el, toate bune si frumoase.am inceput sa iesim k prieteni, apoi ne-am cladit o relatie realizand k ne iubeam.el statea in camin, eu locuim singura.am inceput sa stam cand pe la el, cand la mine, iar dupa cateva luni si-a inchiriat o garsoniera in acelasi bloc cu mine.eram bine, stateam mereu impreuna, ne intelegeam bine.eu lucram si mergeam si la facultate, el era doar cu facultatea.intr-o zi am aflat k se intalnea cu o colega de facultate pe ascuns de mine, ne-am certat, mi-a zis k se potoleste,etc.de atunci relatia noastra nu a mai fost la fel.anul asta in mai ne-am mutat oficial impreuna,ne-am inchiriat un apartament impreuna, sperand k totul va fi iar bine.insa n-a fost asa,discutiile au continuat,din ce in ce mai rau.acum cateva zile am descoperit k el ink tine leg cu perssoana aia de mai de mult.ne-am certat,mi-a spus k nu mai vrea sa mai fim impreuna, k vrea sa ne despartim, k sunt batrana(sunt mai mare decat el cu 3 ani, el are 21,eu 24), urata, grasa, k nu-l mai atrag, k nu are niciun motiv pt care sa mai ramana cu mine, k din punctul lui de vedere nu sunt buna decat pt treburile casnice,iar pt asta nu are dc sa stea cu mine, k poate plati pe cineva sa i le faca.m simtit k mor de durere, i-am zis ok, dak asta este dorinta ta, am inceput sa-mi strang lucrurile sa plec si el a venit sa-si ceara scuze, k i pare rau si sa-l iert sa nu plec.ne-am impacat pe moment, insa il simt ffff rece si park nu mai are absolut nimic pt mine.va rog da-ti-mi un sfat:voi cum ati proceda in locul meu?va multumesc
happyangel
Postat pe 22 Noiembrie 2009 16:27
de ce te-ai intors? trebuia sa te stergi la fund cu scuzele lui!
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 16:35
yumy
Postat pe 22 Noiembrie 2009 17:33
vai..foarte mizerabil din partea lui....faptul ca el nu are alta ocupatie decat faculta...care hai sa fim sinceri nu iti ia super mult timp, ii da lui posiilitatea sa aiba mult timp liber la dispozitie ..fiin si f tanar, e curios cum sunt si alte tipe..in general specific varstei...cel mai bine ar fi sa va mutati separat...statul impreuna la o varsta asa frageda nu duce la nimic bun..decat frustrari si monotonie= moartea unei relatii...

oricat de plictisit ar fi de tine, nu ar fi normal sa iti vorbeasca atat de ordinar...nu are nici un respect, asa ceva nu se spune nici la nervi..da-l in colo de nesimtit, ce sens are sa iti pierzi tineretea cu unul ca el? n-are decat sa isi spele si gateasca singur...fugi cat mai esti tanara ca sa nu ajungi sa iti dai pumni in cap ca ai pierdut atatia ani cu cineva care nu merita efortul....

iti doresc multa putere sa iei decizia cea corecta, care cred ca stii si tu care e !
lorelei83
Postat pe 23 Noiembrie 2009 16:37
"k sunt batrana(sunt mai mare decat el cu 3 ani, el are 21,eu 24), urata, grasa, k nu-l mai atrag, k nu are niciun motiv pt care sa mai ramana cu mine, k din punctul lui de vedere nu sunt buna decat pt treburile casnice,iar pt asta nu are dc sa stea cu mine, k poate plati pe cineva sa i le faca.m simtit k mor de durere"
Si tu cand te uiti in oglinda, ce vezi? Grasa si urata cum spune el, sau frumoasa si atragatoare cum e normal sa te vezi la 24 de ani? Parerea mea, da-i un sut puternic in partea dorsala, ca sa-l doara si fa stanga imprejur catre alte tari mai calde!
miss_darine
Postat pe 23 Noiembrie 2009 16:48
De la: happyangel, la data 2009-11-22 16:27:13in urma cu aproape 3 ani l-am intalnit pe el
un baiat care parea a fi tot ce mi-am dorit vreodata, se purta frumos, era alaturi de mine atunci cand aveam nevoie de el, toate bune si frumoase.am inceput sa iesim k prieteni, apoi ne-am cladit o relatie realizand k ne iubeam.el statea in camin, eu locuim singura.am inceput sa stam cand pe la el, cand la mine, iar dupa cateva luni si-a inchiriat o garsoniera in acelasi bloc cu mine.eram bine, stateam mereu impreuna, ne intelegeam bine.eu lucram si mergeam si la facultate, el era doar cu facultatea.intr-o zi am aflat k se intalnea cu o colega de facultate pe ascuns de mine, ne-am certat, mi-a zis k se potoleste,etc.de atunci relatia noastra nu a mai fost la fel.anul asta in mai ne-am mutat oficial impreuna,ne-am inchiriat un apartament impreuna, sperand k totul va fi iar bine.insa n-a fost asa,discutiile au continuat,din ce in ce mai rau.acum cateva zile am descoperit k el ink tine leg cu perssoana aia de mai de mult.ne-am certat,mi-a spus k nu mai vrea sa mai fim impreuna, k vrea sa ne despartim, k sunt batrana(sunt mai mare decat el cu 3 ani, el are 21,eu 24), urata, grasa, k nu-l mai atrag, k nu are niciun motiv pt care sa mai ramana cu mine, k din punctul lui de vedere nu sunt buna decat pt treburile casnice,iar pt asta nu are dc sa stea cu mine, k poate plati pe cineva sa i le faca.m simtit k mor de durere, i-am zis ok, dak asta este dorinta ta, am inceput sa-mi strang lucrurile sa plec si el a venit sa-si ceara scuze, k i pare rau si sa-l iert sa nu plec.ne-am impacat pe moment, insa il simt ffff rece si park nu mai are absolut nimic pt mine.va rog da-ti-mi un sfat:voi cum ati proceda in locul meu?va multumesc



incredibil..mie sa-mi fi spus asa ceva...nu numai ca-mi adunam bagajele...dar inainte sa ies pe usa ii invineteam ochii!
lasa-l ...si lasa-l cat mai repede!.......
Calandrinon
Postat pe 23 Noiembrie 2009 17:44
De la: miss_darine, la data 2009-11-23 16:48:12"k sunt batrana(sunt mai mare decat el cu 3 ani, el are 21,eu 24), urata, grasa, k nu-l mai atrag, k nu are niciun motiv pt care sa mai ramana cu mine, k din punctul lui de vedere nu sunt buna decat pt treburile casnice,iar pt asta nu are dc sa stea cu mine, k poate plati pe cineva sa i le faca.m simtit k mor de durere"
Si tu cand te uiti in oglinda, ce vezi? Grasa si urata cum spune el, sau frumoasa si atragatoare cum e normal sa te vezi la 24 de ani? Parerea mea, da-i un sut puternic in partea dorsala, ca sa-l doara si fa stanga imprejur catre alte tari mai calde!




Calandrinon
Postat pe 23 Noiembrie 2009 17:46
incredibil!!! inca mai esti cu el???
pai asta nu te merita deloc fata!!!!!!la 24 batrana pai sa se duca la altele mai tinere si sa te lase in pace
sunt sigura ca meriti mai mult sincer
nu o fii el ultimul pe acest pamant!!si si daca ar fii...
vai sa imi zica mie asa ceva iubitu dupa e ca el ma inseala,pai el iesea afara din casa si nu pe usa....
lasa-l nu e pentru tine,,,chiar crezi ca te merita???
mighelita
Postat pe 23 Noiembrie 2009 17:53
cu un om care nu stie sa secomporte cu eleganta, sa fie decent si sa aiba cei 7 ani de acasa nu trebuie s astai nici tu si nici o femeei din lumea asta ! drep tpentru care eu zic s ail lasi, sa iti vezi de al et tale sigur va aparea cineva care s ate merite si s ate iubessca pentru toatecalitatile pe care le ai !
Aproape_eu
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:08
De la: happyangel, la data 2009-11-22 16:27:13in urma cu aproape 3 ani l-am intalnit pe el
un baiat care parea a fi tot ce mi-am dorit vreodata, se purta frumos, era alaturi de mine atunci cand aveam nevoie de el, toate bune si frumoase.am inceput sa iesim k prieteni, apoi ne-am cladit o relatie realizand k ne iubeam.el statea in camin, eu locuim singura.am inceput sa stam cand pe la el, cand la mine, iar dupa cateva luni si-a inchiriat o garsoniera in acelasi bloc cu mine.eram bine, stateam mereu impreuna, ne intelegeam bine.eu lucram si mergeam si la facultate, el era doar cu facultatea.intr-o zi am aflat k se intalnea cu o colega de facultate pe ascuns de mine, ne-am certat, mi-a zis k se potoleste,etc.de atunci relatia noastra nu a mai fost la fel.anul asta in mai ne-am mutat oficial impreuna,ne-am inchiriat un apartament impreuna, sperand k totul va fi iar bine.insa n-a fost asa,discutiile au continuat,din ce in ce mai rau.acum cateva zile am descoperit k el ink tine leg cu perssoana aia de mai de mult.ne-am certat,mi-a spus k nu mai vrea sa mai fim impreuna, k vrea sa ne despartim, k sunt batrana(sunt mai mare decat el cu 3 ani, el are 21,eu 24), urata, grasa, k nu-l mai atrag, k nu are niciun motiv pt care sa mai ramana cu mine, k din punctul lui de vedere nu sunt buna decat pt treburile casnice,iar pt asta nu are dc sa stea cu mine, k poate plati pe cineva sa i le faca.m simtit k mor de durere, i-am zis ok, dak asta este dorinta ta, am inceput sa-mi strang lucrurile sa plec si el a venit sa-si ceara scuze, k i pare rau si sa-l iert sa nu plec.ne-am impacat pe moment, insa il simt ffff rece si park nu mai are absolut nimic pt mine.va rog da-ti-mi un sfat:voi cum ati proceda in locul meu?va multumesc



daca mai ai macar un strop de mandrie in tine paraseste'l e clar ca ce a fost a trecut...chiar esti dispusa sa induri ??
el deja te considera neatragatoare,grasa,inutila...ma rog....gandeste'te ca in llumea asta mare exista cel putin un alt barbat pt care tu ai fii cea mai frumoasa ,cea mai atragatoare,cea mai cea din lume
iubarici
Postat pe 2 Decembrie 2009 00:14
Nu merita sa mai stai cu el.Eu i-as fi tras 2 pumni in fatza de ar fi zis ca s-a nascut cu ei.DACA vede ca i-ai acceptat o data asa o sa-ti faca mereu.NU cred ca meriti sa suferi la 24 de ani dupa unu care nu te merita.
sema
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:47
Ohhhhh iubita cred ca ar trebui sa il trimiti pe unde la scos mamica lui
Nu lasa pe nimeni sa te puna jos in halul asta
Parerea mea este sa o termini cu el
Peste ani ii vei multumii lui Dumnezeu ca ce este al tau este pus de-o parte asa ca fii puternica paraseste-l

PUREKKA
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:05
PARASESTE-L NU TE MERITA.NU STIU DE CE TE-AI INTORS DUPA TOATE JIGNIRILE SI TRADARILE.NU ITI PIERDE TIMPUL ALATURI DE UNU CARE TE UZEAZA. ANII PIERDUTI NU SE INTORC NICIODATA.ESTI TANARA, AI TOATA VIATA INAINTE.
alinuza73
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:16
Sa fim seriosi,baiatul asta e un afemeiat incurabil dar si un mare badaran.Nu ai de ce sa mai stai cu el.Cum pot unele femei sa se umileasca in halul asta?Mi-as dori sa am asa un iubit,l-as umili in ultmul hal,l-as face sa se simta ultimul om.Chiar nu te merita,e un necioplit,un pustan care mai are de crescut.Iar u esti singura vinovata pt ca accepti asa ceva.Credeai ca daca accepti un asemenea comportamnet din partea lui,te va iubi mai mult?NU!Te va umil in contiunare pentru ca esti slaba,nu ai caracter,nu pui piciorul in prag iar el profita.Daca erai ferma si ii dadeai papucii,nu mai avea figurile astea in cap,nu se mai purta ca un Don Juan.Mai bn ca mine,ca m-am purtat urat,rece,indiferent cu multi.Decat sa-si bata joc ei de mine,mai bn ii amagesc eu,oricum nu am tinut la ei,nu i-am iubit.Acum,knd iubesc,e altceva,ma port frumos,il respect,facem totul impreuna.Dar sa nu confundam bunatatea cu prostia.Ma port frumos,dragutz atata timp cat merita.Daca nu,il las,nu sunt presul nimanui.Asta trebuie sa faci,sa-l lasi,ai pierdut mult timp cu un asemena pusti.A venit sa-si ceara scuze pentru ca are nevoie de menajera,asta te considera el.Dar nu te iubeste,nu te respecta.
annna_larysssa
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:25
exact.dupa cum spunea cineva mai sus ,sterge te la fund cu scuzele lui.
chiar daca suferi acum ,e mai bine.
roata se intoarce mereu.nu stiu ce pierde si vei vedea ca atunci cand te astepti mai putin,va aparea cineva in viata ta care te va aprecia cu adevarat.
blondiewishes
Postat pe 7 Decembrie 2009 01:40
in primul rand cine te iubeste nu te face sa suferi.
nu merita sa stai langa un astfel de om. bucurate ca ai realizat acum c fel de om e. eu, una nu m-as mai impaca cu el pentru ca oamenii nu se schimba niciodata.iti spun din proprie experienta si dak relatia nu merge acum nu o sa mearga niciodata. nu are rost sa-ti irosesti timpul si sentimentele pe o persona ca el. ai o viata inainte si meriti sa fii fericita.
succes si sper sa iei decizia cea mai potrivita:D
kudika089205
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:23
iuiiiiiii....yo ii prindeam o tigaie in cap de-l saturam....q asemenea persoana nu se merita sa stai ...
freakbabe
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:29
Ca esti batrana la 25 de ani , eu la 41 ce sa mai zic , dar nu ma simt deloc batran, bine unii se simt batranii de cand se nasc, problemele lor sunt cele mai mari, durerile lor sunt cele mai mari etcccccccccc, oameni irespionsabili care nu stiu sa isi asume riscurile.
kudika090185
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:33
de ce sa pleci tu daca ati inchiriat garsoniera impreuna?!
sa plece el....
alicia001030
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:43
baietii la 21 de ani inca zburda....nu sunt foarte multi care pretuiesc femeia.....si asta poti sa iti dai seama din jignirile pe care le-a adus.......lui ii trebuie o papusa gonflabila...slaba si an de fabricatie 2009 :P si mamica sa faca curat la el in dormitor...:)
.........nu pierde timpul........
keepliving
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:48
subscriu la ce s-a spus in postarile de mai sus ,cred ca ar trebui sa-ti cauti o garsoniera si sa ii pui in vedere ca ai plecat si ca ii lasi locul cui doreste sa fie servitoarea lui ,gandeste-te ca in viata in urma unei sarcini s-ar putea sa ramai si mai grasa iar sclipirea care o ai acum la 24 de ani cu timpul sa paleasca si atunci ce sa va intampla ?niciodata sa nu accepti o relatie daca nu exista respect intre voi pentru ca dragostea si sexul sunt sinusoidale au perioade foarte bune si foarte slabe insa respectul trebuie sa fie constant pentru ca numai asa se poate cladi o relatie de perspectiva .
lory_kudika
Postat pe 13 Decembrie 2009 16:23
Retrage-te pana nu e prea tarziu!Asa va fi tot timpul, daca nu chiar mai rau!
celia99
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:14
Iubita, chiar daca il iubesti de nu mai poti, cuvintele pe care ti le-a spus nu se vor sterge din mintea ta niciodata si ce e mai rau ...te vor influenta psihic pana vei ajunge sa le si crezi.....ptr ca el se poarta la fel si u te vei intreba oare chiar sunt urata? oare chiar sunt grasa?.....e pacat ca se intampla asa.....dar ai o viata inainte si nu se merita sa ti-o irosesti langa cineva ca el.
Gandeste-te ca deocamdata nu e nimik extraordinar de serios....in sensul ca nu sunteti logoditi,nu casatoriti....doar stati impreuna.....si daca acum face asa si-ti vorbeste asa....mai tarziu unde crezi tu ca se va ajunge? .....
Ai toata viata inainte,esti tanara.frumoasa si sunt sigura ca si foarte puternica.....chiar daca te va durea sufletul,vei avea nopti nedormite pline de lacrimi,vei gasi mesaje cu scz si promisiuni nu se merita sa mai stai cu el! Va trece si durerea asta mai repede sau mai tz dar va trece sigur si u vei fi mai bine si atunci vei realiza ca ai facut cel mai bun lucru...chiar daca acum ti se pare imposibil sa-l lasi,ca ai muri daca nu ai mai fi cu el.....dar sansa i-ai dat-o si nu a profitat de ea si apoi ce nu merge o data nu va mai merge niciodata.....

Gandeste-te ce preferi ....SINGURA IN DOI...cu mintea incetosata de vb aiurea,cu raceala din partea lui,pe post de femeie de servici si cu nesiguranta in permanenta? sau SINGURA TU CU TINE cu o perioada mai grea in care la inceput il regreti pe el..apoi nu-ti dai seama de ce-l regreti pe el ca de fapt nu intelegi de ce te-ai lasat calcata in picioare,dupa care liniste sufleteasca,multumire personala ca esti bine si ai scapat de calvar,poate lucrurile au mers mai bine pe toate planurile si sunt sigura ca asa va fi......si mai apoi cine stie....poate chiar un barbat care sa te iubeasca ptr tine ca om si sa-ti demonstreze asta...nu doar sa-ti spuna.....

Iubita succes indiferent de decizia pe care o vei lua insa macar de data asta pune-te pe tine pe primul plan si vezi cum te simti! Apoi mai vb!
dya_x18q
Postat pe 26 Decembrie 2009 18:50
De la: ro_dya_ver, la data 2009-12-26 18:50:01 Iubita, chiar daca il iubesti de nu mai poti, cuvintele pe care ti le-a spus nu se vor sterge din mintea ta niciodata si ce e mai rau ...te vor influenta psihic pana vei ajunge sa le si crezi.....ptr ca el se poarta la fel si u te vei intreba oare chiar sunt urata? oare chiar sunt grasa?.....e pacat ca se intampla asa.....dar ai o viata inainte si nu se merita sa ti-o irosesti langa cineva ca el.
Gandeste-te ca deocamdata nu e nimik extraordinar de serios....in sensul ca nu sunteti logoditi,nu casatoriti....doar stati impreuna.....si daca acum face asa si-ti vorbeste asa....mai tarziu unde crezi tu ca se va ajunge? .....
Ai toata viata inainte,esti tanara.frumoasa si sunt sigura ca si foarte puternica.....chiar daca te va durea sufletul,vei avea nopti nedormite pline de lacrimi,vei gasi mesaje cu scz si promisiuni nu se merita sa mai stai cu el! Va trece si durerea asta mai repede sau mai tz dar va trece sigur si u vei fi mai bine si atunci vei realiza ca ai facut cel mai bun lucru...chiar daca acum ti se pare imposibil sa-l lasi,ca ai muri daca nu ai mai fi cu el.....dar sansa i-ai dat-o si nu a profitat de ea si apoi ce nu merge o data nu va mai merge niciodata.....

Gandeste-te ce preferi ....SINGURA IN DOI...cu mintea incetosata de vb aiurea,cu raceala din partea lui,pe post de femeie de servici si cu nesiguranta in permanenta? sau SINGURA TU CU TINE cu o perioada mai grea in care la inceput il regreti pe el..apoi nu-ti dai seama de ce-l regreti pe el ca de fapt nu intelegi de ce te-ai lasat calcata in picioare,dupa care liniste sufleteasca,multumire personala ca esti bine si ai scapat de calvar,poate lucrurile au mers mai bine pe toate planurile si sunt sigura ca asa va fi......si mai apoi cine stie....poate chiar un barbat care sa te iubeasca ptr tine ca om si sa-ti demonstreze asta...nu doar sa-ti spuna.....

Iubita succes indiferent de decizia pe care o vei lua insa macar de data asta pune-te pe tine pe primul plan si vezi cum te simti! Apoi mai vb!
happyangel
Postat pe 27 Decembrie 2009 23:19
iti multumesc din suflet pt toate cuvintele pe care mi le-ai scris.se vede k vin din inima si iti multumesc k ai o parere buna despre mine desi nu ma cunosti
happyangel
Postat pe 27 Decembrie 2009 23:21
Iubita mea un astfel de specimen genul la ce ai langa tine si scz ca-l numesc asa mi-a mancat viata sufletul si mintea doi ani......doi ani in care cred ca am fost oarba.....cik il iubeam si nu mai vedeam viata fara el........cuvintele astea le-am auzit si eu si ca-s proasta ca vb prea mult si aiurea etc faze de genul.....si ajunsesm chiar sa cred ca asa e....eu sunt problema...pana intr-o zi.....cand m-am trezit si i-am facut bagajul la 3 dimineata si l-am trezit i-am pus pungile in brate(i-am pus hainele in saci de gunoi ca si sacosa mi se parea prea mult ptr el) si atat i-am spus.......casa e a mea usa e a ta! Chiaun de somn si socat a dat sa iasa...insa si-a revenit brusc si a inceput sa planga.....sa vb frumos sa spuna tot ce imi doream eu sa aud...pana atunci....insa era prea tarziu......si i-am spus....scumpule ce nu pricepi....GATA! in fine crize etc etc etc...au urmat insa pe scara ....caci il dadusem afara si incuiasem usa iar el facea crize trezind vecinii ..timp in care eu adormisem si eram mai linistita ca niciodata......nush cum s-a inatmplat de ce am facut asa insa in seara respectiva avusesem o cearta urata si eu adormisem din nou cu lacrimi pe obraz si oftand.......probabil Doamne Doamne asa a vrut. Dimineata il cautam in pat....si cand am deschis ochii am realizat cu adevarat ca nu mai e .....aveam 167 de apeluri pe telefon( tel era dat tare insa ca niciodata nu l-am auzit) 30 si ceva de sms-uri....toate au avut parte de un mare DELETE desi plangeam .....insa daca avusesem tupeul sa-l dau afara pe cel pt care mi-as fi dat si viata acum eram sigura ca pot trece peste tot....am plans catvea zile, timp in care ma cauta,au urmat luni in care din greseala ne mai vedeam si imi vb ma trezeam dimineti si nopti cu el la usa.....insa.....nu mai puteam da inapoi .........deja era a mia oara cand ii dadusem inca si inca o sansa....pana aici i-a fost.....am realizat cu stupoare dupa o perioada ca nu-l iubeam ci era doar obisnuinta ca e acolo....ca il stiam langa mine......si ii stiam obiceiurile si invers.....si sunt mandra de mine si de ce am facut atunci...pacat insa ca trebuia sa o fac mai devreme .....dar a fost bine si asa.
Au trecut doi ani jumate si la o anumita perioada de timp ma mai cauta si acum si-mi spune ca ma iubeste ca etc....dar acum e un mare 0.
De atunci imi merge super ok mi-a fost mai bine ca niciodata si d-aia ti-am spus de ce singura in doi? de ce?
Iubita mea daca pot ajuta pe cineva sa nu treaca prin ce am trecut eu o fac oricand.....barbatii...marea lor majoritate.....sunt niste mascarici aflati inca la pubertate desi unii au peste 25-30 de ani care au senzatia ca daca sunt putin draguti sau au bani sau etc stapanesc lumea femeilor......e uite ca femeile s-au desteptat si ma scuzi de expresie `` au luat-o in mana`` si cei care inca nu au ajuns aici sigur vor ajunge caci roata vietii e in continua miscare!
dya_x18q
Postat pe 28 Decembrie 2009 08:13
ai fost prea finuta cu el;)
tu faceai de toate si trebui casnice si facultate si serviciu si el doar facultate si intalniri;)
esti tanara profita de viata esti batrana la 24 de ani? sa fim seriosi
l-ai invatat prost ar trebui sa te aprecieze pentru cate faceai pentru ca sa va fie bine...ar fi trebuit sa nu ii acepti scuzele sa il lasi macar pentru cateva zile sa vada ca e greu fara tine


_PrInTzEs_
Postat pe 28 Decembrie 2009 16:52
ok.....de dragul celor 3 ani putea sa se comporte altfel.....si sa nu vorbeasca cum a vorbit....nul face mai barbat...doar mai..taran
maxidanny
Postat pe 28 Decembrie 2009 16:56
ai dreptate,insa din pacate nu am gasit inca curajul sa procedez si eu la fel k tine,desi stiu k nu ma merita.intre timp chiar nu s-a schimbat nimic,poate chiar este mai rau,caci am facut greseala sa dau inapoi.
happyangel
Postat pe 28 Decembrie 2009 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu romanca-el turc.Sunt eu prea exagerata? 13 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:44
nu stiu ce sa fac!!! 26 De la: kudika103803 15 Ianuarie 2010 03:07
Un pic mai complicat 12 De la: Eva32 31 Iulie 2011 00:13
O iubire imposibila 2 De la: kudika047649 23 Iunie 2010 11:01
Prinsa intre casatorie si cariera,un sfat ca rog? 11 De la: healthy005533 23 Septembrie 2011 12:09