Setari Cookie-uri

e bine sa fii amanta

de aum jumatate de an sun amanta sefului de post din sat, el are familie si o fetita de doi ani, cum credeti simte ceva pentru mine sau e pur si simplu pentru sex, el ma respecta si imi da sfaturi dar.......nu stiu cum sa aflu daca ma iubeste poate stiti voi!!!!!!!!!?????????

Postat pe 19 Martie 2008 14:10
minti cu nerusinare! vii si tu cu un subiect rasuflat sa faci trafic pe aci!citeste ce au zis fetele la alte posturi!
lief
Postat pe 19 Martie 2008 14:12
auzi ma cand te respecta mai mult, cand esti cu poalele'n cap???? si l-ai gasit ma, seful de post garcea sau tuzgureanu?

Postat pe 19 Martie 2008 14:17
o respecta cu p... :))
lief
Postat pe 19 Martie 2008 14:18
da lasa ca si fata se respecta, adica nu si-o pune cu orsicine, vb de 'seful de post".

Postat pe 19 Martie 2008 14:20
ce rele sunteti :)

Postat pe 19 Martie 2008 14:20
auzi ma si de fapt ce vrei tu acum aplauze, sau sa te incurajam sa o tii tot asa din sef de post in sef de post?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 19 Martie 2008 14:22
nu sunt rea ma, doar nu inteleg de ce dracu nu mai reusim sa fim fideli in cuplu, de ce trebuie sa aiba fetele amanti casatoriti si .. de ce s-a subtiat stratul de ozon?

Postat pe 19 Martie 2008 14:25
aaaaaaaaaa si de ce se topesc ghetarii?

Postat pe 19 Martie 2008 14:25
Mda!!!!
Cred ca sti singura raspunsul!
Cand ai acceptat sa-i fi amanta cred ca te-ai gandit ca e vorba de sex.Daca nu ..TREZESTETE!!!!

Postat pe 19 Martie 2008 14:37
Masina din poza de pe profilul tau e a sefului de post? :))Mai fetito ....
butterflylili
Postat pe 19 Martie 2008 15:03
Dooooamne,mare e gradina ta!!!......cata nonsalanta si cataaaa......nici nu am cuvinte....."vaaaai,nu stiu daca ma iubeste!!!...ajutati-ma!!!....doamna amanta,mai bine te-ai gandi la copilasul ala de doi ani care poate ca are de suferit din cauza ta si a tatalui ei....poate unei sotii sau iubite care nu stie daca este iubita i-as raspunde,dar tie....

Postat pe 19 Martie 2008 15:09
lina, daca e adevarata povestea ta, desi ma indoiesc tare de lucrul asta, inseamna ca esti si tare naiva, deh, varsta ta frageda explica lucrul acesta, cata vreme ti-ai si pus o gramada de poze la profil...vrei musai sa afle toata tara ca tu si cu seful de post...sau numai nevasta lui trebuie sa afle...sau cum? ca banui ca locuiesti intr-un satuc, si daca relatia e de-un an jumate, or fi stiind toti, in afara de sotie, c-asai filmul, sotul/sotia afla intotdeauna ultimul/a...ca sa raspund la problema ta, zic asa : ce faci tu cu el e imoral...omul e insurat, are copil, de ce nu ti-ai gasit, fetito, unul de varsta ta sau, macar, necasatorit? ca esti draguta, daca pozele sunt chiar ale tale...deci, ce faci tu e imoral, dar ce face el cu tine-daca ai intr-adevar 17 ani, e ILEGAL, se cheama corupere de minori, si se pedepseste cu inchisoare de la 1 la 5 ani, daca nu ma insel...asa ca, sef de post fiind, eu zic ca tipul e cam fraier, daca n-a gasit decat o minora, sau, mai rau, e pervers si obsedat sexual si pedofil, ca poate tocmai astea micute ii plac...

Postat pe 19 Martie 2008 15:13
iulia...conrupere de minori e pana la 16 ani(asa stiam eu), asa ca fata nu e conrupta de nimeni:)))

Postat pe 19 Martie 2008 15:48
face ce face si-i place, nu?:))

Postat pe 19 Martie 2008 15:56
pai in profil scrie ca are 16 ani. nu e ma corupta fata a fost ademenita cu vorbe gingase de iubire eterna de domnu seffffffff de post si a cedat insistentelor lui rezultand o relatie adulterina. pana aici e clar. marea dilema e dc sefffffful de post o iubeste sincer si adevarat in pofida faptului ca acasa dumnealui detine ,legal, una bucata nevasta si un copil de 2 anisori care nici nu stie ce tata degenerat are. ca sa nu mai vorbil de moralitatea tinerei cu "onoarea nereperata".

Postat pe 19 Martie 2008 16:00
E pacat de tine, ca acum esti doar un copil si cred ca nu-ti dai seama de gravitatea faptelor!
Nici macar nu sti ce vrei de la viata la varsta asta!
Si mai ales ca stai intr-un sat!!Vrei sa se transforme viata ta intr-un calvar?Doamneeee, ce o avea in cap barbatul ala?
Ai grija sa nu regreti amarnic, ca roata se intoarce la un moment dat!
De ce nu cauti tu un baiat de varsta ta sa-ti traiesti frumos perioada asta din viata?

Postat pe 19 Martie 2008 16:21
credeam ca am inteles eu gresit,dar vad ca totusi are 16-17 ani aceasta fata....pacat de tine ca ti-ai inceput viata in postura de amanta!!!....ca sunt atatia baieti buni care te asteapta!!!

Postat pe 19 Martie 2008 16:35
mai bine ti-ai consuma energia invatand. si roaga-te sa nu se auda de aventura ta ca te faci de rasul satului si-ti pui parintii in posturi jenente, ca la tara zvonurile circula repede.nu e o fala sa fi amanta, din contra. cum ar fi sa-ti vina nevasta dragutului tau la poarta sa te faca de 2 lei? mai scoti capul din casa? ce le-ai spune parintilor tai, prietenilor? vei fi catalogata c...a satului.

Postat pe 19 Martie 2008 16:36
la 16 ani aveam primul prieten...asa, o iubire de'aia cu plimbari prin parc, de manuta, cu saruturi timide,vibratii din suflet pana la cel mai lung fir de par la cea mai mica atingere, cu promisiuni si juraminte...fara sa ne ascundem de nimeni...avand toata lumea la picioare cand ne priveam...amintirile astea tu n-o sa le ai si o sa spui,,si ce daca;traiesc intens si asa".nu e adevarat:te amagesti intens.e ceva ce te face sa crezi ca-si va parasii sotia si copilul pentru o ,,femeie"de 16 ani???tu nu-i oferi decat sex(parerea mea), iar un barbat nu are nevoie doar de asta...restul le gaseste la sotia lui...si crede-ma ca sunt mult mai multe de oferit...

Postat pe 19 Martie 2008 17:16
lol?

Postat pe 19 Martie 2008 18:36
hai k deja am dat`o in mare caterinca pe acest site...inainte cuplul cu probleme in viata sexuala se certa pe aici , acuma amanta sefului de post cu nevasta...asteptam sa posteze si seful de post , nu m`ar prinde mirarea ....................:)))))) cata vrajeala....si noi ne pierdem vremea si sa le raspundem...
Kittynelle
Postat pe 19 Martie 2008 19:05
Mdaaaa! Se transforma subiectele astea intr-un mare ...Si cand te gandesti ca unii chiar vorbesc serios iar altii .....
Si culmea e ca personajele astea care posteaza subiecte de duzina apar din senin si o data dispar.

Postat pe 19 Martie 2008 19:55
Nu ati inteles pana acuma ca toate sunt minciuni...parca a scris Iulia_Little la un momentdat un subiect despre aceste minciuni...sunt doar minciuni ale unor persoane care nu stiu cum sa capteze atentia si atunci mint...se plictisesc pur si simplu...si scriu pe forum ca sa se mai distreze de noi ... pentru mine e clar deja...
butterflylili
Postat pe 19 Martie 2008 20:44
na ca fata si-a sters contul. de frica, de rusine... de ce oare????!!!

Postat pe 20 Martie 2008 09:30
s-a speriat!!!poate nu i-au placut comentariile noastre!

Postat pe 20 Martie 2008 09:40
e vrajitorie de la site ul kudika ,ca sa atraga lumea sa faca trafic pe pagina! bai,nu jucati cinstit -si acum,sa nu imi stergeti si mie contul,ca v-am zis-o
lief
Postat pe 20 Martie 2008 09:52
:) sa le stearga, ca ne cream altele! :)
Ha Ha Ha

Postat pe 20 Martie 2008 12:38
parol!

Postat pe 20 Martie 2008 13:49
buna!fetelor cred ca ne pierdem vremea pe aici ca cineva face biza de noi.eu am scris o parere si mi-au sters contul deci aveti grija ce vorbiti.pentru mine era si o ocazie sa mai scriu romaneste dar cred ca ma obosesc degeaba ;sa aveti o zi placuta !

Postat pe 20 Martie 2008 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat bun 7 De la: ankris 26 Ianuarie 2010 09:23
o speranta numita iubire 9 De la: nico_dana2006 22 Martie 2009 19:38
femeia capricorn - barbatul varsator? 2 De la: andra_ale 15 Aprilie 2009 08:45
Se poate transforma o relatie bazata pe sex intr-o relatie serioasa? 49 De la: Adela_Mihnea_1 30 Mai 2014 00:27
INTERNET Si Relatii 243 De la: 15 Mai 2012 16:34