Setari Cookie-uri

De ce tot timpul ne place sa sarim din lac in put?

De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:24:40
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:12:23ok..Ion si Maria,moldoveni sadea in sura cu fan...pupaturi,giugiuleli,pipaituri si alte alea.La un momen dat Ion in zice Mariei:"Ohhhh,Mario,esti divina!!"-la care Maria nervoasa sare in sus:"Ba di vina esti tu ca tu m-ai adus aici!!"


ahh, ce bine le mai zici tu

mai e unu` cu jiaca di pieli da` nu se potriveste in peisaj
mitura
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:26
De la: geo_xx, la data 2010-01-03 23:24:52
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:17:56ti l-as spune eu...dar nu mi-l amintesc exact...dar stiu ca " divina esti tu!"

divina comedie, is eu


di vina suntem amandoi
era o moldoveanca care se juca table in pat cu un barbat. dupa ce a dat sase-sase, el a exclamat : esti divina!!![/quote]



aste e versiunea reeditata?
Calandrinon
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:26
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:25:21
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:23:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:13:11cris scumpa, ninge de ieri noapte si nic', s-a facut doar o"ciorfoiala", asa ii zic eu zloatei!



la noi e inca afanata..numa buna de facut omultzi de zapada

pacat ca nu tine


hell no!!!urasc iarna...app...vine ziua meeeaaaaaaaa


cand cand?!?!?!?!?

esti capricornutz?
Calandrinon
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:27
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:25:21
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:23:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:13:11cris scumpa, ninge de ieri noapte si nic', s-a facut doar o"ciorfoiala", asa ii zic eu zloatei!



la noi e inca afanata..numa buna de facut omultzi de zapada

pacat ca nu tine


hell no!!!urasc iarna...app...vine ziua meeeaaaaaaaa

cine-i nascut in ianuarie , hai sus , hai sus , hai sus !
mahy33
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:28
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:27:44
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:25:21
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:23:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:13:11cris scumpa, ninge de ieri noapte si nic', s-a facut doar o"ciorfoiala", asa ii zic eu zloatei!



la noi e inca afanata..numa buna de facut omultzi de zapada

pacat ca nu tine


hell no!!!urasc iarna...app...vine ziua meeeaaaaaaaa


cand cand?!?!?!?!?

esti capricornutz?

22...te-am dezamagit,Cantaluza mea?
mitura
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:29
De la: mahy33, la data 2010-01-03 23:28:04
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:25:21
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:23:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:13:11cris scumpa, ninge de ieri noapte si nic', s-a facut doar o"ciorfoiala", asa ii zic eu zloatei!



la noi e inca afanata..numa buna de facut omultzi de zapada

pacat ca nu tine


hell no!!!urasc iarna...app...vine ziua meeeaaaaaaaa

cine-i nascut in ianuarie , hai sus , hai sus , hai sus !

me,me
mitura
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:30
mituleeeeeeee esti o varsatoare mica si rebela? fara jiaca di pieli si motor?
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:32
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:32:45mituleeeeeeee esti o varsatoare mica si rebela? fara jiaca di pieli si motor?

nu conteaza cat de lung ai parul
mitura
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:35
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:29:56
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:27:44
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:25:21
De la: Calandrinon, la data 2010-01-03 23:23:33
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:13:11cris scumpa, ninge de ieri noapte si nic', s-a facut doar o"ciorfoiala", asa ii zic eu zloatei!



la noi e inca afanata..numa buna de facut omultzi de zapada

pacat ca nu tine


hell no!!!urasc iarna...app...vine ziua meeeaaaaaaaa


cand cand?!?!?!?!?

esti capricornutz?

22...te-am dezamagit,Cantaluza mea?


nici vorba..ca ma inteleg mai bine cu varsatorii

vezi ca eu astept o felie de tort de la petrecere, mi-l trimiti cu fan curier sau cu avionul..nu ma intere` cum faci.
Calandrinon
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:36
De la: mitura, la data 2010-01-03 23:35:57
De la: miss_darine, la data 2010-01-03 23:32:45mituleeeeeeee esti o varsatoare mica si rebela? fara jiaca di pieli si motor?

nu conteaza cat de lung ai parul


lumeee lumeee sooroo lume

Calandrinon
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:37
pfiuuuu.......ce nebunie aici.........ca sa inteleaga toata lumea si ca sa dezvoltam subiectul...........despartire grea dupa 5 ani de relatie, cu planuri, vise si sperante l-am gasit in pat cu cea mai buna prietena, am pierdut doi dintr-o lovitura: pe cel care il iubeam mai mult ca orice si prietena mea cu care am impartit si bune si rele inca de la gradinita. Putzul = colegul meu pentru ca inca nu sunt sigura ce vrea de la mine, desi imi arata ca ma place, se vede din tot ceea ce face vizavi de mine nu reusesc sa-l inteleg de ce pana acum nu a facut nici un pas, cu siguranta e si vina mea, poate nu ma fac suficient de inteleasa dar asta e marea mea problema: imi este teama sa-mi exprim sentimentele de frica sa nu fiu dezamagita. Tot timpul am trait cu fobia asta si mai ales dupa toate cele petrecute in viata mea imi este si mai teama sa nu sufar din nou. In el am gasit tot ce imi doream la un barbat si este pentru prima data cand ma simt ca si lovita de tren din dragoste...........
Stie cineva ce pot face?
blue_angel1986
Postat pe 4 Ianuarie 2010 06:32
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 06:35
De la: blue_angel1986, la data 2010-01-04 06:32:23
Stie cineva ce pot face?


exact ceea ce ti-e frica sa faci: sa-ti exprimi sentimentele. Daca nu oferi incredere, nu vei primi incredere. Daca nu spui ce simti, cum pot sa-ti fie impartasite sentimentele? Stiu ca ti-e teama sa fii ranita, dar daca vei trai cu aceasta teama, nu vei face decat sa ridici un zid intre tine si ceilalti. Nu spun nici sa fii o carte deschisa, trebuie sa te protejezi cumva totusi. Dar nici complet inchisa, ca s-ar putea ca el sa creada ca nu-l placi si atunci sa renunte si sa caute pe altcineva.
kitty_krieger
Postat pe 5 Ianuarie 2010 01:54
De la: blue_angel1986, la data 2010-01-04 06:32:23pfiuuuu.......ce nebunie aici.........ca sa inteleaga toata lumea si ca sa dezvoltam subiectul...........despartire grea dupa 5 ani de relatie, cu planuri, vise si sperante l-am gasit in pat cu cea mai buna prietena, am pierdut doi dintr-o lovitura: pe cel care il iubeam mai mult ca orice si prietena mea cu care am impartit si bune si rele inca de la gradinita. Putzul = colegul meu pentru ca inca nu sunt sigura ce vrea de la mine, desi imi arata ca ma place, se vede din tot ceea ce face vizavi de mine nu reusesc sa-l inteleg de ce pana acum nu a facut nici un pas, cu siguranta e si vina mea, poate nu ma fac suficient de inteleasa dar asta e marea mea problema: imi este teama sa-mi exprim sentimentele de frica sa nu fiu dezamagita. Tot timpul am trait cu fobia asta si mai ales dupa toate cele petrecute in viata mea imi este si mai teama sa nu sufar din nou. In el am gasit tot ce imi doream la un barbat si este pentru prima data cand ma simt ca si lovita de tren din dragoste...........
Stie cineva ce pot face?

Mda, cred ca ai primit doua palme pe care nu le meritai! Dar ai o singura solutie, capul sus, trecutul matura-l bine si baga-l intr-un container bine sigilat si spune-ti ca nu toti sunt jigodii pe lumea asta, ai si tu dreptul la coltisorul tau de fericire. Asa ca ....rise an shine....elibereaza-te de teama si aduna-ti tot curajul si spune-i ce simti pt el
miss_darine
Postat pe 5 Ianuarie 2010 17:23
De la: marco918, la data 2010-01-03 21:25:20
De la: yza79, la data 2010-01-03 21:14:47
De la: marco918, la data 2010-01-03 20:52:24
De la: blue_angel1986, la data 2010-01-03 14:57:23Am trecut peste o despartire foarte dureroasa datorita colegului mei de serviciu cu care am petrecut ultimele 5 luni apoape zi de zi, ziua la munca, seara in oras, in week end la distractie sau plimbari. Fara sa mi doresc m-am indragostit de el, am cunoscut un barbat puternic, independent, sensibil, inteligent, poate tot ce mi-am dorit de la cel de langa mine. DAR, desi si el este indragostit, se vede din comportamentul lui, din priviri, toata lumea din jurul nostru a vazut ca intre noi e ceva mai mult decat o simpla relatie de prietenie nu face nimic pentru a fi ceva mai mult. Mi-a spus in mai multe feluri ca ii place de mine, imi da semne si sperante dar nicioadata nu a incercat sa ma sarute. Am dormit in acelasi pat, m-a tinut in brate, l-am simtit noaptea cum statea si ma admira dar atat.






... ce haios ... adica tu te-ai despartit si vrei sa il faci responsabil pe ''colegul'' ? ... inteleg ca el, saracul, se fereste sa intre in relatie cu persoane cam ''dubioase'' si evita avansurile ... si ce e rau in asta ? ... se protejeaza, saracul, pentru a nu ajunge mai tirziu in postura ''fostului'' tau pe care cu ceva timp in urma il vedeai la fel ... cit va dura pina ii vei descoperi ''defecte'' si acestuia si il vei prezenta pe forumuri ca pe o ''despartire dureroasa'' ... au ajuns sa le fie frica de imaturitatea voastra, in pofida faptului ca va pot avea pentru o perioada ... ... ce haios ...


Nu iti este somn???cand te "vad"




... cind ma vezi ... ce ? ... vezi sa nu te indragostesti ... ...

... fata a vazut, a atins pe altul ... si gata ... nici nu si-a dat seama cind s-a indragostit ... ... in mod sigur nu si-a dat seama nici de ce ... si de atunci nici gura nu-i mai tace, nici finul nu-i mai place ? ... da un sut ''fostului'' si sare pe ''viitorul'' ... si daca ''viitorul'' are si el saracul o prietena si nu se afiseaza cu ea ... o aruncam si pe ea ... la naiba, cine poate sta in fata dragostii fetei noastre ... trebuie sa ii fie bine ... eeeee comedie ...

eu am inteles cum sta treaba cu don'oara,nu trebuia sa-mi desenezi tu ........si me refeream ca imi este tare greata cand te vad(citesc)esti jalnic rau
yza79
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:12
De la: yza79, la data 2010-01-06 20:12:02
De la: marco918, la data 2010-01-03 21:25:20
De la: yza79, la data 2010-01-03 21:14:47
De la: marco918, la data 2010-01-03 20:52:24
De la: blue_angel1986, la data 2010-01-03 14:57:23Am trecut peste o despartire foarte dureroasa datorita colegului mei de serviciu cu care am petrecut ultimele 5 luni apoape zi de zi, ziua la munca, seara in oras, in week end la distractie sau plimbari. Fara sa mi doresc m-am indragostit de el, am cunoscut un barbat puternic, independent, sensibil, inteligent, poate tot ce mi-am dorit de la cel de langa mine. DAR, desi si el este indragostit, se vede din comportamentul lui, din priviri, toata lumea din jurul nostru a vazut ca intre noi e ceva mai mult decat o simpla relatie de prietenie nu face nimic pentru a fi ceva mai mult. Mi-a spus in mai multe feluri ca ii place de mine, imi da semne si sperante dar nicioadata nu a incercat sa ma sarute. Am dormit in acelasi pat, m-a tinut in brate, l-am simtit noaptea cum statea si ma admira dar atat.






... ce haios ... adica tu te-ai despartit si vrei sa il faci responsabil pe ''colegul'' ? ... inteleg ca el, saracul, se fereste sa intre in relatie cu persoane cam ''dubioase'' si evita avansurile ... si ce e rau in asta ? ... se protejeaza, saracul, pentru a nu ajunge mai tirziu in postura ''fostului'' tau pe care cu ceva timp in urma il vedeai la fel ... cit va dura pina ii vei descoperi ''defecte'' si acestuia si il vei prezenta pe forumuri ca pe o ''despartire dureroasa'' ... au ajuns sa le fie frica de imaturitatea voastra, in pofida faptului ca va pot avea pentru o perioada ... ... ce haios ...


Nu iti este somn???cand te "vad"




... cind ma vezi ... ce ? ... vezi sa nu te indragostesti ... ...

... fata a vazut, a atins pe altul ... si gata ... nici nu si-a dat seama cind s-a indragostit ... ... in mod sigur nu si-a dat seama nici de ce ... si de atunci nici gura nu-i mai tace, nici finul nu-i mai place ? ... da un sut ''fostului'' si sare pe ''viitorul'' ... si daca ''viitorul'' are si el saracul o prietena si nu se afiseaza cu ea ... o aruncam si pe ea ... la naiba, cine poate sta in fata dragostii fetei noastre ... trebuie sa ii fie bine ... eeeee comedie ...

eu am inteles cum sta treaba cu don'oara,nu trebuia sa-mi desenezi tu ........si me refeream ca imi este tare greata cand te vad(citesc)esti jalnic rau






... ia o lamiie ... poate esti insarcinata ? ...
marco918
Postat pe 7 Ianuarie 2010 04:03
Poate e frigid colegul tau de nu indrazneste ar trebui sa vb cu el ce are in cap si eventual in care cap
oana84onutza
Postat pe 22 Ianuarie 2010 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire sau prietenie????nu inteleg. 41 De la: ddaannii 23 Iulie 2012 10:34
da asa e 15 De la: dandanaua_reloaded 20 Ianuarie 2010 20:19
Sunt barbat de moda veche, ofer trandafiri... 22 De la: rashela 15 Martie 2011 17:00
Comuniunea 13 De la: SveIa 30 Ianuarie 2009 16:29
dedicaTIE - Dedicatii speciale, personalizate 2 De la: anastasia_m 16 Octombrie 2010 14:12