Setari Cookie-uri

ma ignora:|

...acelasi tip de care v-am mai vorbit...copilul asta numai sa-mi provoace nervi stie... ....dupa o cearta care a tinut o luna a venit si dulcea impacare...aveam impresia ca totul merge bine...la intalnire a vrut sa ma sarute...iar acum...acum ma ignora ....simt ca innebunesc...fierbe sangele in mine...imi vine sa-i dau 2 palme si sa-si revina....nu-l mai pot intelege....ceea ce ma nelinisteste si mai tare este ca vine craciunul...iar e u voi fi plecata o luna din tara...impreuna cu parintii ...mi-e frica sa nu se raceasca si mai mult relatia... ....habar nu am ce sa fac...il plac...si as vrea sa fim impreuna...dar nu pot face nimic daca el ma ignora ...so...help me ,please!
EnChAnTrEsS
Postat pe 5 Decembrie 2009 22:09
greierash_is_back
Postat pe 6 Decembrie 2009 08:42
Nu te impacienta. Nu-ti fierbe sangele, iti clocotesc hormonii specific varstei tale.
Cam cum iti inchipui tu o relatie cu un baiat la varsta ta?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Decembrie 2009 09:38
poi...o relatie ca a tuturor adolescentilor...nimic serios..o joaca de copii...fara obligatii prea mari...nimic sufocant... ...dar daca el o sa ramana tot cu atitudinea asta nu se intampla nimic
EnChAnTrEsS
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:03
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-12-06 11:03:55poi...o relatie ca a tuturor adolescentilor...nimic serios..o joaca de copii...fara obligatii prea mari...nimic sufocant... ...dar daca el o sa ramana tot cu atitudinea asta nu se intampla nimic


O joaca de copii si este !

Invata sa te detasezi si sa te relaxezi, daca nu merge, asta e, din adolescenta ne formam comportamentul !
Summer_
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:40
Are balta peste!

Daca nu e el, e altul, stai linistita.
E prea devreme pentru tine sa devii femeia-crampon, crede-ma.
Cele care se agatza de barbati, dezvolta un tip de comportament pe care baietii il miros de departe si-l ocolesc.
De ce sa nu fii tu cea care ignora?
Nu prosteste, evident, cu cei care nu merita, dar in cazul de fata... De ce sa nu platesti cu aceeasi moneda?

Eu zic ca luna cu parintii afara vine la fix. Profita de ea, distreaza-te, deconecteaza-te si dupa, o sa vezi ce-o sa mai fie.
Ideile fixe nu fac bine nimanui.

Bafta!
Dor_a
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:49
Ochi pentru ochi,dinte pentru dinte.Poarta-te si u ca el,ignora-l,omoara-l cu indiferenta,nu te agata de el,nu il cauta pentru ca se va indeparta incet dar sigur de tine.
annna_larysssa
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:51
Ignora-l sa ajunga el sa fiarba...deconecteaza-te de tot ,distreza-te...la intoarcere vezi cum se comporta daca continua sa aiba acelasi comportament mergi mai departe...da-l naibii...a si apropo baietii in general isi dau seama cand o fata este dependenta de ei ,iar acest lucru le gadila orgoliul si apeleaza la acest gen de atitudine ca sa te tina in suspans.Incearca sa faci sa faci si tu un pic pe inabordabila...dar doar un pic...
kudika071994
Postat pe 14 Decembrie 2009 14:44
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-12-05 22:09:20...acelasi tip de care v-am mai vorbit...copilul asta numai sa-mi provoace nervi stie... ....dupa o cearta care a tinut o luna a venit si dulcea impacare...aveam impresia ca totul merge bine...la intalnire a vrut sa ma sarute...iar acum...acum ma ignora ....simt ca innebunesc...fierbe sangele in mine...imi vine sa-i dau 2 palme si sa-si revina....nu-l mai pot intelege....ceea ce ma nelinisteste si mai tare este ca vine craciunul...iar e u voi fi plecata o luna din tara...impreuna cu parintii ...mi-e frica sa nu se raceasca si mai mult relatia... ....habar nu am ce sa fac...il plac...si as vrea sa fim impreuna...dar nu pot face nimic daca el ma ignora ...so...help me ,please!

ignora-l si tu
mkdisk
Postat pe 16 Decembrie 2009 09:54
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-12-05 22:09:20...acelasi tip de care v-am mai vorbit...copilul asta numai sa-mi provoace nervi stie... ....dupa o cearta care a tinut o luna a venit si dulcea impacare...aveam impresia ca totul merge bine...la intalnire a vrut sa ma sarute...iar acum...acum ma ignora ....simt ca innebunesc...fierbe sangele in mine...imi vine sa-i dau 2 palme si sa-si revina....nu-l mai pot intelege....ceea ce ma nelinisteste si mai tare este ca vine craciunul...iar e u voi fi plecata o luna din tara...impreuna cu parintii ...mi-e frica sa nu se raceasca si mai mult relatia... ....habar nu am ce sa fac...il plac...si as vrea sa fim impreuna...dar nu pot face nimic daca el ma ignora ...so...help me ,please!
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:23

hmmm adolescenta asta ... dar cam ca-ti ani aveti :-? daca nu aveti obligatii ? il placi , si nu vrei sa fie degeaba. Cum s-o mai spus" Daca nu e el, e altul, stai linistita. " nu inteleg de ce te stresezi dar , daca chiar vrei sa fie in limba dupa tine, cand o sa ii treaca perioada asta de ignoranta , ataca'l si dupa 'aia lasa'l in mijlocul strazii. ori se va supara ori o sa fie dupa tn
pisicuta15
Postat pe 21 Decembrie 2009 01:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu fecioara,el rac......oare va merge aceasta relatie? 2 De la: ani_d_ani 5 Septembrie 2013 01:16
cnoasteti cuplur balanta-varsator?? 19 De la: kudika098645 28 Iunie 2010 06:10
de la o iubire inocenta la o relatie care se cheama clandestina... 19 De la: elle26 24 Iulie 2009 18:53
nu mai stiu ce sa fac....am nevoie de un sfat 12 De la: putinkova 22 Martie 2010 21:51
eu capricorn....el fecioara..... 4 De la: Raluca_SA 10 Septembrie 2009 20:43