Setari Cookie-uri

Firma curatenie

De la: addah, la data 2009-11-26 22:03:15 traim intr-o tara libera, so... daca va intereseaza subiectul, exprimati-va parerea, in limita bunului simt si a unor opinii pertinente.


exact eu sunt libera a te raporta adminilor ca incalci regulile de utilizare ale forumului

BTW, prin ceea ce faci tu acum, pierzi fooooaaaarte multi clienti. Era mai intelept sa dai un ban ca sa ai un banner pe site, decat asa. Dar nu o sa-ti dau eu lectii de managmentul afacerilor.
kitty_krieger
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:34
De la: addah, la data 2009-11-26 22:32:51cum se numeste faptul ca te bagi aiurea in discutii?
ah... sa vedem! imi pare ceva cunoscut! te-a invatat bine televizorul: pipitzele cand nu sunt bagate in seama, se mai trezesc sa mai vorbeasca aiurea despre ceva.. e tot un fel de publicitate.
unde ai dat examen la etica si ai luat 10? la vreo particulara, nu? cu "sti" scris asa, nu ai cum sa iei 10 la o facultate respectabila! dar nu ma intereseaza deloc viata ta, in caz ca nu ai observat, nu eu sunt cea care a deschis subiectul.
si continui sa-ti raspund pentru ca nici eu nu pot sa suport oamenii ca tine: care intoxica forumul cu comentarii lamentabile, de dragul de a obtine ce? poate imi explici!



al dreaq...da sa stii ca e o facultate de stat!...si una buna! si mai sunt si la buget daca vrei sa continui sa te enervez!

mai fata draga..eu ma distrez cu tine...altfel ar fii foarte plictisitor pe aici

bine ca mai sunt personaje ca tine pe aici..ca altfel nu as mai avea cu ce sa ma amuz
Calandrinon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:37
De la: Calandrinon, la data 2009-11-26 22:37:10
De la: addah, la data 2009-11-26 22:32:51cum se numeste faptul ca te bagi aiurea in discutii?
ah... sa vedem! imi pare ceva cunoscut! te-a invatat bine televizorul: pipitzele cand nu sunt bagate in seama, se mai trezesc sa mai vorbeasca aiurea despre ceva.. e tot un fel de publicitate.
unde ai dat examen la etica si ai luat 10? la vreo particulara, nu? cu "sti" scris asa, nu ai cum sa iei 10 la o facultate respectabila! dar nu ma intereseaza deloc viata ta, in caz ca nu ai observat, nu eu sunt cea care a deschis subiectul.
si continui sa-ti raspund pentru ca nici eu nu pot sa suport oamenii ca tine: care intoxica forumul cu comentarii lamentabile, de dragul de a obtine ce? poate imi explici!



al dreaq...da sa stii ca e o facultate de stat!...si una buna! si mai sunt si la buget daca vrei sa continui sa te enervez!

mai fata draga..eu ma distrez cu tine...altfel ar fii foarte plictisitor pe aici

bine ca mai sunt personaje ca tine pe aici..ca altfel nu as mai avea cu ce sa ma amuz



Sabrina_Nede
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:41
De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger: PASSXBOOT ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani
unni_ka
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topicul meu :D 128 De la: 20 Iunie 2012 17:07
Relax&Tone 2 De la: luchianramona 18 Ianuarie 2011 17:01
UN CASTIG DE 100 E/LUNA ,iar munca PART-TIME 5 De la: kudika106963 17 Ianuarie 2010 16:34
Buna 6 De la: iacinta 6 Septembrie 2009 09:24
Bani 2 De la: kudika442578 27 Septembrie 2011 23:08