Setari Cookie-uri

e bine sa fii amant

sunt unii baieti ce au relatii cu femeile mai instarite din punct de vedere financiar,credeti ca asta e o solutie?sau o placere?

Postat pe 31 Martie 2008 13:00
o solutie?pentru? parerea mea e ca e vorba de un fel de prostitutie!
un barbat care isi ofera serviciile pentru bani.
cred ca era mai potrivit 'e bine sa fi gigolo'.

Postat pe 31 Martie 2008 13:47
Hai baieti ,sa va aud!!!Uite...ce intrebare frumoasa pune baiatul nostru!Noi de unde sa stim?
OCTAIA
Postat pe 31 Martie 2008 22:48
asteptam raspunsuri de la baieti, dar se pare ca nu au curaj sa se aventureze... heheeeeee...pai ce ar fi mai frumos decat sa auzi un reprezentant al sexului masculin spunand: numele meu este.... si sunt intretinut de o femeie.

Postat pe 1 Aprilie 2008 10:27
tu chiar crezi ca persoane de genul asta ar recunoaste ??nici in ruptul capului,sunt asa versati pe tema asta,ca reusesc sa se minta chiar si pe ei insisi
lief
Postat pe 1 Aprilie 2008 11:05
hei! baietii, nici la intrebarea asta nu aveti raspuns?
ca doar va priveste pe voi. :)

Postat pe 8 Aprilie 2008 11:33
nu-i mai intreba onnyta,nu o sa raspunda nici unul...toti curati ca lacrima....dar ia sa fie vorba despre o femeie...atunci sa-i vezi ce repede apar si isi dau cu parerea.............
ginetta
Postat pe 8 Aprilie 2008 12:26
pai da!! daca face asta o femeie, toata lumea ii sare in cap, ca e asa si pe dincolo.. daca o face un barbat, e felicitat.
va spun eu dragilor!
barbatii care se culca cu femei pt. bani sunt la fel ca si femeile care fac asta.

Postat pe 8 Aprilie 2008 14:30
aaaa nuuu nici pe departe onnyta "ei au ceea ce merita",ei presteaza pt respectivele servicii si femeia nu trebuie sa le ofere bani in schimb...orice altceva e bine venit: o masina sport de exemplu ar fii un cadou potrivit pt sarmanul baietel frumos "aaaaa si ar mai fii de exemplu o replica de genul: draga ea e o femeie matura de la care am ce invata..mai incolo o sa am timp si de pustoaice caaaa..deh....obrazul frumos...cu cheltuiala babataii se tine,asta in cazul in care respetiva posesoare de cont in banca are "ceva" anisori in plus fata de ...respectivul prestator de servicii la domiciliul doamnelor,cand fatuca e mai mica sau de o seama...cu prestatorul de servicii...se schimba placa...vai draga ..nu te merit,tu ai de toate si eu nimic...ce-ar fii sa imi imprumuti cava bani sa imi iau si io niste toale mai acatarii ,nu vezi ca nu ne potrivim deloc...iti promit ca atunci cand o sa ii am prima datorie la tine o platesc...
si asi putea continua tot asa...dar ma abtin si sa vina careva sa ma contrazica...va mai amintiti cazul"rachelei" si al sau ..bombonel de ii dadeau astia pe la povestiri pe acasa tv si pe la pro tv????
eee ala da exemplu!!!!
sa luam aminteeee cum zice...ei na stiti voi cine...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2008 21:31
pai da. femeia e materialista, cica! barbatul e doar.. intretinut.
nu-i nimic. pana la urma imbatranesc, ca si noi, femeile.
si ce amuzanti sunt cand vad ca nu mai pot, una, alta.
:)

Postat pe 9 Aprilie 2008 10:06
ei na ...altii nu mai pot inca de tineri :)
lief
Postat pe 9 Aprilie 2008 10:52
ha ha ha ....ma doare burta de ras ...ai dreptate lief ,unii nu mai pot de tineri.....da' ce zici de mosii care pot pana pe la 70 de ani si au langa ei cate o papusica de 20 de primaveri ????si care mai si sustine sus si tare ca il iubesc si imi e drag...mia ceva ca ...unul tanar,gandindu-se probabil la contul gras din banca....si reciproca e adevarata.....oricum ar fii un cuplu care se formeaza doar pe interes...al ei sau al lui ....va sfarsi la fel de prost ca si premiza de la care s-a creat.
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2008 15:13
da,pai ca-n bancul : se duce unul de peste 70 ani la medic si ii spune..."sotia mea de 20 ani e gravida,ce zici?" la care medicul ii povesteste "am un prieten care se duce la vanatoare zi de zi,dar nu vaneaza nimic-intr-o zi si-a uitat pusca acasa,dar vine triumfator cu o rata impuscata,ce crezi?" la care mosul "cred ca a impuscat-o altcineva" apoi medicul "asa cred si eu"
lief
Postat pe 9 Aprilie 2008 15:39
corect...nici nu stii cand le moare...obiectul muncii (vorbesc de "barbatii" intretinuti )
lief
Postat pe 9 Aprilie 2008 15:44
ca sa ii raspund totusi baiatului..... nu e solutie si nici plcere,din punctul meu de vedere este doar interes,nu-mi veni mie cu gogosi ca e solutie...la ce sa fie solututie ?la lene????placere??? cat de josnic trebuie sa fii sa te lasi intretinut de o femeie???unde e orgoliul masculin??si daca de asta nu ai auzit,unde e mandria ta de om....nu de barbat????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2008 20:23
ups o gramada de fete curioase?parerea mea este una buna sa fi amant daca nu-ti neglijezi familia.am momentul cand ai anceput sa o neglijezi atunci devi un mare prost si bauiesc ca ar fi ceva firesc:pai numai ciorba ciorba mai simtim si noi nevoia de-o uscatura:)))
scorpionu
Postat pe 9 Aprilie 2008 21:11
eeeee scorpionu ....era vorba de solutie sau placere ca barbat intretinut ....sau crezi ca noi nu ne saturam sa roadem mereu acelasi os????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2008 21:23
daca fiecare cauta aventura da e o solutie pentru amandoi, el castiga bani ea placere,pe termen scurt
wdy
Postat pe 9 Aprilie 2008 21:44
pai pe termen scurt mai bine intru la un mag de jucarioare sexuale si imi iau ceva de acolo nici nu ma jumuleste de bani ca un amant ,si daca o sa spuneti ca nici nu ma satisface ca un amanta...probabil ca aveti dreptate dar aia e o solutie...salvezi macar o parte din contul din banca ... si o placere in acelasi timp pe termen mai indelungat...:) :) :)
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Aprilie 2008 22:42
ema,nu cred ca se referea la baietii care o fac pentru bani,contra cost,ci....la relatii de durata,eventual si casatorie ,dintre o fata cu bani si un intretinut,un tip ce sta pe banii ei ,adica sta ,nu doar o noapte :)) in fine...referitor la varianta spusa de tine...fii serioasa ,ca fetele isi gasesc amanti si fara sa-i plateasca !poate te gandesti la varianta cand ai sa ai peste 60- 70 ani,poate atunci,,,,
lief
Postat pe 10 Aprilie 2008 09:31
eee, ce sa spun draga! te-ai saturat de ciorba.(pt scorpie)
pai daca nu esti baiat destept sa iei carnitza din ciorba si sa mai faci si o friptura..
sau poate ca nu vrei! sint cupluri care stiu sa se iubeasca si sa aduca ceva nou de fiecare data in relatia lor. important e sa iti doresti!

Postat pe 10 Aprilie 2008 10:27
Vai de capul lor de gigolo! Parca femeile care apeleaza la ei, or fi niste tinerele 90 60 90 care pe langa faptul ca mai au si bani, nu se uita nimeni la ele. Numai ei stiu saracii cata "uscatura " strang in brate sau " umflatura". Asa ca, sa traiti frumuseilor si profitati cat sunteti tineri, daca altfel nu va duce minte sa faceti un ban.

Postat pe 10 Aprilie 2008 11:40
rami_ramo,e mai greu cu cei ce se implica in relatii deja....si sunt f greu de dibuit,sunt f perversi,mint de se cred si ei pe ei ...fac totul si la prima vedere nu iti dai seama de scopul ascuns al lor ,pot fi de o dibacie crunta -si au pretentii de fete frumoase ,inteligente,cu apartament si serviciu bun,cuminti -scopul lor e sa se insoare chiar ,numa sa puna mana pe comoara,gaina cu oua de aur,cum s-ar spune -din pacate,am auzit prea multe cazuri reale-aaaa,am uitat sa zic,ei le numesc pe cele cu care nu le merge vrajeala "materialiste" si se autovictimizeaza!!!
lief
Postat pe 10 Aprilie 2008 11:46
Ai dreptate, sunt barbati de genul asta dar si femei.
Totusi sunt cazuri in care ea stie ca el a inselat-o, banuieste ca o mai face, stiu si ceilalti, dar trece cu vederea.De ce? pentru ca-l iubeste, pentru ca arata bine si pur si simplu il vrea. Si se vor casatori. De ce trece ea cu vederea lucrul acesta?
De ce se mai plange apoi ca este inselata? Eu una sunt mai realista. Una e sa nu stii , alta sa nu vrei sa stii. Important este cum te vede barbatul de la inceput.Daca accepti sa fii calcata in picioare ( si ca femei si ca barbat) atunci e treaba ta.

Postat pe 10 Aprilie 2008 12:02
uite lief...pot sa iti spun ca stiu despre ce vb ...am vazut cu ochii mei cum ea....fata cu studii bine crescuta ...etc il intretinea pe el parazit pt ca...vai nu isi gaseste de lucru inceea ce vrea el sa faca(adica nimic)cand in sfarsit si-a gasit de munca sti cat a durat??? 3 luni atat a rezistat sa aiba un loc de munca ..replica : eeee da tu ce crezi ca io sunt facut sa ma spetesc muncind???nu era de mine vreau altceva..si iar s-a procopsit cu plosnita(cu el ,adica) pe cap.si uite asa au tinut-o 3 ani si cand fata ...a hotarat ca nu mai poate si ca e timpul pt o schimbare si ia pus bagajul in brate si a schimbat yala de la usa si si-a schimbat nr d e telefon si pur si simplu l-a scos din viata ei comple...sti ce s-a intamplat?? in 2 luni era cuplat cu o babataie cu 15 ani mai mare decat el care avea contul in banca mai mare decat...fata cu pricina si ...se intretinea mai bine decat ea....nu am prejudecati in privinta barbatilor sau a femeilor care au perioade grele si au nevoie de ajutor ,am o chichita impotriva celor care cred ca a profita e solutie sau placere...din orice punct de vedere ai privi-o e josnic si ca barbat si ca femeie.vrei o aventura...super ok ,dar rezuma totul la sex sau dragoste ...altfel....e profit doar de o parte...
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Aprilie 2008 22:54
EI BINE DOAMNELOR ,datim voie sa va spun si eu ceva ,sunteti foarte rele ca acuzati succesul unor baieti sau barbati ma rog,eu nu vad ce e rau in asta ,si unele fete fac acelasi lucru,sa numi spuneti mie ca una dintre voida peste un baiat cu chip adecvat si cu banutul pe el si voi il refuzati fiind doar faptul ca nu il iubiti:),nu vreau sa fiu rau dar asa e ,ce isi doreste o fata frumoasa de la un baiat,bani normal,sa nu fie ea ca fata nevoita sa munceasca,alaturi de el si sa traiasca fericiti amindoi,toate astea au trecut ,ea frumoasa el cu bani asta e moda acum doar se poarta nu :) si daca ne gindim la egalitatea despre care se vorbeste intre barb.si femeie,cred ca si barbatul are aceleasi pretentii,el frumos ea cu bani,moda ce sai faci.

Postat pe 11 Aprilie 2008 12:48
succesul ? asa se cheama acum ?hahhaha...vrei sa spui jegosenia poate ! cred ca vrei sa spui el frumos,ea proasta poate
lief
Postat pe 11 Aprilie 2008 12:52
ei bine DOMNULE da-mi voie sa-ti spun eu ceva.generalizezi aiurea!
daca exista femei sau barbati care se vand pe bani, nu valoreaza nimic.
ca, seara nu te bagi in pat cu banii! ci cu femeia sau cu barbatul!
iar daca te vinzi trebuie sa fi constient ca respectivul sau respectiva se poate sa te arunce la gunoi la un moment dat, ca poate iti expira termenul.

Postat pe 11 Aprilie 2008 12:57
cine stie ca :un barbat care treaieste cu o femeie din interes e mult mai fidel decit ceilalti,ea are toate sansele sa fie mai fereicita in felul asta zic eu ,ce mai conteaza banii daca ii ai.

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:00
mai, dar tu chiar crezi ca femeia aia e proasta?
stie ca barbatul respectiv sta cu ea pt. banii ei si nu pt. ca o iubeste!
iti garantez ca la un moment dat o sa se sature de sex platit si o sa vrea si un suflet, nu numai un trup!

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa iubesti in zadar 5 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:44
Ajutorrr!!! 3 De la: BabytzaDolc3 22 Iunie 2010 20:02
un sfat, va rog 8 De la: sadora 27 August 2009 11:31
ne iubim dar nu are incredere in mine 10 De la: melira 5 Februarie 2011 20:15
Sf. Valentin 94 De la: scorpio67 19 Februarie 2011 14:24