Setari Cookie-uri

va rog sa ma ajutati!

Am nevoie de sfaturi! sunt intr-o situatie cam stresanta pt mine!
Am inceput ce 1luna o relatie cu un amic al meu. Pana aici nimic interesant, dar el tocmai a iesit dintr-o relatie serioasa si lunga cu o tipa cu care ar fi vrut sa se casatoreasca si pe care o iubea enorm. Ea a pus punct acelei relatii iar el a foat foarte afectat. dar dupa ce a petrecut ceva timp cu mine si cu prietenii, ne-am apropiat si formam un cuplu! Eu sunt indragostita de el! dar nici nu stiu ce sa fac si cum sa fac ca totul sa fie bine! uneori imi e frica sa nu cumva sa fiu doar un pansament pt tot sau .... nici nu stiu! cand sunt cu el totul e bine dar cand nu... imi e frica! Stiu ca Iasul e mare, dar sansa sa ne intalnim cu ea e foarte mare si...
Ce parere aveti de tot?
Va rog sa ma ajutati
kudika096998
Postat pe 23 Decembrie 2009 12:48
De la: kudika096998, la data 2009-12-23 12:48:28Am nevoie de sfaturi! sunt intr-o situatie cam stresanta pt mine!
Am inceput ce 1luna o relatie cu un amic al meu. Pana aici nimic interesant, dar el tocmai a iesit dintr-o relatie serioasa si lunga cu o tipa cu care ar fi vrut sa se casatoreasca si pe care o iubea enorm. Ea a pus punct acelei relatii iar el a foat foarte afectat. dar dupa ce a petrecut ceva timp cu mine si cu prietenii, ne-am apropiat si formam un cuplu! Eu sunt indragostita de el! dar nici nu stiu ce sa fac si cum sa fac ca totul sa fie bine! uneori imi e frica sa nu cumva sa fiu doar un pansament pt tot sau .... nici nu stiu! cand sunt cu el totul e bine dar cand nu... imi e frica! Stiu ca Iasul e mare, dar sansa sa ne intalnim cu ea e foarte mare si...
Ce parere aveti de tot?
Va rog sa ma ajutati


Lasa lucrurile sa vina de la sine.Uneori cand te straduiesti sa placi prea mult obtii inversul intentiei.

Postat pe 23 Decembrie 2009 13:14
Stiu ca ai dreptate, dar imi e greu sa ma abtin!
si in plus mie mi se pare normal tot ce fac, dar el e obisnuit cu alt gen de relati!
kudika096998
Postat pe 23 Decembrie 2009 13:31
quote name='kudika096998' date='2009-12-23 13:31:07']Stiu ca ai dreptate, dar imi e greu sa ma abtin!
si in plus mie mi se pare normal tot ce fac, dar el e obisnuit cu alt gen de relati![/quote]
defineste, "un alt gen de relatii"! Sunteti impreuna doar de o luna, a trecut prea putin timp de cand va cunoasteti, ai rabdare sa se mai rodeze relatia voastra si dupa aceea mai vb!
miss_darine
Postat pe 23 Decembrie 2009 14:46
Si eu zic la fel : mai ai rabdare si vezi cum evolueaza lucrurile intre voi .
mahy33
Postat pe 23 Decembrie 2009 15:06
Trebuia sa te gandesti la asta inainte sa incepi relatia !
Din moment ce ai spus ca el o iubea enorm, voia sa se casatoreasca, iar eaa pus capat relatiei, este evident faptul ca inca o mai iubeste !
Summer_
Postat pe 23 Decembrie 2009 15:12
simplu, be better then she was, intra in mintea lui inca sa nu mai vrea sa se gandeasca la fosta.
esti femeie, use "za" charms
felixcat
Postat pe 23 Decembrie 2009 15:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lumea asta e pe dos,s-a intors cu susu'n jos!? 11 De la: oonahabibi_yahoo_com 1 Aprilie 2009 12:19
ajutor!!! 10 De la: NicoNicco 24 Iunie 2010 13:43
NU VREAU BANI MOCA VREAU DOAR SA LUCREZ SA AM O VIATA DECENTA CU FAMILIA MEA 29 De la: ines34 12 Mai 2010 16:32
Relatii 3 De la: kudicafex81 7 Septembrie 2016 19:06
De ce pui suflet daca l-ai vrut doar ca amant? 27 De la: kudika004836 17 Octombrie 2009 12:20