Setari Cookie-uri

Inregistrare convorbiri telefonice

La multi ani!
Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile.
Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie?
Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contxtului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez.
Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine.
Merci!
pisicuta_trista
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:44
Stie cineva ceva?
pisicuta_trista
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:11
Nu poti cere, sunt accesabile prin hotarare judecatoreasca in cazuri extreme.
Kathara
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:32
De la: Kathara, la data 2010-01-01 17:32:34Nu poti cere, sunt accesabile prin hotarare judecatoreasca in cazuri extreme.


Da, asa este, intre timp am aflat si eu.. se pare ca asta este deocamdata
pisicuta_trista
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:55
De la: pisicuta_trista, la data 2010-01-01 16:44:02La multi ani!
Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile.
Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie?
Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contxtului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez.
Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine.
Merci!


Doar daca ai prieteni ffff buni in firma respectiva exact la departamentul respectiv, e o posibilitate sa obtii, dar si asa , practic,nu prea sunt sanse pentru ca nimeni nu-si risca jobul mai ales acum in criza pentru problema altcuiva.
Dar poti sa iei toate masurile ca persoana sa nu te mai deranjeze, un alt numar de telefon privat, pe care l stie doar familia, etc.. sa faci o plangere, ceva, si sa faci tot posibilul ca in cazul unei viitoare conversatii sa fii pe faza si sa inregistrezi. Multa bafta !
kudika052198
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:46
cu ajutorul uni avocat bun o poti obtine
yumy
Postat pe 19 Ianuarie 2010 12:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de mult apreciati dragostea? 12 De la: razz 17 Septembrie 2009 10:35
Dragii mei 32 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 17:28
HELP. Probleme cu gandacii de bucatarie !!!!!!!!!!!!!!! 13 De la: kudika042695 15 Aprilie 2014 14:26
pls 3 De la: ruxxy 6 Februarie 2008 14:25
pisica british shorthair 6 De la: kudika_973611 12 Septembrie 2014 16:28