Setari Cookie-uri

sa dau sau nu cartile pe fata?

El... cel pe care il iubesc este intr-o relatie de un an de zile, insa noi am inceput sa ne vedem si sa intretinem raporturi sexuale acum 4 luni. Stiam de la bun inceput in ce ma bag, stiam ca nu e bine... insa stiti si voi ca inima are ratiuni pe care nici ratiunea nu le intelege. Si acum am ajuns intr-un punct in care mi-e foarte greu sa renunt, pt ca tin f mult la el. Si el la mine, sunt sigura de asta... insa tine si la ea. Si nu se vor desparti prea curand.
Prietena lui pare o tipa foarte ok, draguta, simpatica.. si nu cred ca merita ceea ce i se intampla. Asa ca ma gandeam sa fac cumva sa afle adevarul. cred ca merita sa stie. Eu, cel putin... nu mai am nimic de pierdut, si adevarul, chiar daca doare... e singurul care poate face dreptate intr-o astfel de situatie.
Voi ce spuneti, sa imi iau inima in dinti si sa dau cartile pe fata?
Miky_riky
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:08
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:08:25El... cel pe care il iubesc este intr-o relatie de un an de zile, insa noi am inceput sa ne vedem si sa intretinem raporturi sexuale acum 4 luni. Stiam de la bun inceput in ce ma bag, stiam ca nu e bine... insa stiti si voi ca inima are ratiuni pe care nici ratiunea nu le intelege. Si acum am ajuns intr-un punct in care mi-e foarte greu sa renunt, pt ca tin f mult la el. Si el la mine, sunt sigura de asta... insa tine si la ea. Si nu se vor desparti prea curand.
Prietena lui pare o tipa foarte ok, draguta, simpatica.. si nu cred ca merita ceea ce i se intampla. Asa ca ma gandeam sa fac cumva sa afle adevarul. cred ca merita sa stie. Eu, cel putin... nu mai am nimic de pierdut, si adevarul, chiar daca doare... e singurul care poate face dreptate intr-o astfel de situatie.
Voi ce spuneti, sa imi iau inima in dinti si sa dau cartile pe fata?

Da. Cel mai bine cu dovezi (poze, mesaje, filmulete etc.)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:10
ia legatura cu ea, imprieteniti-va si.... vedeti voi. In general iubitele ... sunt usor de abordat si foarte receptive. asa ca poate ii faceti o surpriza impreuna ;)
sekyiwa
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:15
nu incerca cu dovezi clare, palpabile.... pentru ca alea ranesc. Gandeste-te cum ti-ar placea tie sa iti spuna o fata ca are o aventura cu iubitul tau, si fa-o in acel mod! nu uita sa incerci sa nu o ranesti si sa nu te ranesti pe tine.... poti castiga o prietena pe viata.
Eu m-am aliat cu amanta fostului meu.. ne-am imprietenit... iar apoi, impreuna, ne-am aplicat planul... nu a fost neaparat placut pentru el... dar cand a realizat ... ne-a spus adevarul si ne-a cerut iertare.. Ei doi au ramas impreuna, eu m-am retras. Dar am ramas prieteni!
sekyiwa
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:18
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:08:25El... cel pe care il iubesc este intr-o relatie de un an de zile, insa noi am inceput sa ne vedem si sa intretinem raporturi sexuale acum 4 luni. Stiam de la bun inceput in ce ma bag, stiam ca nu e bine... insa stiti si voi ca inima are ratiuni pe care nici ratiunea nu le intelege. Si acum am ajuns intr-un punct in care mi-e foarte greu sa renunt, pt ca tin f mult la el. Si el la mine, sunt sigura de asta... insa tine si la ea. Si nu se vor desparti prea curand.
Prietena lui pare o tipa foarte ok, draguta, simpatica.. si nu cred ca merita ceea ce i se intampla. Asa ca ma gandeam sa fac cumva sa afle adevarul. cred ca merita sa stie. Eu, cel putin... nu mai am nimic de pierdut, si adevarul, chiar daca doare... e singurul care poate face dreptate intr-o astfel de situatie.
Voi ce spuneti, sa imi iau inima in dinti si sa dau cartile pe fata?


de ce vrei sa-i faci ei rau? de ce ai gasit cea mai josnica solutie la problemele tale? pune piciorul in prag, fa-i lui vant! da' nu-ti imagina ca daca ea va afla, el va fi doar al tau!
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:27
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-02 15:27:12
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:08:25El... cel pe care il iubesc este intr-o relatie de un an de zile, insa noi am inceput sa ne vedem si sa intretinem raporturi sexuale acum 4 luni. Stiam de la bun inceput in ce ma bag, stiam ca nu e bine... insa stiti si voi ca inima are ratiuni pe care nici ratiunea nu le intelege. Si acum am ajuns intr-un punct in care mi-e foarte greu sa renunt, pt ca tin f mult la el. Si el la mine, sunt sigura de asta... insa tine si la ea. Si nu se vor desparti prea curand.
Prietena lui pare o tipa foarte ok, draguta, simpatica.. si nu cred ca merita ceea ce i se intampla. Asa ca ma gandeam sa fac cumva sa afle adevarul. cred ca merita sa stie. Eu, cel putin... nu mai am nimic de pierdut, si adevarul, chiar daca doare... e singurul care poate face dreptate intr-o astfel de situatie.
Voi ce spuneti, sa imi iau inima in dinti si sa dau cartile pe fata?


de ce vrei sa-i faci ei rau? de ce ai gasit cea mai josnica solutie la problemele tale? pune piciorul in prag, fa-i lui vant! da' nu-ti imagina ca daca ea va afla, el va fi doar al tau!


cica il iubeste
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:28
adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:28
Cred ca merita sa stie in cine are incredere, si ce face el. SI daca dupa asta va decide sa il ierte, foarey bien, dar macar va sti toate datele problemei, si nu va fi mintita.
Si vant nu am puterea sa ii dau deocamdata... stiu, sutn slaba. Dar sunt indragostita, si asta implica speranta. SI sacrificiu. Chiar daca e gresit.
Miky_riky
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:29
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:30
da cine te crezi papusica sa decizi ce trebuie sa stie ea si ce nu?
mai bine ti-ai gasi unu liber..sau esti prea slaba si nu esti in stare?
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:31
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:30:33
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira

donticoooo..misss u
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:32
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:29:53Cred ca merita sa stie in cine are incredere, si ce face el. SI daca dupa asta va decide sa il ierte, foarey bien, dar macar va sti toate datele problemei, si nu va fi mintita.
Si vant nu am puterea sa ii dau deocamdata... stiu, sutn slaba. Dar sunt indragostita, si asta implica speranta. SI sacrificiu. Chiar daca e gresit.


las ca dupa ce itzi vei pune planul in aplicare cu sigurantza itzi va face el vant
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:32
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:29:53Cred ca merita sa stie in cine are incredere, si ce face el. SI daca dupa asta va decide sa il ierte, foarey bien, dar macar va sti toate datele problemei, si nu va fi mintita.
Si vant nu am puterea sa ii dau deocamdata... stiu, sutn slaba. Dar sunt indragostita, si asta implica speranta. SI sacrificiu. Chiar daca e gresit.


mai pitzi!!!! nu e de datoria ta sa afle!!! ea nu cu tine are o relatie!!!!!!! frate ce va mai mananca pasarica!
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:33
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:32:41
De la: Miky_riky, la data 2009-12-02 15:29:53Cred ca merita sa stie in cine are incredere, si ce face el. SI daca dupa asta va decide sa il ierte, foarey bien, dar macar va sti toate datele problemei, si nu va fi mintita.
Si vant nu am puterea sa ii dau deocamdata... stiu, sutn slaba. Dar sunt indragostita, si asta implica speranta. SI sacrificiu. Chiar daca e gresit.


las ca dupa ce itzi vei pune planul in aplicare cu sigurantza itzi va face el vant



greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:34
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:32:21
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:30:33
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira

donticoooo..misss u


si mie de tine..................dar sa sti ca vreau sa-ti martirisesc ca o buna prietena ce-tzi sunt ca si de grasu putzin
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:34
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:34:08
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:32:21
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:30:33
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira

donticoooo..misss u


si mie de tine..................dar sa sti ca vreau sa-ti martirisesc ca o buna prietena ce-tzi sunt ca si de grasu putzin

stiam eu!
da lasa ca daca insisti ti-l fac cado de craciun!
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:37
De la: sekyiwa, la data 2009-12-02 15:18:18nu incerca cu dovezi clare, palpabile.... pentru ca alea ranesc. Gandeste-te cum ti-ar placea tie sa iti spuna o fata ca are o aventura cu iubitul tau, si fa-o in acel mod! nu uita sa incerci sa nu o ranesti si sa nu te ranesti pe tine.... poti castiga o prietena pe viata.
Eu m-am aliat cu amanta fostului meu.. ne-am imprietenit... iar apoi, impreuna, ne-am aplicat planul... nu a fost neaparat placut pentru el... dar cand a realizat ... ne-a spus adevarul si ne-a cerut iertare.. Ei doi au ramas impreuna, eu m-am retras. Dar am ramas prieteni!

Cu remarca asta ai intrat in topul Dorei
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:37
De la: sekyiwa, la data 2009-12-02 15:18:18nu incerca cu dovezi clare, palpabile.... pentru ca alea ranesc. Gandeste-te cum ti-ar placea tie sa iti spuna o fata ca are o aventura cu iubitul tau, si fa-o in acel mod! nu uita sa incerci sa nu o ranesti si sa nu te ranesti pe tine.... poti castiga o prietena pe viata.
Eu m-am aliat cu amanta fostului meu.. ne-am imprietenit... iar apoi, impreuna, ne-am aplicat planul... nu a fost neaparat placut pentru el... dar cand a realizat ... ne-a spus adevarul si ne-a cerut iertare.. Ei doi au ramas impreuna, eu m-am retras. Dar am ramas prieteni!

alta fata buna!
cum a tunat si v-a adunat!
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:43
De la: sekyiwa, la data 2009-12-02 15:18:18nu incerca cu dovezi clare, palpabile.... pentru ca alea ranesc. Gandeste-te cum ti-ar placea tie sa iti spuna o fata ca are o aventura cu iubitul tau, si fa-o in acel mod! nu uita sa incerci sa nu o ranesti si sa nu te ranesti pe tine.... poti castiga o prietena pe viata.
Eu m-am aliat cu amanta fostului meu.. ne-am imprietenit... iar apoi, impreuna, ne-am aplicat planul... nu a fost neaparat placut pentru el... dar cand a realizat ... ne-a spus adevarul si ne-a cerut iertare.. Ei doi au ramas impreuna, eu m-am retras. Dar am ramas prieteni!


voi chiar existatzi? nu astept un raspuns era doar o intrebare retorica
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:45
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:37:30
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:34:08
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:32:21
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:30:33
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira

donticoooo..misss u


si mie de tine..................dar sa sti ca vreau sa-ti martirisesc ca o buna prietena ce-tzi sunt ca si de grasu putzin

stiam eu!
da lasa ca daca insisti ti-l fac cado de craciun!


faci tu asta pentru mine? si eu care eram asa de trista pentru ca-mi spusese mosul ca anul asta nu primesc nimic deoarece n-am fost cuminte
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:47
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:47:14
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:37:30
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:34:08
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:32:21
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:30:33
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


asa,asa spune-i tu cum stau in realitate lucrurile poate-i vine mintea la cap desi tareeeeeeeee m-as mira

donticoooo..misss u


si mie de tine..................dar sa sti ca vreau sa-ti martirisesc ca o buna prietena ce-tzi sunt ca si de grasu putzin

stiam eu!
da lasa ca daca insisti ti-l fac cado de craciun!


faci tu asta pentru mine? si eu care eram asa de trista pentru ca-mi spusese mosul ca anul asta nu primesc nimic deoarece n-am fost cuminte

nuuu stai linistita..ti-l trimit..
acum ma duc sa caut o cutie mai mare sa il impachetez!
nici nu stie ce surpriza il asteapta si pe el!
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:49
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:52
stai mai intai vreau sa ma asigur de un lucru....................noi doua vom ramane in continuare bune prietene nu? .............doar vezi ca asa se "poarta" acum
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:52
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:54
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:52:31 stai mai intai vreau sa ma asigur de un lucru....................noi doua vom ramane in continuare bune prietene nu? .............doar vezi ca asa se "poarta" acum

sigur ca da! mai intrebi...acum ca tot ne-am imprietenit ..vrei sa iti spun cat masoara cucul lui mustacioara?
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:55
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-02 15:54:39

da shi ti razi fata?
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:56
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:55:26
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:52:31 stai mai intai vreau sa ma asigur de un lucru....................noi doua vom ramane in continuare bune prietene nu? .............doar vezi ca asa se "poarta" acum

sigur ca da! mai intrebi...acum ca tot ne-am imprietenit ..vrei sa iti spun cat masoara cucul lui mustacioara?


nu-i mare diferentza intre al lui si al lui grasu da eu m-am saturat de brunetzi mai vreau si din astia blonzi prietena mea draga
Dontyyy
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:59
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:59:00
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:55:26
De la: Dontyyy, la data 2009-12-02 15:52:31 stai mai intai vreau sa ma asigur de un lucru....................noi doua vom ramane in continuare bune prietene nu? .............doar vezi ca asa se "poarta" acum

sigur ca da! mai intrebi...acum ca tot ne-am imprietenit ..vrei sa iti spun cat masoara cucul lui mustacioara?


nu-i mare diferentza intre al lui si al lui grasu da eu m-am saturat de brunetzi mai vreau si din astia blonzi prietena mea draga

da da asa crezi tu..d'asta toate pretenele mele il vor pe grasu..ca cica nu-i mare diferenta!
one_size
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:06
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:56:02
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-02 15:54:39

da shi ti razi fata?


ioooi...amu m-am rusanat....
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:55
De la: one_size, la data 2009-12-02 15:28:51adevarul ca tu cam vrei ca spunandu-i sa il paraseasca si sa ramai tu cu el!
ce fata buna esti tu!


Mi-ai luat cuvintele din gura
Iar daca domnul e mai sperios , s-a putea sa-i si iasa. De indata ce-l ia Oficiala la suturi, se retrage la Cealalta ca e mai usor asa pt el, saracutu'
Sau poate o ia el la suturi pe do'nsoara amanta ca i-a "distrus" relatia.


daniella_s
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie de 8 luni 9 De la: katwoman 11 Mai 2009 16:34
TABU 23 De la: Rradmila 13 Aprilie 2014 14:30
ce e dragostea? 45 De la: touch_me 25 Mai 2010 20:28
BUNA 3 De la: yrtdssdd 10 Iulie 2009 19:15
pot sa am incredere? 32 De la: kudika418943 30 Septembrie 2011 18:22