Setari Cookie-uri

eu rac si el geaman...

Si eu tot 5 ani am avut o relatie cu un geaman (eu sunt rac) , am gresit mult in tot timpul asta amandoi si poate si asta a dus la destramarea relatiei..eu m-am despartit de el in urma cu 2 luni cand a plecat din tara, motivul a fost ca m-a mintit din nou si deja nu mai suportam..dar cand a venit inapoi am vrut sa ma impac cu el sa ne mai dam o sansa..dar el nu a mai vrut pt ca acolo a stat cu o alta tipa si pare ff indragostit de ea acuma..dar si f confuz in acelasi timp, prima data a zis ca nu are rost sa mai incercam, apoi a zis o luna sa vedem cum merge, apoi iar ca nu, a zis ca ma mai iubeste apoi ca nu ma mai iubeste, deci cred ca nici el nu stie..vrea sa fim doar amici si nu pot sa cred ca nu-mi mai da o sansa mie care am stat langa el 5 ani si o prefera pe aia pe care o cunoaste de o luna (daca mi-ar fi zis cineva acum cateva luni ca voi trece prin asa ceva cu el i-as fi zis ca-i nebun) si totusi cand sunt acasa ne vdm in fiecare zi ,ma suna sa iesim la o cafea,sa ne plimbam.. pe fata aia o minte ii zice ca nu mai are treaba cu mine ca doar o data s-a int cu mine de cand a venit in tara desi nu a fost asa(stiu ca o minte pt ca am acces la conversatiile lui cu ea, pe care cand le citesc imi vine rau dar asta e partea a doua) asta e povestea mea de "dragoste" cu un geaman..toata lumea zice ca se va intoarce la mine, eu una nu cred , pt ca mI se pare ridicol de schimbat in gandire si in ceea ce face...asta e..Nu zic ca nu ar merge dar trebuie sa aveti f multa grija de relatie si unul de celalalt ca sa nu ajungeti in situatii din astea penale..Succes!
Giulia84
Postat pe 10 Decembrie 2009 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
topicu' meu 33 De la: luchianramona 12 August 2011 12:21
eu varsatoare, el balantza 5 De la: kudika032088 3 Octombrie 2009 22:38
ea peste - el berbec 6 De la: super_barbat_xxx 24 August 2009 09:43
eu capriorn el taur??? 10 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 21:26
capricorn-fecioara 13 De la: kudika129251 25 Decembrie 2010 23:00