Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

nu stiu ce sa mai fac.tin mult la un baiat si sufar in tacere de timp bun,iar intr-o zi dupa o discutie fulger cu el aflu ca si el ma place.....dar spre mirarea mea nu face nimik ca sa fim impreuna...el e genul acela de persoana care decat sa faca ceva sa schimbe situatia in favoarea sa mai bine lasa timpul sa faca asta daca se intampla ceva bine daca nu iar bine...ca el oricum nu va face nimic. ma hotarasem sa ii zic eu si sa fortez putin destinul dar nu stiu de ce nu ma incumat....as vrea un sfat de la voi!
tinker_bellx
Postat pe 21 Decembrie 2009 15:48
important e ca stii ca te place....fa tu primul pas si vezi ce iese, baietilor le plac fetele mai indraznete....
freakbabe
Postat pe 21 Decembrie 2009 15:54
imi aminesti de cainele meu, am prins o vrabie si i'am dat sa o manance a prins vrabia aiurea intre dinti si cand a deschis gura sa o prinda mai bine sarmana pasare a zburat
ma rog, nu cred ca te prinzi
w/e
felixcat
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:13
De la: felixcat, la data 2009-12-21 17:13:04imi aminesti de cainele meu, am prins o vrabie si i'am dat sa o manance a prins vrabia aiurea intre dinti si cand a deschis gura sa o prinda mai bine sarmana pasare a zburat
ma rog, nu cred ca te prinzi
w/e

pe cat punem pariu ca se prinde de dintzii masculului
miss_darine
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:17
Incearca! Fa primul pas , ai un as in maneca : stii ca te place . Profita de asta si spune-i ce simti . Bafta multa !
Miruna_r
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:21
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.. stai degeaba ca pana acum ca si el face la fel si o sa muriti virgini
felixcat
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:22
ubitaaa..........si am trecut prin chestia asta ..exact la fel.....l-am iubit f mult........mai mult decat o sa iubesc vreodata..............si stiam intr-un fel k si el simte dar nu a facut niciodata nimik in privinta asta....................iar eu am fost cea mai mare lasa din istorie.....n-am avut curaj niciodata sa-i spun....mi-era teama k o s zica k sunt nebuna.....nici in ziua de azi n-as avea curaj sa-i spun...............................nu fa ca mine........nush ia un gat de tquila ceva si dute .....spune-i..o sa ramana trasnit cateva secunde.......si s speram k raspunsul e pozitiv..............unii barbati tre impinsi de la spate k na ..nu vad semnele noastre................bafta.....dute nu ma supara
kagome_kudika
Postat pe 24 Decembrie 2009 03:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum se vindeca inimioara??? 1 De la: karmenn 29 August 2008 16:16
Cu dusmanul in pat. 48 De la: _oktober_ 31 Ianuarie 2011 12:54
a alege sa stai langa sotul tau de dragul copilului 4 De la: kudika000781 17 Martie 2009 15:30
pielea uscataaa :( 4 De la: mimi_ca29 11 Aprilie 2011 16:33
ce spuneti voi? 0 De la: 20 Mai 2011 00:39