Setari Cookie-uri

CE CREDETI DESPRE.....????!!!!!

Vi s-a intamplat vreodata sa intre cine pe id vostru( un barbat) si voi de curiozitate sa dati accept.......apoi sa vi se ofere webcam si tot de curiozitate sa vedeti si voi cine este misteriosul si dati accept ......si sa constatati cu stupoare sau placere ca respectivul se masturbeaza de zor cu spor......eu chiar azi am patit si sincer ma lasa scarbita aceste gesturi......voi?
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 13:04

Exista persoane care sa NU fi avut o asemnea experienta ?
iris_4_ever
Postat pe 4 Septembrie 2008 13:10
: hai ca am ras una buna.
pai...cred ca e de-a dreptul scarbos...eu nu am patit-o
DeeaCatalina
Postat pe 4 Septembrie 2008 13:27
si eu am patit-o..ramasesem uimita,k mai avea un pik si o baga in webcam dezgustator!
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 13:45
asta e nimica toata :) lanaga mine s-a urcat unu; in autobuz cu ea sculata, asa k ...e o nimica toata cu web-camul. plus k in cismigiu dk ai ghinion il vezi pe unul live cum se masturbeaza ...bleah

Postat pe 4 Septembrie 2008 14:03
ce??? ce naiba sa cred despre asa ceva???
pica-i-ar!!!
Anissia27
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:25
cu ocazia asta mi-am adus aminte de o faza care m-a socat acu cativa ani....aveam cam vreo 14 ani si veneam dintr-un parc cu o prietena si unu tot ne urmarea ,apoi la un moment dat ne-a intrecut si cand am traversat trecrea de pietoni trebuia sa o luam undeva la stanga iar el, si-a scos-o in fata noastra ...OBSEDATI!!!! ma ales in Bucuresti sunt la tot pasul


dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:32
De la: Anissia27, la data 2008-09-04 14:25:05ce??? ce naiba sa cred despre asa ceva???
pica-i-ar!!!


exact
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:33
De la: dyanaa_88, la data 2008-09-04 14:32:41 cu ocazia asta mi-am adus aminte de o faza care m-a socat acu cativa ani....aveam cam vreo 14 ani si veneam dintr-un parc cu o prietena si unu tot ne urmarea ,apoi la un moment dat ne-a intrecut si cand am traversat trecrea de pietoni trebuia sa o luam undeva la stanga iar el, si-a scos-o in fata noastra ...OBSEDATI!!!! ma ales in Bucuresti sunt la tot pasul







dyanaa_88 aveam de cand sa vin anul acesta sa ma stabilesc la bucuresti.....dra cred ca incep sa ma razgandesc:))).....am patit si eu live cu un astfel de obsedat dar prin craiova
eram la liceu si plecasem cu prietenele sa facel cumparaturi.....si mergeam spre piatza cand trece pe langa noi un barbat urias ca inaltime si si-o scoate ......mi se taiase respiratie de frica.....ma gandeam ca cine stie ce are de gand sa faca.....noroc ca nu s-a oprit.....ciudat.....parca era undeva intr-o lume a lui si nu vedea nu auzea.....poate nu era intreg la cap......nush...
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:42
De la: dyanaa_88, la data 2008-09-04 14:32:41 cu ocazia asta mi-am adus aminte de o faza care m-a socat acu cativa ani....aveam cam vreo 14 ani si veneam dintr-un parc cu o prietena si unu tot ne urmarea ,apoi la un moment dat ne-a intrecut si cand am traversat trecrea de pietoni trebuia sa o luam undeva la stanga iar el, si-a scos-o in fata noastra ...OBSEDATI!!!! ma ales in Bucuresti sunt la tot pasul







dyanaa_88 aveam de cand sa vin anul acesta sa ma stabilesc la bucuresti.....dra cred ca incep sa ma razgandesc:))).....am patit si eu live cu un astfel de obsedat dar prin craiova
eram la liceu si plecasem cu prietenele sa facel cumparaturi.....si mergeam spre piatza cand trece pe langa noi un barbat urias ca inaltime si si-o scoate ......mi se taiase respiratie de frica.....ma gandeam ca cine stie ce are de gand sa faca.....noroc ca nu s-a oprit.....ciudat.....parca era undeva intr-o lume a lui si nu vedea nu auzea.....poate nu era intreg la cap......nush... oricum tare aiurea momentul....
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:42
De la: dyanaa_88, la data 2008-09-04 14:32:41 cu ocazia asta mi-am adus aminte de o faza care m-a socat acu cativa ani....aveam cam vreo 14 ani si veneam dintr-un parc cu o prietena si unu tot ne urmarea ,apoi la un moment dat ne-a intrecut si cand am traversat trecrea de pietoni trebuia sa o luam undeva la stanga iar el, si-a scos-o in fata noastra ...OBSEDATI!!!! ma ales in Bucuresti sunt la tot pasul







dyanaa_88 aveam de cand sa vin anul acesta sa ma stabilesc la bucuresti.....dra cred ca incep sa ma razgandesc:))).....am patit si eu live cu un astfel de obsedat dar prin craiova
eram la liceu si plecasem cu prietenele sa facel cumparaturi.....si mergeam spre piatza cand trece pe langa noi un barbat urias ca inaltime si si-o scoate ......mi se taiase respiratie de frica.....ma gandeam ca cine stie ce are de gand sa faca.....noroc ca nu s-a oprit.....ciudat.....parca era undeva intr-o lume a lui si nu vedea nu auzea.....poate nu era intreg la cap......nush... oricum tare aiurea momentul....
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:42
Dumnezeule ce s-a intamplat!!!???a, postat o singura data mesajul si a aparut de trei ori......a mers netul greu ce e drept dar tousi.....
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:43
Londra acum 2 ani - eram cu o prietena in mcdonalds si stateam la masa de langa fereastra, cand un "domn" intr-o haina lunga se apropie de fereastra, ciocane, si cand ne-am uitat, si-a deschis paltonul si a inceput sa-si frece obiectul sculat de fereastra... nu e cel mai frumos mod de a ura pofta buna cuiva
Shobby
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:50
uhhh.....ai dreptate.....pai si in final ti-a revenit pofta de mancare?
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:54
aaa....mai dragilor...pai de-astia exista de cand lumea.....cand eram eu la scoala postliceala,in fiecare zi ne astepta un individ din asta ,care si-o arata cand ajungeam noi pe langa el ......o data....de doau ori....de trei ori.....eeeeeeiiii....si ce-am zis eu si cu colega mea de banca ?????.......cand l-am mai vazut o data ,l-am luat la alergat de i-au sarit capacele!!!!....norocul lui ca a scapat ,ca pe cuvant ca il trageam de "dansa" pana i-o faceam dubla !!!!.....ca io nu prea stiam multe nici cand eram mai tinerica !!!....si sa stiti ca ,in general,astfel de persoane sunt foarte timide si fricoase....daca te dai un pic la eeeeiii....vira....fug imediat ......

Postat pe 4 Septembrie 2008 15:03
De la: LuckyMe, la data 2008-09-04 14:42:21
De la: dyanaa_88, la data 2008-09-04 14:32:41 cu ocazia asta mi-am adus aminte de o faza care m-a socat acu cativa ani....aveam cam vreo 14 ani si veneam dintr-un parc cu o prietena si unu tot ne urmarea ,apoi la un moment dat ne-a intrecut si cand am traversat trecrea de pietoni trebuia sa o luam undeva la stanga iar el, si-a scos-o in fata noastra ...OBSEDATI!!!! ma ales in Bucuresti sunt la tot pasul







dyanaa_88 aveam de cand sa vin anul acesta sa ma stabilesc la bucuresti.....dra cred ca incep sa ma razgandesc:))).....am patit si eu live cu un astfel de obsedat dar prin craiova
eram la liceu si plecasem cu prietenele sa facel cumparaturi.....si mergeam spre piatza cand trece pe langa noi un barbat urias ca inaltime si si-o scoate ......mi se taiase respiratie de frica.....ma gandeam ca cine stie ce are de gand sa faca.....noroc ca nu s-a oprit.....ciudat.....parca era undeva intr-o lume a lui si nu vedea nu auzea.....poate nu era intreg la cap......nush... oricum tare aiurea momentul....


draga mea sa nu te razgandesti din vina mea...yo zik de Bucuresti pt ca locuiesc aici,dar pana la urma ciudati sunt peste tot daca vii,pastram legatura:P
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:09
pastram dyanaa
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:14
mi-a revenit pofta, insa daca as fi comandat cârnate, jur ca n-as fi putut sa ma ating de el...si sunt greu de scarbit, dar cand vezi obiect storcosit de geam chiar in fata ta, nu cred ca-ti salta inima din piept de bucurie
Shobby
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:14
LuckyMe
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:16
asa asa
iar shobby daca ti-a revenit pofta de mancare nu manaci cu mine?sunt singura la birou si nu am cu cine manca si mi-e aja o foameeeeee...promit ca nu fa fi carnat...
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:17
mersi pt invitatie
desi cred ca am nevoie si de un cârnate, sa i-l bag direct undeva iubirii mele cand vine acasa deseara
Shobby
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:23
nebunatiko sa nu sperii omul cu idei de astea,sau l-ai obisnuit poop!
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 15:28
si eu am patit-o in bucuresti de 2 ori..in aceeasi luna.mergeam la examen si era seara,si era un tip aparent normal(inainte sa il vad au trecut unele colege pe langa el si vorbea la telefon).Si cum ziceam,tipul asta era in facultate la parter si si-o freca,si fiecare fata care venea la examen se speria de el bineinteles ca si eu...dupa ce am urcat la etaj l-am mai vazut o data..cu fundu pe o banca si cu pantalonii in vine siii..ii dadea bataie..bleahhhhhh
a doua oara eram in metrou,seara,si cand vreau sa ies ca se oprise,era un tip langa usa care si-a scos-o, si a trebuit sa ies pe langa el caci usile din fata mea nu se deschideau..am luat-o la goana.
Periculos Bucurestiu asta seara.
DeeaCatalina
Postat pe 4 Septembrie 2008 18:57
cat de nasol..nu mi s-a intamplat niciodata si nici nu as vrea
anna_mariaO
Postat pe 10 Septembrie 2008 12:37
da, iar in timp ce tu te grabesti sa-i dai ignore, el sa te intrebe daca iti place ce vezi...
madworld
Postat pe 11 Septembrie 2008 14:10
Shobby
Postat pe 11 Septembrie 2008 14:48
scarbos...
alexutzab
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:07
Nu am patit-e plina lumea de obsetdati...dar totusi de unde are id-ul tau?Urat....tare urat!Oricum,cred ca daca un barbat ar pati asa ceva ar fii impresionat si incantat in bunul sens al cuvantului...
sweetpink
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:23
Este plina lumea de labagii, maia les bucurestiul....sper sa nu mai am vreo experienta neplacuta sa il vad pe unul cum si-o freak....IN AUTOBUZ !!!!!

Postat pe 15 Septembrie 2008 16:05
- cum de ii gasiti? ... astia-s bolnavi cred ... ar trebui internati ...
supermiki
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea asta 29 De la: kudika073327 29 Octombrie 2009 08:08
iubire sau obisnuinta? 14 De la: Lucia1971 15 Mai 2009 09:19
bãrbat gemeni - femeie rac 2 De la: scorpio67 21 Mai 2011 20:28
What Women Want in Men 4 De la: Monis86 25 Iulie 2009 18:44
ce credeti voi ? 8 De la: kudimi33 2 Decembrie 2013 09:04