Setari Cookie-uri

nu vreau s-o pierd..o vreau inapoi

SARACA FATA, SE VEDE CA TE IUBESTE, PACAT.EU CRED CA AR TREBUI SA O LASI IN PACE, AI FACUT-O SA SUFERE PREA MULT.EU NU CRED IN IUBIREA TA.CINE IUBESTE NU INSEALA.
alinuza73
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:53
De la: kudika086173, la data 2009-11-24 23:59:15 "Stiu ca cer prea mult..poate prea mult dar ea este adevarata iubire a mea si sunt gata sa nu mai copilaresc si sa ma sacrific doar ei."


Sa te SACRIFICI?! In cazul asta...iti doresc din tot sufletul sa nu te mai primeasca in viata ei. Esti josnic, si cu parere de rau iti spun ca oamenii ca tine nu se schimba niciodata.
kudika090972
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:03
JIGODIE CE ESTI !!!
sufletzika
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:09
Si ce ai mai facut? Ai recuperet-o?
pisicuta_trista
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:33
consideri ca te sacrifici daca ramai cu ea?pai de ce atata chin?las-o sa fie fericita langa altcineva care o merita!!!
deiutza_20
Postat pe 14 Decembrie 2009 07:52
De la: kudika086173, la data 2009-11-24 23:59:15Buna seara tuturor...
As vrea sa fiu ma explicit in speranta de a ma intelege si daca se poate, sa ma sfatuiti. Cum incepe: lucrand in afara tarii venisem acasa in luna Iulie '06 in vacanta bine meritata. Fiind singur si nu aveam ce face, mi-am deschis un cont pe unul din site-urile de matrimoniale ptr am-i gasi ceea ce imi doream in viata mea. Dupa un timp de cautari, am gasit ceea ce voiam trimitandu-i un mesaj banal la care eram sigur ca nu-mi v-a raspunde...iar spre surprinderea mea nu a fost asa. In fine..dupa un timp cat am schimbat cateva cuvinte am hotarat sa ne intalnim si sa vedem ce iese..asta a fost pe 5 August. Ne-am vazut, ne-am cunoscut si am plecat la o plimbare pana in centru vorbind despre diferite lucruri pe care nu le retin...am invitat-o la un film a doua zi iar ea mi-a spus ca are bilete gratis si ca i-ar face placere. A doua zi in acelasi loc la ora 5 pm, eram in fata scarii asteptand-o si cand a aparut...m-am indragostit instantaneu; prezenta ei in acel moment m-a facut sa simt ceva ce nu simtisem pana atunci, zambetul ei mi-au rascolit sentimentele incat nici eu nu mai stiam ce trebuie sa fac sau sa spun..pur si simplu am simtit caldura in genunchi. Acea a fost si ziua cand i-am simtit palma transpirata...cand ne-am sarutat...cand m-a facut cel mai fericit om de pe pamant prin imbratisarea ei, iar de atunci..zi de zi a fost asa pana acum cateva luni. La sf lui August 2006 a trebuit sa plec si cu frica ca as putea s-o pierd i-am spus ca o iubesc...si cand am vazut ca mi-a raspuns la fel, imi doream sa stau, sa fiu cu ea..tot timpul. Dupa trei saptamani m-am intors acasa, la ea si ptr ea..eram indragostit si o iubeam nebuneste, ea era tot ce imi doream si inca este; cu un suflet de copil mi-a schimbat viata pentru todeauna si i-am raspuns la fel. Ne-am mutat impreuna si eram foarte fericiti, singurei in culcusul nostru unde iubirea ne acoprea fiecare coltisor si oriunde stateam, simteam caldura fara sa ne sufocam. In contracul anterior avusesem o relatie cu o fata din alta tara si ramasese ca sa ne intalnim in urmatorul dandu-i nr meu de telefon, adresa de mail si incepuse sa trimita mesaje si mailuri care ma faceau sa inchid talefonul, sa-mi verific adresa de mail si sa ma ascund mintind ca nu e nimic, ca e doar o nebuna care nu ma lasa in pace...o greseala imensa; pana la urma s-a aflat si era sa pierd ceea ce aveam cel mai important in viata mea ptr ca acea fata tot insista cerand explicatii cu ce si de ce nu mai sunt acolo.
Iubi mi-a dat de ales cu o hotarare ferma ori eu ori ea si oricum increderea pe care o avea in mine, o pierduse dar mi-a dat o sansa ca s-o recastig. Mi-am zis ca nimic si nimeni nu merita sa treaca prin ce am trecut atunci si am hotarat sa fiu numai ptr ea ca, desigur merita. Cu timpul relatia noastra s-a consolidat puternic pri respect reciproc cu suisuri si coborasuri castigandu-i increderea obtinand o iubire imensa de la ea...mai putin din partea mea. O iubeam si o iubesc enorm de mult ptr ca e stalpul meu, dar nu am fost in stare sa-i arat asta; tot timpul vorbeam de viitorul nostru, de noi, ce nume ar fi avut copii nostrii si niciodata nu ne plictiseam, era ceva al nostru..toti ziceau ca ne sta bine impreuna...dar egoismul si mandria mea m-a facut sa am o viata paralela, sa ma gandesc numai la binele meu, sa fiu intodeauna pe primul loc si sa devin vanator de femei. Nu-mi lipsea absolut nimic...aveam totul acasa, o aveam pe ea...dar am crezut ca nu se v-a afla si am continuat asa mai bine de un an pana in mijlocul acestui an; nu am iubit pe nimeni, le voiam doar in patul meu unde au si ajuns. La inceputul acestui an a trebuit sa plec din nou din tara ptr a ne putea plati datoriile, la aceeasi companie unde am lucrat...si ajuns acolo am luat legatura din nou cu acea fata in speranta ca ne vom revedea...iar in Iunie am primit un mail mail...cu un copy/paste din contul secret unde iubita mea intrase. De atunci, dupa ce l-am citit, mi-am dat seama ca ceea ptr ce luptasem atata timp s-a naruit..s-a dus mult mai departe de apa sambetei, vorba ei, si mi-am dat seama ca pierdusem totul...viitorul, visele tot ceea ce am cladit impreuna. Acum sunt acasa de cateva zile...ea intr-un loc, eu in altul...ea a avut taria de a sta acolo unde am " copilarit" impreuna peste 2 ani sa vada daca intradevar merit sa nu o a doua sansa...Am discutat, am plans impreuna, am cazut la picioarele ei...ca sa nu plece..dar nu mai e; mi-a spus ca nu ma poate iubi decat ca pe un prieten si ca ar trebui sa mergem mai departe. Stiu, e de neiertat ceea ce am facut si, poate, daca era altcineva..sigur nu o mai gaseam acasa; dorinta mea cea mai apriga e sa intru incetul cu incetul in inima ei..si s-o luam de la inceput. E viata mea...e visul meu...si o vreau inapoi...sa avem din nou acele visuri si sa ne bucuram unul de altul. Stiu ca cer prea mult..poate prea mult dar ea este adevarata iubire a mea si sunt gata sa nu mai copilaresc si sa ma sacrific doar ei.
Va rog, daca ma intelegeti, sa-mi dati un sfat ptr ai recastiga iubirea si increderea; stiu ca nu e usor si poate e imposibil..dar o vreau langa mine ptr tot restul vietii, sa ma dedic doar ei. Multumesc.


Astea ce sunt? Amintiri din ciclul"Cat de porci pot fi barbatii?"Ce inseamna la tine ca ai "copilarit"? Ca ai incurcat si amagit 2 femei ca sa copilaresti? Ai calcat pe sentimentele lor , pe sperantele lor ca sa copilaresti.Sper ca are atata minte si vointa sa te respinga pana te saturi.N-o merirti si singurul sfat pe care il am pentru tine este: impusca-te!!!!!!!!!!Sa scape lumea de nesimtiti ca tine.

Postat pe 14 Decembrie 2009 08:20
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:50
La atatea "sfaturi" cate le-ai primit, n-ai avut curaj macar o data, sa iei atitudine si sa spui ceva. Te-ai speriat ? Nu-ti poti sustine iubirea ta? Nu trebuie sa ne convingi, noi avem parerile noastre, dar... totusi sunt curioasa.... ce s-a intamplat, v-ati impacat? Te-a acceptat sau nu?
Hai, zi-ne si noua, ca meritam... am fost cuminti si te-am sfatuit de bine !!!
Cer_instelat
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot trece peste o relatie de 6 ani 3 De la: kudika467043 6 Ianuarie 2013 07:52
Secretii vaginale 25 De la: kudika_9935 12 Iulie 2012 16:47
Povestea mea ... 16 De la: Lisssa 30 Iulie 2010 17:02
sunt disperat va rog ajutati-ma 333 De la: kudika355503 24 Mai 2011 23:29
despartirea imi pare ca e ca o moarte 9 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 18:43