Setari Cookie-uri

manage a trois..:):):)

......sa incep cu inceputul....sunt un barbat simplu,si iubesc doua femei,si ele pe mine,stiu una de cealalta si se cunosc doar din poze....dar in iubirea ce mi o poarta au luat o hotarare.,fiecare separat si la randul ei ca ar fi mai bine sa ne mutam impreauna cel putin pt un timp...sa vedem daca merge....ce credeti ca ar trebui sa fac???fac bine ceeace vor ele sa fac....si mie mi surade ideea si daca a mai trecut cineva prin asa ceva sa si dea cu parerea....astept opinii ,sfaturi si ce vreti voi sa scrieti....dar si intrebari????....mentionez nu sunt musulman
mascaltzone01
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:27
ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!
PS.viu si eu sa fim 3 femei!
one_size
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:59
De la: one_size, la data 2009-12-08 14:59:21ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!


sti ce-mi place ce-l mai mult? numele pe care si l-a ales don juanu-ul asta.....................hei domnu mai este loc si pentru mine.................ce mai conteaza inca una in plus nu-i asa?...................aaaaaaaaaa dar tzin sa te anuntz inca de la inceput ca posed permis port arma asa ca daca nu faci treaba buna
Dontyyy
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:02
De la: Dontyyy, la data 2009-12-08 15:02:04
De la: one_size, la data 2009-12-08 14:59:21ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!


sti ce-mi place ce-l mai mult? numele pe care si l-a ales don juanu-ul asta.....................hei domnu mai este loc si pentru mine.................ce mai conteaza inca una in plus nu-i asa?...................aaaaaaaaaa dar tzin sa te anuntz inca de la inceput ca posed permis port arma asa ca daca nu faci treaba buna

de ce acum cand mi-am facut o familie noua te bagi iar?nu iti ajunge ca te-ai bagat peste grasu?
da chiar ma gandesc cum sa fac sa nu te accepte si pe tine!
one_size
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:04
De la: Dontyyy, la data 2009-12-08 15:02:04
De la: one_size, la data 2009-12-08 14:59:21ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!


sti ce-mi place ce-l mai mult? numele pe care si l-a ales don juanu-ul asta.....................hei domnu mai este loc si pentru mine.................ce mai conteaza inca una in plus nu-i asa?...................aaaaaaaaaa dar tzin sa te anuntz inca de la inceput ca posed permis port arma asa ca daca nu faci treaba buna






.... ......halo halo ia treci mataluta unde iti e locul nu ma fce sa te astept dijaba si ia oo si pe madame de mi sus....ca va..... zca tare i mai place....
gratuit89
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:09
De la: gratuit89, la data 2009-12-08 15:09:28
De la: Dontyyy, la data 2009-12-08 15:02:04
De la: one_size, la data 2009-12-08 14:59:21ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!


sti ce-mi place ce-l mai mult? numele pe care si l-a ales don juanu-ul asta.....................hei domnu mai este loc si pentru mine.................ce mai conteaza inca una in plus nu-i asa?...................aaaaaaaaaa dar tzin sa te anuntz inca de la inceput ca posed permis port arma asa ca daca nu faci treaba buna






.... ......halo halo ia treci mataluta unde iti e locul nu ma fce sa te astept dijaba si ia oo si pe madame de mi sus....ca va..... zca tare i mai place....

asa fii dur!
ia-o de par si socoate-o din noua mea familie pe dontica!
one_size
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:11
ce norocosii sunt uniia
hai k intru si eu in familie
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:16
De la: one_size, la data 2009-12-08 15:11:04
De la: gratuit89, la data 2009-12-08 15:09:28
De la: Dontyyy, la data 2009-12-08 15:02:04
De la: one_size, la data 2009-12-08 14:59:21ma iubeste femeile si e moarte dupe mine!


sti ce-mi place ce-l mai mult? numele pe care si l-a ales don juanu-ul asta.....................hei domnu mai este loc si pentru mine.................ce mai conteaza inca una in plus nu-i asa?...................aaaaaaaaaa dar tzin sa te anuntz inca de la inceput ca posed permis port arma asa ca daca nu faci treaba buna






.... ......halo halo ia treci mataluta unde iti e locul nu ma fce sa te astept dijaba si ia oo si pe madame de mi sus....ca va..... zca tare i mai place....

asa fii dur!
ia-o de par si socoate-o din noua mea familie pe dontica!


pe mine Batman ma cheama asa ca fato sa-ti iei gandul ca scapi de mine mai ales cand este vorba de asa mascul feroce
Dontyyy
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-12-08 15:16:29ce norocosii sunt uniia
hai k intru si eu in familie



...... ...vad ca se poarta si pe acilea ...vreau si eu sa i sar in ajutor ca saracul nu cred ca va purea cu atatea....si doar noi barbatii suntem altruisti.... :sml-love0018
....cand e vba de asa ceva :
gratuit89
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:31
De la: gratuit89, la data 2009-12-08 15:31:45
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-12-08 15:16:29ce norocosii sunt uniia
hai k intru si eu in familie



...... ...vad ca se poarta si pe acilea ...vreau si eu sa i sar in ajutor ca saracul nu cred ca va purea cu atatea....si doar noi barbatii suntem altruisti.... :sml-love0018
....cand e vba de asa ceva :



ma gratule la cat de potent este masculul asta s-ar putea sa te refuze
Dontyyy
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:34
De la: mascaltzone01, la data 2009-12-08 14:27:54 ......sa incep cu inceputul....sunt un barbat simplu,si iubesc doua femei,si ele pe mine,stiu una de cealalta si se cunosc doar din poze....dar in iubirea ce mi o poarta au luat o hotarare.,fiecare separat si la randul ei ca ar fi mai bine sa ne mutam impreauna cel putin pt un timp...sa vedem daca merge....ce credeti ca ar trebui sa fac???fac bine ceeace vor ele sa fac....si mie mi surade ideea si daca a mai trecut cineva prin asa ceva sa si dea cu parerea....astept opinii ,sfaturi si ce vreti voi sa scrieti....dar si intrebari????....mentionez nu sunt musulman


si apoi era dimineata
kitty_krieger
Postat pe 8 Decembrie 2009 16:10
sau aseara ai vazut si tu Vicky, Cristina, Barcelona
kitty_krieger
Postat pe 8 Decembrie 2009 16:12
De la: Dontyyy, la data 2009-12-08 15:34:56
De la: gratuit89, la data 2009-12-08 15:31:45
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-12-08 15:16:29ce norocosii sunt uniia
hai k intru si eu in familie



...... ...vad ca se poarta si pe acilea ...vreau si eu sa i sar in ajutor ca saracul nu cred ca va purea cu atatea....si doar noi barbatii suntem altruisti.... :sml-love0018
....cand e vba de asa ceva :



ma gratule la cat de potent este masculul asta s-ar putea sa te refuze




..... ....o fi vreuna...dar eu nu cred ca exista barbat care sa vrea sa se traga la fata ca tzapul la c....ie...deci si cu atate a femei nu i de mirare....ca s a r putea sa se usuce saracul.... ....oferta mea ramane valabila....la cate fete s pe aici....mi se face pofta....
gratuit89
Postat pe 8 Decembrie 2009 16:28
pot sa vin si eu ?

harem iti facem
fluturas_
Postat pe 8 Decembrie 2009 16:30
presupun ca nu ai nevoie de pisica daca ai atatea femei pe cap..eu nu vin
felixcat
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:55
daca povestea e pe bune....iubirea prosteste rau omul!!! sa aveti paruiala...pardon convietuire placuta!!
magda_m
Postat pe 13 Decembrie 2009 19:56
bravo tie!!!!!! daca iti merge de ce sa nu incerci? ai sa fii faca vlaga, secatuit....dar satisfacut
freakbabe
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:32
Auzi, da pe care dintre ele o ai mai la suflet????
Adica, in alta ordine de idei.....pe care o tii la ctratita si pe care langa tine tot timpul? Sau le pui sa lucreze in ture... sa nu se supere.....
pisicuta_trista
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:51
cum ar spune nea Gigi razboinicul luminii...stinse
asta e curvasaraie nicidecum iubire !!!1 Maia i muuuuuult de tot pina s ainveti ce inseamna iubire, daruire, pasiune, sacrificu ...
Aproape_eu
Postat pe 15 Decembrie 2009 11:58


iar nu apuc la promotzii......
_curly
Postat pe 15 Decembrie 2009 12:06
hm?
pisicuta_trista
Postat pe 15 Decembrie 2009 23:52
Ce aveti frate cu omul? O fi mormon!
ClassyCat
Postat pe 18 Decembrie 2009 19:32
De la: mascaltzone01, la data 2009-12-08 14:27:54 ......sa incep cu inceputul....sunt un barbat simplu,si iubesc doua femei,si ele pe mine,stiu una de cealalta si se cunosc doar din poze....dar in iubirea ce mi o poarta au luat o hotarare.,fiecare separat si la randul ei ca ar fi mai bine sa ne mutam impreauna cel putin pt un timp...sa vedem daca merge....ce credeti ca ar trebui sa fac???fac bine ceeace vor ele sa fac....si mie mi surade ideea si daca a mai trecut cineva prin asa ceva sa si dea cu parerea....astept opinii ,sfaturi si ce vreti voi sa scrieti....dar si intrebari????....mentionez nu sunt musulman
daca tu crezi ca poti sa faci fata la amandoua
andre208
Postat pe 18 Decembrie 2009 19:44
hai sa incep si eu o poveste:
A fost odata ca niciodata un mascalzone, care era iubit de doua femei. Zis si facut din iubire atat de maaaaaare, au stat, au chibzuit indeluuuung si s-au gandit ca ar fi mai bine daca s-ar muta impreuna. Problema de care s-au lovit din prima era mica garsoniera in care locuia don juanul. Au facut un imprumut la banca, au vandut garsoniera si si-au luat in sfarsit apartamentul visurilor cu 2 camere. S-au mutat in sfarsit bucurosi ca au unde sta toti trei ca niste gugustiuci iubareti ce erau ei. Eeeeeeeee, dar din momentul acela au inceput problemele, prima a ramas gravida Geta, care a nascut tripletzi, imediat dupa ea a ramas bortoasa si Marabela, care a nascut si ea la distanta de 3 luni, gemeni.Ganditi-va ca deja ap.de 2 camere s-a stramtat si nu a mai fost de ajuns pt 8 suflete. Don Juanul deja nici numai ajungea acasa, pen'ca avea deja trei joburi si doua in weekend, dar muncea de zor pt ca le iubea f mult si copilasii aveau nevoie de multzi bani! Si uite asa au trecut anii, cele doua isi cresteau la comun copii, iar prostul, pardon, don juanul ajungea si el sa-i viziteze cam odata pe an, pt ca deja ajunse-se sa lucreze non stop tot timpul!
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 19:55
nu ma mai mira nimic in ziua de azi...
insa, pt fetele alea am un sfat...: aveti nevoie de o pauza fetelor! aia nu se numeste iubire ci "destrabalare"! va murdariti sufletul cu tentativa asta de "sacrificiu " ... Imaginati-va viata traita in 3...ce splendoare sa iti vezi barbatul iubit, "iubindu-se" cu colega de apartament , in timp ce tu ii calci camasile si dai cu mopul...
PE CE LUME TRAITI????!!!!
Chiar daca vi se pare ca lumea se sfarseste acum fara EL... e nevoie doar de o pauza, departe de don juan,,,de tot ce va leaga de el, de multa incredere in ceea ce puteti si meritati VOI CA FEMEI sa aveti,,,Dincolo de EL, exista un univers intreg de barbati ...si cu siguranta exista cineva pentru fiecare dintre voi , care sa va iubeasca si sa va respecte...
shadow12
Postat pe 18 Decembrie 2009 20:10
De la: mascaltzone01, la data 2009-12-08 14:27:54 ......sa incep cu inceputul....sunt un barbat simplu,si iubesc doua femei,si ele pe mine,stiu una de cealalta si se cunosc doar din poze....dar in iubirea ce mi o poarta au luat o hotarare.,fiecare separat si la randul ei ca ar fi mai bine sa ne mutam impreauna cel putin pt un timp...sa vedem daca merge....ce credeti ca ar trebui sa fac???fac bine ceeace vor ele sa fac....si mie mi surade ideea si daca a mai trecut cineva prin asa ceva sa si dea cu parerea....astept opinii ,sfaturi si ce vreti voi sa scrieti....dar si intrebari????....mentionez nu sunt musulman


si tu prost si ele..bun deci ai o problema sa stim te putem ajuta? eu incerc hai treci pe aici

http://www.psihologieonline.ro/index.php?pid=afisare&categorie=4 :
iulia069834
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:17
dragule, manage a trois e misto tare atat cu 2 fete(pt tine ca barbat: am incercat si eu adik eu, iubitul meu si ink o fata; si a fost spre marea mea uimire super tare)...sincer, eu nu sa putea sa iti dau un sfat bun k si eu trec cam prin aceeasi situatie mom..numai k la mine baietii nu vor sa se mute impreuna, cred ca urmeaza sa se ia la pumni...dar iti urez multa bafta..oricum tb sa fii constient k intr-o zi tot o sa tb sa faci o alegere...avand in vedere k nu esti musulman si bigamia se pedepseste la noi in tara, tot o sa tb sa alegi: ori una, ori alta...cu toate k ai sa suferi mult si va suferi si ea...iti spun din proprie experienta...nu din experientele altora.....si voi astia de pe aici, nu mai luati atata peste picior pe altii...e ushor sa dai cu parerea knd habar nu ai cum e....nu mai radeti de altii, nu se stie niciodata ce iti e dat sa vezi in toata viata asta....eu una am invatat k : "never say never". pup:*:*:*:*
Leyah
Postat pe 28 Decembrie 2009 22:39
am lesinat doua pisici ieri noapte
felixcat
Postat pe 30 Decembrie 2009 14:55
Eu caut una si buna si altii au 2!!! daca nu rezisti te ajut
heroes
Postat pe 30 Decembrie 2009 16:28

daaaaa visul oricarui barbat si acum ce vrei sa le faci in ciuda?

asteapta sa le calci pe bec la amandoua deodata greu sa impaci si capra si varza
the_only
Postat pe 30 Decembrie 2009 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am renuntat la o relatie minunata ! 9 De la: alexutzab 24 Septembrie 2008 11:32
........ 4 De la: Barbie30_ 1 Aprilie 2011 03:00
chiar daca... 11 De la: fante_de_dorobanti 24 Septembrie 2010 12:01
DE CE CONTEAZA ATAT DE MULT FIDELITATEA... SEXUALA? 52 De la: Amora 14 Mai 2009 15:03
o relatie dezastruoasa sau nu???!!!! 13 De la: madalinasparaschiv 29 Octombrie 2009 12:04